Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
25.04.2024
17:45 Al-Jalil Moghayer AL Sarhan 13 tipy 18:00 Murska Sobota NK Rogaska 23 tipy 18:30 GKS Katovice Gornik Leczna 28 tipy 18:30 Antwerpy St. Gilloise 114 tipy 18:45 Universitatea Craiova 1948 CS FC Cfr 1907 Cluj 54 tipy 19:00 GA Eagles Feyenoord Rotterdam 149 tipy 19:00 Brighton Manchester City 248 tipy 19:15 IBV Keflavík Breidablik Kopavogur 20 tipy 22:00 Metropolitanos FC Lanus 12 tipy 22:00 Nac. Asuncion RC Montevideo 8 tipy 22:00 Cerro Porteno Fluminense RJ 20 tipy 22:00 Cobresal CA Talleres De Cordoba 15 tipy 22:30 Boyaca Patriotas Bucaramanga 7 tipy 23:15 CD Motagua CD Real Sociedad 3 tipy26.04.2024
00:00 Always Ready Cesar Vallejo 9 tipy 00:00 Fortaleza Boca Juniors 11 tipy 00:00 Palestino Millionarios 13 tipy 00:00 Barcelona Guayaquil Sao Paulo 15 tipy 00:00 Quindio Envigado 5 tipy 00:00 Diriangen FC CD Walter Ferretti 1 tipy 00:00 CD Malacateco Municipal 3 tipy 01:00 Once Caldas Fortaleza FC 4 tipy 01:30 CD Aguila Santa Tecla FC 5 tipy 01:30 CD Victoria Marathon 2 tipy 02:00 Independiente Medellin Def. Justicia 5 tipy4
Výhra
0
Remíza
2
Výhra
04.11.2023 12:00
FK Rabotnički Skopje 1 : 0 Sileks Kratovo
13.08.2023 15:00
Sileks Kratovo 2 : 0 FK Rabotnički Skopje
10.05.2023 15:00
Sileks Kratovo 2 : 0 FK Rabotnički Skopje
26.10.2022 12:00
FK Rabotnički Skopje 0 : 1 Sileks Kratovo
07.08.2022 15:30
Sileks Kratovo 2 : 0 FK Rabotnički Skopje
09.05.2021 14:00
FK Rabotnički Skopje 3 : 1 Sileks Kratovo
2
Výhra
3
Remíza
1
Prehra
21.04.2024 14:00
Sileks Kratovo 0 : 0 FK Shkupi
14.04.2024 13:00
FK Shkendija 6 : 1 Sileks Kratovo
06.04.2024 13:00
Sileks Kratovo 0 : 0 KF Gostivar
30.03.2024 14:00
GFK Tikvesh 1930 1 : 1 Sileks Kratovo
16.03.2024 14:00
Sileks Kratovo 2 : 1 FK Akademija Pandev
10.03.2024 13:00
Sileks Kratovo 1 : 0 FK Makedonija Gjorce Petrov
1
Výhra
1
Remíza
4
Prehra
20.04.2024 14:00
FK Bregalnica Stip 0 : 1 FK Rabotnički Skopje
07.04.2024 13:00
Voska Sport 1 : 1 FK Rabotnički Skopje
31.03.2024 13:00
FK Akademija Pandev 2 : 1 FK Rabotnički Skopje
10.03.2024 13:00
FK Shkupi 3 : 2 FK Rabotnički Skopje
06.03.2024 13:00
FK Vardar Skopje 1 : 0 FK Rabotnički Skopje
25.02.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 2 : 0 FK Rabotnički Skopje
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Struga Trim Lum | 28 | 18 | 4 | 6 | 58 |
2 | FK Shkupi | 28 | 15 | 10 | 3 | 55 |
3 | FK Shkendija | 28 | 14 | 10 | 4 | 52 |
4 | GFK Tikvesh 1930 | 28 | 11 | 6 | 11 | 39 |
5 | Sileks Kratovo | 28 | 9 | 11 | 8 | 38 |
6 | KF Gostivar | 28 | 8 | 13 | 7 | 37 |
7 | FK Akademija Pandev | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
8 | FK Rabotnički Skopje | 28 | 10 | 4 | 14 | 34 |
9 | Voska Sport | 28 | 7 | 10 | 11 | 31 |
10 | FK Vardar Skopje | 28 | 8 | 5 | 15 | 29 |
11 | FK Bregalnica Stip | 28 | 6 | 8 | 14 | 26 |
12 | FK Makedonija Gjorce Petrov | 28 | 7 | 4 | 17 | 25 |