Športové Tipy Futbal Brazília

Brazília U20 Copa Sao Paulo de Juniores Futbal Stávkové tipy a Prognóza

Neexistujú žiadne nadchádzajúce udalosti

Ak chcete prehliadať ďalšie udalosti, vyberte si iné turnaje.

Prechádzajte turnaje

Nadchádzajúce udalosti v Brazília

Posledné udalosti U20 Copa Sao Paulo de Juniores

Ligová tabuľka - Copa Sao Paulo de Juniores 2023,

Mužstvo Z V R P Body
1 SC Internacional RS 3 2 1 0 7
1 Tanabi EC SP 3 3 0 0 9
1 EC Santo Andre SP 3 2 1 0 7
1 SC Recife PE 3 2 1 0 7
1 Vila Nova GO 3 2 1 0 7
1 Goias EC GO 3 2 1 0 7
1 SE Palmeiras SP 3 3 0 0 9
1 Gremio Novorizontino SP 3 2 0 1 6
1 Remo PA 3 2 1 0 7
1 SAO Paulo FC SP 3 3 0 0 9
1 Atletico GO 3 2 1 0 7
1 Botafogo FR RJ 3 3 0 0 9
1 Ceilandia EC DF 3 1 2 0 5
1 RB Bragantino SP 3 2 0 1 6
1 Gremio RS 3 2 1 0 7
1 Rio Claro FC SP 3 3 0 0 9
1 EC Sao Bernardo SP 3 2 0 1 6
1 Cruzeiro EC MG 3 3 0 0 9
1 Atletico Mineiro MG 3 3 0 0 9
1 Corinthians SP 3 3 0 0 9
1 CR Vasco DA Gama RJ 3 3 0 0 9
1 Fluminense FC RJ U20 3 3 0 0 9
1 Botafogo PB U20 3 3 0 0 9
1 Coritiba FC PR 3 2 1 0 7
1 EC XV De Novembro SP 3 2 1 0 7
1 America MG 3 3 0 0 9
1 CR Flamengo RJ 3 2 1 0 7
1 Mirassol FC SP 3 3 0 0 9
1 CA Paranaense PR 3 2 1 0 7
1 Ituano FC SP 3 2 1 0 7
1 Cuiaba EC MT 3 2 0 1 6
1 FC SKA Brasil SP U20 3 3 0 0 9
2 Bahia BA Youth 3 1 2 0 5
2 Capivariano FC SP 3 2 0 1 6
2 EC Agua Santa SP 3 2 0 1 6
2 Zumbi EC AL U20 3 2 0 1 6
2 Hercilio Luz FC SC U20 3 2 0 1 6
2 Porto Vitoria ES U20 3 1 1 1 4
2 Ibrachina FC SP U20 3 2 0 1 6
2 Flamengo SP 3 2 1 0 7
2 Nacional AC SP 3 2 0 1 6
2 Retro FC PE 3 1 1 1 4
2 Floresta EC CE U20 3 1 1 1 4
2 Chapecoense SC 3 1 1 1 4
2 SE Picos PI U20 3 2 0 1 6
2 Desportivo Brasil SP 3 2 1 0 7
2 Parauapebas PA U20 3 1 2 0 5
2 Aster Brasil ES U20 3 2 0 1 6
2 Maringa FC PR U20 3 1 1 1 4
2 Oeste FC SP 3 2 1 0 7
2 RD Ariquemes FC RO 3 2 0 1 6
2 Santos FC SP 3 2 0 1 6
2 Comercial FC SP 3 1 2 0 5
2 Nova Iguacu RJ 3 2 0 1 6
2 AC Guaratingueta SP U20 3 1 2 0 5
2 Juazeirense BA 3 2 0 1 6
2 Vitoria DA Conquista BA 3 2 0 1 6
2 Fortaleza CE 3 1 1 1 4
2 CS Paraibano PB 3 1 1 1 4
2 Sampaio Correa MA 3 1 1 1 4
2 SAO Carlos FC SP 3 1 1 1 4
2 Avai SC 3 1 1 1 4
2 SC Atibaia SP 3 1 1 1 4
2 Guarani FC SP 3 1 1 1 4
2 Sharjah Brasil FC SP U20 3 1 1 1 4
3 Rosario SE U20 3 1 0 2 3
3 Associacao Portuguesa De Desportos SP 3 1 0 2 3
3 Falcon SE U20 3 1 1 1 4
3 Atletica Internacional De Limeira 3 0 2 1 2
3 GE Mauaense SP U20 3 0 2 1 2
3 Gremio Recreativo Pague Menos CE U20 3 1 1 1 4
3 Rio Preto EC SP 3 1 0 2 3
3 Figueirense SC 3 1 0 2 3
3 CA Juventus SP 3 1 0 2 3
3 Marilia SP 3 0 2 1 2
3 AO Itabaiana SE U20 3 0 3 0 3
3 Pinheirense PA U20 3 1 0 2 3
3 Catanduva FC SP U20 3 1 1 1 4
3 Francana 3 1 0 2 3
3 Madureira RJ 3 1 1 1 4
3 Parana PR 3 1 0 2 3
3 Operario Ferroviario EC PR 3 0 2 1 2
3 CA Penapolense SP 3 1 0 2 3
3 Mixto EC MT U20 3 1 0 2 3
3 Ferroviaria SP 3 1 0 2 3
3 Gremio Osasco Audax ES SP 3 1 0 2 3
3 Imperatriz MA U20 3 1 0 2 3
3 Santa Cruz PE 3 1 0 2 3
3 EC Sao Jose RS 3 1 0 2 3
3 EC Juventude RS 3 1 1 1 4
3 AA Ponte Preta SP 3 1 1 1 4
3 EC Xv de Jau 3 1 0 2 3
3 CE Uniao ABC MS 3 1 1 1 4
3 Barretos Esporte Clube 3 1 1 1 4
3 Camboriu FC SC U20 3 1 0 2 3
3 AE Velo Clube SP 3 1 1 1 4
4 EC Vitoria BA 3 0 0 3 0
4 CSA AL 3 0 2 1 2
4 EC Comercial MS U20 3 0 0 3 0
4 Galvez EC AC U20 3 0 0 3 0
4 Fast AM 3 0 0 3 0
4 Capital Ricanato TO 3 0 0 3 0
4 EC Taubate SP 3 0 1 2 1
4 Canaa EC BA 3 0 0 3 0
4 AD Guarulhos SP 3 0 0 3 0
4 Alecrim RN U20 3 0 0 3 0
4 Vocem SP 3 0 0 3 0
4 AA Aparecidense GO 3 1 0 2 3
4 Inter de Minas MG U20 3 0 0 3 0
4 EC Sao Bento SP 3 0 0 3 0
4 CRB AL 3 0 0 3 0
4 Tupa SP 3 0 1 2 1
4 Fluminense EC PI 3 0 0 3 0
4 Nautico PE 3 0 0 3 0
4 SAO Raimundo RR 3 0 0 3 0
4 Volta Redonda RJ 3 0 1 2 1
4 Maua FC SP U20 3 0 1 2 1
4 SE DO Gama DF 3 0 0 3 0
4 America FC SP 3 0 0 3 0
4 Uniao Suzano AC SP 3 1 0 2 3
4 AD Sao Caetano SP 3 0 2 1 2
4 Porto Velho EC RO U20 3 0 1 2 1
4 Botafogo FC SP 3 0 1 2 1
4 Gremio Desportivo Sao-Carlense SP U20 3 0 1 2 1
4 America RN 3 0 2 1 2
4 ABC RN 3 1 0 2 3
4 Cruzeiro AL U20 3 0 2 1 2
4 Ceara CE 3 0 0 3 0