ProTipster Články

Čo sú odznaky?

Čo sú odznaky?

Čo sú odznaky?

Je to spôsob akým chceme vyzdvihnúť tipérov – expertov. Môžete získať dva druhy odznakov – tímový a turnajový odznak.

Tímový Expert

Tímový odznak znamená, že ste skutočným expertom na konkrétne mužstvo. Podmienky pre získanie takéhoto odznaku sú 70% úspešnosť a 40% výnos a minimálne 15 tipov. Berieme do úvahy vase tipy za posledných šesť mesiacov pričom získať môžete tímový odznak za predzápadové, ale aj live tipy.

Po získaní odznaku tímového expert sa vám odznak zobrazí vedľa každého tipy na to mužstvo, aby ľudia veľmi rýchlo rozpoznali, že ste expert. Na stránke s odznakmi uvidíte všetky live tipy na mužstvo vedľa odznaku.

Turnajový Expert

Turnajový odznak znamená, že ste expertom na konkrétnu súťaž. Požiadavky na získanie takéhoto odznaku sú 60% úspešnosť a 30% výnos a minimum 25 tipov. Tieto tipy musia zahrnúť aspoň päť tipov na rozdielne domáce mužstvá a päť tipov na rozdielne hosťujúce mužstvá. Rovnako počítame tipy pridané za posledných šesť mesiacov a máme odznaky pre expertov v predzápasovom aj live tipovaní. Keď získate odznak turnajového expert, váš odznak bude viditeľný pri všetkých tipov z danej súťaži. Na stránke s odznakmi tiež budú viditeľné všetky získané odznaky.

Ako získam odznak?

Môže sa to zdať zo začiatku zložité.

Pre získanie odznakov musíte pridávať výherné tipy. Ak sa budete sústrediť na súťaže, ktoré najlepšie poznáte a použijete nášho denného pomocníka pred pridaním tipov postupne vám narastie úspešnosť aj výnos tipov. Keď budete mať odznak na dosah, dame vám vedieť!

Prídávajte výherné tipy a odmena sa dostaví! Budeme postupne pridávať viac odznakov a odmien za fantastické tipovanie, tak nezabudnite sledovať našu stránku.