Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
29 Mar
30 Mar
31 Mar
01 Apr
02 Apr
31.05.2022
12:00
Japan
vs
Algeria Youth
Toulon do 23 rokov
beIN SPORT Max 4 HD
01.06.2022
00:30
CA Bragantino SP
vs
Goias GO
Brazílsky pohár
PFC HD
›
01:00
FC Edmonton
vs
Forge FC
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
12:00
Panama Youth
vs
Argentina Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
13:00
Austrália
vs
Kuvajt
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
Uzbekistan
vs
Turkmenistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
France
vs
Saudi Arabia Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
16:00
Poľsko
vs
Wales
UEFA, Liga národov
Sport TV2 HD
C More Sport 1 HD FI
V Sport Premium HD
›
16:00
Francúzsko
vs
Holandsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
TELEDEPORTE
17:00
Jordánsko
vs
Irak
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
18:45
EA Guingamp
vs
FC Fleury 91
1. liga, ženy
MultiSports FR 4 HD
18:45
Lyon
vs
GPSO 92 Issy
1. liga, ženy
CANAL+ SPORT FR
18:45
Montpellier Hsc
vs
Girondins Bordeaux
1. liga, ženy
MultiSports FR 3 HD
18:45
Paris FC
vs
Dijon Fco
1. liga, ženy
MultiSports FR 1 HD
18:45
Stade De Reims
vs
Paris Saint Germain
1. liga, ženy
FOOT+ HD
18:45
AS Saint Etienne
vs
Soyaux Asj
1. liga, ženy
MultiSports FR 2 HD
18:45
Taliansko
vs
Argentína
CONMEBOL UEFA Cup of Champions
Fox Sports 1
TV6 SE HD
Sport TV1 HD
LA 1
Rai 1
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
Football 2 HD UA
18:45
Škótsko
vs
Ukrajina
World Cup Qualification, UEFA
Sportkanalen SE HD
Sport1 HU
Sport TV2 HD
Digi Sport 2 RO
Sky Sports Main Event HD
Football 1 HD UA
Canale 20 HD
›
19:00
Tenerife
vs
UD Las Palmas
LaLiga 2
M. LaLiga
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
›
23:30
Fortaleza
vs
Ceara CE
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
USA
vs
Maroko
Medzinárodné priateľské zápasy
TUDN
M.LCAMPEONES ES
02.06.2022
00:00
Valour FC
vs
Atletico Ottawa
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
00:30
CRB AL
vs
CSA/AL
2. liga
Premiere FC South America
11:00
Kórejská republika
vs
Brazília
Medzinárodné priateľské zápasy
V Sport Premium HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD France
Digi Sport 1 RO
13:00
Kórejská republika
vs
Malajzia
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:00
Thajsko
vs
Vietnam
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Gruzínsko
vs
Gibraltar
UEFA, Liga národov
novasports3 HD
Fox Sports 2
Sport TV5 HD
›
16:00
Bulharsko
vs
Severné Macedónsko
UEFA, Liga národov
novasports1 HD
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
Football 1 HD UA
›
16:00
Cyprus
vs
Kosovo
UEFA, Liga národov
Novasports Prime HD
Digi Sport 3 RO
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
›
16:00
Estónsko
vs
San Marino
UEFA, Liga národov
novasports2 HD
Sport TV3 HD
›
17:00
Girona
vs
Eibar
LaLiga 2
M. LaLiga
C More Mix HD
›
17:00
Bandirmaspor
vs
Istanbulspor
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR
TRT Spor
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:45
Francúzsko
vs
Srbsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
Bein Sports HD 2 TR
CANAL+ SPORT FR
›
18:45
Česká Republika
vs
Švajčiarsko
UEFA, Liga národov
SRF zwei HD
novasports3 HD
C More MAX HD FI
Digi Sport 2 RO
V Sport Football HD SE
CT Sport HD
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
›
18:45
Španielsko
vs
Portugalsko
UEFA, Liga národov
V Sport Extra HD
novasports2 HD
Sky Sport Uno HD
LA 1
Fox Sports 1
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
Sport2 CZ
Football 1 HD UA
Sport TV1 HD
›
18:45
Izrael
vs
Island
UEFA, Liga národov
Novasports Start HD
›
18:45
Srbsko
vs
Nórsko
UEFA, Liga národov
Sport TV4 HD
novasports4 HD
Digi Sport 4 RO
V Sport Premium HD
Sport1 CZ
›
18:45
Slovinsko
vs
Švédsko
UEFA, Liga národov
Sport TV5 HD
novasports5 HD
Fox Soccer Plus
Digi Sport 3 RO
TV6 SE HD
›
18:45
Severné Írsko
vs
Grécko
UEFA, Liga národov
Sport TV3 HD
Novasports Prime HD
›
19:00
Egypt
vs
Guinea
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 3 HD France
›
19:00
Tunisko
vs
Rovníková Guina
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
23:00
Vasco da Gama
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
03.06.2022
00:30
Guarani FC SP
vs
Vila Nova
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Recife PE
vs
Ponte Preta
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
02:00
Mexiko
vs
Uruguaj
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
13:00
Spojené Arabské Emiráty
vs
Japonsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
14:00
Kazachstan
vs
Azerbajdžan
UEFA, Liga národov
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
novasports1 HD
Fox Sports 2
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
Football 2 HD UA
›
15:00
Saudská Arábia
vs
Tadžikistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Rakúsko
vs
Fínsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
ORF Sport+ HD
›
16:00
Česká Republika
vs
Anglicko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
CT Sport HD
›
16:00
Lotyšsko
vs
Andorra
UEFA, Liga národov
Novasports Prime HD
Sport2 CZ
Sport TV5 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 2 RO
Football 1 HD UA
›
16:00
Linkopings FC
vs
FC Rosengard
1. liga, Ženy
TV6 SE HD
16:15
Nemecko
vs
Maďarsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
SAT.1
›
16:45
Moldavsko
vs
Holandsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
ESPN 1 HD NL
›
18:45
Chorvátsko
vs
Rakúsko
UEFA, Liga národov
ORF 1 HD
novasports3 HD
Sport TV3 HD
Fox Soccer Plus
Digi Sport 3 RO
›
18:45
Francúzsko
vs
Dánsko
UEFA, Liga národov
M6
TV6 SE HD
Football 2 HD UA
novasports1 HD
Sky Sport Calcio HD
Sport1 CZ
Sport TV2 HD
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
›
18:45
Belgicko
vs
Holandsko
UEFA, Liga národov
VTM HD
V Sport Extra HD
Football 1 HD UA
novasports2 HD
Fox Sports 1
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
C More Sport 2 HD FI
›
18:45
Bielorusko
vs
Slovensko
UEFA, Liga národov
novasports4 HD
Sport TV4 HD
Digi Sport 4 RO
›
18:45
Lichtenštajnsko
vs
Moldavsko
UEFA, Liga národov
Sport TV5 HD
›
19:00
Pobrežie Slonoviny
vs
Zambia
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
22:00
Chapocoense
vs
Londrina PR
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
04.06.2022
00:30
Operario PR
vs
Cruzeiro MG
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
12:00
VfL Oldenburg
vs
BFC Dynamo
Regionalliga Playoffs
NDR FS HH HD
rbb Berlin HD
13:00
Arménsko
vs
Írsko
UEFA, Liga národov
Sport TV1 HD
Football 2 HD UA
Fox Sports 2
Novasports Prime HD
Digi Sport 3 RO
C More Sport 1 HD FI
›
13:00
Irak
vs
Austrália
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:00
Katar
vs
Uzbekistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
France
vs
Argentina Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
16:00
Maďarsko
vs
Anglicko
UEFA, Liga národov
Sport TV1 HD
V Sport Football HD SE
Football 2 HD UA
Sky Sport Calcio HD
Novasports Prime HD
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
›
16:00
Fínsko
vs
Bosna a Hercegovina
UEFA, Liga národov
YLE TV2 HD
Sport TV2 HD
Football 1 HD UA
Fox Sports 2
novasports1 HD
Digi Sport 3 RO
›
16:00
Litva
vs
Luxembursko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 4 RO
Sport TV3 HD
novasports2 HD
Fox Soccer Plus
›
17:00
Kuvajt
vs
Jordánsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
18:00
HFX Wanderers FC
vs
York 9 FC
Kanadská Premier League
BT Sport 2
›
18:45
Taliansko
vs
Nemecko
UEFA, Liga národov
RTL Television
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
Sport TV1 HD
novasports1 HD
TV6 SE HD
Football 1 HD UA
Fox Sports 2
Rai 1
SRF zwei HD
›
18:45
Čierna Hora
vs
Rumunsko
UEFA, Liga národov
Sport TV2 HD
novasports2 HD
Football 2 HD UA
Sky Sport Calcio HD
›
18:45
Turecko
vs
Faerské Ostrovy
UEFA, Liga národov
TRT1
Digi Sport 2 RO
TRT1 HD
Sport TV3 HD
novasports3 HD
›
19:00
Alžírsko
vs
Uganda
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
19:00
Senegal
vs
Benin
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
19:00
UD Las Palmas
vs
Tenerife
LaLiga 2
C More MAX HD FI
#Vamos ES
novasports5 HD
M. LaLiga
C More Mix HD
Digi Sport 4 RO
›
19:30
America FC MG
vs
Cuiaba EC MT
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:30
Gremio Novorizontino
vs
Sampaio Correa FC MA
2. liga
Premiere FC South America
19:30
Bahia BA
vs
Criciuma
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Ceara CE
vs
Coritiba
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Avai
vs
Sao Paulo
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
CA Paranaense PR
vs
Santos FC
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Brusque
vs
Nautico PE
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
22:00
Tombense FC MG
vs
Ituano FC SP
2. liga
Premiere FC South America
23:00
Vancouver Whitecaps FC
vs
Salt Lake
Major League Soccer
ESPN+
›
23:00
Forge FC
vs
Toronto
Kanadské majstrovstvá
BT Sport 2
23:30
AC Goianiense GO
vs
Corinthians SP
1. liga
Premiere FC South America
›
05.06.2022
13:00
San Marino
vs
Malta
UEFA, Liga národov
Digi Sport 4 RO
Sport TV1 HD
C More Sport 1 HD FI
Novasports Prime HD
Football 2 HD UA
Fox Sports 2
›
13:00
Vietnam
vs
Kórejská republika
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
13:00
Botswana
vs
Tunisko
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
14:00
Sandviken
vs
Valerenga
1. liga, ženy
NRK1 HD
14:00
EC Juventude RS
vs
Fluminense RJ
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
14:00
Grimsby Town
vs
Solihull Moors FC
Národná liga
BT Sport 1
›
15:00
Hammarby
vs
AIK
1. liga, Ženy
TV6 SE HD
15:00
Malajzia
vs
Thajsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Gibraltar
vs
Severné Macedónsko
UEFA, Liga národov
Sport TV5 HD
Fox Soccer Plus
›
16:00
Cyprus
vs
Severné Írsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 4 RO
Sport TV3 HD
C More Sport 1 HD FI
Novasports Prime HD
Fox Sports 2
›
16:00
Wales
vs
Ukrajina
World Cup Qualification, UEFA
Digi Sport 1 RO
Sky Sports Main Event HD
Sport TV2 HD
TV12 SE HD
Football 1 HD UA
›
16:30
Eibar
vs
Girona
LaLiga 2
Digi Sport 3 RO
#Vamos ES
C More Mix HD
M. LaLiga
›
17:45
Ukrajina
vs
Severné Macedónsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
Football 2 HD UA
›
18:45
Česká Republika
vs
Španielsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 2 RO
Sport TV2 HD
C More MAX HD FI
novasports2 HD
LA 1
Football 1 HD UA
CT Sport HD
Fox Sports 2
›
18:45
Portugalsko
vs
Švajčiarsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 1 RO
Sport TV1 HD
C More Sport 2 HD FI
Sky Sport Uno HD
V Sport Premium HD
novasports3 HD
Football 2 HD UA
SRF zwei HD
›
18:45
Srbsko
vs
Slovinsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 4 RO
Sport TV5 HD
V Sport Football HD SE
novasports5 HD
›
18:45
Švédsko
vs
Nórsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 3 RO
Sport TV6 HD
TV6 SE HD
novasports4 HD
Fox Soccer Plus
›
18:45
Kosovo
vs
Grécko
UEFA, Liga národov
Novasports Prime HD
›
19:00
Flamengo RJ
vs
Fortaleza
1. liga
Premiere FC South America
›
19:00
Palmeiras
vs
Atletico Mineiro MG
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Padova
vs
Palermo
Serie C, Playoff o postup
SKY Sport 251 HD
19:00
Egypt
vs
Guinea
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
21:00
USA
vs
Uruguaj
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
FOX US
22:00
CA Bragantino SP
vs
Internacional RS
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:30
Boca Juniors
vs
Arsenal Sarandí
1. liga
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
23:30
Mexiko
vs
Ekvádor
Medzinárodné priateľské zápasy
M.LCAMPEONES ES
06.06.2022
00:30
Def. Justicia
vs
CA River Plate (ARG)
1. liga
Sport TV3 HD
›
10:20
Japonsko
vs
Brazília
Medzinárodné priateľské zápasy
NOVA Sport 2 HD CZ
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
Digi Sport 1 RO
12:00
Japan
vs
Colombia Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 2 HD France
13:00
Japonsko
vs
Saudská Arábia
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
13:00
FC Zürich Ženy
vs
Servette FC Chenois
Superliga, Ženy
SRF zwei HD
15:00
Tadžikistan
vs
Spojené Arabské Emiráty
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
Algeria Youth
vs
Comoros Youth
Toulon do 23 rokov
beIN SPORT Max 4 HD
16:00
Luxembursko
vs
Taliansko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
Rai 2
›
16:00
Lotyšsko
vs
Lichtenštajnsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 3 RO
Novasports Prime HD
C More Sport 2 HD FI
Sport TV1 HD
Football 1 HD UA
›
16:30
Arménsko
vs
Francúzsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
CANAL+ SPORT FR
›
18:45
Rakúsko
vs
Dánsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 2 RO
novasports2 HD
V Sport Extra HD
C More Sport 2 HD FI
Sport TV2 HD
Football 1 HD UA
ORF 1 HD
›
18:45
Chorvátsko
vs
Francúzsko
UEFA, Liga národov
M6
Sky Sport Uno HD
Canale 20 HD
Digi Sport 1 RO
novasports1 HD
TV6 SE HD
C More Sport 1 HD FI
Sport TV1 HD
Fox Sports 1
Football 2 HD UA
›
18:45
Island
vs
Albánsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 4 RO
Novasports Start HD
Sport TV3 HD
›
18:45
Bielorusko
vs
Azerbajdžan
UEFA, Liga národov
novasports4 HD
›
18:45
Slovensko
vs
Kazachstan
UEFA, Liga národov
Digi Sport 3 RO
novasports3 HD
Sport TV5 HD
›
18:45
Andorra
vs
Moldavsko
UEFA, Liga národov
novasports5 HD
›
22:00
Rosario Central
vs
Lanus
1. liga
Sport TV1 HD
›
23:00
Botafogo RJ
vs
Goias GO
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:00
Guarani FC SP
vs
Operario PR
2. liga
Premiere FC South America
07.06.2022
13:00
Austrália
vs
Jordánsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Fínsko
vs
Čierna Hora
UEFA, Liga národov
Football 2 HD UA
Digi Sport 1 RO
YLE TV2 HD
Novasports Prime HD
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
Fox Sports 2
›
16:00
Zambia
vs
Komory
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
18:00
Holandsko
vs
Gibraltar
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
ESPN 1 HD NL
›
18:00
Spojené Arabské Emiráty
vs
Austrália
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, Ázia
C More Mix HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:45
Nemecko
vs
Anglicko
UEFA, Liga národov
Sky Sport Uno HD
TV6 SE HD
ZDF
C More Sport 1 HD FI
SRF zwei HD
novasports1 HD
ZDF HD
Digi Sport 1 RO
Football 1 HD UA
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
›
18:45
Taliansko
vs
Maďarsko
UEFA, Liga národov
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
Rai 1
V Sport Extra HD
novasports2 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 2 RO
Fox Sports 1
›
18:45
Bosna a Hercegovina
vs
Rumunsko
UEFA, Liga národov
Sport TV3 HD
novasports4 HD
›
18:45
Faerské Ostrovy
vs
Luxembursko
UEFA, Liga národov
Sport TV4 HD
›
18:45
Litva
vs
Turecko
UEFA, Liga národov
Sport TV5 HD
novasports3 HD
Digi Sport 4 RO
TRT 1 HD
TRT1 HD
›
19:00
Rwanda
vs
Senegal
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
22:00
Nautico PE
vs
Vasco da Gama
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
22:00
Londrina PR
vs
Tombense FC MG
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Vila Nova
vs
Brusque
2. liga
Premiere FC South America
23:30
Criciuma
vs
Sampaio Correa FC MA
2. liga
Premiere FC South America
23:30
Ituano FC SP
vs
Ponte Preta
2. liga
Premiere FC South America
08.06.2022
00:30
Cuiaba EC MT
vs
Corinthians SP
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:30
CSA/AL
vs
Chapocoense
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Gremio Novorizontino
2. liga
Premiere FC South America
13:00
Kórejská republika
vs
Thajsko
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Moldavsko
vs
Švajčiarsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
RSI La 2 HD
RTS Deux HD
›
16:00
Tanzánia
vs
Alžírsko
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
18:45
Belgicko
vs
Poľsko
UEFA, Liga národov
Football 2 HD UA
Sky Sport Uno HD
Sport TV1 HD
V Sport Premium HD
Digi Sport 1 RO
VTM HD
C More Sport 1 HD FI
novasports2 HD
Sport2 CZ
Fox Sports 1
›
18:45
Wales
vs
Holandsko
UEFA, Liga národov
Sport TV2 HD
V Sport Extra HD
Digi Sport 2 RO
C More Sport 2 HD FI
novasports1 HD
Sport1 CZ
›
18:45
Škótsko
vs
Arménsko
UEFA, Liga národov
Sport TV3 HD
Digi Sport 4 RO
novasports5 HD
›
18:45
Írsko
vs
Ukrajina
UEFA, Liga národov
Fox Soccer Plus
Sport TV6 HD
Digi Sport 3 RO
novasports3 HD
Football 1 HD UA
›
22:00
America FC MG
vs
Ceara CE
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
EC Juventude RS
vs
CA Paranaense PR
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:00
Cruzeiro MG
vs
CRB AL
2. liga
Premiere FC South America
23:30
CA Bragantino SP
vs
Flamengo RJ
1. liga
Canal 11 HD PT
Premiere FC South America
›
23:30
AC Goianiense GO
vs
Avai
1. liga
Premiere FC South America
›
09.06.2022
00:30
Fluminense RJ
vs
Atletico Mineiro MG
1. liga
Premiere FC South America
›
00:30
Santos FC
vs
Internacional RS
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
00:30
Bahia BA
vs
Recife PE
2. liga
Premiere FC South America
12:30
Venezuela Youth
vs
Colombia Youth
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
13:00
Japonsko
vs
Tadžikistan
AFC do 23 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
13:00
Burundi
vs
Kamerun
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 1 HD France
›
16:00
Švédsko
vs
Taliansko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
Rai 2
Sportkanalen SE HD
›
16:00
Etiópia
vs
Egypt
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
16:00
France
vs
Mexico
Toulon do 23 rokov
beIN Sports 1 HD France
16:45
Ukrajina
vs
Francúzsko
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
Football 1 HD UA
CANAL+ SPORT FR
›
17:00
Lesotho
vs
Pobrežie Slonoviny
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
18:45
Portugalsko
vs
Česká Republika
UEFA, Liga národov
Fox Sports 1
novasports3 HD
Football 1 HD UA
CT Sport HD
Digi Sport 2 RO
C More MAX HD FI
V Sport Football HD SE
Sport TV1 HD
›
18:45
Švajčiarsko
vs
Španielsko
UEFA, Liga národov
novasports2 HD
Football 2 HD UA
Digi Sport 1 RO
Sky Sport Uno HD
SRF zwei HD
C More Sport 2 HD FI
Sport TV2 HD
V Sport Extra HD
›
18:45
Nórsko
vs
Slovinsko
UEFA, Liga národov
Fox Soccer Plus
novasports5 HD
Digi Sport 4 RO
Sport TV5 HD
›
18:45
Švédsko
vs
Srbsko
UEFA, Liga národov
Sport TV4 HD
TV6 SE HD
novasports4 HD
Fubo TV
Digi Sport 3 RO
›
18:45
Kosovo
vs
Severné Írsko
UEFA, Liga národov
Fubo TV
Novasports Start HD
›
18:45
Gibraltar
vs
Bulharsko
UEFA, Liga národov
Fubo TV
novasports6 HD
›
18:45
Severné Macedónsko
vs
Gruzínsko
UEFA, Liga národov
Fubo TV
›
18:45
Grécko
vs
Cyprus
UEFA, Liga národov
Sport TV6 HD
Fubo TV
Novasports Prime HD
›
18:45
Malta
vs
Estónsko
UEFA, Liga národov
Fubo TV
›
18:45
San Marino
vs
Island
Medzinárodné priateľské zápasy
Fox Sports App
19:00
Maroko
vs
Južná Afrika
Africký pohár národov, kvalifikácia
beIN Sports 2 HD France
›
22:00
Palmeiras
vs
Botafogo RJ
1. liga
Premiere FC South America
Canal 11 HD PT
PFC HD
›
23:00
Fortaleza
vs
Goias GO
1. liga
Premiere FC South America
›
23:00
Coritiba
vs
Sao Paulo
1. liga
Premiere FC South America
›
10.06.2022
16:00
Azerbajdžan
vs
Slovensko
UEFA, Liga národov
Fox Soccer Plus
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
Novasports Prime HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
›
16:00
Moldavsko
vs
Lotyšsko
UEFA, Liga národov
Fubo TV
Football 1 HD UA
novasports1 HD
Sport TV5 HD
Digi Sport 3 RO
›
17:00
Turecko
vs
Kazachstan
Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia
A Spor TR
A Spor TR
›
18:45
Rakúsko
vs
Francúzsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 1 RO
Fox Sports 1
Football 1 HD UA
novasports1 HD
Sport TV1 HD
TF1 HD
V Sport Extra HD
ORF 1 HD
Sky Sport Uno HD
C More Sport 1 HD FI
TV8 HD IT
›
18:45
Dánsko
vs
Chorvátsko
UEFA, Liga národov
Digi Sport 2 RO
Football 2 HD UA
Fubo TV
Sport TV2 HD
TV6 SE HD
novasports2 HD
C More Sport 2 HD FI
›
18:45
Albánsko
vs
Izrael
UEFA, Liga národov
Digi Sport 3 RO
Fubo TV
Sport TV4 HD
novasports3 HD
›
18:45
Andorra
vs
Lichtenštajnsko
UEFA, Liga národov
Fubo TV
Sport TV5 HD
›
18:45
Bielorusko
vs
Kazachstan
UEFA, Liga národov
Digi Sport 4 RO
Fubo TV
Novasports Start HD
›
22:00
Sampaio Correa FC MA
vs
Nautico PE
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
11.06.2022
00:30
Chapocoense
vs
Criciuma
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
Načítať viac
×
Close