Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
28.03.2024
13:00 Aarhus Fremad Skive 13 tipy 13:00 Esbjerg Roskilde 14 tipy 13:00 Maroons Express FC 9 tipy 13:00 Gasogi United Etoile de Lest 13:30 Persib Bandung Bhayangkara FC 23 tipy 14:00 Thisted FC Brabrand 15 tipy 14:00 AB Gladsaxe Nykoebing FC 15 tipy 14:00 Pov.Bystrica FK Humenne 17 tipy 14:00 Dinamo Samarkand Metallurg Bekabad 10 tipy 14:30 Aizawl FC Churchill Brothers 21 tipy 15:00 Skelleftea FF IFK Ostersund 10 tipy 15:00 UMS De Loum Apejes De Mfou 16:00 Wisla Pulawy Ol.elblag 20 tipy 16:00 Kiruna FF Bergnäsets AIK 6 tipy 16:00 Ethiopia Bunna SC Fasil Kenema 9 tipy 16:30 Guediawaye FC Stade de Mbour 10 tipy 16:30 AS Dakar Sacre Coeur Teungueth 6 tipy 16:30 US Goree Casa Sport 7 tipy 18:00 GKS Jastrzebie Kotwica Kolobrzeg 13 tipy 18:00 Emirates Club Baniyas SC 10 tipy 18:00 Al-Nasr Dubai SC Hatta 21 tipy 18:00 FSV 63 Luckenwalde BFC Dynamo 8 tipy 18:00 FC Rot-Weiss Erfurt Greifswalder FC 10 tipy 18:00 FSV Frankfurt 1899 Koblenz 1911 10 tipy 18:00 FC-Astoria Walldorf FC 08 Homburg-Saar 10 tipy1
Výhra
1
Remíza
4
Výhra
28.10.2023 13:00
Zesco United 1 : 2 Kabwe Warriors
19.03.2023 13:00
Zesco United 1 : 0 Kabwe Warriors
29.10.2022 13:00
Kabwe Warriors 0 : 0 Zesco United
16.01.2022 13:00
Zesco United 1 : 0 Kabwe Warriors
13.10.2021 13:00
Kabwe Warriors 0 : 2 Zesco United
07.03.2021 13:00
Kabwe Warriors 1 : 2 Zesco United
1
Výhra
2
Remíza
3
Prehra
16.03.2024 13:00
Power Dynamos 0 : 0 Kabwe Warriors
09.03.2024 13:00
Kabwe Warriors 1 : 0 Konkola Blades
02.03.2024 13:00
Nkwazi 1 : 0 Kabwe Warriors
24.02.2024 13:00
Kabwe Warriors 0 : 0 Prison Leopards
17.02.2024 11:00
Napsa Stars 1 : 0 Kabwe Warriors
13.01.2024 13:00
Kabwe Warriors 2 : 3 Mufulira Wanderers
3
Výhra
2
Remíza
1
Prehra
09.03.2024 13:00
Green Buffaloes 0 : 1 Zesco United
02.03.2024 13:00
Green Eagles 1 : 1 Zesco United
17.02.2024 13:00
Konkola Blades 1 : 1 Zesco United
07.01.2024 13:00
Prison Leopards 1 : 0 Zesco United
16.12.2023 13:00
Trident FC 2 : 3 Zesco United
02.12.2023 13:00
FC Muza 1 : 3 Zesco United
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Arrows | 25 | 15 | 6 | 4 | 51 |
2 | Zesco United | 25 | 13 | 9 | 3 | 48 |
3 | Power Dynamos | 25 | 11 | 11 | 3 | 44 |
4 | FC Muza | 25 | 11 | 10 | 4 | 43 |
5 | Nkwazi | 25 | 10 | 8 | 7 | 38 |
6 | Kabwe Warriors | 25 | 10 | 7 | 8 | 37 |
7 | Green Eagles | 25 | 9 | 7 | 9 | 34 |
8 | Zanaco FC | 25 | 7 | 12 | 6 | 33 |
9 | Forest Rangers | 25 | 7 | 11 | 7 | 32 |
10 | Mutondo Stars | 25 | 9 | 4 | 12 | 31 |
11 | Mufulira Wanderers | 25 | 7 | 9 | 9 | 30 |
12 | Green Buffaloes | 25 | 8 | 6 | 11 | 30 |
13 | Konkola Blades | 25 | 6 | 12 | 7 | 30 |
14 | Napsa Stars | 25 | 7 | 8 | 10 | 29 |
15 | Nkana FC | 25 | 8 | 5 | 12 | 29 |
16 | Kansanshi Dynamos | 25 | 5 | 10 | 10 | 25 |
17 | Prison Leopards | 25 | 5 | 7 | 13 | 22 |
18 | Trident FC | 25 | 1 | 10 | 14 | 13 |