Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
29 Mar
30 Mar
31 Mar
01 Apr
02 Apr
29.09.2021
00:00
CA Monarcas Morelia
vs
FC Juarez
Liga MX, Apertura
Azteca America
00:15
Alajuelense
vs
Deportivo Guastatoya
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
00:30
Coritiba
vs
AD Confianca SE
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
00:30
Vila Nova
vs
Operario PR
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Atletico Mineiro MG
vs
Palmeiras
Pohár osloboditeľov
Sport TV1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Match Futbol 2 HD
Match TV HD
ESPN 1 HD NL
›
02:00
Atlas FC
vs
Puebla FC
Liga MX, Apertura
TUDN
02:05
Pachuca
vs
CF America
Liga MX, Apertura
TUDN
02:30
Olimpia
vs
Inter Moengotapoe
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
09:00
Zenit Petrohrad (juniori)
vs
Malmo FF
UEFA do 19 rokov
Match TV HD
10:00
Kawasaki Frontale
vs
Kobe
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:00
Adliyespor
vs
Ofspor
Pohár
A Spor TR
A Spor TR
›
12:00
Manchester United
vs
Villarreal CF
UEFA do 19 rokov
M.LCAMPEONES ES
12:30
Hendek Spor Sakarya
vs
Yeni Orduspor Kulubu
Pohár
A Spor TR
A Spor TR
›
14:00
SL Benfica
vs
FC Barcelona
UEFA do 19 rokov
#Vamos ES
14:00
Juventus Torino
vs
Chelsea FC
UEFA do 19 rokov
C More Sport 2 HD FI
Sky Sport Uno HD
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 4 RO
14:00
MTK Hungaria
vs
Sparta Praha
UEFA do 19 rokov
Sport2 HU
15:00
Vasas FC
vs
Nyiregyhaza Spartacus FC
2. liga
M4 Sport HD
15:00
FK Csikszereda Miercurea Ciuc U19
vs
Angers SCO
UEFA do 19 rokov
Digi Sport 3 RO
15:00
Rakow Czestochowa
vs
Rad.radom
1. liga
Canal+Sport
›
16:00
Raufoss
vs
Kristiansand
2. liga
MAX HD
›
16:00
Kasimpasa Erokspor
vs
Osmaniyespor
Pohár
A Spor TR
A Spor TR
›
16:45
Atalanta Bergamasca
vs
BSC Young Boys
Liga majstrov
Sport2 HU
beIN Sports 2 HD France
Sky Austria 3 HD
C More Sport 2 HD FI
Sky Sport Uno HD
Match Futbol 1 HD
M.LCAMPEON 1 ES
Digi Sport 1 RO
›
16:45
Zenit Petrohrad
vs
Malmö FF
Liga majstrov
beIN Sports 3 HD France
C More Sport 1 HD FI
BT Sport//ESPN
Sky Sport Football IT HD
Match TV HD
M.LCAMPEON 2 ES
Digi Sport 2 RO
Sky Austria 4 HD
›
18:00
Hamarkameratene
vs
Sandnes Ulf
2. liga
Eurosport Norge HD
›
18:45
Barnsley
vs
Nottingham
Anglicko 2.
Sky Sports Arena HD
›
18:45
Fulham
vs
Swansea City
Anglicko 2.
Sky Sports Football HD
V Sport Premium HD
beIN SPORT Max 8 HD
›
19:00
Bayern Mníchov
vs
FC Dynamo Kyjev
Liga majstrov
beIN SPORT Max 5 HD
SKY Sport 253 HD
Match Futbol 1 HD
M.LCAMPEON 5 ES
Digi Sport 4 RO
Sky Austria 4 HD
›
19:00
Benfica Lisbon
vs
FC Barcelona
Liga majstrov
Sky Austria 6 HD
RTL 7 HD
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD
SKY Sport 254 HD
BT Sport//ESPN
Match Futbol 2 HD
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 2 RO
›
19:00
Manchester United
vs
Villarreal
Liga majstrov
Sky Austria 5 HD
C More Sport 2 HD FI
Sport1 HU
beIN Sports 3 HD France
Sky Sport Football IT HD
Match Futbol 3 HD
M.LCAMPEON 1 ES
Digi Sport 3 RO
›
19:00
FC Salzburg
vs
Lille
Liga majstrov
SKY Sport 256 HD
Sky Austria 2 HD
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
M.LCAMPEON 6 ES
›
19:00
VfL Wolfsburg
vs
FC Sevilla
Liga majstrov
SKY Sport 255 HD
Match Igra RU HD
Sky Austria 7 HD
beIN SPORT Max 6 HD
M.LCAMPEON 3 ES
›
19:00
Juventus Turín
vs
Chelsea
Liga majstrov
M4 Sport HD
C More Sport 1 HD FI
beIN Sports 1 HD France
Sky Austria 3 HD
BT Sport 2
Match Futbol 3 HD
Match TV HD
M.LCAMPEON 4 ES
Digi Sport 1 RO
›
21:30
HFX Wanderers FC
vs
Atletico Ottawa
Kanadská Premier League
Fox Soccer Plus
›
22:00
Brasil De Pelotas
vs
Brusque
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Guarani FC SP
vs
Cruzeiro MG
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
22:00
Atletico San Luis
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Apertura
TUDN
22:00
CD Plaza Amador
vs
Santos de Guapiles
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
22:15
Asuncion
vs
CA Bragantino SP
Juhoamerický pohár
Sport TV1 HD
Match Futbol 2 HD
›
23:00
Toronto
vs
FC Cincinnati
Major League Soccer
ESPN+
ESPN 2 HD NL
›
23:00
Atlanta United FC
vs
Inter Miami CF
Major League Soccer
Fox Sports 1
NOVA Sport 1 HD CZ
Sky Sports Main Event HD
Sportkanalen HD
›
23:30
Montreal
vs
New England Revolution
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
DC United
vs
Minnesota United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
New York Red Bulls
vs
Philadelphia
Major League Soccer
ESPN+
›
30.09.2021
00:00
FC Dallas
vs
Sporting Kansas City
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
Chicago Fire
vs
New Your City FC
Major League Soccer
ESPN+
›
00:15
Alianza FC (SLV)
vs
Comunicaciones
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
00:30
Nashville SC
vs
Orlando City SC
Major League Soccer
Sport TV2 HD
ESPN+
›
00:30
CSA/AL
vs
Ponte Preta
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Vitoria Bahia
vs
Botafogo RJ
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
00:30
Barcelona Guayaquil
vs
Flamengo RJ
Pohár osloboditeľov
Sport TV1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Match Futbol 2 HD
Football 2 HD UA
Match TV HD
ESPN 1 HD NL
›
01:00
Colorado
vs
Austin FC
Major League Soccer
ESPN+
›
01:00
Houston Dynamo
vs
Vancouver Whitecaps FC
Major League Soccer
ESPN+
Sportkanalen HD
›
01:30
Salt Lake
vs
Los Angeles Galaxy
Major League Soccer
NOVA Sport 1 HD CZ
ESPN+
ESPN 2 HD NL
›
02:15
Queretaro FC
vs
Chivas Guadalajara
Liga MX, Apertura
Univision
02:30
Los Angeles FC
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
ESPN+
›
02:30
San Jose
vs
Seattle
Major League Soccer
ESPN+
›
02:30
Real Esteli
vs
Marathon
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
10:00
Mardin Buyuksehir Belediyespor
vs
Gumushanespor
Pohár
A Spor TR
A Spor TR
›
12:30
Kutahyaspor
vs
Darica Genclerbirligi
Pohár
A Spor TR
A Spor TR
›
14:00
Con.chiajna
vs
Unirea Dej
2. liga
Digi Sport 2 RO
15:00
Kardemir Karabukspor
vs
Karsiyaka
Pohár
A Spor TR
A Spor TR
›
16:45
AC Sparta Praha
vs
Glasgow Rangers
UEFA, Európska Liga
Sport1 CZ
›
16:45
Lyon
vs
Brondby IF
UEFA, Európska Liga
Sport TV5 HD
RMC Sport 1 HD
M.LCAMPEON 5 ES
›
16:45
Real Sociedad
vs
AS Monako
UEFA, Európska Liga
V Sport Premium HD
SKY Sport 255 HD
Match Futbol 1 HD
Sport TV4 HD
RMC Sport 2 HD
M.LCAMPEONES ES
ESPN 4 HD NL
›
16:45
SK Sturm Graz
vs
PSV Eindhoven
UEFA, Európska Liga
ESPN 2 HD NL
Veronica/DisneyXD HD
ORF 1 HD
Sky Austria 2 HD
M.LCAMPEON 3 ES
›
16:45
Legia Varšava
vs
Leicester City
UEFA, Európska Liga
M.LCAMPEON 4 ES
V Sport Football HD SE
BT Sport 2
Match Futbol 2 HD
Sport TV3 HD
Sky Sport Football IT HD
›
16:45
SSC Neapol
vs
FC Spartak Moscow
UEFA, Európska Liga
M.LCAMPEON 1 ES
Sky Austria 5 HD
Sport TV2 HD
Match TV HD
Sky Sport Uno HD
V Sport Extra HD
›
16:45
Antwerpy
vs
Eintracht Frankfurt
UEFA, Európska Liga
Sky Austria 6 HD
VIER HD
›
16:45
Fenerbahce
vs
Olympiakos Pireus
UEFA, Európska Liga
M.LCAMPEON 6 ES
Sky Austria 4 HD
›
16:45
LASK
vs
Maccabi Tel Aviv FC
UEFA Európska konferenčná liga
Sky Austria 3 HD
M.LCAMPEON10 ES
16:45
AA Gent
vs
Anorthosis Famagusta
UEFA Európska konferenčná liga
M.LCAMPEON12 ES
16:45
FK Partizan
vs
Flora Tallinn
UEFA Európska konferenčná liga
M.LCAMPEON 9 ES
16:45
FC Zorya Lugansk
vs
AS Rím
UEFA Európska konferenčná liga
V Sport 1 HD
M.LCAMPEON 7 ES
BT Sport//ESPN
Match Futbol 3 HD
SKY Sport 253 HD
16:45
CSKA Sofia
vs
Bodö/Glimt
UEFA Európska konferenčná liga
Viasat 4
Viasat 4 HD (N)
M.LCAMPEON11 ES
16:45
Alkmaar
vs
FK Jablonec
UEFA Európska konferenčná liga
ESPN 1 HD NL
Sport2 CZ
M.LCAMPEON 8 ES
19:00
Lazio Rím
vs
FC Lokomotiv Moscow
UEFA, Európska Liga
TV8 HD IT
RMC Sport 2 HD
M.LCAMPEON 3 ES
Sport TV3 HD
Sky Austria 4 HD
Match TV HD
V Sport 1 HD
Sky Sport Uno HD
›
19:00
Marseille
vs
Galatasaray
UEFA, Európska Liga
W9
Sport2 CZ
Sky Sport Football IT HD
Sky Austria 3 HD
CANAL+ SPORT FR
M.LCAMPEONES ES
Sport TV4 HD
BT Sport//ESPN
Match Futbol 1 HD
TV6 SE
TV6 HD (S)
›
19:00
Ludogorets 1945 Razgrad
vs
FK Crvena Zvezda
UEFA, Európska Liga
M.LCAMPEON 6 ES
›
19:00
Sporting Braga
vs
FC Midtjylland
UEFA, Európska Liga
Sport TV1 HD
M.LCAMPEON 5 ES
›
19:00
Celtic Glasgow
vs
Leverkusen
UEFA, Európska Liga
V Sport Football HD SE
Sport TV5 HD
M.LCAMPEON 1 ES
SKY Sport 255 HD
RTL Television
Match Futbol 2 HD
Sky Austria 4 HD
›
19:00
Ferencvarosi TC
vs
Real Betis Balompie
UEFA, Európska Liga
M4 Sport HD
GOL ES
›
19:00
Genk
vs
Dinamo Záhreb
UEFA, Európska Liga
Canvas HD
›
19:00
West Ham United
vs
Rapid Viedeň
UEFA, Európska Liga
Sport1 CZ
Sky Austria 2 HD
M.LCAMPEON 4 ES
Match Igra RU HD
V Sport Extra HD
›
19:00
Feyenoord Rotterdam
vs
Slávia Praha
UEFA Európska konferenčná liga
ESPN 2 HD NL
Veronica/DisneyXD HD
M.LCAMPEON 8 ES
Sky Austria 5 HD
CT Sport HD
19:00
Union Berlín
vs
Maccabi Haifa FC
UEFA Európska konferenčná liga
M.LCAMPEON 9 ES
Sky Austria 6 HD
19:00
PAOK Solún
vs
SK Slovan Bratislava
UEFA Európska konferenčná liga
M.LCAMPEON12 ES
19:00
Tottenham Hotspur
vs
Murska Sobota
UEFA Európska konferenčná liga
ESPN 4 HD NL
V Sport Premium HD
M.LCAMPEON 7 ES
BT Sport 2
SKY Sport 254 HD
Match Futbol 3 HD
19:00
Arnhem
vs
Stade Rennes
UEFA Európska konferenčná liga
ESPN 1 HD NL
RMC Sport 1 HD
M.LCAMPEON10 ES
19:00
FC Bazilej 1893
vs
Kajrat Almaty
UEFA Európska konferenčná liga
M.LCAMPEON11 ES
01.10.2021
00:00
Saprissa
vs
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
00:30
Sampaio Correa FC MA
vs
Clube DO Remo PA
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
00:30
CA Paranaense PR
vs
Penarol
Juhoamerický pohár
DAZN 2 HD ES
ESPN 1 HD NL
Sport TV1 HD
Match Futbol 2 HD
›
02:15
CD Motagua
vs
CD Universitario
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
13:00
AFC Hermannstadt
vs
Ripensia Timisoara
2. liga
Digi Sport 1 RO
15:00
FC Dac 1904 Dunajska Streda
vs
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
15:00
Brno
vs
AC Sparta Praha B
FNL
CT Sport HD
›
15:00
Mioveni
vs
FC Arges Pitesti
1. liga
Digi Sport 1 RO
16:00
Zaglebie Lubin
vs
Jagiellonia Bialystok
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:30
FC Mariupol
vs
Rukh Vinnyky
1. liga
Football 1 HD UA
›
16:30
Werder Brémy
vs
1. FC Heidenheim 1846
2. Bundesliga
Bein Sports MAX HD 2 TR
Match Futbol 3 HD
Sky Bundesliga HD 2
›
16:30
FC Aue
vs
Hamburger SV
2. Bundesliga
novasports3 HD
Spiler 1 TV
Sky Bundesliga HD 3
›
16:30
Meuselwitz
vs
Lokomotiv Leipzig
4. liga, Severovýchod
mdr.de
17:00
Fatih Karagumruk SK
vs
Istanbul Basaksehir FK
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
Antalyaspor
vs
Adana Demirspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Altinordu FK
vs
Menemen Belediyespor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:00
Groningen
vs
Twente Enschede
1. liga
ESPN 2 HD NL
›
18:00
Maastricht
vs
Den Haag
2. liga
ESPN 4 HD NL
›
18:00
Budapest Honved FC
vs
Kisvarda FC
1. liga
M4 Sport HD
›
18:00
Chindia Targoviste
vs
Fotbal Club FCSB
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:00
CS Maritimo Madeira
vs
Moreirense
Portugalská liga
Sport TV3 HD
›
18:25
FC Dornbirn 1913
vs
Austria Lustenau
2. liga
ORF Sport+ HD
18:30
Piast Gliwice
vs
Wisla Krakov
1. liga
Canal+Sport
›
18:30
1. FC Kolín
vs
Greuter Fürth
1. liga
Sky Sport Football IT HD
ESPN+
Bein Sports MAX HD 2 TR
V Sport Football HD SE
novasports3 HD
beIN Sports 1 HD France
›
18:30
US Lecce
vs
SS Monza 1912
2. liga
Sky Sport Uno HD
›
18:45
Stoke City
vs
W.b.a.
Anglicko 2.
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 6 HD
›
18:45
Cagliari Calcio
vs
Venezia
Serie A
Sport1 HU
SKY Sport 251 HD
beIN SPORT Max 4 HD
Paramount+
Digi Sport 3 RO
Sport TV5 HD
C More Sport 1 HD FI
›
19:00
RC Lens
vs
Reims
1. liga
novasports2 HD
BT Sport//ESPN
›
19:00
Athletic Bilbao
vs
Deportivo Alaves Sad
LaLiga
beIN SPORT Max 5 HD
ESPN+
Spiler 2 TV
Digi Sport 4 RO
GOL ES
C More Sport 2 HD FI
›
19:00
SD Ponferradina
vs
Valladolid
LaLiga 2
beIN SPORT Max 7 HD
M. LaLiga
#Vamos ES
›
19:00
Girondins Bordeaux
vs
Lyon
1. liga, ženy
CANAL+ SPORT FR
20:15
Famalicao
vs
Vitoria Guimaraes
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
02.10.2021
00:00
Puebla FC
vs
Pachuca
Liga MX, Apertura
TUDN
00:30
Operario PR
vs
Nautico PE
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
02:00
FC Juarez
vs
Monterrey
Liga MX, Apertura
TUDN
07:30
Suwon FC
vs
Ulsan Hyundai
K-League 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
08:30
CSA Steaua Bucuresti
vs
AFC Dunarea 2005 Calarasi
2. liga
Digi Sport 1 RO
09:00
Olympiacos Piraeus
vs
Panathinaikos
U19 Super League
novasports3 HD
10:00
CF Estrela
vs
Leixoes
2. liga
Sport TV1 HD
›
10:30
Rad.radom
vs
Nieciecza
1. liga
Canal+Sport
›
10:30
Atiker Konyaspor 1922
vs
Alanyaspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
10:30
Tuzlaspor
vs
Kecioerenguecue
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
10:30
Chelsea Lfc
vs
Brighton & Hove Albion Lfc
1. liga, ženy
Sky Sports PL HD
V Sport Football HD SE
11:00
FC Rubin Kazan
vs
FC Nizhny Novgorod
1. liga
Match Premier HD
›
11:00
Kolos Kovalivka
vs
FC Chernomorets Odessa
1. liga
Football 2 HD UA
›
11:00
Freiburg
vs
Wolfsburg
Bundesliga, ženy
V Sport 1 HD
11:00
Univ Kluž
vs
Unirea 2004 Slobozia
2. liga
Digi Sport 1 RO
11:30
Manchester United
vs
Everton
Anglicko 1.
Sky Sport Football IT HD
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
V Sport Premium HD
NBCSN (DirecTV SAT (DVB-S))
Sport TV2 HD
Sky Sport HD 1 (D)
›
11:30
Coventry City
vs
Fulham
Anglicko 2.
Sky Sports Football HD
novasports2 HD
V Sport Extra HD
beIN SPORT Max 8 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
11:30
Holstein Kiel
vs
FC Hansa Rostock
2. Bundesliga
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 6
›
11:30
Fortuna Dusseldorf
vs
Paderborn
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
Bein Sports HD 4 TR
Digi Sport 2 RO
›
11:30
Regensburg
vs
Karlsruhe
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 5
Match Futbol 3 HD
Bein Sports HD 3 TR
›
12:00
CA Osasuna
vs
Vallecano
LaLiga
M. LaLiga
C More Sport 2 HD FI
Spiler 2 TV
ESPN+
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 4 HD
›
12:00
Duisburg
vs
SV Meppen 1912
3. Liga
NDR FS HH
WDR Bielefeld
WDR HD Köln
12:00
München 1860
vs
FC Viktoria 1889 Berlin
3. Liga
Bayerisches Fernsehen Süd HD
12:00
Cremonese
vs
Ternana Calcio
2. liga
SKY Sport 254 HD
›
12:00
Crotone
vs
Ascoli
2. liga
SKY Sport 253 HD
›
12:00
Frosinone
vs
Cittadella
2. liga
Sky Sport Calcio HD
›
12:00
US Alessandria Calcio 1912
vs
Cosenza
2. liga
SKY Sport 255 HD
›
12:30
GPSO 92 Issy
vs
Stade De Reims
1. liga, ženy
MultiSports FR 2 HD
12:30
AS Saint Etienne
vs
Paris FC
1. liga, ženy
MultiSports FR 1 HD
12:30
AS Roma
vs
Juventus FC Women
Serie A, ženy
La7
12:45
Ujpest FC
vs
Gyirmot FC Gyor
1. liga
M4 Sport HD
›
13:00
Sandnes Ulf
vs
Bryne FK
2. liga
MAX HD
›
13:00
Cracovia Krakow
vs
Stal Mielec
1. liga
Canal+Sport
›
13:00
Amiens
vs
Toulouse
2. liga
beIN Sports 3 HD France
›
13:00
Auxerre
vs
Nimes
2. liga
beIN Sports 2 HD France
›
13:00
Kayserispor
vs
Trabzonspor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
Football 1 HD UA
Sport1 CZ
beIN SPORT Max 9 HD
›
13:00
Goztepe SK
vs
Giresunspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Sportiva Salernitana
vs
FC Janov
Serie A
beIN SPORT Max10 HD
Match Futbol 1 HD
Paramount+
C More Live HD
Sport1 HU
›
13:00
Balikesirspor
vs
Genclerbirligi SK
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Valerenga
vs
Trondheim/Orn
NM pohár, ženy
NRK1 HD
13:30
FC Dinamo Moscow
vs
FC Krylia Sovetov Samara
1. liga
Match Premier HD
›
13:30
Borussia Dortmund
vs
Augsburg
1. liga
beIN Sports 1 HD France
#Vamos ES
V Sport Football HD SE
novasports3 HD
ESPN+
Sky Sport Arena IT HD
Digi Sport 2 RO
Spiler 1 TV
Bein Sports HD 3 TR
Sky Bundesliga HD 2
›
13:30
VfL Wolfsburg
vs
Borussia M'gladbach
1. liga
Sky Bundesliga HD 3
Match Futbol 3 HD
M.LCAMPEONES ES
ESPN+
novasports4 HD
beIN SPORT Max 6 HD
Bein Sports HD 4 TR
›
13:30
VfB Stuttgart
vs
Hoffenheim 1899
1. liga
beIN SPORT Max 5 HD
Sky Bundesliga HD 4
ESPN+
novasports5 HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
13:30
Hertha BSC
vs
SC Freiburg
1. liga
beIN SPORT Max 7 HD
Sky Bundesliga HD 5
ESPN+
›
13:30
FC Dinamo Bucuresti 1948
vs
AFC Uta Arad
1. liga
Digi Sport 1 RO
14:00
Burnley
vs
Norwich City
Anglicko 1.
V Sport 1 HD
Peacock Premium
›
14:00
Chelsea
vs
Southampton
Anglicko 1.
Sky Sport HD 1 (D)
Sky Sport Uno HD
Sport TV4 HD
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
V Sport Premium HD
Universo
›
14:00
Leeds
vs
Watford
Anglicko 1.
Sky Sport HD 9 (D)
NBCSN (DirecTV SAT (DVB-S))
V Sport Extra HD
›
14:00
Wolverhampton Wanderers
vs
Newcastle United
Anglicko 1.
Sport TV3 HD
Peacock Premium
›
14:00
FC Lviv
vs
SC Dnipro-1
1. liga
Football 2 HD UA
›
14:00
Cardiff City
vs
Reading
Anglicko 2.
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:00
SD Amorebieta
vs
Gijon
LaLiga 2
M. LaLiga 2
GOL ES
›
14:00
Huesca
vs
Tenerife
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
14:15
RCD Mallorca
vs
Levante
LaLiga
M. LaLiga
Digi Sport 3 RO
Spiler 2 TV
C More Live 5 HD
ESPN+
›
14:15
Pisa
vs
Urbs Reggina 1914
2. liga
SKY Sport 251 HD
›
14:30
Vizela
vs
Santa Clara
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
15:00
Puskas Akademia FC
vs
Mezokovesd Zsory SE
1. liga
M4 Sport HD
›
15:00
SV Ried
vs
SK Austria Klagenfurt
1. liga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
Wolfsberger AC
vs
Austria Viedeň
1. liga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
FC Admira Wacker Mödling
vs
Altach
1. liga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
Montpellier HSC
vs
Racing Štrasburg
1. liga
NOVA Sport 2 HD CZ
Match Futbol 2 HD
novasports2 HD
›
15:30
Lech Poznaň
vs
Slask Wroclaw
1. liga
Canal+Sport
›
16:00
Viking Stavanger
vs
Sandefjord
1. liga
Eurosport Norge HD
›
16:00
FC Arsenal Tula
vs
FC Khimki
1. liga
Match Premier HD
›
16:00
Besiktas
vs
Sivasspor
1. liga
Sport2 HU
Sport1 CZ
beIN SPORT Max 9 HD
Bein Sports HD 1 TR
Football 1 HD UA
›
16:00
FC Turín
vs
Juventus Turín
Serie A
BT Sport//ESPN
Sport1 HU
beIN Sports 1 HD France
Match Futbol 1 HD
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 2 RO
Sport TV4 HD
C More Sport 2 HD FI
Paramount+
›
16:00
Kocaelispor
vs
Istanbulspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:00
Adanaspor
vs
Bandirmaspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
16:15
Real Zaragoza
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
M. LaLiga 2
#Vamos ES
›
16:15
Aston Villa Lfc
vs
Arsenal LFC
1. liga, ženy
BBC 2 Wales
16:30
Brighton
vs
Arsenal
Anglicko 1.
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport HD 1 (D)
Sky Sport Football IT HD
Sport TV3 HD
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
Spiler 1 TV
V Sport Premium HD
NBC (DirecTV SAT (DVB-S))
›
16:30
FC Vorskla Poltava
vs
FC Ingulets
1. liga
Football 2 HD UA
›
16:30
RB Leipzig
vs
Bochum
1. liga
beIN Sports 2 HD France
Match Futbol 3 HD
M.LCAMPEON 1 ES
Sky Sports Football HD
Sky Bundesliga HD 1
Bein Sports HD 2 TR
Sky Sport Uno HD
novasports3 HD
V Sport Football HD SE
›
16:30
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
vs
Rapid
1. liga
Digi Sport 1 RO
16:30
Cádiz
vs
Valencia
LaLiga
beIN SPORT Max 8 HD
M. LaLiga
Digi Sport 3 RO
novasports4 HD
C More Sport 1 HD FI
Spiler 2 TV
C More Live HD
ESPN+
›
16:30
Spal 2013
vs
Parma Calcio 1913 S.r.l.
2. liga
SKY Sport 251 HD
›
16:45
Waalwijk
vs
GA Eagles
1. liga
ESPN 2 HD NL
›
17:00
FC Porto
vs
FC Pacos Ferreira
Portugalská liga
Match Futbol 2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV2 HD
RMC Sport 2 HD
›
Načítať viac
×
Close