Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
29 Mar
30 Mar
31 Mar
01 Apr
02 Apr
28.05.2022
00:30
Criciuma
vs
Cruzeiro MG
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
09:45
Melbourne City FC
vs
Western United FC
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
11:30
Wrexham
vs
Grimsby Town
Národná liga
BT Sport 1
›
12:30
Dijon Fco
vs
Stade De Reims
1. liga, ženy
MultiSports FR 3 HD
12:30
GPSO 92 Issy
vs
Montpellier Hsc
1. liga, ženy
MultiSports FR 1 HD
12:30
Soyaux Asj
vs
EA Guingamp
1. liga, ženy
MultiSports FR 2 HD
14:00
Hamarkameratene
vs
Odds BK
1. liga
Eurosport Norge HD
›
14:45
Wolfsburg
vs
1. Ffc Turbine Potsdam 71
Pohár, Ženy
Das Erste HD
V Sport Premium HD
Sky Sport HD 1 (D)
15:00
Mansfield
vs
Port Vale
4. liga
Bein Sports HD 2 TR
V Sport Football HD SE
Sky Sports Main Event HD
›
16:00
Stromsgodset
vs
Viking Stavanger
1. liga
Eurosport Norge HD
›
18:15
FC Zürich Ženy
vs
Grasshopper Zurich
Superliga, Ženy
SRF zwei HD
19:30
Goias GO
vs
CA Bragantino SP
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:30
CSA/AL
vs
Gremio Novorizontino
2. liga
Premiere FC South America
19:36
FC Liverpool
vs
Real madrid
Liga majstrov
CANAL+ FR
SKY Sport 251 HD
Sky Sport Football IT HD
M.LCAMPEONES ES
ZDF
BT Sport 2
CANALE 5 HD
ZDF HD
CBS US
Sky Austria 1 HD
TV4 SE HD
Digi Sport 1 RO
C More Sport 2 HD FI
TF1 HD
›
22:00
Los Angeles FC
vs
San Jose
Major League Soccer
NOVA Sport 2 HD CZ
novasports2 HD
Sport TV1 HD
ESPN 1 HD NL
Football 1 HD UA
Sportkanalen SE HD
Sky Sports Football HD
TUDN
›
22:00
Sao Paulo
vs
Ceara CE
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:00
Sampaio Correa FC MA
vs
Guarani FC SP
2. liga
Premiere FC South America
23:00
Atlanta United FC
vs
Columbus Crew
Major League Soccer
ESPN+
›
23:00
New York Red Bulls
vs
DC United
Major League Soccer
ESPN+
›
23:00
Toronto
vs
Chicago Fire
Major League Soccer
Football 2 HD UA
ESPN+
›
23:00
Pacific FC
vs
Valour FC
Kanadská Premier League
Fox Soccer Plus
›
23:30
Montreal
vs
FC Cincinnati
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
New England Revolution
vs
Philadelphia
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
Orlando City SC
vs
FC Dallas
Major League Soccer
Sport TV2 HD
ESPN+
›
23:30
Fortaleza
vs
EC Juventude RS
1. liga
Premiere FC South America
›
29.05.2022
00:00
Inter Miami CF
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
ESPN+
ESPN 1 HD NL
NOVA Sport 2 HD CZ
›
00:00
Minnesota United FC
vs
New Your City FC
Major League Soccer
ESPN+
Football 1 HD UA
›
00:08
Mexiko
vs
Nigéria
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
01:00
Colorado
vs
Nashville SC
Major League Soccer
ESPN+
›
01:00
Sporting Kansas City
vs
Vancouver Whitecaps FC
Major League Soccer
ESPN+
›
01:30
Salt Lake
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
ESPN+
›
07:00
Jubilo Iwata
vs
Yokohama
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:30
FC Barcelona
vs
Sporting de Huelva
Pohár La Reina, ženy
LA 1
11:00
Hertha BSC Berlín U19
vs
Borussia Dortmund
Juniorská Bundesliga, Playoff
Sky Bundesliga HD 1
11:30
Solihull Moors FC
vs
FK Chesterfield
Národná liga
BT Sport 1
›
12:30
Bandirmaspor
vs
Eyupspor
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
12:30
Alkmaar
vs
Arnhem
1. liga
ESPN 1 HD NL
Sport TV1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:00
Bryne FK
vs
Kristiansand
2. liga
MAX HD
›
14:00
CR Flamengo RJ
vs
Gremio RS
1. liga, ženy
PFC HD
14:00
US Quevillaise-Rouen Metropole
vs
FC Villefranche-Beaujolais
2. liga
Bein Sports HD 3 TR
beIN Sports 1 HD France
›
14:30
Francúzsko
vs
Portugalsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 1 HD UA
15:00
Istanbulspor
vs
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
15:00
Rapid Viedeň
vs
WSG Tirol
1. liga
Sky Austria 1 HD
›
15:15
Chindia Targoviste
vs
Con.chiajna
1. liga
Digi Sport 1 RO
15:30
Huddersfield Town
vs
Nottingham
Anglicko 2.
Sky Sports Main Event HD
ESPN+
Bein Sports HD 2 TR
beIN SPORT Max 5 HD
Novasports Prime HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:00
Molde FK
vs
Bodö/Glimt
1. liga
Eurosport Norge HD
›
16:00
Den Haag
vs
Excelsior Rotterdam
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
17:00
AS St. Etienne
vs
Auxerre
1. liga
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 1 HD CZ
beIN Sports 1 HD France
Bein Sports HD 3 TR
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
novasports2 HD
›
17:00
Padova
vs
US Catanzaro 1929
Serie C, Playoff o postup
SKY Sport 252 HD
18:00
Alcorcon
vs
Eibar
LaLiga 2
novasports1 HD
M. LaLiga
beIN SPORT Max 4 HD
GOL ES
›
18:00
Burgos
vs
Girona
LaLiga 2
M. LaLiga 4
›
18:00
Gijon
vs
UD Las Palmas
LaLiga 2
M. LaLiga 5
›
18:00
CD Leganes
vs
Almeria
LaLiga 2
C More Sport 2 HD FI
beIN SPORT Max 5 HD
M. LaLiga 2
#Vamos ES
›
18:00
Real Oviedo
vs
Ibiza
LaLiga 2
M. LaLiga 6
›
18:00
Tenerife
vs
Cartagena
LaLiga 2
M. LaLiga 7
›
18:00
Valladolid
vs
Huesca
LaLiga 2
beIN SPORT Max 6 HD
M. LaLiga 1
›
18:00
Valerengen
vs
Rosenborg Trondheim
1. liga
MAX HD
›
18:00
York 9 FC
vs
Cavalry FC
Kanadská Premier League
Fox Soccer Plus
›
18:00
FC Dinamo Bucuresti 1948
vs
Univ Kluž
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:00
Karacabey Birlik Spor A.s
vs
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
3. liga
A Spor TR
A Spor TR
18:00
Holandsko
vs
Srbsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 2 HD UA
18:30
Moreirense
vs
Chaves
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
18:30
Palermo
vs
Feralpisalo
Serie C, Playoff o postup
SKY Sport 253 HD
18:30
Pisa
vs
SS Monza 1912
2. liga
Sky Sport Uno HD
Novasports Prime HD
›
19:00
Paris Saint Germain
vs
Lyon
1. liga, ženy
Sky Sports Mix HD
CANAL+ FR
19:00
Santos FC
vs
Palmeiras
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Premiere FC South America
›
19:00
Coritiba
vs
Botafogo RJ
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
19:00
Vila Nova
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
2. liga
Premiere FC South America
21:00
Fluminense RJ
vs
Flamengo RJ
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
PFC HD
Premiere FC South America
›
21:00
Corinthians SP
vs
America FC MG
1. liga
Premiere FC South America
›
21:00
Cuiaba EC MT
vs
CA Paranaense PR
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Los Angeles Galaxy
vs
Austin FC
Major League Soccer
Sky Sports Football HD
TUDN
Football 1 HD UA
Sportkanalen SE HD
›
22:00
Atletico Mineiro MG
vs
Avai
1. liga
Premiere FC South America
›
30.05.2022
01:10
Pachuca
vs
Atlas FC
Liga MX, Clausura
Univision
01:55
Seattle
vs
Charlotte FC
Major League Soccer
Fox Sports 1
Fox Deportes
›
16:00
Brann Bergen
vs
Mjondalen
2. liga
Eurosport Norge HD
›
19:00
El Ahly Káhira
vs
Casablanca
Liga majstrov CAF
beIN Sports 1 HD France
›
20:30
Sao Paulo Fc Sp
vs
Atletico Mineiro Mg
1. liga, ženy
PFC HD
23:00
Internacional RS
vs
AC Goianiense GO
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
31.05.2022
12:00
Japan
vs
Algeria Youth
Toulon do 23 rokov
beIN SPORT Max 4 HD
01.06.2022
00:30
CA Bragantino SP
vs
Goias GO
Brazílsky pohár
PFC HD
›
01:00
FC Edmonton
vs
Forge FC
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
12:00
Panama Youth
vs
Argentina Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
13:00
Austrália
vs
Kuvajt
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
Uzbekistan
vs
Turkmenistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
France
vs
Saudi Arabia Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
16:00
Poľsko
vs
Wales
UEFA, Liga národov
Sport TV2 HD
C More Sport 1 HD FI
V Sport Premium HD
›
16:00
Francúzsko
vs
Holandsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
TELEDEPORTE
17:00
Jordánsko
vs
Irak
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
18:45
EA Guingamp
vs
FC Fleury 91
1. liga, ženy
MultiSports FR 4 HD
18:45
Lyon
vs
GPSO 92 Issy
1. liga, ženy
CANAL+ SPORT FR
18:45
Montpellier Hsc
vs
Girondins Bordeaux
1. liga, ženy
MultiSports FR 3 HD
18:45
Paris FC
vs
Dijon Fco
1. liga, ženy
MultiSports FR 1 HD
18:45
Stade De Reims
vs
Paris Saint Germain
1. liga, ženy
FOOT+ HD
18:45
AS Saint Etienne
vs
Soyaux Asj
1. liga, ženy
MultiSports FR 2 HD
18:45
Taliansko
vs
Argentína
CONMEBOL UEFA Cup of Champions
LA 1
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
Rai 1
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
TV6 SE HD
Fox Sports 1
18:45
Škótsko
vs
Ukrajina
World Cup Qualification, UEFA
Football 1 HD UA
Sport1 HU
Sport TV2 HD
Sky Sports Main Event HD
Digi Sport 2 RO
Canale 20 HD
Sportkanalen SE HD
›
19:00
Tenerife
vs
UD Las Palmas
LaLiga 2
M. LaLiga
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
›
23:30
Fortaleza
vs
Ceara CE
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
USA
vs
Maroko
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
TUDN
02.06.2022
00:00
Valour FC
vs
Atletico Ottawa
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
00:30
CRB AL
vs
CSA/AL
2. liga
Premiere FC South America
11:00
Kórejská republika
vs
Brazília
Medzinárodné priateľské zápasy
NOVA Sport 1 HD CZ
Digi Sport 1 RO
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
13:00
Kórejská republika
vs
Malajzia
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:00
Thajsko
vs
Vietnam
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Gruzínsko
vs
Gibraltar
UEFA, Liga národov
Fox Sports 2
novasports3 HD
Sport TV5 HD
›
16:00
Bulharsko
vs
Severné Macedónsko
UEFA, Liga národov
Football 1 HD UA
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
novasports1 HD
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
›
16:00
Cyprus
vs
Kosovo
UEFA, Liga národov
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
Digi Sport 3 RO
Novasports Prime HD
›
16:00
Estónsko
vs
San Marino
UEFA, Liga národov
Sport TV3 HD
novasports2 HD
›
17:00
Girona
vs
Eibar
LaLiga 2
M. LaLiga
C More Mix HD
›
17:00
Bandirmaspor
vs
Istanbulspor
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR
TRT Spor
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:45
Francúzsko
vs
Srbsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
CANAL+ SPORT FR
Bein Sports HD 2 TR
›
18:45
Česká Republika
vs
Švajčiarsko
UEFA, Liga národov
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
Digi Sport 2 RO
C More MAX HD FI
V Sport Football HD SE
CT Sport HD
SRF zwei HD
novasports3 HD
›
18:45
Španielsko
vs
Portugalsko
UEFA, Liga národov
V Sport Extra HD
novasports2 HD
Fox Sports 1
Sky Sport Uno HD
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
LA 1
Football 1 HD UA
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
›
18:45
Izrael
vs
Island
UEFA, Liga národov
Novasports Start HD
›
18:45
Srbsko
vs
Nórsko
UEFA, Liga národov
novasports4 HD
Sport1 CZ
Sport TV4 HD
Digi Sport 4 RO
V Sport Premium HD
›
18:45
Slovinsko
vs
Švédsko
UEFA, Liga národov
Fox Soccer Plus
novasports5 HD
Sport TV5 HD
Digi Sport 3 RO
TV6 SE HD
›
18:45
Severné Írsko
vs
Grécko
UEFA, Liga národov
Novasports Prime HD
Sport TV3 HD
›
19:00
Egypt
vs
Guinea
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 3 HD France
›
19:00
Tunisko
vs
Rovníková Guina
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
23:00
Vasco da Gama
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
03.06.2022
00:30
Guarani FC SP
vs
Vila Nova
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Recife PE
vs
Ponte Preta
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
02:00
Mexiko
vs
Uruguaj
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
13:00
Spojené Arabské Emiráty
vs
Japonsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
14:00
Kazachstan
vs
Azerbajdžan
UEFA, Liga národov
Fox Sports 2
novasports1 HD
Football 2 HD UA
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
›
15:00
Saudská Arábia
vs
Tadžikistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Rakúsko
vs
Fínsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
ORF Sport+ HD
›
16:00
Česká Republika
vs
Anglicko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
CT Sport HD
›
16:00
Lotyšsko
vs
Andorra
UEFA, Liga národov
Novasports Prime HD
Football 1 HD UA
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 2 RO
Sport2 CZ
Sport TV5 HD
›
16:00
Linkopings FC
vs
FC Rosengard
1. liga, Ženy
TV6 SE HD
16:15
Nemecko
vs
Maďarsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
SAT.1
›
16:45
Moldavsko
vs
Holandsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
ESPN 1 HD NL
›
18:45
Chorvátsko
vs
Rakúsko
UEFA, Liga národov
ORF 1 HD
Fox Soccer Plus
novasports3 HD
Digi Sport 3 RO
Sport TV3 HD
›
18:45
Francúzsko
vs
Dánsko
UEFA, Liga národov
TV6 SE HD
M6
Football 2 HD UA
novasports1 HD
Sky Sport Calcio HD
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
Sport1 CZ
Sport TV2 HD
›
18:45
Belgicko
vs
Holandsko
UEFA, Liga národov
VTM HD
V Sport Extra HD
Fox Sports 1
Football 1 HD UA
novasports2 HD
C More Sport 2 HD FI
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
›
18:45
Bielorusko
vs
Slovensko
UEFA, Liga národov
novasports4 HD
Digi Sport 4 RO
Sport TV4 HD
›
18:45
Lichtenštajnsko
vs
Moldavsko
UEFA, Liga národov
Sport TV5 HD
›
19:00
Pobrežie Slonoviny
vs
Zambia
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
22:00
Chapocoense
vs
Londrina PR
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
04.06.2022
00:30
Operario PR
vs
Cruzeiro MG
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
12:00
VfL Oldenburg
vs
BFC Dynamo
Regionalliga Playoffs
NDR FS HH HD
rbb Berlin HD
13:00
Arménsko
vs
Írsko
UEFA, Liga národov
Fox Sports 2
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
Novasports Prime HD
Digi Sport 3 RO
C More Sport 1 HD FI
›
13:00
Irak
vs
Austrália
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:00
Katar
vs
Uzbekistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
France
vs
Argentina Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
16:00
Maďarsko
vs
Anglicko
UEFA, Liga národov
V Sport Football HD SE
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
Sky Sport Calcio HD
Novasports Prime HD
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
›
16:00
Fínsko
vs
Bosna a Hercegovina
UEFA, Liga národov
Fox Sports 2
Football 1 HD UA
Sport TV2 HD
novasports1 HD
Digi Sport 3 RO
YLE TV2 HD
›
16:00
Litva
vs
Luxembursko
UEFA, Liga národov
Fox Soccer Plus
Sport TV3 HD
novasports2 HD
Digi Sport 4 RO
›
17:00
Kuvajt
vs
Jordánsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
18:00
HFX Wanderers FC
vs
York 9 FC
Kanadská Premier League
BT Sport 2
›
18:45
Taliansko
vs
Nemecko
UEFA, Liga národov
TV6 SE HD
Fox Sports 2
Football 1 HD UA
Sport TV1 HD
novasports1 HD
SRF zwei HD
Rai 1
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
RTL Television
›
18:45
Čierna Hora
vs
Rumunsko
UEFA, Liga národov
Football 2 HD UA
Sky Sport Calcio HD
Sport TV2 HD
novasports2 HD
›
18:45
Turecko
vs
Faerské Ostrovy
UEFA, Liga národov
Sport TV3 HD
novasports3 HD
TRT1
Digi Sport 2 RO
TRT1 HD
›
19:00
Alžírsko
vs
Uganda
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
19:00
Senegal
vs
Benin
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
19:00
UD Las Palmas
vs
Tenerife
LaLiga 2
C More Mix HD
M. LaLiga
novasports5 HD
Digi Sport 4 RO
#Vamos ES
C More MAX HD FI
›
19:30
America FC MG
vs
Cuiaba EC MT
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:30
Gremio Novorizontino
vs
Sampaio Correa FC MA
2. liga
Premiere FC South America
19:30
Bahia BA
vs
Criciuma
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Ceara CE
vs
Coritiba
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Avai
vs
Sao Paulo
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
CA Paranaense PR
vs
Santos FC
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Brusque
vs
Nautico PE
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
22:00
Tombense FC MG
vs
Ituano FC SP
2. liga
Premiere FC South America
23:00
Vancouver Whitecaps FC
vs
Salt Lake
Major League Soccer
ESPN+
›
23:00
Forge FC
vs
Toronto
Kanadské majstrovstvá
BT Sport 2
23:30
AC Goianiense GO
vs
Corinthians SP
1. liga
Premiere FC South America
›
05.06.2022
13:00
San Marino
vs
Malta
UEFA, Liga národov
Sport TV1 HD
Fox Sports 2
Football 2 HD UA
Novasports Prime HD
Digi Sport 4 RO
C More Sport 1 HD FI
›
13:00
Vietnam
vs
Kórejská republika
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
13:00
Botswana
vs
Tunisko
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
14:00
Sandviken
vs
Valerenga
1. liga, ženy
NRK1 HD
14:00
EC Juventude RS
vs
Fluminense RJ
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
14:00
Grimsby Town
vs
Solihull Moors FC
Národná liga
BT Sport 1
›
15:00
Hammarby
vs
AIK
1. liga, Ženy
TV6 SE HD
15:00
Malajzia
vs
Thajsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Gibraltar
vs
Severné Macedónsko
UEFA, Liga národov
Sport TV5 HD
Fox Soccer Plus
›
16:00
Cyprus
vs
Severné Írsko
UEFA, Liga národov
C More Sport 1 HD FI
Sport TV3 HD
Fox Sports 2
Novasports Prime HD
Digi Sport 4 RO
›
16:00
Wales
vs
Ukrajina
World Cup Qualification, UEFA
Football 1 HD UA
Sky Sports Main Event HD
Sport TV2 HD
TV12 SE HD
Digi Sport 1 RO
›
16:30
Eibar
vs
Girona
LaLiga 2
M. LaLiga
Digi Sport 3 RO
C More Mix HD
#Vamos ES
›
17:45
Ukrajina
vs
Severné Macedónsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
Football 2 HD UA
›
18:45
Česká Republika
vs
Španielsko
UEFA, Liga národov
CT Sport HD
C More MAX HD FI
Sport TV2 HD
LA 1
Fox Sports 2
Football 1 HD UA
novasports2 HD
Digi Sport 2 RO
›
18:45
Portugalsko
vs
Švajčiarsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 1 RO
C More Sport 2 HD FI
Sky Sport Uno HD
V Sport Premium HD
Sport TV1 HD
Football 2 HD UA
SRF zwei HD
novasports3 HD
›
18:45
Srbsko
vs
Slovinsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 4 RO
V Sport Football HD SE
Sport TV5 HD
novasports5 HD
›
18:45
Švédsko
vs
Nórsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 3 RO
TV6 SE HD
Sport TV6 HD
Fox Soccer Plus
novasports4 HD
›
18:45
Kosovo
vs
Grécko
UEFA, Liga národov
Novasports Prime HD
›
19:00
Flamengo RJ
vs
Fortaleza
1. liga
Premiere FC South America
›
19:00
Palmeiras
vs
Atletico Mineiro MG
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Padova
vs
Palermo
Serie C, Playoff o postup
SKY Sport 251 HD
19:00
Egypt
vs
Guinea
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
21:00
USA
vs
Uruguaj
Medzinárodné priateľské zápasy
FOX US
M.LCAMPEONES ES
22:00
CA Bragantino SP
vs
Internacional RS
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:30
Boca Juniors
vs
Arsenal Sarandí
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV3 HD
›
23:30
Mexiko
vs
Ekvádor
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
06.06.2022
00:30
Def. Justicia
vs
CA River Plate (ARG)
1. liga
Sport TV3 HD
›
10:20
Japonsko
vs
Brazília
Medzinárodné priateľské zápasy
NOVA Sport 2 HD CZ
V Sport Premium HD
Digi Sport 1 RO
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD France
12:00
Japan
vs
Colombia Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 2 HD France
13:00
Japonsko
vs
Saudská Arábia
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
13:00
FC Zürich Ženy
vs
Servette FC Chenois
Superliga, Ženy
SRF zwei HD
15:00
Tadžikistan
vs
Spojené Arabské Emiráty
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Načítať viac
×
Close