Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
28.03.2024
20:00 Municipal CSD Coban Imperial 11 tipy 20:00 Deportivo Garcilaso Comerciantes Unidos 25 tipy 21:00 Audax Italiano Coquimbo 30 tipy 21:45 Deportivo Guastatoya Deportivo Coatepeque 7 tipy 22:00 Kawkab Athletic Club of Marrakech Hassania Union Sport Agadir 9 tipy 23:00 Deportivo Tachira Metropolitanos FC 7 tipy 23:00 Tuna Luso Clube DO Remo PA 4 tipy 23:30 O´higgins Iquique 16 tipy29.03.2024
00:35 Palmeiras Gremio Novorizontino 16 tipy 08:45 Adelaide Western United FC 21 tipy 09:15 Abahani Ltd. Chittagong Bangladesh Police Club 09:15 Sheikh Jamal Sheikh Russel KC 2 tipy 10:00 Tokyo Verdy Kjóto 5 tipy 11:00 CF Os Belenenses CD Feirense 11:00 FK Slavoj Trebisov 1898 Petržalka 12:00 Hertha BSC Berlin II Lokomotiv Leipzig 1 tipy 12:00 Pirin Blagoevgrad Veliko Tarnovo 11 tipy 12:00 Lunds BK FC Rosengaard 1917 12:15 AL Tadamon Sour Tripoli AC 12:30 Bristol City Leicester City 57 tipy 12:30 Gabala Neftči Baku 4 tipy 12:30 Kuressaare Kalev Tallinn 7 tipy 12:30 Barry Town United FC Penybont 2 tipy 12:30 Colwyn BAY Aberystwyth Town FC 1 tipy 12:30 Pontypridd Town Haverfordwest 2 tipy4
Výhra
2
Remíza
0
Výhra
22.10.2023 02:00
Eastern Suburbs AFC 1 : 2 Auckland City
05.08.2023 03:00
Auckland City 2 : 2 Eastern Suburbs AFC
29.04.2023 03:00
Eastern Suburbs AFC 0 : 0 Auckland City
29.06.2022 07:00
Auckland City 2 : 1 Eastern Suburbs AFC
21.05.2022 03:00
Eastern Suburbs AFC 1 : 4 Auckland City
14.03.2021 01:00
Auckland City 2 : 1 Eastern Suburbs AFC
2
Výhra
0
Remíza
4
Prehra
22.03.2024 06:15
Auckland United FC 0 : 3 Auckland City
12.12.2023 18:00
AL Ittihad 3 : 0 Auckland City
26.11.2023 00:00
Wellington Olympic 2 : 0 Auckland City
19.11.2023 01:00
Auckland City 2 : 3 Christchurch United FC
12.11.2023 02:00
Auckland City 1 : 3 Wellington Olympic
04.11.2023 01:30
Petone FC 0 : 2 Auckland City
3
Výhra
2
Remíza
1
Prehra
23.03.2024 02:00
Bay Olympic 2 : 1 Eastern Suburbs AFC
10.11.2023 23:00
Napier City Rovers 0 : 5 Eastern Suburbs AFC
29.10.2023 01:00
Wellington Phoenix Academy FC 3 : 5 Eastern Suburbs AFC
14.10.2023 02:00
Wellington Olympic 2 : 2 Eastern Suburbs AFC
30.09.2023 05:00
Auckland United FC 1 : 1 Eastern Suburbs AFC
23.08.2023 07:30
Birkenhead United AFC 0 : 2 Eastern Suburbs AFC
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tauranga City AFC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
2 | Auckland City | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
2 | Manurewa AFC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
4 | Western Springs AFC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
5 | Bay Olympic | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
6 | West Coast Rangers FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
6 | Hamilton Wanderers AFC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
8 | Birkenhead United AFC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
9 | Eastern Suburbs AFC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
10 | Auckland United FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
10 | East Coast Bays | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
12 | Melville United AFC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |