Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
29.03.2024
13:30 Madura United PSS Sleman 8 tipy 13:30 Barito Putera Psis Semarang 4 tipy 14:00 NK Rogaska NK Bravo 7 tipy 14:00 FC Pacos Ferreira Oliveirense 6 tipy 14:00 Falkenberg Trollhättan 1 tipy 14:00 Team TG FF IFK Luleaa 1 tipy 14:00 FK Agmk FC Bunyodkor 14:00 Jelgava FS Metta/Lu 14:00 Dnepr Mogilev FK Arsenal Dzerzhinsk 3 tipy 14:15 Qizilqum Zarafshon Lokomotiv Taškent 14:30 Hrv. Dragovoljac Dugo Selo 2 tipy 14:30 Opatija Mladost Zdralovi 3 tipy 14:30 Kustosija NK Jadran Luka Ploce 14:30 Bjelovar Grobnican 1 tipy 14:50 Istra 1961 Lok Zahreb 13 tipy 15:00 Cardiff City Sunderland A.F.C. 58 tipy 15:00 Huddersfield Town Coventry City 58 tipy 15:00 Hull City Stoke City 56 tipy 15:00 Norwich City Plymouth 64 tipy 15:00 Preston North End Rotherham United 56 tipy 15:00 Queens Park Rangers Birmingham 39 tipy 15:00 Sheffield Wednesday FC Swansea City 45 tipy 15:00 Southampton Middlesbrough 64 tipy 15:00 Barnsley Cambridge United 19 tipy 15:00 Derby County Blackpool 28 tipy2
Výhra
2
Remíza
1
Výhra
05.08.2023 05:30
Birkenhead United AFC 0 : 3 Auckland United FC
29.04.2023 03:00
Auckland United FC 3 : 3 Birkenhead United AFC
19.11.2022 02:00
Birkenhead United AFC 2 : 0 Auckland United FC
04.06.2022 03:00
Birkenhead United AFC 1 : 1 Auckland United FC
26.03.2022 02:00
Auckland United FC 0 : 1 Birkenhead United AFC
2
Výhra
1
Remíza
3
Prehra
29.03.2024 02:00
Birkenhead United AFC 3 : 1 West Coast Rangers FC
23.03.2024 04:30
Western Springs AFC 3 : 2 Birkenhead United AFC
02.09.2023 03:00
Birkenhead United AFC 4 : 4 Hamilton Wanderers AFC
26.08.2023 03:00
Birkenhead United AFC 2 : 3 Takapuna AFC
23.08.2023 07:30
Birkenhead United AFC 0 : 2 Eastern Suburbs AFC
12.08.2023 05:30
Birkenhead United AFC 2 : 0 Melville United AFC
3
Výhra
2
Remíza
1
Prehra
29.03.2024 02:00
Tauranga City AFC 1 : 4 Auckland United FC
12.11.2023 02:00
Manurewa AFC 0 : 0 Auckland United FC
29.10.2023 01:00
Auckland City 3 : 2 Auckland United FC
14.10.2023 01:00
Petone FC 0 : 1 Auckland United FC
24.09.2023 02:00
Cashmere Technical 1 : 2 Auckland United FC
02.09.2023 03:00
Eastern Suburbs AFC 2 : 2 Auckland United FC
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tauranga City AFC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
2 | Manurewa AFC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
2 | Auckland City | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
4 | Western Springs AFC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
5 | Bay Olympic | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
6 | Melville United AFC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
7 | West Coast Rangers FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
8 | Hamilton Wanderers AFC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
9 | Birkenhead United AFC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
10 | Eastern Suburbs AFC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
11 | Auckland United FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
11 | East Coast Bays | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |