Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
19 Apr
20 Apr
21 Apr
22 Apr
23 Apr
28.09.2022
00:00
Santos FC
vs
CA Paranaense PR
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:00
Argentína
vs
Jamajka
Medzinárodné priateľské zápasy
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN Sports 1 HD FR
01:00
Guatemala
vs
Honduras
Medzinárodné priateľské zápasy
Fox Deportes
02:00
Seattle
vs
FC Cincinnati
Major League Soccer
ESPN 2 HD NL
ESPN+
›
10:00
Kastamonuspor
vs
Nevsehir Belediye Spor
Pohár
A Spor TR
A Spor TR
›
12:00
Kirklarelispor
vs
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Pohár
A Spor TR
A Spor TR
›
13:00
CSM Jiul Petrosani
vs
Otelul Galati
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
14:30
Sanliurfaspor
vs
Karsiyaka
Pohár
A Spor TR
A Spor TR
›
15:45
ACS Viitorul Selimbar
vs
Petrol. Ploiesti
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
17:00
Bursaspor
vs
Boyabat 1868 Spor
Pohár
A Spor TR
A Spor TR
›
17:15
SKN St. Polten
vs
Kuopion Palloseura
UEFA Liga Majstrov, ženy
ORF Sport+ HD
›
18:05
Chelsea Lfc
vs
West Ham United Lfc
1. liga, ženy
BBC 2 NI
18:30
CS Afumati
vs
Rapid
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
22:00
Fluminense RJ
vs
EC Juventude RS
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Corinthians SP
vs
AC Goianiense GO
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Fortaleza
vs
Flamengo RJ
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
Coritiba
vs
Ceara CE
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Ponte Preta
vs
Cruzeiro MG
2. liga
Premiere FC South America
29.09.2022
00:00
Cuiaba EC MT
vs
America FC MG
1. liga
Premiere FC South America
›
00:45
Atletico Mineiro MG
vs
Palmeiras
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:45
Internacional RS
vs
CA Bragantino SP
1. liga
Premiere FC South America
›
00:45
Goias GO
vs
Botafogo RJ
1. liga
Premiere FC South America
›
00:45
Recife PE
vs
Nautico PE
2. liga
Premiere FC South America
02:15
Saprissa
vs
AD Guanacasteca
Primera Division, Apertura
Fox Deportes
11:00
Diyarbakir FK AS
vs
Karsspor
Pohár
A Spor TR
A Spor TR
›
12:30
AS Roma
vs
AC Sparta Praha
UEFA Liga Majstrov, ženy
NOVA Sport 1 HD CZ
›
13:00
FC Brasov Steagul Renaste
vs
AFC Hermannstadt
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
14:00
Menemen Belediyespor
vs
Bigaspor
Pohár
A Spor TR
A Spor TR
›
15:45
Con.chiajna
vs
Univ Kluž
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
17:00
Eskisehirspor
vs
Mus 1984 Musspor
Pohár
A Spor TR
A Spor TR
›
18:30
ACS Sirineasa
vs
FC Dinamo Bucuresti 1948
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
22:00
Tombense FC MG
vs
Gremio Novorizontino
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
23:00
Providence Friars
vs
Butler Bulldogs
NCAA, ženy
Fox Sports 1
23:00
Arkansas Razorbacks
vs
Texas AM Aggies
NCAA, ženy
BT Sport 4
30.09.2022
00:30
Vasco da Gama
vs
Londrina PR
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
15:30
MFk Ružomberok
vs
MFK Skalica
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
15:30
Příbram
vs
Olomouc B
FNL
CT Sport HD
›
16:00
Rad.radom
vs
Cracovia Krakow
1. liga
Canal+Sport
›
16:30
Paderborn
vs
SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
novasports2 HD
Bein Sports HD 2 TR
›
16:30
Hannover 96
vs
Hamburger SV
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
Bein Sports HD 4 TR
›
17:16
Wolfsburg
vs
Bayer 04 Leverkusen
Bundesliga, ženy
EUROSPORT 1 DE
EUROSPORT 1 DE HD
V Sport Football HD SE
18:00
Zwolle
vs
Jong Ajax Amsterdam
2. liga
ESPN 2 HD NL
›
18:00
Mezokovesd Zsory SE
vs
Paksi FC
1. liga
M4 Sport HD
›
18:00
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
FC Voluntari
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:00
Sporting CP
vs
Gil Vicente FC
Portugalská liga
RMC Sport 1 HD FR
C More Mix HD
Sport TV2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:30
Wisla Plock
vs
Piast Gliwice
1. liga
Canal+Sport
›
18:30
Bayern Mníchov
vs
Leverkusen
1. liga
V Sport Football HD SE
Sky Sport Football IT HD
ESPN+
Digi Sport 2 RO
M.LCAMPEONES ES
beIN Sports 1 HD FR
Sky Sports Mix HD
Bein Sports HD 4 TR
Novasports Prime HD
Arena4
›
18:30
St.Pölten
vs
SKU Amstetten
2. liga
ORF Sport+ HD
18:30
Cosenza
vs
Como
2. liga
SKY Sport 251 HD
Fox Soccer Plus
›
18:45
Standard Liege
vs
Seraing
1. liga
novasports4 HD
›
19:00
Angers
vs
Marseille
1. liga
BT Sport 2
SKY Sport 252 HD
Digi Sport 4 RO
NOVA Sport 2 HD CZ
Amazon Prime FR
novasports2 HD
MATCH4
›
19:00
Hull City
vs
Luton Town
Anglicko 2.
V Sport Extra HD
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
TV8.5
›
19:00
Athletic Bilbao
vs
Almeria
LaLiga
ESPN+
Digi Sport 3 RO
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga
beIN SPORT Max 4 HD FR
novasports1 HD
›
19:00
Tenerife
vs
Gijon
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga SmartBank
Novasports Start HD
›
19:00
Montpellier Hsc
vs
Girondins Bordeaux
1. liga, ženy
CANAL+ Foot FR
20:15
FC Porto
vs
Sporting Braga
Portugalská liga
C More Mix HD
C More Sport 2 HD FI
RMC Sport 1 HD FR
Sport TV1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
22:00
CSA/AL
vs
Guarani FC SP
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Operario PR
vs
Vila Nova
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Sampaio Correa FC MA
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
23:30
Toronto
vs
Inter Miami CF
Major League Soccer
ESPN+
NOVA Sport 2 HD CZ
ESPN 1 HD NL
›
01.10.2022
00:00
Puebla FC
vs
CF America
Liga MX, Apertura
TUDN
00:30
Chapocoense
vs
Bahia BA
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
02:00
Pacific FC
vs
FC Edmonton
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
02:00
FC Juarez
vs
Pumas Unam
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
Fox Soccer Plus
07:00
Nagoya
vs
Yokohama
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:00
ACS Viitorul Selimbar
vs
CSA Steaua Bucuresti
2. liga
Digi Sport 1 RO
09:45
Sydney United
vs
Macarthur FC
Pohár
BT Sport 2
10:00
Chonbuk Hyundai
vs
Pohang Steelers
K-League 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Pendik
vs
Goztepe SK
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
Greuter Fürth
vs
Sandhausen
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 5
›
11:00
Holstein Kiel
vs
FC Hansa Rostock
2. Bundesliga
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 4
›
11:00
Fortuna Dusseldorf
vs
DSC Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
Bein Sports HD 4 TR
Sky Bundesliga HD 3
›
11:01
1. FC Köln
vs
1. Ffc Turbine Potsdam 71
Bundesliga, ženy
V Sport Football HD SE
11:30
Arsenal
vs
Tottenham Hotspur
Anglicko 1.
Bein Sports HD 3 TR
USA Network
Sky Sport Football IT HD
Sky Austria 1 HD
V Sport Premium HD
Digi Sport 1 RO
›
11:30
Hearts of Midlothian
vs
Glasgow Rangers
1. liga
Digi Sport 4 RO
Sky Sports Football HD
Sport TV2 HD
V Sport Football HD SE
›
11:30
Kasimpasa
vs
Gazisehir Gaziantep FK
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
12:00
Cádiz
vs
Villarreal
LaLiga
novasports1 HD
C More Live HD
DAZN LaLiga
›
12:00
VfL 1899 Osnabrück
vs
SV Waldhof Mannheim 07
3. Liga
NDR FS HH HD
SWR Fernsehen BW HD
12:00
SV 07 Elversberg
vs
Verl
3. Liga
SR Fernsehen HD
12:00
Bayreuth
vs
SG Dynamo Dresden
3. Liga
MDR S-ANHALT HD
Bayerisches Fernsehen Süd HD
12:00
SSC Bari
vs
Brescia Calcio
2. liga
SKY Sport 253 HD
›
12:00
Cagliari Calcio
vs
Venezia
2. liga
SKY Sport 251 HD
›
12:00
Cittadella
vs
Ternana Calcio
2. liga
SKY Sport 257 HD
›
12:00
Modena
vs
Urbs Reggina 1914
2. liga
SKY Sport 254 HD
›
12:00
Palermo
vs
Südtirol
2. liga
SKY Sport 255 HD
›
12:00
Parma Calcio 1913 S.r.l.
vs
Frosinone
2. liga
SKY Sport 256 HD
›
12:00
Spal 2013
vs
FC Janov
2. liga
SKY Sport 252 HD
›
12:30
Ac Milan
vs
Sampdoria Genoa
Serie A, ženy
La7
12:30
Dijon Fco
vs
Paris FC
1. liga, ženy
MultiSports 2 HD FR
12:30
FC Fleury 91
vs
Soyaux Asj
1. liga, ženy
MultiSports 3 HD FR
12:30
Lyon
vs
Rodez Aveyron
1. liga, ženy
MultiSports 1 HD FR
12:30
Stade De Reims
vs
EA Guingamp
1. liga, ženy
MultiSports 4 HD FR
12:30
Sef Torres Calcio
vs
Ssd Vis Pesaro 1898
Serie C, Skupina A
SKY Sport 253 HD
12:30
Ujpest FC
vs
Kisvarda FC
1. liga
M4 Sport HD
›
13:00
Malmö FF
vs
Hammarby IF
1. liga
Kanal 5 SE HD
›
13:00
Gornik Zabrze
vs
Zaglebie Lubin
1. liga
Canal+Sport
›
13:00
AS St. Etienne
vs
Grenoble
2. liga
beIN Sports 1 HD FR
NOVA Sport 2 HD CZ
›
13:00
SSC Neapol
vs
FC Turín
Serie A
Digi Sport 3 RO
Paramount+
M.LCAMPEONES ES
Sport1 HU
beIN Sports 3 HD FR
C More Sport 2 HD FI
Sport TV1 HD
›
13:00
Sakaryaspor
vs
Malatya Bld
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:30
RB Leipzig
vs
Bochum
1. liga
Arena4
ESPN+
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Bundesliga HD 5
›
13:30
SC Freiburg
vs
1. Fsv Mainz 05
1. liga
ESPN+
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sky Bundesliga HD 4
›
13:30
1. FC Kolín
vs
Borussia Dortmund
1. liga
Digi Sport 4 RO
Bein Sports HD 4 TR
novasports6 HD
#Vamos ES
ESPN+
Sky Bundesliga HD 2
beIN Sports 2 HD FR
›
13:30
Eintracht Frankfurt
vs
Union Berlín
1. liga
novasports3 HD
ESPN+
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sky Bundesliga HD 3
›
13:30
VfL Wolfsburg
vs
VfB Stuttgart
1. liga
ESPN+
Sky Bundesliga HD 6
›
14:00
Tromsö
vs
Molde FK
1. liga
Eurosport Norge HD
›
14:00
Brusque
vs
Criciuma
2. liga
Premiere FC South America
14:00
Bournemouth
vs
Brentford
Anglicko 1.
novasports5 HD
Peacock Premium
›
14:00
Crystal Palace
vs
Chelsea
Anglicko 1.
MATCH4
Digi Sport 2 RO
V Sport Extra HD
novasports2 HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
USA Network
Sky Sport Football IT HD
Sky Sport HD 7 (D)
›
14:00
Fulham
vs
Newcastle United
Anglicko 1.
novasports4 HD
Peacock Premium
V Sport Football HD SE
›
14:00
FC Liverpool
vs
Brighton
Anglicko 1.
Digi Sport 1 RO
Bein Sports HD 3 TR
MultiSports 5 HD FR
Peacock Premium
SKY Sport 254 HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Premier League HD
›
14:00
Southampton
vs
Everton
Anglicko 1.
V Sport 1 HD
Novasports Start HD
Peacock Premium
›
14:00
Coventry City
vs
Middlesbrough
Anglicko 2.
TV8.5
beIN SPORT Max 9 HD FR
›
14:00
MKE Ankaragucu
vs
Istanbul Basaksehir FK
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
14:00
Kayserispor
vs
Trabzonspor
1. liga
beIN SPORT Max10 HD FR
Bein Sports HD 1 TR
›
14:15
Getafe
vs
Valladolid
LaLiga
M. LaLiga
beIN SPORT Max 7 HD FR
C More Live HD
novasports1 HD
ESPN+
›
14:15
Mirandes
vs
UD Las Palmas
LaLiga 2
Liga SmartBank 2
›
14:15
Santander
vs
Malaga
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
14:15
Perugia
vs
Pisa
2. liga
SKY Sport 251 HD
Fox Soccer Plus
›
14:30
SC Cambuur
vs
PSV Eindhoven
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV5 HD
ESPN 2 HD NL
›
14:30
Vizela
vs
Portimonense
Portugalská liga
Sport TV2 HD
›
15:00
Racing Štrasburg
vs
Stade Rennes
1. liga
MATCH4
Amazon Prime FR
NOVA Sport 2 HD CZ
›
15:00
FC Salzburg
vs
LASK
1. liga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
Austria Lustenau
vs
Wolfsberger AC
1. liga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
WSG Tirol
vs
Rapid Viedeň
1. liga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
Debrecín
vs
Budapest Honved FC
1. liga
M4 Sport HD
›
15:30
Lech Poznaň
vs
Legia Varšava
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Crotone
vs
Juve Stabia
Serie C, Skupina A
SKY Sport 253 HD
16:00
Lilleström ŠK
vs
Bodö/Glimt
1. liga
MAX HD
›
16:00
Valerengen
vs
Stromsgodset
1. liga
Eurosport Norge HD
›
16:00
Inter Miláno
vs
AS Rím
Serie A
Digi Sport 2 RO
Sport1 HU
beIN Sports 1 HD FR
#Vamos ES
BT Sport 2
Paramount+
Sport TV1 HD
C More Sport 2 HD FI
›
16:00
Mioveni
vs
U Craiova 1948 SA
1. liga
Digi Sport 1 RO
16:00
Altay Izmir
vs
Eyupspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:00
Rizespor
vs
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
16:30
West Ham United
vs
Wolverhampton Wanderers
Anglicko 1.
Sky Sports PL HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Premier League HD
Bein Sports HD 3 TR
USA Network
Sky Sport Football IT HD
›
16:30
Werder Brémy
vs
Borussia M'gladbach
1. liga
Arena4
Sky Sports Football HD
V Sport Football HD SE
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sky Bundesliga HD 1
M.LCAMPEONES ES
novasports3 HD
Bein Sports HD 4 TR
ESPN+
›
16:30
FC Sevilla
vs
Atletico Madrid
LaLiga
DAZN LaLiga
Digi Sport 3 RO
beIN Sports 2 HD FR
C More Live HD
Novasports Prime HD
C More MAX HD FI
C More Sport 1 HD FI
›
16:30
FC Andorra
vs
Levante
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
17:00
SM Caen
vs
US Quevillaise-Rouen Metropole
2. liga
L'EQUIPE HD FR
›
17:00
Adana Demirspor
vs
Galatasaray
1. liga
Sport1 CZ
beIN SPORT Max 5 HD FR
Bein Sports HD 1 TR
Sport TV5 HD
›
17:00
Chaves
vs
Estoril
Portugalská liga
Sport TV2 HD
›
17:30
New England Revolution
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
NOVA Sport 2 HD CZ
TUDN
›
17:30
Vasas FC
vs
Zalaegerszeg TE
1. liga
M4 Sport HD
›
18:00
Atletico Mineiro MG
vs
Fluminense RJ
1. liga
Premiere FC South America
›
18:00
Internacional RS
vs
Santos FC
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
18:00
Ceara CE
vs
America FC MG
1. liga
Premiere FC South America
›
18:00
HFX Wanderers FC
vs
Atletico Ottawa
Kanadská Premier League
Fox Soccer Plus
›
18:00
Ajax Amsterdam
vs
GA Eagles
1. liga
V Sport 1 HD
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Novasports Start HD
Sport TV4 HD
›
18:30
MKS Pogon Štetín
vs
Legia Gdaňsk
1. liga
Canal+Sport
›
18:30
St. Pauli
vs
1. FC Heidenheim 1846
2. Bundesliga
SPORT1 DE
Sky Sport Top Event HD
novasports3 HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:30
Grasshopper Zürich
vs
FC Zürich
1. liga
SRF zwei HD
›
18:30
FC Cfr 1907 Cluj
vs
Petrol. Ploiesti
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:45
Bruggy
vs
Mechelen
1. liga
novasports6 HD
›
18:45
Empoli
vs
AC Miláno
Serie A
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
Sportkanalen SE HD
Digi Sport 4 RO
M.LCAMPEONES ES
Sport1 HU
beIN Sports 2 HD FR
Paramount+
Sport TV6 HD
›
19:00
Twente Enschede
vs
Arnhem
1. liga
ESPN 2 HD NL
›
19:00
Paríž Saint Germain
vs
OGC Nice
1. liga
novasports2 HD
Bein Sports HD 4 TR
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 2 HD CZ
MATCH4
Digi Sport 3 RO
BT Sport 2
CANAL+ SPORT 360 FR
›
19:00
RCD Mallorca
vs
FC Barcelona
LaLiga
M. LaLiga
novasports1 HD
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 2 RO
beIN Sports 1 HD FR
ESPN+
›
19:00
Villarreal B
vs
Burgos
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
19:30
Vitoria Guimaraes
vs
Benfica Lisbon
Portugalská liga
Sport TV1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
RMC Sport 1 HD FR
›
19:50
Colorado
vs
FC Dallas
Major League Soccer
NOVA Sport 1 HD CZ
TUDN
›
20:00
Sao Paulo
vs
CSD Independiente Del Valle
Juhoamerický pohár
Sport TV2 HD
›
21:00
Forge FC
vs
York 9 FC
Kanadská Premier League
Fox Soccer Plus
›
21:00
Banfield
vs
Godoy Cruz
1. liga
Sport TV6 HD
›
21:15
Marathon
vs
CD Honduras Progreso
Liga Nacional. Apertura
Fox Deportes
21:30
Charlotte FC
vs
Philadelphia
Major League Soccer
Sportkanalen SE HD
ESPN 2 HD NL
ESPN+
›
21:30
Ituano FC SP
vs
CRB AL
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Flamengo RJ
vs
CA Bragantino SP
1. liga
PFC HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Premiere FC South America
›
22:00
Goias GO
vs
Fortaleza
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Avai
vs
AC Goianiense GO
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
CA Paranaense PR
vs
EC Juventude RS
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Atletico San Luis
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Apertura
ESPN US (DirecTV SAT (DVB-S))
22:05
Monterrey
vs
Pachuca
Liga MX, Apertura
ESPN Deportes
23:30
FC Cincinnati
vs
Chicago Fire
Major League Soccer
ESPN+
Sportkanalen SE HD
›
23:30
Columbus Crew
vs
New York Red Bulls
Major League Soccer
ESPN+
Sport TV6 HD
ESPN 2 HD NL
›
23:30
Montreal
vs
DC United
Major League Soccer
ESPN+
›
02.10.2022
00:00
Corinthians SP
vs
Cuiaba EC MT
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
00:05
Atlas FC
vs
Necaxa
Liga MX, Apertura
Univision
02:00
San Jose
vs
Minnesota United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Vancouver Whitecaps FC
vs
Austin FC
Major League Soccer
Sportkanalen SE HD
ESPN+
›
02:00
Herediano
vs
AD San Carlos
Primera Division, Apertura
FOXDEP-DIGITAL
02:05
Cruz Azul
vs
Chivas Guadalajara
Liga MX, Apertura
Univision
02:30
Los Angeles Galaxy
vs
Salt Lake
Major League Soccer
ESPN+
ESPN 2 HD NL
›
08:00
Otelul Galati
vs
ACS Sirineasa
2. liga
Digi Sport 1 RO
08:30
Floridsdorfer AC
vs
BW Linz
2. liga
ORF Sport+ HD
10:00
AFC Hermannstadt
vs
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
1. liga
Digi Sport 1 RO
10:15
Sittard
vs
Volendam
1. liga
ESPN 2 HD NL
›
10:15
PSV Eindhoven
vs
ADO Den Haag
1. liga, ženy
ESPN 1 HD NL
10:30
Miedz Legnica
vs
Stal Mielec
1. liga
Canal+Sport
›
10:30
Lazio Rím
vs
Spezia
Serie A
C More Sport 1 HD FI
Sport TV2 HD
Sport1 HU
Paramount+
SKY Sport 251 HD
Digi Sport 3 RO
beIN Sports 2 HD FR
›
10:30
Manisa Buyuksehir Belediyespor
vs
Adanaspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
10:30
Bandirmaspor
vs
Samsunspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
10:45
Le Havre AC
vs
Paris Saint Germain
1. liga, ženy
CANAL+ Foot FR
11:00
Lorient
vs
Lille
1. liga
novasports2 HD
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Amazon Prime FR
BT Sport 2
›
11:00
Stoke City
vs
Watford
Anglicko 2.
V Sport Extra HD
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
11:30
Karlsruhe
vs
Norimberg
2. Bundesliga
novasports4 HD
Sky Bundesliga HD 3
›
11:30
Magdeburg
vs
Regensburg
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
11:30
Kaiserslautern
vs
Braunschweig
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
›
11:30
Anderlecht
vs
Charleroi SC
1. liga
novasports5 HD
›
11:30
Alanyaspor
vs
Giresunspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
11:30
Sivasspor
vs
Hatayspor
1. liga
Bein Sports HD 4 TR
›
12:00
Fredrikstad
vs
Mjondalen
2. liga
MAX HD
›
Načítať viac
×
Close