Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
30 Mar
31 Mar
01 Apr
02 Apr
03 Apr
28.01.2023
00:30
Kolumbia
vs
Argentína
Majstrovstvá Južnej Ameriky do 20 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
01:05
Puebla FC
vs
Monterrey
Liga MX, Clausura
Azteca America
02:00
Wellington
vs
Perth FC
1. liga
BT Sport 2
›
03:05
Xolos De Tijuana
vs
Pumas Unam
Liga MX, Clausura
Fox Sports 1
Fox Deportes
06:30
Western Sydney Wanderers FC
vs
Newcastle Jets
W-League
BT Sport 2
08:45
Central Coast
vs
Western Sydney Wanderers FC
1. liga
BT Sport 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 4 TR
›
10:30
Sivasspor
vs
Adana Demirspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
10:30
Tuzlaspor
vs
Sakaryaspor
2. liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:45
PAOK Thessaloniki B
vs
Panseraikos FC
Super League 2
ERT3 HD
12:00
SV Darmstadt 98
vs
Regensburg
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
Digi Sport 4 RO
Bein Sports HD 4 TR
›
12:00
1. FC Heidenheim 1846
vs
FC Hansa Rostock
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
12:00
Holstein Kiel
vs
Greuter Fürth
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 5
›
12:30
Charlton
vs
Bolton Wanderers
3. liga
MATCH4
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Football HD
›
12:30
AFC Uta Arad
vs
Mioveni
1. liga
Digi Sport 1 RO
12:30
Walsall
vs
Leicester City
FA Cup
beIN SPORT Max 4 HD FR
V Sport Premium HD
Spiler 1 TV
Sport TV6 HD
›
12:30
Accrington Stanley
vs
Leeds
FA Cup
NOVA Sport 1 HD CZ
V Sport Premium HD
BBC 1 London
›
13:00
Cádiz
vs
RCD Mallorca
LaLiga
C More Live HD
Digi Sport 2 RO
novasports1 HD
Spiler 2 TV
M+ LaLiga
ESPN Deportes
›
13:00
SV Meppen 1912
vs
VfL Oldenburg
3. Liga
NDR FS HH HD
13:00
Hallescher
vs
Zwickau
3. Liga
MDR S-ANHALT HD
13:00
Bayreuth
vs
Ingolstadt
3. Liga
Bayerisches Fernsehen Süd HD
13:00
Hatayspor
vs
Trabzonspor
1. liga
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
MKE Ankaragucu
vs
Gazisehir Gaziantep FK
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Altinordu FK
vs
Boluspor
2. liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Venezia
vs
Cittadella
2. liga
SKY Sport 251 HD
›
13:00
Brescia Calcio
vs
Como
2. liga
SKY Sport 255 HD
›
13:00
Ternana Calcio
vs
Modena
2. liga
SKY Sport 257 HD
›
13:00
Cosenza
vs
Parma Calcio 1913 S.r.l.
2. liga
SKY Sport 256 HD
›
13:00
SSC Bari
vs
Perugia
2. liga
Sky Sport Uno HD
›
13:00
Südtirol
vs
Urbs Reggina 1914
2. liga
SKY Sport 253 HD
›
13:30
Kisvarda FC
vs
Paksi FC
1. liga
M4 Sport HD
›
13:30
Ac Milan
vs
Inter Milan
Serie A, ženy
La7
14:00
War.poznaň
vs
Rakow Czestochowa
1. liga
Canal+Sport
›
14:00
AS St. Etienne
vs
FC Sochaux-Montbeliard
2. liga
Bein Sports HD 3 TR
beIN Sports 1 HD FR
›
14:00
Empoli
vs
FC Turín
Serie A
Digi Sport 4 RO
Sport2 HU
C More Sport 2 HD FI
C More Live 4 HD
Sport TV1 HD
Paramount+
›
14:30
SC Freiburg
vs
Augsburg
1. liga
ESPN+
M+ LCAMPEON 2 ES
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sky Bundesliga HD 3
novasports3 HD
›
14:30
1. Fsv Mainz 05
vs
Bochum
1. liga
ESPN+
beIN SPORT Max 7 HD FR
novasports5 HD
Sky Bundesliga HD 6
›
14:30
Hoffenheim 1899
vs
Borussia M'gladbach
1. liga
ESPN+
Novasports Start HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Bundesliga HD 4
›
14:30
Hertha BSC
vs
Union Berlín
1. liga
ESPN+
Sky Sport Football IT HD
Bein Sports HD 4 TR
M+ LCAMPEONES ES
Digi Sport 3 RO
Arena4
beIN SPORT Max 8 HD FR
Sky Bundesliga HD 2
›
14:30
Werder Brémy
vs
VfL Wolfsburg
1. liga
ESPN+
Bein Sports MAX HD 2 TR
novasports4 HD
beIN SPORT Max 9 HD FR
Sky Bundesliga HD 5
›
15:00
Petrol. Ploiesti
vs
Chindia Targoviste
1. liga
Digi Sport 1 RO
15:00
Southampton
vs
Blackpool
FA Cup
Sport TV4 HD
V Sport Football HD SE
›
15:00
Fulham
vs
Sunderland A.F.C.
FA Cup
NOVA Sport 1 HD CZ
beIN SPORT Max10 HD FR
Sport TV2 HD
V Sport Premium HD
›
15:15
Girona
vs
FC Barcelona
LaLiga
Digi Sport 2 RO
C More Sport 1 HD FI
Spiler 2 TV
novasports1 HD
DAZN LaLiga
beIN Sports 2 HD FR
›
15:15
Granada CF
vs
FC Andorra
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
15:15
FC Janov
vs
Pisa
2. liga
SKY Sport 251 HD
Fox Soccer Plus
›
15:30
PSV Eindhoven
vs
GA Eagles
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
Sport TV4 HD
›
16:00
Troyes
vs
RC Lens
1. liga
Bein Sports HD 3 TR
Amazon Prime FR
NOVA Sport 2 HD CZ
novasports6 HD
MATCH4
Digi Sport 4 RO
›
16:00
Debrecín
vs
Zalaegerszeg TE
1. liga
M4 Sport HD
›
16:00
Antalyaspor
vs
Umraniyespor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Giresunspor
vs
Galatasaray
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
Sport TV5 HD
Sport2 CZ
›
16:00
Pendik
vs
Genclerbirligi SK
2. liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
Widzew Lódž
vs
MKS Pogon Štetín
1. liga
Canal+Sport
›
17:00
Cremonese
vs
Inter Miláno
Serie A
Paramount+
Digi Sport 3 RO
M+ LCAMPEONES ES
Sport TV3 HD
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD FR
›
17:30
Bayern Mníchov
vs
Eintracht Frankfurt
1. liga
ESPN+
#Vamos ES
Bein Sports HD 4 TR
Digi Sport 2 RO
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport Uno HD
Novasports Prime HD
Arena4
beIN Sports 2 HD FR
Sky Bundesliga HD 1
›
17:30
FC Sevilla
vs
Elche
LaLiga
beIN SPORT Max 5 HD FR
ESPN+
C More Sport 1 HD FI
Spiler 2 TV
M+ LaLiga
novasports1 HD
›
17:30
Eibar
vs
CD Leganes
LaLiga 2
M+ LaLiga 2
›
17:30
Real Oviedo
vs
Villarreal B
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
17:45
Waalwijk
vs
Emmen
1. liga
ESPN 2 HD NL
›
18:00
Amiens
vs
Le Havre
2. liga
L'EQUIPE HD FR
›
18:00
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
AFC Hermannstadt
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:00
Giannina
vs
Atromitos
1. liga
novasports2 HD
›
18:00
Dijon
vs
Bordeaux
2. liga
beIN Sports 1 HD FR
Bein Sports HD 3 TR
›
18:00
Preston North End
vs
Tottenham Hotspur
FA Cup
beIN Sports 3 HD FR
V Sport Extra HD
BBC 1 London
Spiler 1 TV
NOVA Sport 2 HD CZ
Sport TV2 HD
›
18:30
Ferencvarosi TC
vs
Vasas FC
1. liga
M4 Sport HD
›
18:30
N Iguacu
vs
Bangu RJ
Carioca
Sport TV5 HD
19:00
Slask Wroclaw
vs
Zaglebie Lubin
1. liga
Canal+Sport
›
19:00
Heerenveen
vs
Arnhem
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
19:30
Hannover 96
vs
Kaiserslautern
2. Bundesliga
Sky Sport Top Event HD
SPORT1 DE
Bein Sports HD 4 TR
novasports3 HD
›
19:30
FC Bazilej 1893
vs
FC Luzern
1. liga
SRF zwei HD
›
19:30
Internacional RS
vs
Sao Luiz
Gaucho
PFC HD
19:30
Palmeiras
vs
Flamengo RJ
Supercopa do Brasil
PFC HD
19:45
Charleroi SC
vs
St. Gilloise
1. liga
Novasports Start HD
›
19:45
Atalanta Bergamasca
vs
Sampdoria
Serie A
Sport2 HU
SKY Sport 251 HD
Paramount+
BT Sport 2
Digi Sport 2 RO
C More Sport 1 HD FI
Sport TV4 HD
›
19:45
Sporting CP
vs
FC Porto
Ligový pohár
Sport TV1 HD
›
20:00
Alkmaar
vs
Utrecht
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 2 HD NL
›
20:00
Marseille
vs
AS Monako
1. liga
novasports5 HD
MATCH4
Sky Sport Football IT HD
CANAL+ SPORT 360 FR
Bein Sports HD 3 TR
Digi Sport 3 RO
›
20:00
Getafe
vs
Real Betis Balompie
LaLiga
novasports1 HD
Spiler 2 TV
beIN SPORT Max 5 HD FR
C More Live HD
Digi Sport 4 RO
DAZN LaLiga
C More Sport 2 HD FI
›
20:00
UD Las Palmas
vs
Huesca
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
20:00
Manchester United
vs
Reading
FA Cup
Sport TV2 HD
Spiler 1 TV
beIN Sports 2 HD FR
V Sport Premium HD
›
23:30
Ekvádor
vs
Uruguaj
Majstrovstvá Južnej Ameriky do 20 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
29.01.2023
00:30
USA
vs
Kolumbia
Medzinárodné priateľské zápasy
Telemundo
00:30
Central Cordoba Sde
vs
CA River Plate (ARG)
1. liga
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
01:00
Olimpia
vs
Marathon
Národná liga, Clausura
FOXDEP-DIGITAL
01:05
Tigres Uanl
vs
Atletico San Luis
Liga MX, Clausura
Univision
02:00
Xelaju
vs
Deportivo Iztapa
Národná liga, Clausura
FOXDEP-DIGITAL
03:05
CF America
vs
CA Monarcas Morelia
Liga MX, Clausura
Univision
03:05
FC Juarez
vs
Chivas Guadalajara
Liga MX, Clausura
Fox Sports 2
04:00
Melbourne City FC
vs
Adelaide
1. liga
BT Sport 3
Bein Sports HD 4 TR
›
05:00
Brisbane Roar FC
vs
Wellington Phoenix
W-League
BT Sport 2
06:40
Melbourne City FC
vs
Adelaide United FC
W-League
BT Sport 2
10:30
Istanbulspor
vs
Kayserispor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
10:30
Adanaspor
vs
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
2. liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
10:30
Kecioerenguecue
vs
Altay Izmir
2. liga
TRT AVAZ HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
Torreense
vs
Farense
2. liga
Sport TV+
›
11:15
Twente Enschede
vs
Feyenoord Rotterdam
1. liga
Novasports Start HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 2 HD NL
›
11:15
Feyenoord Rotterdam
vs
Fortuna Sittard
1. liga, ženy
ESPN 1 HD NL
11:30
Piast Gliwice
vs
Jagiellonia Bialystok
1. liga
Canal+Sport
›
11:30
AC Miláno
vs
Sassuolo
Serie A
SKY Sport 251 HD
Paramount+
beIN Sports 2 HD FR
Sport TV6 HD
Sport2 HU
M+ LCAMPEONES ES
Digi Sport 2 RO
›
11:30
FC Arges Pitesti
vs
Botosani
1. liga
Digi Sport 1 RO
12:00
OGC Nice
vs
Lille
1. liga
Novasports Prime HD
MATCH4
Sky Sport Football IT HD
Amazon Prime FR
Bein Sports HD 3 TR
NOVA Sport 2 HD CZ
›
12:00
Mezokovesd Zsory SE
vs
Puskas Akademia FC
1. liga
M4 Sport HD
›
12:30
DSC Arminia Bielefeld
vs
Sandhausen
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
12:30
Hamburger SV
vs
Braunschweig
2. Bundesliga
novasports2 HD
Sky Bundesliga HD 2
Bein Sports HD 4 TR
›
12:30
Norimberg
vs
St. Pauli
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
12:30
Anderlecht
vs
Antwerpy
1. liga
novasports5 HD
›
12:45
SC Covilha
vs
FC Porto B
2. liga
Sport TV1 HD
›
13:00
Valladolid
vs
Valencia
LaLiga
ESPN Deportes
C More Live HD
novasports1 HD
Spiler 2 TV
beIN SPORT Max 4 HD FR
Digi Sport 4 RO
›
13:00
Mirandes
vs
Deportivo Alaves Sad
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
13:00
Malatya Bld
vs
Eyupspor
2. liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
13:00
Ascoli
vs
Palermo
2. liga
SKY Sport 254 HD
›
13:00
CS Maritimo Madeira
vs
SL Benfica
Alianz League, ženy
Sport TV3 HD
13:30
Excelsior Rotterdam
vs
Ajax Amsterdam
1. liga
novasports4 HD
Sport TV5 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:30
Volendam
vs
Groningen
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
13:30
Livingston Aberdeen
vs
Hearts of Midlothian
1. liga
Sky Sports Football HD
Sport TV4 HD
›
13:30
Brighton
vs
FC Liverpool
FA Cup
Spiler 1 TV
Sport TV2 HD
V Sport Premium HD
ITV1 Anglia E
NOVA Sport 1 HD CZ
›
14:00
Legia Varšava
vs
Korona Kielce
1. liga
Canal+Sport
›
14:00
Auxerre
vs
Montpellier HSC
1. liga
Amazon Prime FR
MATCH4
›
14:00
Clérmont
vs
Nantes
1. liga
Amazon Prime FR
Bein Sports MAX HD 1 TR
NOVA Sport 2 HD CZ
›
14:00
Racing Štrasburg
vs
Toulouse
1. liga
Bein Sports HD 3 TR
Amazon Prime FR
›
14:00
Stade Brestois 29
vs
Angers
1. liga
Amazon Prime FR
›
14:00
Juventus Turín
vs
SS Monza 1912
Serie A
BT Sport 2
Paramount+
beIN Sports 2 HD FR
Sport TV4 HD
M+ LCAMPEONES ES
Sport2 HU
Digi Sport 1 RO
›
14:00
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
vs
U Craiova 1948 SA
1. liga
Digi Sport 1 RO
14:00
Vilafranquense
vs
Moreirense
2. liga
Sport TV+
›
14:30
Schalke 04
vs
1. FC Kolín
1. liga
Sky Sport Football IT HD
Bein Sports HD 4 TR
novasports3 HD
Arena4
ESPN+
›
14:30
Ujpest FC
vs
Budapest Honved FC
1. liga
M4 Sport HD
›
15:00
Bsg Chemie Leipzig
vs
SV Babelsberg 03
4. liga, Severovýchod
MDR S-ANHALT HD
15:15
CA Osasuna
vs
Atletico Madrid
LaLiga
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 4 RO
ESPN Deportes
C More Live HD
M+ LaLiga
novasports1 HD
Spiler 2 TV
beIN SPORT Max 4 HD FR
›
15:15
Levante
vs
Burgos
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
15:15
Frosinone
vs
Benevento
2. liga
Fox Soccer Plus
SKY Sport 251 HD
›
15:30
Casa Pia
vs
Santa Clara
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
15:30
Vizela
vs
Rio Ave FC
Portugalská liga
Sport TV2 HD
›
15:30
CF Estrela
vs
CD Feirense
2. liga
Sport TV5 HD
›
15:45
SC Cambuur
vs
Sittard
1. liga
ESPN 2 HD NL
›
16:00
Dundee United
vs
Celtic Glasgow
1. liga
Sky Sports Football HD
MATCH4
Sport TV6 HD
›
16:00
Fenerbahce
vs
Kasimpasa
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
Sport1 CZ
Sport TV4 HD
›
16:00
Istanbul Basaksehir FK
vs
Atiker Konyaspor 1922
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Denizlispor
vs
Manisa Buyuksehir Belediyespor
2. liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
16:05
Ajaccio AC
vs
Lyon
1. liga
NOVA Sport 2 HD CZ
Bein Sports HD 3 TR
novasports2 HD
CANAL+ Foot FR
›
16:30
Legia Gdaňsk
vs
Wisla Plock
1. liga
Canal+Sport
›
16:30
Leverkusen
vs
Borussia Dortmund
1. liga
Digi Sport 2 RO
Sky Sports Mix HD
Sky Sport Football IT HD
Bein Sports HD 4 TR
Novasports Prime HD
Arena4
M+ LCAMPEONES ES
beIN Sports 2 HD FR
ESPN+
›
16:30
Kecskemeti TE
vs
Fehervar FC
1. liga
M4 Sport HD
›
16:30
Wrexham
vs
Sheffield United
FA Cup
NOVA Sport 1 HD CZ
BBC 1 Scotland
Spiler 1 TV
V Sport Premium HD
›
17:00
Lazio Rím
vs
Fiorentina
Serie A
C More Sport 2 HD FI
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
Paramount+
M+ LCAMPEON 2 ES
Sport2 HU
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sportkanalen SE HD
›
17:00
Fotbal Club FCSB
vs
Farul Constanta
1. liga
Digi Sport 1 RO
17:00
AL Ittihad
vs
AL Fayha
Superpohár
Sport TV3 HD
17:30
Celta Vigo
vs
Athletic Bilbao
LaLiga
C More Sport 1 HD FI
C More Live HD
ESPN Deportes
novasports1 HD
Spiler 2 TV
beIN SPORT Max 4 HD FR
›
17:30
Albacete
vs
Lugo
LaLiga 2
M+ LaLiga 2
›
17:30
Gijon
vs
Malaga
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga SmartBank
›
18:00
Boavista Fc
vs
Portimonense
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
18:00
Leixoes
vs
FC Penafiel
2. liga
Sport TV4 HD
›
18:00
Deportivo Toluca FC
vs
Club Leon
Liga MX, Clausura
Univision
19:45
Paríž Saint Germain
vs
Reims
1. liga
NOVA Sport 1 HD CZ
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
Sky Sport Uno HD
Sky Sport Football IT HD
Bein Sports HD 3 TR
Amazon Prime FR
novasports2 HD
MATCH4
›
19:45
SSC Neapol
vs
AS Rím
Serie A
Sport2 HU
Sport TV2 HD
C More MAX HD FI
Digi Sport 3 RO
Paramount+
M+ LCAMPEONES ES
#Vamos ES
›
20:00
Real madrid
vs
Real Sociedad
LaLiga
Novasports Prime HD
Spiler 2 TV
beIN Sports 2 HD FR
Sportkanalen SE HD
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
ESPN Deportes
M+ LaLiga
›
20:00
Ibiza
vs
Cartagena
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
20:30
Famalicao
vs
Estoril
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
21:00
Fluminense RJ
vs
Botafogo RJ
Carioca
Sport TV5 HD
21:30
Sao Paulo
vs
Corinthians SP
Paulista, Serie A1
Sport TV3 HD
23:30
EC Sao Jose RS
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
Gaucho
PFC HD
30.01.2023
00:30
Boca Juniors
vs
Atl.Tucuman
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV2 HD
›
01:00
Pachuca
vs
Necaxa
Liga MX, Clausura
TUDN
13:15
Kallithea
vs
Ilioupoli
Super League 2
ERT3 HD
16:00
PAOK Solún
vs
Apo Levadeiakos FC
1. liga
Novasports Prime HD
›
17:00
Samsunspor
vs
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
2. liga
TRT SPOR HD
Bein Sports HD 2 TR
›
18:00
Cracovia Krakow
vs
Gornik Zabrze
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:00
FC Voluntari
vs
FC Cfr 1907 Cluj
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:00
Belenenses
vs
CD Trofense
2. liga
Sport TV1 HD
›
18:00
Szeged 2011
vs
ETO FC Gyor
2. liga
M4 Sport HD
19:00
Asteras Tripolis
vs
Panathinaikos Atény
1. liga
Novasports Prime HD
›
19:00
Roda Kerkrade
vs
Zwolle
2. liga
ESPN 1 HD NL
›
19:30
Audace Cerignola
vs
SS Monopoli 1966
Serie C, Skupina A
Rai Sport + HD
19:45
Glentoran
vs
Crusaders FC
Premiership
Sky Sports Football HD
›
19:45
Udinese Calcio
vs
Verona
Serie A
Sport1 HU
Sport TV5 HD
SKY Sport 251 HD
Paramount+
Digi Sport 4 RO
C More Sport 2 HD FI
›
19:45
Derby County
vs
West Ham United
FA Cup
NOVA Sport 2 HD CZ
Sport TV2 HD
Spiler 1 TV
V Sport Premium HD
ITV4
›
20:00
Villarreal
vs
Vallecano
LaLiga
novasports1 HD
M+ LaLiga
C More Live HD
Spiler 2 TV
ESPN Deportes
Digi Sport 2 RO
C More Sport 1 HD FI
›
20:00
Real Zaragoza
vs
SD Ponferradina
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga SmartBank
novasports2 HD
C More MAX HD FI
›
20:15
Vitoria Guimaraes
vs
Chaves
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
23:00
Novo Hamburgo
vs
EC Juventude RS
Gaucho
PFC HD
31.01.2023
13:30
Imolese Calcio
vs
Entella
Serie C, Skupina A
SKY Sport 251 HD
14:00
Alanyaspor
vs
Sivasspor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
Fatih Karagumruk SK
vs
Besiktas
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
›
17:00
Paderborn
vs
VfB Stuttgart
Pohár
NOVA Sport 1 HD CZ
Sport2 HU
Sky Sport Mix HD
›
18:00
Academico De Viseu FC
vs
Benfica Lissabon B
2. liga
Sport TV4 HD
›
18:00
FC Thun
vs
FC Luzern
Švajčiarsky pohár
SRF zwei HD
›
19:00
FC Pacos Ferreira
vs
Gil Vicente FC
Portugalská liga
Sport TV2 HD
›
19:45
Fc Metz
vs
Aveyron
2. liga
L'EQUIPE HD FR
›
19:45
Union Berlín
vs
VfL Wolfsburg
Pohár
Sport2 HU
Sky Sport Top Event HD
NOVA Sport 1 HD CZ
›
20:00
Newcastle United
vs
Southampton
EFL Cup
Digi Sport 2 RO
Sport TV3 HD
V Sport Premium HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Sky Sports Main Event HD
Arena4
›
20:00
Inter Miláno
vs
Atalanta Bergamasca
Taliansky Pohár
Sport1 HU
Sport TV5 HD
novasports1 HD
TRT SPOR HD
CANALE 5 HD
Sport2 CZ
›
21:15
Arouca
vs
Benfica Lisbon
Portugalská liga
C More Sport 1 HD FI
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV1 HD
›
22:30
Brazília
vs
Ekvádor
Majstrovstvá Južnej Ameriky do 20 rokov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
01.02.2023
14:00
Kasimpasa
vs
Giresunspor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
Bein Sports HD 2 TR
›
14:00
Gazisehir Gaziantep FK
vs
Hatayspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
Bein Sports HD 1 TR
›
14:00
České Budějovice
vs
FC Hradec Kralove
Pohár ČMFS
ČT sport
›
17:00
Trabzonspor
vs
Antalyaspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
Sport2 CZ
beIN SPORT Max 4 HD FR
›
17:00
Galatasaray
vs
Umraniyespor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
›
17:00
Lecco
vs
Albinoleffe
Serie C, Skupina A
SKY Sport 252 HD
›
17:00
LR Vicenza Virtus
vs
Novara Calcio
Serie C, Skupina A
Rai Sport + HD
›
17:00
RB Leipzig
vs
Hoffenheim 1899
Pohár
Sport1 HU
Sky Sport Top Event HD
NOVA Sport 1 HD CZ
›
17:00
Fiorentina
vs
FC Turín
Taliansky Pohár
Sport TV5 HD
novasports2 HD
TRT SPOR HD
Sport2 HU
Italia 1 HD
Sport1 CZ
›
Načítať viac
×
Close