Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
18.04.2024
12:00 Bangkok United Lamphun Warrior 14 tipy 12:30 FC Zorya Lugansk FC Šachťor Doneck 26 tipy 13:00 Red Arrows Zesco United 10 tipy 13:00 Alaškert FC West Armenia 10 tipy 13:00 Mufulira Wanderers Green Eagles 7 tipy 13:50 Bahla Sur 5 tipy 13:55 AL Nassr FC Oman FC 1 tipy 14:00 Ceramica Cleopatra AL Ittihad AL Sakandary 7 tipy 14:00 Domžale FC Koper 13 tipy 14:15 GOL Gohar Esteghlal Khuzestan FC 20 tipy 14:30 SC Grobina FK Liepaja 12 tipy 15:00 Širak Gyumri FC VAN 6 tipy 15:30 Sanat Naft Abadan FC Persepolis FC 18 tipy 16:00 Kampala Capital City Authority FC Mbarara City FC 3 tipy 16:00 Bahir Dar Kenema FC Hadiya Hosahina FC 3 tipy 16:00 Sonderjyske Vendsyssel FF 15 tipy 16:00 Asec Mimosas Bouake FC 5 tipy 16:00 Busaiteen Al-Ahli SC Manama 9 tipy 16:00 Manama Club AL Khalidiyah 8 tipy 16:00 Al-Najma Manama Sitra Club 8 tipy 16:30 Jelgava Valmiera Fk/Bjss 14 tipy 16:45 Lille Aston Villa 93 tipy 16:45 Fiorentina FC Viktoria Plzen 82 tipy 17:00 Esbjerg Middelfart 8 tipy 17:30 Otelul Galati Univ Kluž 13 tipy4
Výhra
2
Remíza
0
Výhra
10.12.2023 12:00
FK Akademija Pandev 0 : 1 FK Shkupi
16.09.2023 13:00
FK Shkupi 1 : 0 FK Akademija Pandev
18.03.2023 14:00
FK Akademija Pandev 1 : 1 FK Shkupi
04.03.2023 13:00
FK Shkupi 3 : 3 FK Akademija Pandev
09.10.2022 12:00
FK Akademija Pandev 0 : 1 FK Shkupi
15.05.2022 15:00
FK Shkupi 3 : 0 FK Akademija Pandev
2
Výhra
3
Remíza
1
Prehra
17.04.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 0 : 0 FK Shkupi
13.04.2024 13:00
FK Shkupi 3 : 1 FK Makedonija Gjorce Petrov
07.04.2024 13:00
FK Bregalnica Stip 1 : 0 FK Shkupi
02.04.2024 13:00
FK Shkupi 0 : 0 GFK Tikvesh 1930
30.03.2024 14:00
FK Shkupi 3 : 0 FK Vardar Skopje
16.03.2024 14:00
Voska Sport 0 : 0 FK Shkupi
1
Výhra
0
Remíza
5
Prehra
07.04.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 3 : 1 FK Akademija Pandev
16.03.2024 14:00
Sileks Kratovo 2 : 1 FK Akademija Pandev
10.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 FK Akademija Pandev
03.03.2024 13:00
KF Gostivar 2 : 0 FK Akademija Pandev
18.02.2024 13:00
Sileks Kratovo 0 : 1 FK Akademija Pandev
03.12.2023 12:00
FK Rabotnički Skopje 1 : 0 FK Akademija Pandev
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Struga Trim Lum | 27 | 17 | 4 | 6 | 55 |
2 | FK Shkupi | 27 | 15 | 9 | 3 | 54 |
3 | FK Shkendija | 27 | 14 | 10 | 3 | 52 |
4 | Sileks Kratovo | 27 | 9 | 10 | 8 | 37 |
5 | GFK Tikvesh 1930 | 27 | 10 | 6 | 11 | 36 |
6 | KF Gostivar | 27 | 8 | 12 | 7 | 36 |
7 | FK Akademija Pandev | 27 | 9 | 6 | 12 | 33 |
8 | FK Rabotnički Skopje | 27 | 9 | 4 | 14 | 31 |
9 | FK Vardar Skopje | 27 | 8 | 5 | 14 | 29 |
10 | Voska Sport | 27 | 6 | 10 | 11 | 28 |
11 | FK Bregalnica Stip | 27 | 6 | 8 | 13 | 26 |
12 | FK Makedonija Gjorce Petrov | 27 | 7 | 4 | 16 | 25 |