AS La Jeunesse D Esch/Alzette
HT: 0 - 0 | FT: 0 - 0
Union Titus Petange
Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
29.03.2024
14:00 NK Rogaska NK Bravo 7 tipy 14:00 FC Pacos Ferreira Oliveirense 6 tipy 14:00 Falkenberg Trollhättan 1 tipy 14:00 Team TG FF IFK Luleaa 2 tipy 14:00 FK Agmk FC Bunyodkor 14:00 Jelgava FS Metta/Lu 14:00 Dnepr Mogilev FK Arsenal Dzerzhinsk 3 tipy 14:15 Qizilqum Zarafshon Lokomotiv Taškent 1 tipy 14:30 Hrv. Dragovoljac Dugo Selo 2 tipy 14:30 Opatija Mladost Zdralovi 3 tipy 14:30 Kustosija NK Jadran Luka Ploce 14:30 Bjelovar Grobnican 1 tipy 14:50 Istra 1961 Lok Zahreb 13 tipy 15:00 Cardiff City Sunderland A.F.C. 59 tipy 15:00 Huddersfield Town Coventry City 60 tipy 15:00 Hull City Stoke City 60 tipy 15:00 Norwich City Plymouth 68 tipy 15:00 Preston North End Rotherham United 59 tipy 15:00 Queens Park Rangers Birmingham 42 tipy 15:00 Sheffield Wednesday FC Swansea City 47 tipy 15:00 Southampton Middlesbrough 68 tipy 15:00 Barnsley Cambridge United 21 tipy 15:00 Derby County Blackpool 28 tipy 15:00 Exeter City Charlton 17 tipy 15:00 Fleetwood Cheltenham Town 17 tipy3
Výhra
3
Remíza
0
Výhra
02.12.2023 15:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 0 : 0 Union Titus Petange
08.04.2023 14:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 2 : 2 Union Titus Petange
23.10.2022 13:00
Union Titus Petange 0 : 0 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
13.03.2022 15:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1 : 0 Union Titus Petange
22.09.2021 18:00
Union Titus Petange 0 : 1 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
16.05.2021 16:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 4 : 0 Union Titus Petange
6
Výhra
0
Remíza
0
Prehra
17.03.2024 15:00
US Mondorf-Les-bains 0 : 2 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
10.03.2024 15:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 3 : 0 Kaerjeng 97
03.03.2024 15:00
Mondercange 0 : 2 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
24.02.2024 16:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 3 : 0 Union Luxemburg
18.02.2024 17:30
Fola Esch 0 : 1 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
11.02.2024 15:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 5 : 2 Wiltz
1
Výhra
2
Remíza
3
Prehra
17.03.2024 15:00
Fola Esch 0 : 3 Union Titus Petange
03.03.2024 15:00
FC Progres Niederkorn 2 : 1 Union Titus Petange
18.02.2024 15:00
FC Una Strassen 1 : 0 Union Titus Petange
11.02.2024 15:00
Hesperan. 3 : 3 Union Titus Petange
02.12.2023 15:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 0 : 0 Union Titus Petange
12.11.2023 15:00
FC Differdange 03 2 : 0 Union Titus Petange
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Differdange 03 | 21 | 14 | 7 | 0 | 49 |
2 | Hesperan. | 21 | 12 | 6 | 3 | 42 |
3 | Dudelange | 21 | 13 | 3 | 5 | 42 |
4 | FC Progres Niederkorn | 21 | 11 | 6 | 4 | 39 |
5 | AS La Jeunesse D Esch/Alzette | 20 | 9 | 5 | 6 | 32 |
6 | Union Titus Petange | 21 | 8 | 5 | 8 | 29 |
7 | FC Una Strassen | 21 | 6 | 9 | 6 | 27 |
8 | FC Victoria Rosport | 20 | 7 | 5 | 8 | 26 |
9 | Union Luxemburg | 21 | 8 | 2 | 11 | 26 |
10 | Marisca Mersch | 21 | 6 | 5 | 10 | 23 |
11 | US Mondorf-Les-bains | 21 | 6 | 4 | 11 | 22 |
12 | Wiltz | 21 | 5 | 7 | 9 | 22 |
13 | Kaerjeng 97 | 21 | 6 | 4 | 11 | 22 |
14 | FC Schifflingen 95 | 21 | 5 | 6 | 10 | 21 |
15 | Mondercange | 21 | 5 | 6 | 10 | 21 |
16 | Fola Esch | 21 | 5 | 2 | 14 | 17 |