ProTipster Priame prenosy

Živé Futbal vysielanie pre dnes

Pripravované akcie

26.05.2022
78՚ Auxerre vs AS St. Etienne 1. liga novasports2 HD beIN Sports 1 HD France Bein Sports HD 2 TR NOVA Sport 1 HD CZ Digi Sport 4 RO 72՚ Španielsko vs Portugalsko Majstrovstvá Európy do 17 rokov TELEDEPORTE Football 2 HD UA 43՚ Kayserispor vs Sivasspor Pohár SPORTDIGITAL FUSSBALL HD A Spor TR A Spor TR 32՚ Sarpsborg 08 vs Molde FK 1. liga Eurosport Norge HD 32՚ Arnhem vs Alkmaar 1. liga ESPN 1 HD NL Football 1 HD UA Sport TV1 HD 22:00 Vasco da Gama vs Brusque 2. liga Premiere FC South America PFC HD 22:00 CA Paranaense PR vs Caracas Pohár osloboditeľov Sport TV1 HD Football 1 HD UA 22:00 Asuncion vs The Strongest Pohár osloboditeľov SPORTDIGITAL FUSSBALL HD Football 2 HD UA
27.05.2022
00:00 Boca Juniors vs Dep.Cali Pohár osloboditeľov Sport TV6 HD SPORTDIGITAL FUSSBALL HD Football 2 HD UA ESPN 2 HD NL 00:00 Corinthians SP vs Always Ready Pohár osloboditeľov Sport TV2 HD Football 1 HD UA 00:30 Ituano FC SP vs Nautico PE 2. liga Premiere FC South America PFC HD 00:30 Orien.petrolero vs Fluminense RJ Juhoamerický pohár Sport TV5 HD 02:00 Atlas FC vs Pachuca Primera Division, Clausura Univision 17:10 F.vienna 1894 vs Wiener Sportclub 3. liga, východ ORF Sport+ HD 17:30 U Craiova 1948 SA vs Botosani 1. liga Digi Sport 1 RO 19:00 Real Sociedad B vs Real Zaragoza LaLiga 2 GOL ES 19:05 Girondins Bordeaux vs Paris FC 1. liga, ženy CANAL+ SPORT FR 22:00 Tombense FC MG vs Bahia BA 2. liga Premiere FC South America PFC HD
28.05.2022
00:30 Criciuma vs Cruzeiro MG 2. liga Premiere FC South America PFC HD 09:45 Melbourne City FC vs Western United FC 1. liga SPORTDIGITAL FUSSBALL HD Bein Sports HD 2 TR 11:30 Wrexham vs Grimsby Town National League BT Sport 1 12:30 Dijon Fco vs Stade De Reims 1. liga, ženy MultiSports FR 3 HD 12:30 GPSO 92 Issy vs Montpellier Hsc 1. liga, ženy MultiSports FR 1 HD 12:30 Soyaux Asj vs EA Guingamp 1. liga, ženy MultiSports FR 2 HD 14:00 Hamarkameratene vs Odds BK 1. liga Eurosport Norge HD 14:45 Wolfsburg vs 1. Ffc Turbine Potsdam 71 Pohár, Ženy Sky Sport HD 1 (D) Das Erste HD 15:00 Mansfield vs Port Vale 4. liga Sky Sports Main Event HD Bein Sports HD 2 TR 16:00 Stromsgodset vs Viking Stavanger 1. liga Eurosport Norge HD 18:15 FC Zürich Ženy vs Grasshopper Zurich Super League, Women SRF zwei HD 19:00 FC Liverpool vs Real madrid Liga majstrov Sky Austria 1 HD TV4 SE HD TF1 HD CANAL+ FR Digi Sport 1 RO M.LCAMPEONES ES ZDF SKY Sport 251 HD CANALE 5 HD Sky Sport Football IT HD ZDF HD CBS US BT Sport 2 19:30 Goias GO vs CA Bragantino SP 1. liga SPORTDIGITAL FUSSBALL HD Premiere FC South America PFC HD 19:30 CSA/AL vs Gremio Novorizontino 2. liga Premiere FC South America 22:00 Los Angeles FC vs San Jose Major League Soccer TUDN Sky Sports Football HD NOVA Sport 2 HD CZ novasports2 HD Sport TV1 HD Football 1 HD UA ESPN 1 HD NL 22:00 Sao Paulo vs Ceara CE 1. liga Premiere FC South America PFC HD 22:00 Sampaio Correa FC MA vs Guarani FC SP 2. liga Premiere FC South America 23:00 Atlanta United FC vs Columbus Crew Major League Soccer ESPN+ 23:00 New York Red Bulls vs DC United Major League Soccer ESPN+ 23:00 Toronto vs Chicago Fire Major League Soccer ESPN+ Football 2 HD UA 23:00 Pacific FC vs Valour FC Kanadská Premier League Fox Soccer Plus 23:30 Montreal vs FC Cincinnati Major League Soccer ESPN+ 23:30 New England Revolution vs Philadelphia Major League Soccer ESPN+ 23:30 Orlando City SC vs FC Dallas Major League Soccer ESPN+ Sport TV2 HD 23:30 Fortaleza vs EC Juventude RS 1. liga Premiere FC South America
29.05.2022
00:00 Inter Miami CF vs Portland Timbers Major League Soccer ESPN+ ESPN 1 HD NL 00:00 Minnesota United FC vs New Your City FC Major League Soccer ESPN+ Football 1 HD UA 00:08 Mexiko vs Nigéria Medzinárodné priateľské zápasy M.LCAMPEONES ES 01:00 Colorado vs Nashville SC Major League Soccer ESPN+ 01:00 Sporting Kansas City vs Vancouver Whitecaps FC Major League Soccer ESPN+ 01:30 Salt Lake vs Houston Dynamo Major League Soccer ESPN+ 07:00 Jubilo Iwata vs Yokohama 1. liga SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 11:00 Hertha BSC Berlín U19 vs Borussia Dortmund Juniorská Bundesliga, Playoff Sky Bundesliga HD 1 11:30 Solihull Moors FC vs FK Chesterfield National League BT Sport 1 12:30 Bandirmaspor vs Eyupspor 2. liga Bein Sports HD 1 TR Bein Sports MAX HD 1 TR 12:30 Alkmaar vs Arnhem 1. liga Sport TV1 HD SPORTDIGITAL FUSSBALL HD ESPN 1 HD NL 13:00 Bryne FK vs Kristiansand 2. liga MAX HD 14:00 US Quevillaise-Rouen Metropole vs FC Villefranche-Beaujolais 2. liga beIN Sports 1 HD France Bein Sports HD 3 TR 15:00 Istanbulspor vs Buyuksehir Belediye Erzurumspor 2. liga Bein Sports HD 1 TR Bein Sports MAX HD 1 TR 15:00 Rapid Viedeň vs WSG Tirol 1. liga Sky Austria 1 HD 15:15 Chindia Targoviste vs Con.chiajna 1. liga Digi Sport 1 RO 15:30 Huddersfield Town vs Nottingham Anglicko 2. beIN SPORT Max 5 HD SPORTDIGITAL FUSSBALL HD ESPN+ Bein Sports HD 2 TR 16:00 Molde FK vs Bodö/Glimt 1. liga Eurosport Norge HD 16:00 Den Haag vs Excelsior Rotterdam 1. liga ESPN 1 HD NL 17:00 AS St. Etienne vs Auxerre 1. liga BT Sport 2 Digi Sport 4 RO beIN Sports 1 HD France Bein Sports HD 3 TR 18:00 Alcorcon vs Eibar LaLiga 2 beIN SPORT Max 4 HD GOL ES 18:00 CD Leganes vs Almeria LaLiga 2 beIN SPORT Max 5 HD #Vamos ES 18:00 Valladolid vs Huesca LaLiga 2 beIN SPORT Max 6 HD 18:00 Valerengen vs Rosenborg Trondheim 1. liga MAX HD 18:00 York 9 FC vs Cavalry FC Kanadská Premier League Fox Soccer Plus 18:00 FC Dinamo Bucuresti 1948 vs Univ Kluž 1. liga Digi Sport 1 RO 18:30 Moreirense vs Chaves Primeira Liga Sport TV1 HD 18:30 Pisa vs SS Monza 1912 2. liga Sky Sport Uno HD 19:00 Paris Saint Germain vs Lyon 1. liga, ženy Sky Sports Mix HD CANAL+ FR 19:00 Santos FC vs Palmeiras 1. liga SPORTDIGITAL FUSSBALL HD Premiere FC South America 19:00 Coritiba vs Botafogo RJ 1. liga Premiere FC South America 19:00 Vila Nova vs Gremio FB Porto Alegrense RS 2. liga Premiere FC South America 21:00 Fluminense RJ vs Flamengo RJ 1. liga SPORTDIGITAL FUSSBALL HD Premiere FC South America 21:00 Corinthians SP vs America FC MG 1. liga Premiere FC South America 21:00 Cuiaba EC MT vs CA Paranaense PR 1. liga Premiere FC South America 22:00 Los Angeles Galaxy vs Austin FC Major League Soccer Sky Sports Football HD TUDN Football 1 HD UA 22:00 Atletico Mineiro MG vs Avai 1. liga Premiere FC South America
30.05.2022
01:10 Pachuca vs Atlas FC Primera Division, Clausura Univision 01:30 Seattle vs Charlotte FC Major League Soccer Fox Sports 1 Fox Deportes 16:00 Brann Bergen vs Mjondalen 2. liga Eurosport Norge HD 19:00 El Ahly Káhira vs Casablanca Liga majstrov CAF beIN Sports 1 HD France 23:00 Internacional RS vs AC Goianiense GO 1. liga Premiere FC South America
31.05.2022
22:00 Recife PE vs Ponte Preta 2. liga Premiere FC South America
01.06.2022
01:00 FC Edmonton vs Forge FC Kanadská Premier League Fox Sports 2 16:00 Poľsko vs Wales UEFA, Liga národov Sport TV2 HD 18:00 Tunisko vs Rovníková Guina Africa Cup of Nations, Qualification beIN Sports 2 HD France 18:45 Taliansko vs Argentína CONMEBOL UEFA Cup of Champions Digi Sport 1 RO Fox Sports 1 Sport TV1 HD 18:45 Škótsko vs Ukrajina World Cup Qualification, UEFA Digi Sport 2 RO Sport1 HU Sport TV2 HD Sky Sports Main Event HD 23:30 Fortaleza vs Ceara CE 1. liga Premiere FC South America 23:30 USA vs Maroko Medzinárodné priateľské zápasy TUDN
02.06.2022
00:00 Valour FC vs Atletico Ottawa Kanadská Premier League Fox Sports 2 00:30 CRB AL vs CSA/AL 2. liga Premiere FC South America 11:00 Kórejská republika vs Brazília Medzinárodné priateľské zápasy Sport TV1 HD beIN Sports 2 HD France 13:00 Kórejská republika vs Malajzia AFC do 23 rokov SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 15:00 Thajsko vs Vietnam AFC do 23 rokov SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 16:00 Gruzínsko vs Gibraltar UEFA, Liga národov Sport TV5 HD 16:00 Bulharsko vs Severné Macedónsko UEFA, Liga národov Sport1 CZ Sport TV1 HD 16:00 Cyprus vs Kosovo UEFA, Liga národov Sport2 CZ Sport TV2 HD 16:00 Estónsko vs San Marino UEFA, Liga národov Sport TV3 HD 18:45 Česká Republika vs Švajčiarsko UEFA, Liga národov CT Sport HD Sport TV2 HD 18:45 Španielsko vs Portugalsko UEFA, Liga národov Sport2 CZ Sport TV1 HD 18:45 Srbsko vs Nórsko UEFA, Liga národov Sport1 CZ Sport TV4 HD 18:45 Slovinsko vs Švédsko UEFA, Liga národov Sport TV5 HD 18:45 Severné Írsko vs Grécko UEFA, Liga národov Sport TV3 HD 23:00 Vasco da Gama vs Gremio FB Porto Alegrense RS 2. liga Premiere FC South America
03.06.2022
00:30 Guarani FC SP vs Vila Nova 2. liga Premiere FC South America 16:00 Česká Republika vs Anglicko Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia CT Sport HD 16:15 Nemecko vs Maďarsko Majstrovstvá Európy do 21 rokov, kvalifikácia SAT.1 22:00 Chapocoense vs Londrina PR 2. liga Premiere FC South America
04.06.2022
00:30 Operario PR vs Cruzeiro MG 2. liga Premiere FC South America 14:00 Brusque vs Nautico PE 2. liga Premiere FC South America 19:30 America FC MG vs Cuiaba EC MT 1. liga Premiere FC South America 19:30 Gremio Novorizontino vs Sampaio Correa FC MA 2. liga Premiere FC South America 19:30 Bahia BA vs Criciuma 2. liga Premiere FC South America 22:00 Ceara CE vs Coritiba 1. liga Premiere FC South America 22:00 Avai vs Sao Paulo 1. liga Premiere FC South America 22:00 CA Paranaense PR vs Santos FC 1. liga Premiere FC South America 22:00 Tombense FC MG vs Ituano FC SP 2. liga Premiere FC South America 23:30 AC Goianiense GO vs Corinthians SP 1. liga Premiere FC South America
05.06.2022
14:00 EC Juventude RS vs Fluminense RJ 1. liga Premiere FC South America 19:00 Flamengo RJ vs Fortaleza 1. liga Premiere FC South America 19:00 Palmeiras vs Atletico Mineiro MG 1. liga Premiere FC South America 22:00 CA Bragantino SP vs Internacional RS 1. liga Premiere FC South America
06.06.2022
23:00 Botafogo RJ vs Goias GO 1. liga Premiere FC South America 23:00 Guarani FC SP vs Operario PR 2. liga Premiere FC South America
07.06.2022
22:00 Nautico PE vs Vasco da Gama 2. liga Premiere FC South America 22:00 Londrina PR vs Tombense FC MG 2. liga Premiere FC South America 22:00 Vila Nova vs Brusque 2. liga Premiere FC South America 23:30 Criciuma vs Sampaio Correa FC MA 2. liga Premiere FC South America 23:30 Ituano FC SP vs Ponte Preta 2. liga Premiere FC South America
08.06.2022
00:30 Cuiaba EC MT vs Corinthians SP 1. liga Premiere FC South America 00:30 CSA/AL vs Chapocoense 2. liga Premiere FC South America 00:30 Gremio FB Porto Alegrense RS vs Gremio Novorizontino 2. liga Premiere FC South America 22:00 America FC MG vs Ceara CE 1. liga Premiere FC South America 22:00 EC Juventude RS vs CA Paranaense PR 1. liga Premiere FC South America 22:00 Cruzeiro MG vs CRB AL 2. liga Premiere FC South America 23:30 CA Bragantino SP vs Flamengo RJ 1. liga Premiere FC South America 23:30 AC Goianiense GO vs Avai 1. liga Premiere FC South America
09.06.2022
00:30 Fluminense RJ vs Atletico Mineiro MG 1. liga Premiere FC South America 00:30 Santos FC vs Internacional RS 1. liga Premiere FC South America 00:30 Bahia BA vs Recife PE 2. liga Premiere FC South America 22:00 Palmeiras vs Botafogo RJ 1. liga Premiere FC South America 23:00 Fortaleza vs Goias GO 1. liga Premiere FC South America 23:00 Coritiba vs Sao Paulo 1. liga Premiere FC South America
10.06.2022
22:00 Sampaio Correa FC MA vs Nautico PE 2. liga Premiere FC South America
11.06.2022
00:30 Chapocoense vs Criciuma 2. liga Premiere FC South America 14:00 Brusque vs Ituano FC SP 2. liga Premiere FC South America 19:30 Corinthians SP vs EC Juventude RS 1. liga Premiere FC South America 19:30 Ponte Preta vs Londrina PR 2. liga Premiere FC South America 19:30 CRB AL vs Vila Nova 2. liga Premiere FC South America 21:30 Operario PR vs Bahia BA 2. liga Premiere FC South America 22:00 Atletico Mineiro MG vs Santos FC 1. liga Premiere FC South America 22:00 Fluminense RJ vs AC Goianiense GO 1. liga Premiere FC South America 22:00 Cuiaba EC MT vs CA Bragantino SP 1. liga Premiere FC South America 23:30 Tombense FC MG vs CSA/AL 2. liga Premiere FC South America
12.06.2022
00:00 Internacional RS vs Flamengo RJ 1. liga Premiere FC South America 14:00 Gremio Novorizontino vs Guarani FC SP 2. liga Premiere FC South America 19:00 Sao Paulo vs America FC MG 1. liga Premiere FC South America 19:00 Goias GO vs Ceara CE 1. liga Premiere FC South America 19:00 Vasco da Gama vs Cruzeiro MG 2. liga Premiere FC South America 21:00 Coritiba vs Palmeiras 1. liga Premiere FC South America 22:00 Fortaleza vs CA Paranaense PR 1. liga Premiere FC South America
13.06.2022
22:00 Botafogo RJ vs Avai 1. liga Premiere FC South America 23:00 Recife PE vs Gremio FB Porto Alegrense RS 2. liga Premiere FC South America
14.06.2022
22:00 Bahia BA vs Chapocoense 2. liga Premiere FC South America
15.06.2022
00:30 EC Juventude RS vs Santos FC 1. liga Premiere FC South America 22:00 CA Bragantino SP vs Coritiba 1. liga Premiere FC South America 22:00 Ceara CE vs Atletico Mineiro MG 1. liga Premiere FC South America 23:30 Flamengo RJ vs Cuiaba EC MT 1. liga Premiere FC South America 23:30 Palmeiras vs AC Goianiense GO 1. liga Premiere FC South America 23:30 Goias GO vs Internacional RS 1. liga Premiere FC South America
16.06.2022
00:30 America FC MG vs Fluminense RJ 1. liga Premiere FC South America 00:30 CA Paranaense PR vs Corinthians SP 1. liga Premiere FC South America 19:00 Botafogo RJ vs Sao Paulo 1. liga Premiere FC South America 19:00 Cruzeiro MG vs Ponte Preta 2. liga Premiere FC South America 22:00 Avai vs Fortaleza 1. liga Premiere FC South America 23:00 Vila Nova vs Operario PR 2. liga Premiere FC South America
17.06.2022
22:00 Criciuma vs Brusque 2. liga Premiere FC South America
18.06.2022
00:00 Londrina PR vs Vasco da Gama 2. liga Premiere FC South America 14:00 Gremio FB Porto Alegrense RS vs Sampaio Correa FC MA 2. liga Premiere FC South America 19:00 Gremio Novorizontino vs Tombense FC MG 2. liga Premiere FC South America 19:30 AC Goianiense GO vs EC Juventude RS 1. liga Premiere FC South America 19:30 CRB AL vs Ituano FC SP 2. liga Premiere FC South America 21:30 Nautico PE vs Recife PE 2. liga Premiere FC South America 22:00 Cuiaba EC MT vs Ceara CE 1. liga Premiere FC South America
19.06.2022
00:00 Santos FC vs CA Bragantino SP 1. liga Premiere FC South America 19:00 Atletico Mineiro MG vs Flamengo RJ 1. liga Premiere FC South America 19:00 Corinthians SP vs Goias GO 1. liga Premiere FC South America 19:00 Coritiba vs CA Paranaense PR 1. liga Premiere FC South America 21:00 Internacional RS vs Botafogo RJ 1. liga Premiere FC South America 21:00 Fortaleza vs America FC MG 1. liga Premiere FC South America 22:00 Fluminense RJ vs Avai 1. liga Premiere FC South America
20.06.2022
23:00 Sao Paulo vs Palmeiras 1. liga Premiere FC South America 23:00 Guarani FC SP vs CSA/AL 2. liga Premiere FC South America
21.06.2022
22:00 Chapocoense vs CRB AL 2. liga Premiere FC South America
24.06.2022
00:30 Ponte Preta vs Sampaio Correa FC MA 2. liga Premiere FC South America 00:30 CSA/AL vs Gremio FB Porto Alegrense RS 2. liga Premiere FC South America