FC Kamaz Naberezhnye Chelny
HT: 1 - 0 | FT: 1 - 0
FC Ska-Khabarovsk
FC Kamaz Naberezhnye Chelny vyhrá zápas
FC Kamaz Naberezhnye Chelny vyhrá zápas
FC Kamaz Naberezhnye Chelny vyhrá zápas
FC Ska-Khabarovsk výhra, polovica vkladu sa vracia v prípade remízy
FC Kamaz Naberezhnye Chelny vyhrá zápas
FC Kamaz Naberezhnye Chelny vyhrá zápas
FC Kamaz Naberezhnye Chelny výhra , 0:0 Handicap
Domáci viac ako 0.5
FC Ska-Khabarovsk výhra, 2:0 Handicap
FC Ska-Khabarovsk výhra o 2 a viac, polovica vkladu vyhráva FC Ska-Khabarovsk vyhrá o 2
Zápas skončí remízou
Prvý polčas skončí remízou
2
Výhra
1
Remíza
3
Výhra
23.02.2024 08:00
FC Ska-Khabarovsk 1 : 1 FC Kamaz Naberezhnye Chelny
06.11.2023 15:30
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1 : 0 FC Ska-Khabarovsk
13.11.2022 08:00
FC Ska-Khabarovsk 3 : 1 FC Kamaz Naberezhnye Chelny
25.07.2022 17:00
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3 : 2 FC Ska-Khabarovsk
13.11.2021 04:00
FC Ska-Khabarovsk 1 : 0 FC Kamaz Naberezhnye Chelny
31.07.2021 14:00
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1 : 2 FC Ska-Khabarovsk
1
Výhra
2
Remíza
2
Prehra
30.03.2024 13:00
Torpedo Moskva ? : ? FC Kamaz Naberezhnye Chelny
18.03.2024 16:30
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2 : 1 FC Dynamo-Makhachkala
08.03.2024 13:15
Neftek. Nizhnekamsk 2 : 0 FC Kamaz Naberezhnye Chelny
02.03.2024 12:00
Leningradets 0 : 0 FC Kamaz Naberezhnye Chelny
24.02.2024 08:00
Čer.novorosijsk 2 : 1 FC Kamaz Naberezhnye Chelny
23.02.2024 08:00
FC Ska-Khabarovsk 1 : 1 FC Kamaz Naberezhnye Chelny
1
Výhra
3
Remíza
2
Prehra
10.03.2024 12:00
Čer.novorosijsk 3 : 0 FC Ska-Khabarovsk
03.03.2024 13:00
FC Volgar Astrakhan 1 : 1 FC Ska-Khabarovsk
01.02.2024 08:00
FC Yenisey Krasnoyarsk 0 : 3 FC Ska-Khabarovsk
26.11.2023 16:00
FC Khimki 0 : 0 FC Ska-Khabarovsk
19.11.2023 12:30
Urozhay Krasnodar 1 : 1 FC Ska-Khabarovsk
12.11.2023 13:00
FC Dynamo-Makhachkala 2 : 0 FC Ska-Khabarovsk
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Khimki | 23 | 12 | 6 | 5 | 42 |
2 | Akron Tolyatti | 23 | 12 | 5 | 6 | 41 |
3 | FC Arsenal Tula | 23 | 10 | 10 | 3 | 40 |
4 | FC Dynamo-Makhachkala | 23 | 12 | 4 | 7 | 40 |
5 | Rodina Moscow | 23 | 10 | 7 | 6 | 37 |
6 | FC Tyumen | 23 | 10 | 6 | 7 | 36 |
7 | FC Alania Vladikavkaz | 23 | 9 | 9 | 5 | 36 |
8 | Neftek. Nizhnekamsk | 23 | 9 | 6 | 8 | 33 |
9 | FC Yenisey Krasnoyarsk | 23 | 9 | 3 | 11 | 30 |
10 | FC Kamaz Naberezhnye Chelny | 23 | 7 | 8 | 8 | 29 |
11 | FC Ska-Khabarovsk | 23 | 7 | 7 | 9 | 28 |
12 | Torpedo Moskva | 23 | 7 | 7 | 9 | 28 |
13 | FC Shinnik Yaroslavl | 23 | 7 | 6 | 10 | 27 |
14 | Čer.novorosijsk | 23 | 5 | 9 | 9 | 24 |
15 | Leningradets | 23 | 6 | 6 | 11 | 24 |
16 | Saratov | 23 | 6 | 6 | 11 | 24 |
17 | FC Volgar Astrakhan | 23 | 4 | 9 | 10 | 21 |
18 | Urozhay Krasnodar | 23 | 5 | 6 | 12 | 21 |