ProTipster Články

Ako pridám tipy?

Ako pridám tipy?

Pridánie tipu je veľmi jednoduché

Kliknite na tlačítko pridať tip

Prvým krokom je kliknutie na pridať tip tlačítko, ktoré vás presmeruje na ponuku zápasov, z ktorých si môžete vyberať pre vaše tipy. 

Nájsť zápas

Na ktorý zápas si chcete natipovať?

Môžete si vybrať šport v hornej časti stránky. Drop down menu je k dispozícii pre výber kategórie a turnaja, z ktorého chcete vybrať tip. Po nájdení vami vybraného zápasu sa vám zobrazí ponuka kurzov pre rôzne druhy stávok. Pripomíname, že z každého zápasu môžete pridať iba jeden predzápasový a jeden live tip. 

Ponuky

Ako dopadne zápas?

Našli ste už zápas, ktorý ste hľadali, ale aký druh stávky si vyberiete? Použite dropdown menu pre výber stávky a potom kliknutím na kurz potvrdíte svoj výber. 

Dôvera

Veríte si?

Dôvera ovplyvní, aký bude virtuálny zisk ak váš tip bude výherný. Čím vyššia dôvera, tým vyšší virtuálny zisk alebo strata. Kliknutím na "Vytvoriť Tip" pridáte tip 

Tip úspešne vytvorený!

Aké hodnotenie dostal váš tip?

Po pridaní tipu ho môžete zdielať na sociálnych médiách alebo použiť pri tipovaní vo vašich obľúbených stávkových spoločnostiach. Každý tip je individuálne hodnotený našim algoritmom. Hodnotenie vášho tipu bude zobrazené priamo vedľa tipu. Tipy s hodnotením nad 7.0 vám zarábajú peniaze!