Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
30 Mar
31 Mar
01 Apr
02 Apr
03 Apr
29.05.2022
00:00
Inter Miami CF
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
ESPN+
ESPN 1 HD NL
NOVA Sport 2 HD CZ
›
00:00
Minnesota United FC
vs
New Your City FC
Major League Soccer
ESPN+
Football 1 HD UA
›
00:08
Mexiko
vs
Nigéria
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
01:00
Colorado
vs
Nashville SC
Major League Soccer
ESPN+
›
01:00
Sporting Kansas City
vs
Vancouver Whitecaps FC
Major League Soccer
ESPN+
›
01:30
Salt Lake
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
ESPN+
›
07:00
Jubilo Iwata
vs
Yokohama
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:30
FC Barcelona
vs
Sporting de Huelva
Pohár La Reina, ženy
LA 1
11:00
Hertha BSC Berlín U19
vs
Borussia Dortmund
Juniorská Bundesliga, Playoff
Sky Bundesliga HD 1
11:30
Solihull Moors FC
vs
FK Chesterfield
Národná liga
BT Sport 1
›
12:30
Bandirmaspor
vs
Eyupspor
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
12:30
Alkmaar
vs
Arnhem
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
Sport TV1 HD
›
13:00
Bryne FK
vs
Kristiansand
2. liga
MAX HD
›
14:00
CR Flamengo RJ
vs
Gremio RS
1. liga, ženy
PFC HD
14:00
US Quevillaise-Rouen Metropole
vs
FC Villefranche-Beaujolais
2. liga
Bein Sports HD 3 TR
beIN Sports 1 HD France
›
14:30
Francúzsko
vs
Portugalsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 1 HD UA
15:00
Istanbulspor
vs
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
15:00
Rapid Viedeň
vs
WSG Tirol
1. liga
Sky Austria 1 HD
›
15:15
Chindia Targoviste
vs
Con.chiajna
1. liga
Digi Sport 1 RO
15:30
Huddersfield Town
vs
Nottingham
Anglicko 2.
Sky Sports Main Event HD
Bein Sports HD 2 TR
beIN SPORT Max 5 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN+
Novasports Prime HD
›
16:00
Molde FK
vs
Bodö/Glimt
1. liga
Eurosport Norge HD
›
16:00
Den Haag
vs
Excelsior Rotterdam
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
17:00
AS St. Etienne
vs
Auxerre
1. liga
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Bein Sports HD 3 TR
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
beIN Sports 1 HD France
novasports2 HD
›
17:00
Padova
vs
US Catanzaro 1929
Serie C, Playoff o postup
SKY Sport 252 HD
18:00
Alcorcon
vs
Eibar
LaLiga 2
novasports1 HD
M. LaLiga
beIN SPORT Max 4 HD
GOL ES
›
18:00
Burgos
vs
Girona
LaLiga 2
M. LaLiga 4
›
18:00
Gijon
vs
UD Las Palmas
LaLiga 2
M. LaLiga 5
›
18:00
CD Leganes
vs
Almeria
LaLiga 2
C More Sport 2 HD FI
M. LaLiga 2
beIN SPORT Max 5 HD
#Vamos ES
›
18:00
Real Oviedo
vs
Ibiza
LaLiga 2
M. LaLiga 6
›
18:00
Tenerife
vs
Cartagena
LaLiga 2
M. LaLiga 7
›
18:00
Valladolid
vs
Huesca
LaLiga 2
M. LaLiga 1
beIN SPORT Max 6 HD
›
18:00
Valerengen
vs
Rosenborg Trondheim
1. liga
MAX HD
›
18:00
York 9 FC
vs
Cavalry FC
Kanadská Premier League
Fox Soccer Plus
›
18:00
FC Dinamo Bucuresti 1948
vs
Univ Kluž
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:00
Karacabey Birlik Spor A.s
vs
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
3. liga
A Spor TR
A Spor TR
18:00
Holandsko
vs
Srbsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 2 HD UA
18:30
Moreirense
vs
Chaves
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
18:30
Palermo
vs
Feralpisalo
Serie C, Playoff o postup
SKY Sport 253 HD
18:30
Pisa
vs
SS Monza 1912
2. liga
Sky Sport Uno HD
Novasports Prime HD
›
19:00
Paris Saint Germain
vs
Lyon
1. liga, ženy
CANAL+ FR
Sky Sports Mix HD
19:00
Santos FC
vs
Palmeiras
1. liga
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Coritiba
vs
Botafogo RJ
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:00
Vila Nova
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
2. liga
Premiere FC South America
21:00
Fluminense RJ
vs
Flamengo RJ
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
21:00
Corinthians SP
vs
America FC MG
1. liga
Premiere FC South America
›
21:00
Cuiaba EC MT
vs
CA Paranaense PR
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Los Angeles Galaxy
vs
Austin FC
Major League Soccer
TUDN
Football 1 HD UA
Sportkanalen SE HD
Sky Sports Football HD
›
22:00
Atletico Mineiro MG
vs
Avai
1. liga
Premiere FC South America
›
30.05.2022
01:10
Pachuca
vs
Atlas FC
Liga MX, Clausura
Univision
01:55
Seattle
vs
Charlotte FC
Major League Soccer
Fox Sports 1
Fox Deportes
›
16:00
Brann Bergen
vs
Mjondalen
2. liga
Eurosport Norge HD
›
19:00
El Ahly Káhira
vs
Casablanca
Liga majstrov CAF
beIN Sports 1 HD France
›
20:30
Sao Paulo Fc Sp
vs
Atletico Mineiro Mg
1. liga, ženy
PFC HD
23:00
Internacional RS
vs
AC Goianiense GO
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
31.05.2022
12:00
Japan
vs
Algeria Youth
Toulon do 23 rokov
beIN SPORT Max 4 HD
01.06.2022
00:30
CA Bragantino SP
vs
Goias GO
Brazílsky pohár
PFC HD
›
01:00
FC Edmonton
vs
Forge FC
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
12:00
Panama Youth
vs
Argentina Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
13:00
Austrália
vs
Kuvajt
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
Uzbekistan
vs
Turkmenistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
France
vs
Saudi Arabia Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
16:00
Poľsko
vs
Wales
UEFA, Liga národov
Sport TV2 HD
V Sport Premium HD
C More Sport 1 HD FI
›
16:00
Francúzsko
vs
Holandsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
TELEDEPORTE
17:00
Jordánsko
vs
Irak
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
18:45
EA Guingamp
vs
FC Fleury 91
1. liga, ženy
MultiSports FR 4 HD
18:45
Lyon
vs
GPSO 92 Issy
1. liga, ženy
CANAL+ SPORT FR
18:45
Montpellier Hsc
vs
Girondins Bordeaux
1. liga, ženy
MultiSports FR 3 HD
18:45
Paris FC
vs
Dijon Fco
1. liga, ženy
MultiSports FR 1 HD
18:45
Stade De Reims
vs
Paris Saint Germain
1. liga, ženy
FOOT+ HD
18:45
AS Saint Etienne
vs
Soyaux Asj
1. liga, ženy
MultiSports FR 2 HD
18:45
Taliansko
vs
Argentína
CONMEBOL UEFA Cup of Champions
C More Sport 1 HD FI
Sport TV1 HD
Football 2 HD UA
TV6 SE HD
LA 1
Digi Sport 1 RO
Fox Sports 1
Rai 1
18:45
Škótsko
vs
Ukrajina
World Cup Qualification, UEFA
Sport1 HU
Sky Sports Main Event HD
Football 1 HD UA
Sport TV2 HD
Canale 20 HD
Sportkanalen SE HD
Digi Sport 2 RO
›
19:00
Tenerife
vs
UD Las Palmas
LaLiga 2
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
M. LaLiga
›
23:30
Fortaleza
vs
Ceara CE
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
USA
vs
Maroko
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
TUDN
02.06.2022
00:00
Valour FC
vs
Atletico Ottawa
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
00:30
CRB AL
vs
CSA/AL
2. liga
Premiere FC South America
11:00
Kórejská republika
vs
Brazília
Medzinárodné priateľské zápasy
NOVA Sport 1 HD CZ
Digi Sport 1 RO
V Sport Premium HD
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD France
13:00
Kórejská republika
vs
Malajzia
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:00
Thajsko
vs
Vietnam
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Gruzínsko
vs
Gibraltar
UEFA, Liga národov
novasports3 HD
Fox Sports 2
Sport TV5 HD
›
16:00
Bulharsko
vs
Severné Macedónsko
UEFA, Liga národov
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
C More Sport 1 HD FI
Football 1 HD UA
novasports1 HD
Digi Sport 1 RO
›
16:00
Cyprus
vs
Kosovo
UEFA, Liga národov
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
Novasports Prime HD
Digi Sport 3 RO
›
16:00
Estónsko
vs
San Marino
UEFA, Liga národov
Sport TV3 HD
novasports2 HD
›
17:00
Girona
vs
Eibar
LaLiga 2
M. LaLiga
C More Mix HD
›
17:00
Bandirmaspor
vs
Istanbulspor
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR
TRT Spor
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:45
Francúzsko
vs
Srbsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
CANAL+ SPORT FR
Bein Sports HD 2 TR
›
18:45
Česká Republika
vs
Švajčiarsko
UEFA, Liga národov
C More MAX HD FI
CT Sport HD
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
SRF zwei HD
novasports3 HD
V Sport Football HD SE
Digi Sport 2 RO
›
18:45
Španielsko
vs
Portugalsko
UEFA, Liga národov
C More Sport 1 HD FI
Sport2 CZ
Football 1 HD UA
Sport TV1 HD
V Sport Extra HD
novasports2 HD
Sky Sport Uno HD
LA 1
Fox Sports 1
Digi Sport 1 RO
›
18:45
Izrael
vs
Island
UEFA, Liga národov
Novasports Start HD
›
18:45
Srbsko
vs
Nórsko
UEFA, Liga národov
Sport1 CZ
Sport TV4 HD
novasports4 HD
V Sport Premium HD
Digi Sport 4 RO
›
18:45
Slovinsko
vs
Švédsko
UEFA, Liga národov
Sport TV5 HD
novasports5 HD
TV6 SE HD
Fox Soccer Plus
Digi Sport 3 RO
›
18:45
Severné Írsko
vs
Grécko
UEFA, Liga národov
Sport TV3 HD
Novasports Prime HD
›
19:00
Egypt
vs
Guinea
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 3 HD France
›
19:00
Tunisko
vs
Rovníková Guina
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
23:00
Vasco da Gama
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
03.06.2022
00:30
Guarani FC SP
vs
Vila Nova
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Recife PE
vs
Ponte Preta
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
02:00
Mexiko
vs
Uruguaj
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
13:00
Spojené Arabské Emiráty
vs
Japonsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
14:00
Kazachstan
vs
Azerbajdžan
UEFA, Liga národov
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
Football 2 HD UA
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
novasports1 HD
Fox Sports 2
›
15:00
Saudská Arábia
vs
Tadžikistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Rakúsko
vs
Fínsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
ORF Sport+ HD
›
16:00
Česká Republika
vs
Anglicko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
CT Sport HD
›
16:00
Lotyšsko
vs
Andorra
UEFA, Liga národov
Digi Sport 2 RO
C More Sport 2 HD FI
Football 1 HD UA
Sport2 CZ
Sport TV5 HD
Novasports Prime HD
›
16:00
Linkopings FC
vs
FC Rosengard
1. liga, Ženy
TV6 SE HD
16:15
Nemecko
vs
Maďarsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
SAT.1
›
16:45
Moldavsko
vs
Holandsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
ESPN 1 HD NL
›
18:45
Chorvátsko
vs
Rakúsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 3 RO
ORF 1 HD
Sport TV3 HD
novasports3 HD
Fox Soccer Plus
›
18:45
Francúzsko
vs
Dánsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
Football 2 HD UA
M6
TV6 SE HD
Sport1 CZ
Sport TV2 HD
novasports1 HD
Sky Sport Calcio HD
›
18:45
Belgicko
vs
Holandsko
UEFA, Liga národov
novasports2 HD
C More Sport 2 HD FI
Football 1 HD UA
VTM HD
V Sport Extra HD
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
Fox Sports 1
›
18:45
Bielorusko
vs
Slovensko
UEFA, Liga národov
novasports4 HD
Digi Sport 4 RO
Sport TV4 HD
›
18:45
Lichtenštajnsko
vs
Moldavsko
UEFA, Liga národov
Sport TV5 HD
›
19:00
Pobrežie Slonoviny
vs
Zambia
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
22:00
Chapocoense
vs
Londrina PR
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
04.06.2022
00:30
Operario PR
vs
Cruzeiro MG
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
12:00
VfL Oldenburg
vs
BFC Dynamo
Regionalliga Playoffs
NDR FS HH HD
rbb Berlin HD
13:00
Arménsko
vs
Írsko
UEFA, Liga národov
Fox Sports 2
Digi Sport 3 RO
Novasports Prime HD
Football 2 HD UA
C More Sport 1 HD FI
Sport TV1 HD
›
13:00
Irak
vs
Austrália
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:00
Katar
vs
Uzbekistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
France
vs
Argentina Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
16:00
Maďarsko
vs
Anglicko
UEFA, Liga národov
Sky Sport Calcio HD
Digi Sport 1 RO
Novasports Prime HD
Football 2 HD UA
C More Sport 1 HD FI
Sport TV1 HD
V Sport Football HD SE
›
16:00
Fínsko
vs
Bosna a Hercegovina
UEFA, Liga národov
Fox Sports 2
Digi Sport 3 RO
novasports1 HD
Football 1 HD UA
YLE TV2 HD
Sport TV2 HD
›
16:00
Litva
vs
Luxembursko
UEFA, Liga národov
Fox Soccer Plus
Digi Sport 4 RO
novasports2 HD
Sport TV3 HD
›
17:00
Kuvajt
vs
Jordánsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
18:00
HFX Wanderers FC
vs
York 9 FC
Kanadská Premier League
BT Sport 2
›
18:45
Taliansko
vs
Nemecko
UEFA, Liga národov
Fox Sports 2
SRF zwei HD
Digi Sport 1 RO
novasports1 HD
Rai 1
Football 1 HD UA
C More Sport 1 HD FI
Sport TV1 HD
RTL Television
TV6 SE HD
›
18:45
Čierna Hora
vs
Rumunsko
UEFA, Liga národov
Sky Sport Calcio HD
novasports2 HD
Football 2 HD UA
Sport TV2 HD
›
18:45
Turecko
vs
Faerské Ostrovy
UEFA, Liga národov
Digi Sport 2 RO
novasports3 HD
TRT1
TRT1 HD
Sport TV3 HD
›
19:00
Alžírsko
vs
Uganda
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
19:00
Senegal
vs
Benin
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
19:00
UD Las Palmas
vs
Tenerife
LaLiga 2
novasports5 HD
Digi Sport 4 RO
#Vamos ES
C More MAX HD FI
C More Mix HD
M. LaLiga
›
19:30
America FC MG
vs
Cuiaba EC MT
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
19:30
Gremio Novorizontino
vs
Sampaio Correa FC MA
2. liga
Premiere FC South America
19:30
Bahia BA
vs
Criciuma
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Ceara CE
vs
Coritiba
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Avai
vs
Sao Paulo
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:00
CA Paranaense PR
vs
Santos FC
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Brusque
vs
Nautico PE
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
22:00
Tombense FC MG
vs
Ituano FC SP
2. liga
Premiere FC South America
23:00
Vancouver Whitecaps FC
vs
Salt Lake
Major League Soccer
ESPN+
›
23:00
Forge FC
vs
Toronto
Kanadské majstrovstvá
BT Sport 2
23:30
AC Goianiense GO
vs
Corinthians SP
1. liga
Premiere FC South America
›
05.06.2022
13:00
San Marino
vs
Malta
UEFA, Liga národov
Fox Sports 2
Digi Sport 4 RO
Novasports Prime HD
Football 2 HD UA
C More Sport 1 HD FI
Sport TV1 HD
›
13:00
Vietnam
vs
Kórejská republika
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
13:00
Botswana
vs
Tunisko
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
14:00
Sandviken
vs
Valerenga
1. liga, ženy
NRK1 HD
14:00
EC Juventude RS
vs
Fluminense RJ
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
14:00
Grimsby Town
vs
Solihull Moors FC
Národná liga
BT Sport 1
›
15:00
Hammarby
vs
AIK
1. liga, Ženy
TV6 SE HD
15:00
Malajzia
vs
Thajsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Gibraltar
vs
Severné Macedónsko
UEFA, Liga národov
Fox Soccer Plus
Sport TV5 HD
›
16:00
Cyprus
vs
Severné Írsko
UEFA, Liga národov
Fox Sports 2
Digi Sport 4 RO
Novasports Prime HD
C More Sport 1 HD FI
Sport TV3 HD
›
16:00
Wales
vs
Ukrajina
World Cup Qualification, UEFA
Sport TV2 HD
Digi Sport 1 RO
TV12 SE HD
Football 1 HD UA
Sky Sports Main Event HD
›
16:30
Eibar
vs
Girona
LaLiga 2
Digi Sport 3 RO
C More Mix HD
#Vamos ES
M. LaLiga
›
17:45
Ukrajina
vs
Severné Macedónsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
Football 2 HD UA
›
18:45
Česká Republika
vs
Španielsko
UEFA, Liga národov
CT Sport HD
Fox Sports 2
Digi Sport 2 RO
novasports2 HD
Football 1 HD UA
C More MAX HD FI
Sport TV2 HD
LA 1
›
18:45
Portugalsko
vs
Švajčiarsko
UEFA, Liga národov
SRF zwei HD
Digi Sport 1 RO
novasports3 HD
Football 2 HD UA
C More Sport 2 HD FI
Sky Sport Uno HD
Sport TV1 HD
V Sport Premium HD
›
18:45
Srbsko
vs
Slovinsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 4 RO
novasports5 HD
Sport TV5 HD
V Sport Football HD SE
›
18:45
Švédsko
vs
Nórsko
UEFA, Liga národov
Fox Soccer Plus
Digi Sport 3 RO
novasports4 HD
Sport TV6 HD
TV6 SE HD
›
18:45
Kosovo
vs
Grécko
UEFA, Liga národov
Novasports Prime HD
›
19:00
Flamengo RJ
vs
Fortaleza
1. liga
Premiere FC South America
›
19:00
Palmeiras
vs
Atletico Mineiro MG
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
PFC HD
Premiere FC South America
›
19:00
Padova
vs
Palermo
Serie C, Playoff o postup
SKY Sport 251 HD
19:00
Egypt
vs
Guinea
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
21:00
USA
vs
Uruguaj
Medzinárodné priateľské zápasy
FOX US
M.LCAMPEONES ES
22:00
CA Bragantino SP
vs
Internacional RS
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:30
Boca Juniors
vs
Arsenal Sarandí
1. liga
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
23:30
Mexiko
vs
Ekvádor
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
06.06.2022
00:30
Def. Justicia
vs
CA River Plate (ARG)
1. liga
Sport TV3 HD
›
10:20
Japonsko
vs
Brazília
Medzinárodné priateľské zápasy
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD France
NOVA Sport 2 HD CZ
V Sport Premium HD
Digi Sport 1 RO
12:00
Japan
vs
Colombia Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 2 HD France
13:00
Japonsko
vs
Saudská Arábia
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
13:00
FC Zürich Ženy
vs
Servette FC Chenois
Superliga, Ženy
SRF zwei HD
15:00
Tadžikistan
vs
Spojené Arabské Emiráty
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
Algeria Youth
vs
Comoros Youth
Toulon do 23 rokov
beIN SPORT Max 4 HD
16:00
Luxembursko
vs
Taliansko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
Rai 2
›
16:00
Lotyšsko
vs
Lichtenštajnsko
UEFA, Liga národov
Sport TV1 HD
Novasports Prime HD
Digi Sport 3 RO
C More Sport 2 HD FI
Football 1 HD UA
›
16:30
Arménsko
vs
Francúzsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
CANAL+ SPORT FR
›
18:45
Rakúsko
vs
Dánsko
UEFA, Liga národov
novasports2 HD
Digi Sport 2 RO
C More Sport 2 HD FI
V Sport Extra HD
Football 1 HD UA
ORF 1 HD
Sport TV2 HD
›
18:45
Chorvátsko
vs
Francúzsko
UEFA, Liga národov
Sport TV1 HD
M6
Fox Sports 1
Sky Sport Uno HD
Canale 20 HD
novasports1 HD
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
TV6 SE HD
Football 2 HD UA
›
18:45
Island
vs
Albánsko
UEFA, Liga národov
Sport TV3 HD
Novasports Start HD
Digi Sport 4 RO
›
18:45
Bielorusko
vs
Azerbajdžan
UEFA, Liga národov
novasports4 HD
›
18:45
Slovensko
vs
Kazachstan
UEFA, Liga národov
Sport TV5 HD
novasports3 HD
Digi Sport 3 RO
›
18:45
Andorra
vs
Moldavsko
UEFA, Liga národov
novasports5 HD
›
22:00
Rosario Central
vs
Lanus
1. liga
Sport TV1 HD
›
23:00
Botafogo RJ
vs
Goias GO
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
23:00
Guarani FC SP
vs
Operario PR
2. liga
Premiere FC South America
07.06.2022
13:00
Austrália
vs
Jordánsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Fínsko
vs
Čierna Hora
UEFA, Liga národov
Football 2 HD UA
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
Fox Sports 2
YLE TV2 HD
Novasports Prime HD
Digi Sport 1 RO
›
16:00
Zambia
vs
Komory
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
18:00
Holandsko
vs
Gibraltar
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
ESPN 1 HD NL
›
18:00
Spojené Arabské Emiráty
vs
Austrália
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, Ázia
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
C More Mix HD
›
18:45
Nemecko
vs
Anglicko
UEFA, Liga národov
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
Sky Sport Uno HD
SRF zwei HD
TV6 SE HD
ZDF
novasports1 HD
C More Sport 1 HD FI
ZDF HD
Football 1 HD UA
Digi Sport 1 RO
›
18:45
Taliansko
vs
Maďarsko
UEFA, Liga národov
Football 2 HD UA
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
Fox Sports 1
Rai 1
V Sport Extra HD
novasports2 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 2 RO
›
18:45
Bosna a Hercegovina
vs
Rumunsko
UEFA, Liga národov
Sport TV3 HD
novasports4 HD
›
18:45
Faerské Ostrovy
vs
Luxembursko
UEFA, Liga národov
Sport TV4 HD
›
18:45
Litva
vs
Turecko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 4 RO
Sport TV5 HD
novasports3 HD
TRT 1 HD
TRT1 HD
›
19:00
Rwanda
vs
Senegal
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
22:00
Nautico PE
vs
Vasco da Gama
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
Načítať viac
×
Close