Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
25.04.2024
08:00 Dewa United Madura United 11 tipy 08:00 Barito Putera Bhayangkara FC 18 tipy 12:00 Arema PSM Makassar 7 tipy 13:00 FC Ural Yekaterinburg FK Rostov 10 tipy 13:00 Bright Stars Fc Kampala Capital City Authority FC 6 tipy 14:00 Haukar Hafnarfjordur IF Vestri 7 tipy 14:00 IBV Vestmannaeyjar Grindavik 4 tipy 15:00 AL Fayha AL Tai 11 tipy 15:00 Oppsal Valerengen 7 tipy 15:00 Vikingur Reykjavik Vidir 1 tipy 15:00 Afturelding Dalvik/Reynir 2 tipy 15:00 Rivers United FC Katsina United FC 5 tipy 15:00 AL Salt FC Maan 4 tipy 15:15 FC Fakel Voronezh FC Krylia Sovetov Samara 6 tipy 16:00 Nieciecza Odra Opole 13 tipy 16:00 Motor Lublin Chrobry Glogow 13 tipy 16:00 AFC Hermannstadt Petrol. Ploiesti 14 tipy 16:00 Fredericia Aalborg 22 tipy 16:00 EIK Tonsberg Fredrikstad 6 tipy 16:00 Hönefoss Sarpsborg 08 5 tipy 16:45 Heerenveen PSV Eindhoven 43 tipy 17:00 Uniao de Leiria FC Penafiel 10 tipy 17:00 Djurgarden IF Malmö FF 26 tipy 17:00 Norrköping IF Elfsborg 14 tipy 17:00 Halmstads BK Hammarby IF 10 tipy2
Výhra
3
Remíza
1
Výhra
06.03.2024 13:00
FK Akademija Pandev 0 : 0 FK Shkendija
22.10.2023 12:00
FK Shkendija 1 : 1 FK Akademija Pandev
12.03.2023 13:00
FK Shkendija 2 : 1 FK Akademija Pandev
06.11.2022 12:00
FK Shkendija 1 : 1 FK Akademija Pandev
21.08.2022 15:00
FK Akademija Pandev 0 : 1 FK Shkendija
04.05.2022 15:00
FK Akademija Pandev 4 : 2 FK Shkendija
2
Výhra
3
Remíza
1
Prehra
21.04.2024 14:00
GFK Tikvesh 1930 2 : 1 FK Shkendija
14.04.2024 13:00
FK Shkendija 6 : 1 Sileks Kratovo
07.04.2024 13:00
FK Makedonija Gjorce Petrov 1 : 1 FK Shkendija
31.03.2024 13:00
FK Shkendija 4 : 1 FK Bregalnica Stip
16.03.2024 14:00
FK Vardar Skopje 1 : 1 FK Shkendija
10.03.2024 13:00
FK Shkendija 0 : 0 Voska Sport
1
Výhra
1
Remíza
4
Prehra
21.04.2024 14:00
KF Gostivar 1 : 1 FK Akademija Pandev
07.04.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 3 : 1 FK Akademija Pandev
16.03.2024 14:00
Sileks Kratovo 2 : 1 FK Akademija Pandev
10.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 FK Akademija Pandev
03.03.2024 13:00
KF Gostivar 2 : 0 FK Akademija Pandev
18.02.2024 13:00
Sileks Kratovo 0 : 1 FK Akademija Pandev
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Struga Trim Lum | 28 | 18 | 4 | 6 | 58 |
2 | FK Shkupi | 28 | 15 | 10 | 3 | 55 |
3 | FK Shkendija | 28 | 14 | 10 | 4 | 52 |
4 | GFK Tikvesh 1930 | 28 | 11 | 6 | 11 | 39 |
5 | Sileks Kratovo | 28 | 9 | 11 | 8 | 38 |
6 | KF Gostivar | 28 | 8 | 13 | 7 | 37 |
7 | FK Akademija Pandev | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
8 | FK Rabotnički Skopje | 28 | 10 | 4 | 14 | 34 |
9 | Voska Sport | 28 | 7 | 10 | 11 | 31 |
10 | FK Vardar Skopje | 28 | 8 | 5 | 15 | 29 |
11 | FK Bregalnica Stip | 28 | 6 | 8 | 14 | 26 |
12 | FK Makedonija Gjorce Petrov | 28 | 7 | 4 | 17 | 25 |