FC Struga Trim Lum
HT: 2 - 0 | FT: 3 - 1
FK Akademija Pandev
Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
25.04.2024
00:00 Itagui Leones FC Dep Pereira 5 tipy 00:30 CD Real Tomayapo Belgrano 2 tipy 00:30 Asuncion CA River Plate (ARG) 7 tipy 00:30 CSD Independiente Del Valle Palmeiras 6 tipy 00:30 Bolivar Flamengo RJ 15 tipy 01:00 Alianza FC (SLV) CD Dragon 4 tipy 01:00 CD Ocotal Sebaco FC 01:30 Municipal Limeno CD Luis Angel Firpo 2 tipy 01:30 AD Isidro Metapan Jocoro FC 2 tipy 01:30 Lobos Upnfm Olimpia 02:00 Liberia AD San Carlos 5 tipy 02:00 Comunicaciones CSD Coban Imperial 1 tipy 08:00 Dewa United Madura United 5 tipy 08:00 Barito Putera Bhayangkara FC 6 tipy 12:00 Arema PSM Makassar 3 tipy 13:00 FC Ural Yekaterinburg FK Rostov 3 tipy 13:00 Bright Stars Fc Kampala Capital City Authority FC 1 tipy 14:00 Haukar Hafnarfjordur IF Vestri 1 tipy 14:00 IBV Vestmannaeyjar Grindavik 1 tipy 15:00 AL Fayha AL Tai 4 tipy 15:00 Oppsal Valerengen 3 tipy 15:00 Vikingur Reykjavik Vidir 15:00 Afturelding Dalvik/Reynir 15:00 Rivers United FC Katsina United FC 1 tipy 15:00 AL Salt FC Maan4
Výhra
0
Remíza
2
Výhra
10.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 FK Akademija Pandev
11.11.2023 12:00
FK Akademija Pandev 2 : 1 FC Struga Trim Lum
21.08.2023 15:00
FC Struga Trim Lum 1 : 2 FK Akademija Pandev
02.04.2023 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 FK Akademija Pandev
04.12.2022 12:00
FC Struga Trim Lum 1 : 0 FK Akademija Pandev
04.09.2022 14:00
FK Akademija Pandev 0 : 3 FC Struga Trim Lum
4
Výhra
1
Remíza
1
Prehra
21.04.2024 14:00
FK Makedonija Gjorce Petrov 0 : 1 FC Struga Trim Lum
14.04.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 2 : 2 FK Bregalnica Stip
07.04.2024 13:00
FK Vardar Skopje 1 : 0 FC Struga Trim Lum
31.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 Voska Sport
17.03.2024 14:00
FK Rabotnički Skopje 1 : 2 FC Struga Trim Lum
10.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 FK Akademija Pandev
1
Výhra
1
Remíza
4
Prehra
21.04.2024 14:00
KF Gostivar 1 : 1 FK Akademija Pandev
07.04.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 3 : 1 FK Akademija Pandev
16.03.2024 14:00
Sileks Kratovo 2 : 1 FK Akademija Pandev
10.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 FK Akademija Pandev
03.03.2024 13:00
KF Gostivar 2 : 0 FK Akademija Pandev
18.02.2024 13:00
Sileks Kratovo 0 : 1 FK Akademija Pandev
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Struga Trim Lum | 28 | 18 | 4 | 6 | 58 |
2 | FK Shkupi | 28 | 15 | 10 | 3 | 55 |
3 | FK Shkendija | 28 | 14 | 10 | 4 | 52 |
4 | GFK Tikvesh 1930 | 28 | 11 | 6 | 11 | 39 |
5 | Sileks Kratovo | 28 | 9 | 11 | 8 | 38 |
6 | KF Gostivar | 28 | 8 | 13 | 7 | 37 |
7 | FK Akademija Pandev | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
8 | FK Rabotnički Skopje | 28 | 10 | 4 | 14 | 34 |
9 | Voska Sport | 28 | 7 | 10 | 11 | 31 |
10 | FK Vardar Skopje | 28 | 8 | 5 | 15 | 29 |
11 | FK Bregalnica Stip | 28 | 6 | 8 | 14 | 26 |
12 | FK Makedonija Gjorce Petrov | 28 | 7 | 4 | 17 | 25 |