Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
29 Mar
30 Mar
31 Mar
01 Apr
02 Apr
30.05.2022
01:10
Pachuca
vs
Atlas FC
Liga MX, Clausura
Univision
01:55
Seattle
vs
Charlotte FC
Major League Soccer
Fox Sports 1
Fox Deportes
›
16:00
Brann Bergen
vs
Mjondalen
2. liga
Eurosport Norge HD
›
19:00
El Ahly Káhira
vs
Casablanca
Liga majstrov CAF
beIN Sports 1 HD France
›
20:30
Sao Paulo Fc Sp
vs
Atletico Mineiro Mg
1. liga, ženy
PFC HD
23:00
Internacional RS
vs
AC Goianiense GO
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
31.05.2022
12:00
Japan
vs
Algeria Youth
Toulon do 23 rokov
beIN SPORT Max 4 HD
01.06.2022
00:30
CA Bragantino SP
vs
Goias GO
Brazílsky pohár
PFC HD
›
01:00
FC Edmonton
vs
Forge FC
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
12:00
Panama Youth
vs
Argentina Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
13:00
Austrália
vs
Kuvajt
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
Uzbekistan
vs
Turkmenistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
France
vs
Saudi Arabia Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
16:00
Poľsko
vs
Wales
UEFA, Liga národov
C More Sport 1 HD FI
V Sport Premium HD
Sport TV2 HD
›
16:00
Francúzsko
vs
Holandsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
TELEDEPORTE
17:00
Jordánsko
vs
Irak
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
18:45
EA Guingamp
vs
FC Fleury 91
1. liga, ženy
MultiSports FR 4 HD
18:45
Lyon
vs
GPSO 92 Issy
1. liga, ženy
CANAL+ SPORT FR
18:45
Montpellier Hsc
vs
Girondins Bordeaux
1. liga, ženy
MultiSports FR 3 HD
18:45
Paris FC
vs
Dijon Fco
1. liga, ženy
MultiSports FR 1 HD
18:45
Stade De Reims
vs
Paris Saint Germain
1. liga, ženy
FOOT+ HD
18:45
AS Saint Etienne
vs
Soyaux Asj
1. liga, ženy
MultiSports FR 2 HD
18:45
Taliansko
vs
Argentína
CONMEBOL UEFA Cup of Champions
Rai 1
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
Football 2 HD UA
TV6 SE HD
LA 1
Fox Sports 1
Sport TV1 HD
18:45
Škótsko
vs
Ukrajina
World Cup Qualification, UEFA
Digi Sport 2 RO
Sky Sports Main Event HD
Football 1 HD UA
Canale 20 HD
Sportkanalen SE HD
Sport1 HU
Sport TV2 HD
›
19:00
Tenerife
vs
UD Las Palmas
LaLiga 2
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
M. LaLiga
›
23:30
Fortaleza
vs
Ceara CE
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
USA
vs
Maroko
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
TUDN
02.06.2022
00:00
Valour FC
vs
Atletico Ottawa
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
00:30
CRB AL
vs
CSA/AL
2. liga
Premiere FC South America
11:00
Kórejská republika
vs
Brazília
Medzinárodné priateľské zápasy
NOVA Sport 1 HD CZ
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD France
Digi Sport 1 RO
V Sport Premium HD
13:00
Kórejská republika
vs
Malajzia
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:00
Thajsko
vs
Vietnam
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Gruzínsko
vs
Gibraltar
UEFA, Liga národov
novasports3 HD
Sport TV5 HD
Fox Sports 2
›
16:00
Bulharsko
vs
Severné Macedónsko
UEFA, Liga národov
C More Sport 1 HD FI
novasports1 HD
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
Football 1 HD UA
Digi Sport 1 RO
›
16:00
Cyprus
vs
Kosovo
UEFA, Liga národov
Novasports Prime HD
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
Digi Sport 3 RO
›
16:00
Estónsko
vs
San Marino
UEFA, Liga národov
novasports2 HD
Sport TV3 HD
›
17:00
Girona
vs
Eibar
LaLiga 2
C More Mix HD
M. LaLiga
›
17:00
Bandirmaspor
vs
Istanbulspor
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR
TRT Spor
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:45
Francúzsko
vs
Srbsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
Bein Sports HD 2 TR
CANAL+ SPORT FR
›
18:45
Česká Republika
vs
Švajčiarsko
UEFA, Liga národov
C More MAX HD FI
V Sport Football HD SE
novasports3 HD
CT Sport HD
Sport TV2 HD
SRF zwei HD
Football 2 HD UA
Digi Sport 2 RO
›
18:45
Španielsko
vs
Portugalsko
UEFA, Liga národov
Fox Sports 1
C More Sport 1 HD FI
novasports2 HD
Sky Sport Uno HD
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
V Sport Extra HD
LA 1
Football 1 HD UA
Digi Sport 1 RO
›
18:45
Izrael
vs
Island
UEFA, Liga národov
Novasports Start HD
›
18:45
Srbsko
vs
Nórsko
UEFA, Liga národov
V Sport Premium HD
novasports4 HD
Sport1 CZ
Sport TV4 HD
Digi Sport 4 RO
›
18:45
Slovinsko
vs
Švédsko
UEFA, Liga národov
Fox Soccer Plus
TV6 SE HD
novasports5 HD
Sport TV5 HD
Digi Sport 3 RO
›
18:45
Severné Írsko
vs
Grécko
UEFA, Liga národov
Novasports Prime HD
Sport TV3 HD
›
19:00
Egypt
vs
Guinea
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 3 HD France
›
19:00
Tunisko
vs
Rovníková Guina
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
23:00
Vasco da Gama
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
03.06.2022
00:30
Guarani FC SP
vs
Vila Nova
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Recife PE
vs
Ponte Preta
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
02:00
Mexiko
vs
Uruguaj
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
13:00
Spojené Arabské Emiráty
vs
Japonsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
14:00
Kazachstan
vs
Azerbajdžan
UEFA, Liga národov
Digi Sport 1 RO
Fox Sports 2
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
C More Sport 1 HD FI
novasports1 HD
Football 2 HD UA
›
15:00
Saudská Arábia
vs
Tadžikistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Rakúsko
vs
Fínsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
ORF Sport+ HD
›
16:00
Česká Republika
vs
Anglicko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
CT Sport HD
›
16:00
Lotyšsko
vs
Andorra
UEFA, Liga národov
Digi Sport 2 RO
Sport2 CZ
Sport TV5 HD
C More Sport 2 HD FI
Novasports Prime HD
Football 1 HD UA
›
16:00
Linkopings FC
vs
FC Rosengard
1. liga, Ženy
TV6 SE HD
16:15
Nemecko
vs
Maďarsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
SAT.1
›
16:45
Moldavsko
vs
Holandsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
ESPN 1 HD NL
›
18:45
Chorvátsko
vs
Rakúsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 3 RO
Fox Soccer Plus
Sport TV3 HD
ORF 1 HD
novasports3 HD
›
18:45
Francúzsko
vs
Dánsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 1 RO
Sport1 CZ
C More Sport 1 HD FI
Sport TV2 HD
TV6 SE HD
M6
novasports1 HD
Sky Sport Calcio HD
Football 2 HD UA
›
18:45
Belgicko
vs
Holandsko
UEFA, Liga národov
Fox Sports 1
C More Sport 2 HD FI
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
VTM HD
V Sport Extra HD
novasports2 HD
Football 1 HD UA
›
18:45
Bielorusko
vs
Slovensko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 4 RO
Sport TV4 HD
novasports4 HD
›
18:45
Lichtenštajnsko
vs
Moldavsko
UEFA, Liga národov
Sport TV5 HD
›
19:00
Pobrežie Slonoviny
vs
Zambia
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
22:00
Chapocoense
vs
Londrina PR
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
04.06.2022
00:30
Operario PR
vs
Cruzeiro MG
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
12:00
VfL Oldenburg
vs
BFC Dynamo
Regionalliga Playoffs
NDR FS HH HD
rbb Berlin HD
13:00
Arménsko
vs
Írsko
UEFA, Liga národov
Football 2 HD UA
Digi Sport 3 RO
Fox Sports 2
C More Sport 1 HD FI
Novasports Prime HD
Sport TV1 HD
›
13:00
Irak
vs
Austrália
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:00
Katar
vs
Uzbekistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
France
vs
Argentina Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
16:00
Maďarsko
vs
Anglicko
UEFA, Liga národov
Football 2 HD UA
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
Novasports Prime HD
Sport TV1 HD
V Sport Football HD SE
Sky Sport Calcio HD
›
16:00
Fínsko
vs
Bosna a Hercegovina
UEFA, Liga národov
Football 1 HD UA
Fox Sports 2
Digi Sport 3 RO
YLE TV2 HD
novasports1 HD
Sport TV2 HD
›
16:00
Litva
vs
Luxembursko
UEFA, Liga národov
Fox Soccer Plus
Digi Sport 4 RO
novasports2 HD
Sport TV3 HD
›
17:00
Kuvajt
vs
Jordánsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
18:00
HFX Wanderers FC
vs
York 9 FC
Kanadská Premier League
BT Sport 2
›
18:45
Taliansko
vs
Nemecko
UEFA, Liga národov
SRF zwei HD
Football 1 HD UA
Fox Sports 2
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
Rai 1
novasports1 HD
RTL Television
Sport TV1 HD
TV6 SE HD
›
18:45
Čierna Hora
vs
Rumunsko
UEFA, Liga národov
Football 2 HD UA
novasports2 HD
Sport TV2 HD
Sky Sport Calcio HD
›
18:45
Turecko
vs
Faerské Ostrovy
UEFA, Liga národov
Digi Sport 2 RO
TRT1
TRT1 HD
novasports3 HD
Sport TV3 HD
›
19:00
Alžírsko
vs
Uganda
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
19:00
Senegal
vs
Benin
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
19:00
UD Las Palmas
vs
Tenerife
LaLiga 2
C More MAX HD FI
Digi Sport 4 RO
#Vamos ES
novasports5 HD
M. LaLiga
C More Mix HD
›
19:30
America FC MG
vs
Cuiaba EC MT
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
19:30
Gremio Novorizontino
vs
Sampaio Correa FC MA
2. liga
Premiere FC South America
19:30
Bahia BA
vs
Criciuma
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Ceara CE
vs
Coritiba
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Avai
vs
Sao Paulo
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:00
CA Paranaense PR
vs
Santos FC
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Brusque
vs
Nautico PE
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
22:00
Tombense FC MG
vs
Ituano FC SP
2. liga
Premiere FC South America
23:00
Vancouver Whitecaps FC
vs
Salt Lake
Major League Soccer
ESPN+
›
23:00
Forge FC
vs
Toronto
Kanadské majstrovstvá
BT Sport 2
23:30
AC Goianiense GO
vs
Corinthians SP
1. liga
Premiere FC South America
›
05.06.2022
13:00
San Marino
vs
Malta
UEFA, Liga národov
Football 2 HD UA
Fox Sports 2
Digi Sport 4 RO
C More Sport 1 HD FI
Novasports Prime HD
Sport TV1 HD
›
13:00
Vietnam
vs
Kórejská republika
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
13:00
Botswana
vs
Tunisko
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
14:00
Sandviken
vs
Valerenga
1. liga, ženy
NRK1 HD
14:00
EC Juventude RS
vs
Fluminense RJ
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
14:00
Grimsby Town
vs
Solihull Moors FC
Národná liga
BT Sport 1
›
15:00
Hammarby
vs
AIK
1. liga, Ženy
TV6 SE HD
15:00
Malajzia
vs
Thajsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Gibraltar
vs
Severné Macedónsko
UEFA, Liga národov
Fox Soccer Plus
Sport TV5 HD
›
16:00
Cyprus
vs
Severné Írsko
UEFA, Liga národov
Fox Sports 2
Digi Sport 4 RO
C More Sport 1 HD FI
Novasports Prime HD
Sport TV3 HD
›
16:00
Wales
vs
Ukrajina
World Cup Qualification, UEFA
Digi Sport 1 RO
Sky Sports Main Event HD
Sport TV2 HD
TV12 SE HD
Football 1 HD UA
›
16:30
Eibar
vs
Girona
LaLiga 2
M. LaLiga
Digi Sport 3 RO
#Vamos ES
C More Mix HD
›
17:45
Ukrajina
vs
Severné Macedónsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
Football 2 HD UA
›
18:45
Česká Republika
vs
Španielsko
UEFA, Liga národov
LA 1
Football 1 HD UA
Fox Sports 2
Digi Sport 2 RO
CT Sport HD
C More MAX HD FI
novasports2 HD
Sport TV2 HD
›
18:45
Portugalsko
vs
Švajčiarsko
UEFA, Liga národov
SRF zwei HD
Football 2 HD UA
Digi Sport 1 RO
C More Sport 2 HD FI
novasports3 HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Uno HD
Sport TV1 HD
›
18:45
Srbsko
vs
Slovinsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 4 RO
novasports5 HD
V Sport Football HD SE
Sport TV5 HD
›
18:45
Švédsko
vs
Nórsko
UEFA, Liga národov
Fox Soccer Plus
Digi Sport 3 RO
novasports4 HD
TV6 SE HD
Sport TV6 HD
›
18:45
Kosovo
vs
Grécko
UEFA, Liga národov
Novasports Prime HD
›
19:00
Flamengo RJ
vs
Fortaleza
1. liga
Premiere FC South America
›
19:00
Palmeiras
vs
Atletico Mineiro MG
1. liga
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
PFC HD
›
19:00
Padova
vs
Palermo
Serie C, Playoff o postup
SKY Sport 251 HD
19:00
Egypt
vs
Guinea
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
21:00
USA
vs
Uruguaj
Medzinárodné priateľské zápasy
FOX US
M.LCAMPEONES ES
22:00
CA Bragantino SP
vs
Internacional RS
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:30
Boca Juniors
vs
Arsenal Sarandí
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV3 HD
›
23:30
Mexiko
vs
Ekvádor
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
06.06.2022
00:30
Def. Justicia
vs
CA River Plate (ARG)
1. liga
Sport TV3 HD
›
10:20
Japonsko
vs
Brazília
Medzinárodné priateľské zápasy
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD France
NOVA Sport 2 HD CZ
V Sport Premium HD
Digi Sport 1 RO
12:00
Japan
vs
Colombia Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 2 HD France
13:00
Japonsko
vs
Saudská Arábia
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
13:00
FC Zürich Ženy
vs
Servette FC Chenois
Superliga, Ženy
SRF zwei HD
15:00
Tadžikistan
vs
Spojené Arabské Emiráty
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
Algeria Youth
vs
Comoros Youth
Toulon do 23 rokov
beIN SPORT Max 4 HD
16:00
Luxembursko
vs
Taliansko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
Rai 2
›
16:00
Lotyšsko
vs
Lichtenštajnsko
UEFA, Liga národov
Football 1 HD UA
Sport TV1 HD
Digi Sport 3 RO
Novasports Prime HD
C More Sport 2 HD FI
›
16:30
Arménsko
vs
Francúzsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
CANAL+ SPORT FR
›
18:45
Rakúsko
vs
Dánsko
UEFA, Liga národov
Football 1 HD UA
ORF 1 HD
Digi Sport 2 RO
novasports2 HD
V Sport Extra HD
C More Sport 2 HD FI
Sport TV2 HD
›
18:45
Chorvátsko
vs
Francúzsko
UEFA, Liga národov
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
M6
Sky Sport Uno HD
Canale 20 HD
Fox Sports 1
Digi Sport 1 RO
novasports1 HD
TV6 SE HD
C More Sport 1 HD FI
›
18:45
Island
vs
Albánsko
UEFA, Liga národov
Sport TV3 HD
Digi Sport 4 RO
Novasports Start HD
›
18:45
Bielorusko
vs
Azerbajdžan
UEFA, Liga národov
novasports4 HD
›
18:45
Slovensko
vs
Kazachstan
UEFA, Liga národov
Sport TV5 HD
Digi Sport 3 RO
novasports3 HD
›
18:45
Andorra
vs
Moldavsko
UEFA, Liga národov
novasports5 HD
›
22:00
Rosario Central
vs
Lanus
1. liga
Sport TV1 HD
›
23:00
Botafogo RJ
vs
Goias GO
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:00
Guarani FC SP
vs
Operario PR
2. liga
Premiere FC South America
07.06.2022
13:00
Austrália
vs
Jordánsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Fínsko
vs
Čierna Hora
UEFA, Liga národov
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
Football 2 HD UA
Fox Sports 2
Digi Sport 1 RO
YLE TV2 HD
Novasports Prime HD
›
16:00
Zambia
vs
Komory
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
18:00
Holandsko
vs
Gibraltar
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
ESPN 1 HD NL
›
18:00
Spojené Arabské Emiráty
vs
Austrália
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, Ázia
C More Mix HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:45
Nemecko
vs
Anglicko
UEFA, Liga národov
Football 1 HD UA
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
Sky Sport Uno HD
TV6 SE HD
ZDF
C More Sport 1 HD FI
SRF zwei HD
novasports1 HD
ZDF HD
Digi Sport 1 RO
›
18:45
Taliansko
vs
Maďarsko
UEFA, Liga národov
Sport2 CZ
Football 2 HD UA
Sport TV2 HD
Rai 1
Fox Sports 1
V Sport Extra HD
novasports2 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 2 RO
›
18:45
Bosna a Hercegovina
vs
Rumunsko
UEFA, Liga národov
Sport TV3 HD
novasports4 HD
›
18:45
Faerské Ostrovy
vs
Luxembursko
UEFA, Liga národov
Sport TV4 HD
›
18:45
Litva
vs
Turecko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 4 RO
Sport TV5 HD
novasports3 HD
TRT 1 HD
TRT1 HD
›
19:00
Rwanda
vs
Senegal
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
22:00
Nautico PE
vs
Vasco da Gama
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
22:00
Londrina PR
vs
Tombense FC MG
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Vila Nova
vs
Brusque
2. liga
Premiere FC South America
23:30
Criciuma
vs
Sampaio Correa FC MA
2. liga
Premiere FC South America
23:30
Ituano FC SP
vs
Ponte Preta
2. liga
Premiere FC South America
08.06.2022
00:30
Cuiaba EC MT
vs
Corinthians SP
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
00:30
CSA/AL
vs
Chapocoense
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Gremio Novorizontino
2. liga
Premiere FC South America
13:00
Kórejská republika
vs
Thajsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Moldavsko
vs
Švajčiarsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
RTS Deux HD
RSI La 2 HD
›
16:00
Tanzánia
vs
Alžírsko
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
18:45
Belgicko
vs
Poľsko
UEFA, Liga národov
VTM HD
novasports2 HD
Sport2 CZ
Football 2 HD UA
Sky Sport Uno HD
Fox Sports 1
Sport TV1 HD
V Sport Premium HD
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
›
18:45
Wales
vs
Holandsko
UEFA, Liga národov
novasports1 HD
Sport1 CZ
Sport TV2 HD
V Sport Extra HD
Digi Sport 2 RO
C More Sport 2 HD FI
›
18:45
Škótsko
vs
Arménsko
UEFA, Liga národov
novasports5 HD
Sport TV3 HD
Digi Sport 4 RO
›
18:45
Írsko
vs
Ukrajina
UEFA, Liga národov
Football 1 HD UA
novasports3 HD
Fox Soccer Plus
Sport TV6 HD
Digi Sport 3 RO
›
22:00
America FC MG
vs
Ceara CE
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
EC Juventude RS
vs
CA Paranaense PR
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:00
Cruzeiro MG
vs
CRB AL
2. liga
Premiere FC South America
23:30
CA Bragantino SP
vs
Flamengo RJ
1. liga
Canal 11 HD PT
Premiere FC South America
›
23:30
AC Goianiense GO
vs
Avai
1. liga
Premiere FC South America
›
09.06.2022
00:30
Fluminense RJ
vs
Atletico Mineiro MG
1. liga
Premiere FC South America
›
00:30
Santos FC
vs
Internacional RS
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
00:30
Bahia BA
vs
Recife PE
2. liga
Premiere FC South America
12:30
Venezuela Youth
vs
Colombia Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
13:00
Japonsko
vs
Tadžikistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
13:00
Burundi
vs
Kamerun
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
16:00
Švédsko
vs
Taliansko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
Sportkanalen SE HD
Rai 2
›
16:00
Etiópia
vs
Egypt
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
16:00
France
vs
Mexico
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
16:45
Ukrajina
vs
Francúzsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
Football 1 HD UA
CANAL+ SPORT FR
›
17:00
Lesotho
vs
Pobrežie Slonoviny
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
18:45
Portugalsko
vs
Česká Republika
UEFA, Liga národov
V Sport Football HD SE
Sport TV1 HD
novasports3 HD
Football 1 HD UA
CT Sport HD
Digi Sport 2 RO
Fox Sports 1
C More MAX HD FI
›
18:45
Švajčiarsko
vs
Španielsko
UEFA, Liga národov
C More Sport 2 HD FI
Sport TV2 HD
V Sport Extra HD
novasports2 HD
Football 2 HD UA
Digi Sport 1 RO
Sky Sport Uno HD
SRF zwei HD
›
18:45
Nórsko
vs
Slovinsko
UEFA, Liga národov
Sport TV5 HD
novasports5 HD
Digi Sport 4 RO
Fox Soccer Plus
›
18:45
Švédsko
vs
Srbsko
UEFA, Liga národov
Sport TV4 HD
TV6 SE HD
novasports4 HD
Digi Sport 3 RO
Fubo TV
›
18:45
Kosovo
vs
Severné Írsko
UEFA, Liga národov
Novasports Start HD
Fubo TV
›
18:45
Gibraltar
vs
Bulharsko
UEFA, Liga národov
novasports6 HD
Fubo TV
›
18:45
Severné Macedónsko
vs
Gruzínsko
UEFA, Liga národov
Fubo TV
›
18:45
Grécko
vs
Cyprus
UEFA, Liga národov
Novasports Prime HD
Sport TV6 HD
Fubo TV
›
18:45
Malta
vs
Estónsko
UEFA, Liga národov
Fubo TV
›
18:45
San Marino
vs
Island
Medzinárodné priateľské zápasy
Fox Sports App
19:00
Maroko
vs
Južná Afrika
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
22:00
Palmeiras
vs
Botafogo RJ
1. liga
PFC HD
Canal 11 HD PT
Premiere FC South America
›
23:00
Fortaleza
vs
Goias GO
1. liga
Premiere FC South America
›
23:00
Coritiba
vs
Sao Paulo
1. liga
Premiere FC South America
›
10.06.2022
16:00
Azerbajdžan
vs
Slovensko
UEFA, Liga národov
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
Novasports Prime HD
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
Fox Soccer Plus
›
16:00
Moldavsko
vs
Lotyšsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 3 RO
Football 1 HD UA
novasports1 HD
Fubo TV
Sport TV5 HD
›
17:00
Turecko
vs
Kazachstan
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
A Spor TR
A Spor TR
›
18:45
Rakúsko
vs
Francúzsko
UEFA, Liga národov
Sky Sport Uno HD
C More Sport 1 HD FI
TV8 HD IT
Digi Sport 1 RO
Football 1 HD UA
TF1 HD
Sport TV1 HD
V Sport Extra HD
Fox Sports 1
novasports1 HD
ORF 1 HD
›
Načítať viac
×
Close