Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
29.03.2024
16:30 FC Dinamo Moscow FK Rostov 10 tipy30.03.2024
11:00 FC Krylia Sovetov Samara Zenit Petrohrad 4 tipy 13:30 PFC Sochi CSKA Moskva 1 tipy 16:00 FC Spartak Moscow FC Ural Yekaterinburg 3 tipy31.03.2024
11:00 FC Fakel Voronezh FC Orenburg 13:30 FC Rubin Kazan Republican FC Akhmat Grozny 1 tipy 16:30 FC Lokomotiv Moscow FC Krasnodar 1 tipy06.04.2024
11:00 FC Ural Yekaterinburg FC Krylia Sovetov Samara 17:00 FK Rostov PFC Sochi07.04.2024
11:00 CSKA Moskva FC Fakel Voronezh 13:30 Zenit Petrohrad FC Baltika Kaliningrad 1 tipy 13:30 Republican FC Akhmat Grozny FC Lokomotiv Moscow 16:30 FC Dinamo Moscow FC Spartak Moscow08.04.2024
14:00 FC Orenburg FC Rubin Kazan1
Výhra
1
Remíza
2
Výhra
23.07.2023 17:00
FK Rostov 2 : 1 FC Fakel Voronezh
09.07.2023 15:30
FK Rostov 3 : 0 FC Fakel Voronezh
06.05.2023 16:00
FK Rostov 0 : 2 FC Fakel Voronezh
22.10.2022 13:30
FC Fakel Voronezh 1 : 1 FK Rostov
1
Výhra
3
Remíza
0
Prehra
07.04.2024 11:00
CSKA Moskva ? : ? FC Fakel Voronezh
31.03.2024 11:00
FC Fakel Voronezh ? : ? FC Orenburg
10.03.2024 16:00
FC Spartak Moscow 0 : 2 FC Fakel Voronezh
03.03.2024 11:00
FC Nizhny Novgorod 1 : 1 FC Fakel Voronezh
23.02.2024 14:00
PFC Sochi 0 : 0 FC Fakel Voronezh
18.02.2024 14:00
FC Dynamo-Makhachkala 0 : 0 FC Fakel Voronezh
1
Výhra
0
Remíza
3
Prehra
02.04.2024 17:00
FC Khimki ? : ? FK Rostov
29.03.2024 16:30
FC Dinamo Moscow ? : ? FK Rostov
12.03.2024 17:15
CSKA Moskva 2 : 0 FK Rostov
24.02.2024 13:30
FC Lokomotiv Moscow 3 : 1 FK Rostov
11.02.2024 17:00
Kajrat Almaty 2 : 1 FK Rostov
07.02.2024 16:30
FC Spartak Moscow 0 : 3 FK Rostov
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit Petrohrad | 20 | 12 | 4 | 4 | 40 |
2 | FC Krasnodar | 20 | 11 | 6 | 3 | 39 |
3 | FC Dinamo Moscow | 20 | 10 | 8 | 2 | 38 |
4 | CSKA Moskva | 20 | 8 | 8 | 4 | 32 |
5 | FC Lokomotiv Moscow | 20 | 8 | 8 | 4 | 32 |
6 | FC Spartak Moscow | 20 | 9 | 4 | 7 | 31 |
7 | FC Rubin Kazan | 20 | 8 | 5 | 7 | 29 |
8 | FC Krylia Sovetov Samara | 20 | 8 | 5 | 7 | 29 |
9 | FC Nizhny Novgorod | 20 | 8 | 4 | 8 | 28 |
10 | FK Rostov | 20 | 7 | 6 | 7 | 27 |
11 | FC Fakel Voronezh | 20 | 6 | 7 | 7 | 25 |
12 | Republican FC Akhmat Grozny | 20 | 5 | 5 | 10 | 20 |
13 | FC Ural Yekaterinburg | 20 | 5 | 4 | 11 | 19 |
14 | FC Orenburg | 20 | 4 | 7 | 9 | 19 |
15 | FC Baltika Kaliningrad | 20 | 3 | 5 | 12 | 14 |
16 | PFC Sochi | 20 | 3 | 4 | 13 | 13 |