Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
25.04.2024
22:30 Boyaca Patriotas Bucaramanga 9 tipy 23:15 CD Motagua CD Real Sociedad 5 tipy26.04.2024
00:00 Always Ready Cesar Vallejo 17 tipy 00:00 Fortaleza Boca Juniors 17 tipy 00:00 Palestino Millionarios 18 tipy 00:00 Barcelona Guayaquil Sao Paulo 19 tipy 00:00 Quindio Envigado 7 tipy 00:00 Diriangen FC CD Walter Ferretti 1 tipy 00:00 CD Malacateco Municipal 3 tipy 01:00 Once Caldas Fortaleza FC 6 tipy 01:30 CD Aguila Santa Tecla FC 6 tipy 01:30 CD Victoria Marathon 2 tipy 02:00 Independiente Medellin Def. Justicia 7 tipy 02:00 Delfin SC Internacional RS 8 tipy 08:00 Persis Solo Persita Tangerang 5 tipy 09:45 Brisbane Roar Adelaide 8 tipy 09:45 Sheikh Russel KC Abahani Limited Dhaka 2 tipy 11:35 Changchun Yatai Meizhou Hakka FC 5 tipy 13:00 Racing Beirut Nejmeh SC 14:05 Al-Nasr Dubai SC AL Ittihad Kalba 2 tipy 14:05 Baniyas SC Hatta 3 tipy 15:00 Dhamk AL Taawoun 2 tipy 15:00 Hrv. Dragovoljac NK Jadran Luka Ploce 15:00 Kustosija Karlovac 15:00 Inter Turku EIF 4 tipy1
Výhra
1
Remíza
4
Výhra
05.11.2023 12:00
FC Struga Trim Lum 2 : 1 FK Shkendija
04.10.2023 12:00
FK Shkendija 1 : 0 FC Struga Trim Lum
10.05.2023 15:00
FK Shkendija 1 : 2 FC Struga Trim Lum
12.11.2022 12:00
FC Struga Trim Lum 1 : 0 FK Shkendija
28.08.2022 14:00
FK Shkendija 0 : 2 FC Struga Trim Lum
15.05.2022 15:00
FC Struga Trim Lum 1 : 1 FK Shkendija
2
Výhra
3
Remíza
1
Prehra
21.04.2024 14:00
GFK Tikvesh 1930 2 : 1 FK Shkendija
14.04.2024 13:00
FK Shkendija 6 : 1 Sileks Kratovo
07.04.2024 13:00
FK Makedonija Gjorce Petrov 1 : 1 FK Shkendija
31.03.2024 13:00
FK Shkendija 4 : 1 FK Bregalnica Stip
16.03.2024 14:00
FK Vardar Skopje 1 : 1 FK Shkendija
10.03.2024 13:00
FK Shkendija 0 : 0 Voska Sport
3
Výhra
2
Remíza
1
Prehra
21.04.2024 14:00
FK Makedonija Gjorce Petrov 0 : 1 FC Struga Trim Lum
07.04.2024 13:00
FK Vardar Skopje 1 : 0 FC Struga Trim Lum
17.03.2024 14:00
FK Rabotnički Skopje 1 : 2 FC Struga Trim Lum
03.03.2024 13:00
Sileks Kratovo 0 : 0 FC Struga Trim Lum
18.02.2024 13:00
FK Rabotnički Skopje 0 : 0 FC Struga Trim Lum
03.12.2023 12:00
GFK Tikvesh 1930 2 : 3 FC Struga Trim Lum
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Struga Trim Lum | 28 | 18 | 4 | 6 | 58 |
2 | FK Shkupi | 28 | 15 | 10 | 3 | 55 |
3 | FK Shkendija | 28 | 14 | 10 | 4 | 52 |
4 | GFK Tikvesh 1930 | 28 | 11 | 6 | 11 | 39 |
5 | Sileks Kratovo | 28 | 9 | 11 | 8 | 38 |
6 | KF Gostivar | 28 | 8 | 13 | 7 | 37 |
7 | FK Akademija Pandev | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
8 | FK Rabotnički Skopje | 28 | 10 | 4 | 14 | 34 |
9 | Voska Sport | 28 | 7 | 10 | 11 | 31 |
10 | FK Vardar Skopje | 28 | 8 | 5 | 15 | 29 |
11 | FK Bregalnica Stip | 28 | 6 | 8 | 14 | 26 |
12 | FK Makedonija Gjorce Petrov | 28 | 7 | 4 | 17 | 25 |