ProTipster Priame prenosy

Živé Futbal vysielanie pre dnešok

Pripravované akcie

2021-06-19
LIVE Sydney vs Adelaide 1. liga SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 11:00 Havelse vs 1. FC Schweinfurt 05 Regionálna liga, playoff o postup Bayerisches Fernsehen Süd HD Bayerisches Fernsehen Süd 13:00 Maďarsko vs Francúzsko Euro 2021 Majstrovstvá Európy YLE TV2 HD Football 1 UA beIN SPORT Max 4 HD M4 Sport HD TV4 SE HD BBC 1 London Football 1 HD UA SKY Sport 251 HD Das Erste HD SRF zwei HD TF1 HD ORF 1 HD CT Sport HD 13:00 Sandefjord vs Viking Stavanger 1. liga Eurosport Norge HD 16:00 Portugalsko vs Nemecko Euro 2021 Majstrovstvá Európy NRK1 HD YLE TV2 HD Das Erste HD Football 1 UA beIN SPORT Max 5 HD M4 Sport HD TV4 SE HD Football 1 HD UA M6 SKY Sport 251 HD SRF zwei HD ORF 1 HD CT Sport HD 19:00 Španielsko vs Poľsko Euro 2021 Majstrovstvá Európy ORF 1 HD CT Sport HD BBC 1 London SKY Sport 251 HD Das Erste HD NRK1 HD YLE TV2 HD Football 1 UA beIN SPORT Max 4 HD M4 Sport HD TV4 SE HD Football 1 HD UA SRF zwei HD 19:30 Avai vs Clube DO Remo PA 2. liga Premiere FC South America 19:30 Vasco da Gama vs CRB AL 2. liga Premiere FC South America PFC HD 21:30 Guarani FC SP vs Ponte Preta 2. liga Premiere FC South America 22:00 Operario PR vs Cruzeiro MG 2. liga Premiere FC South America PFC HD 22:00 Vitoria Bahia vs Brusque 2. liga Premiere FC South America 23:30 Columbus Crew vs Chicago Fire Major League Soccer ESPN+ 23:30 FC Cincinnati vs Colorado Major League Soccer ESPN+ FOX Sports 4 HD NL 23:30 Toronto vs Orlando City SC Major League Soccer ESPN+ FOX Sports 1 HD NL Sport TV5 23:30 New Your City FC vs New England Revolution Major League Soccer NOVA Sport 2 HD CZ ESPN+
2021-06-20
00:00 Flamengo RJ vs CA Bragantino SP 1. liga PFC HD Premiere FC South America 00:00 DC United vs Inter Miami CF Major League Soccer Sky Sports Football HD ESPN+ novasports1 HD 00:00 Sampaio Correa FC MA vs AD Confianca SE 2. liga Premiere FC South America 00:00 Vila Nova vs Coritiba 2. liga Premiere FC South America 00:30 FC Dallas vs Minnesota United FC Major League Soccer ESPN+ 01:00 Austin FC vs San Jose Major League Soccer TUDN 01:00 Los Angeles Galaxy vs Seattle Major League Soccer ESPN+ 02:30 Portland Timbers vs Sporting Kansas City Major League Soccer ESPN+ Sportkanalen HD 03:00 Los Angeles FC vs Houston Dynamo Major League Soccer FOX Sports 1 HD NL FOX Sports 4 HD NL TUDN 06:05 Melbourne City FC vs Macarthur FC 1. liga SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 09:00 Athletic Bilbao vs Sevilla FC Primera Division, ženy TELEDEPORTE 13:00 Mjondalen vs Stromsgodset 1. liga Eurosport Norge HD 14:00 Palmeiras vs America FC MG 1. liga PFC HD Premiere FC South America 16:00 Švajčiarsko vs Turecko Euro 2021 Majstrovstvá Európy SRF zwei HD SKY Sport 251 HD Match Premier HD Kunskapskanalen HD beIN SPORT Max 5 HD Football 2 UA CT Sport HD Football 2 HD UA 16:00 Taliansko vs Wales Euro 2021 Majstrovstvá Európy SRF info HD ORF 1 HD SKY Sport 251 HD beIN SPORT Max 4 HD SVT1 HD YLE TV2 HD Football 1 UA M4 Sport HD Football 1 HD UA 18:00 Valerengen vs Bodö/Glimt 1. liga Eurosport Norge HD 18:00 Atlanta United FC vs Philadelphia Major League Soccer FOX Sports 1 HD NL Sport TV2 FOX Sports 4 HD NL NOVA Sport 2 HD CZ novasports3 HD SPORTDIGITAL FUSSBALL HD Sky Sports Football HD ESPN Deportes 19:00 Bahia BA vs Corinthians SP 1. liga Premiere FC South America 19:00 Internacional RS vs Ceara CE 1. liga PFC HD Premiere FC South America 19:00 Cuiaba EC MT vs Gremio FB Porto Alegrense RS 1. liga Premiere FC South America 19:00 Girona vs Vallecano LaLiga 2 M. LaLiga #Vamos ES Digi Sport 1 RO beIN SPORT Max 8 HD Spiler 2 TV C More Sport 2 HD FI 19:00 Nautico PE vs Botafogo RJ 2. liga Premiere FC South America 21:00 Venezuela vs Ekvádor Americký pohár FOX US Sport TV2 Sky Sport Serie A HD V Sport Premium HD 21:15 Santos FC vs Sao Paulo 1. liga Premiere FC South America PFC HD 21:15 CA Paranaense PR vs AC Goianiense GO 1. liga Premiere FC South America 21:15 Fortaleza vs Fluminense RJ 1. liga Premiere FC South America 23:30 EC Juventude RS vs Recife PE 1. liga Premiere FC South America 23:30 CSA/AL vs Londrina PR 2. liga Premiere FC South America
2021-06-21
00:00 Kolumbia vs Peru Americký pohár Fox Sports 1 Sport TV2 V Sport Premium HD 16:00 Severné Macedónsko vs Holandsko Euro 2021 Majstrovstvá Európy CT Sport HD beIN SPORT Max 5 HD Match Premier HD SVT2 HD 16:00 Ukrajina vs Rakúsko Euro 2021 Majstrovstvá Európy CT 2 HD Kunskapskanalen HD beIN SPORT Max 4 HD 19:00 Rusko vs Dánsko Euro 2021 Majstrovstvá Európy CT Sport HD BBC 2 NI NRK1 HD beIN SPORT Max 6 HD TV4 SE HD 19:00 Fínsko vs Belgicko Euro 2021 Majstrovstvá Európy CT 2 HD BBC 1 London beIN SPORT Max 7 HD Sportkanalen HD Match TV HD TV4 SE HD 21:00 Uruguaj vs Čile Americký pohár Sport TV2 Fox Sports 1 23:00 Atletico Mineiro MG vs Chapocoense 1. liga Premiere FC South America
2021-06-22
00:00 Argentína vs Paraguaj Americký pohár Sport TV2 Fox Sports 1 16:00 Ullensaker vs Fredrikstad 2. liga MAX HD 16:00 Trondheim/Orn vs Avaldsnes 1. liga, ženy NRK1 HD 18:00 Hamarkameratene vs Sogndal ŠK 2. liga Eurosport Norge HD 19:00 Chorvátsko vs Škótsko Euro 2021 Majstrovstvá Európy Sportkanalen HD beIN Sports 2 HD France Match TV HD TV4 SE HD 19:00 Česká Republika vs Anglicko Euro 2021 Majstrovstvá Európy NRK1 HD beIN SPORT Max 4 HD TV4 SE HD CT Sport HD 19:30 Brusque vs Sampaio Correa FC MA 2. liga Premiere FC South America 19:30 AD Confianca SE vs Vila Nova 2. liga Premiere FC South America 22:00 Goias GO vs Avai 2. liga Premiere FC South America 22:00 Ponte Preta vs Operario PR 2. liga Premiere FC South America 23:30 Orlando City SC vs San Jose Major League Soccer FOX Sports 1 HD NL Sport TV4 FOX Sports 4 HD NL
2021-06-23
00:30 Coritiba vs Vitoria Bahia 2. liga Premiere FC South America 00:30 CRB AL vs Brasil De Pelotas 2. liga Premiere FC South America 00:30 Clube DO Remo PA vs Guarani FC SP 2. liga Premiere FC South America 12:00 Eastern Sports Club vs LEE Man Warriors FC Ázijský Pohár SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 16:00 Slovensko vs Španielsko Euro 2021 Majstrovstvá Európy NRK2 HD beIN SPORT Max 4 HD Sportkanalen HD CT Sport HD Match Premier HD 16:00 Švédsko vs Poľsko Euro 2021 Majstrovstvá Európy NRK1 HD beIN SPORT Max 5 HD CT 2 HD TV4 SE HD 19:00 Londrina PR vs Nautico PE 2. liga Premiere FC South America 19:00 Nemecko vs Maďarsko Euro 2021 Majstrovstvá Európy BBC 2 NI Match Premier HD ZDF HD SVTB/SVT24 HD beIN SPORT Max 7 HD CT 2 HD 19:00 Portugalsko vs Francúzsko Euro 2021 Majstrovstvá Európy SVT1 beIN SPORT Max 6 HD CT Sport HD BBC 1 London 21:00 Ekvádor vs Peru Americký pohár Fox Sports 1 Sport TV3 22:00 Botafogo RJ vs CSA/AL 2. liga Premiere FC South America 22:00 AC Goianiense GO vs Fluminense RJ 1. liga Premiere FC South America 22:00 Flamengo RJ vs Fortaleza 1. liga Premiere FC South America 22:00 CA Bragantino SP vs Palmeiras 1. liga Premiere FC South America 22:00 Sao Paulo vs Cuiaba EC MT 1. liga Premiere FC South America 23:00 New England Revolution vs New York Red Bulls Major League Soccer Sport TV4
2021-06-24
00:00 Brazília vs Kolumbia Americký pohár Sport TV2 Fox Sports 1 18:00 Stabaek vs Valerengen 1. liga Eurosport Norge HD 19:00 America FC MG vs EC Juventude RS 1. liga Premiere FC South America 21:00 Bolívia vs Uruguaj Americký pohár Sport TV2 Fox Sports 1 22:00 Ceara CE vs Atletico Mineiro MG 1. liga Premiere FC South America 22:00 Corinthians SP vs Recife PE 1. liga Premiere FC South America 22:00 Chapocoense vs Internacional RS 1. liga Premiere FC South America
2021-06-25
00:00 Čile vs Paraguaj Americký pohár Fox Sports 1 00:30 Cruzeiro MG vs Vasco da Gama 2. liga Premiere FC South America 00:30 Gremio FB Porto Alegrense RS vs Santos FC 1. liga Premiere FC South America 00:30 Bahia BA vs CA Paranaense PR 1. liga Premiere FC South America 19:30 Avai vs CRB AL 2. liga Premiere FC South America 22:00 Brasil De Pelotas vs Ponte Preta 2. liga Premiere FC South America 22:00 Guarani FC SP vs Coritiba 2. liga Premiere FC South America
2021-06-26
00:30 Operario PR vs AD Confianca SE 2. liga Premiere FC South America 00:30 Vila Nova vs Goias GO 2. liga Premiere FC South America 16:00 2A (Euro) vs 2B (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 19:00 1A (Euro) vs 2C (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 19:30 Sampaio Correa FC MA vs Botafogo RJ 2. liga Premiere FC South America 21:30 Vitoria Bahia vs Londrina PR 2. liga Premiere FC South America
2021-06-27
00:00 Nautico PE vs Clube DO Remo PA 2. liga Premiere FC South America 14:00 EC Juventude RS vs Flamengo RJ 1. liga Premiere FC South America 16:00 Holandsko vs 3D/3E/3F (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 19:00 Fluminense RJ vs Corinthians SP 1. liga Premiere FC South America 19:00 1B (Euro) vs 3A/3D/3E/3F (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 21:00 Brazília vs Ekvádor Americký pohár Fox Sports 1 21:00 Venezuela vs Peru Americký pohár Fox Sports 2 23:00 Gremio FB Porto Alegrense RS vs Fortaleza 1. liga Premiere FC South America 23:00 Palmeiras vs Bahia BA 1. liga Premiere FC South America 23:00 CA Paranaense PR vs Chapocoense 1. liga Premiere FC South America 23:30 Vasco da Gama vs Brusque 2. liga Premiere FC South America 23:30 CSA/AL vs Cruzeiro MG 2. liga Premiere FC South America 23:30 Santos FC vs Atletico Mineiro MG 1. liga Premiere FC South America 23:30 Ceara CE vs Sao Paulo 1. liga Premiere FC South America 23:30 America FC MG vs Internacional RS 1. liga Premiere FC South America 23:30 Recife PE vs Cuiaba EC MT 1. liga Premiere FC South America
2021-06-28
16:00 2D (Euro) vs 2E (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 19:00 1F (Euro) vs 3A/3B/3C (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 21:00 Operario PR vs Vila Nova 2. liga Premiere FC South America 23:00 AC Goianiense GO vs CA Bragantino SP 1. liga Premiere FC South America
2021-06-29
00:00 Bolívia vs Argentína Americký pohár Fox Sports 1 00:00 Uruguaj vs Paraguaj Americký pohár Fox Sports 2 16:00 1D (Euro) vs 2F (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 19:00 1E (Euro) vs 3A/3B/3C/3D (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 22:00 AD Confianca SE vs Coritiba 2. liga Premiere FC South America
2021-06-30
00:30 CRB AL vs Nautico PE 2. liga Premiere FC South America 00:30 Clube DO Remo PA vs Sampaio Correa FC MA 2. liga Premiere FC South America 19:00 Fortaleza vs Chapocoense 1. liga Premiere FC South America 19:30 Brusque vs Brasil De Pelotas 2. liga Premiere FC South America 19:30 Ponte Preta vs CSA/AL 2. liga Premiere FC South America 22:00 Cruzeiro MG vs Guarani FC SP 2. liga Premiere FC South America 22:00 Goias GO vs Vasco da Gama 2. liga Premiere FC South America 22:00 Londrina PR vs Avai 2. liga Premiere FC South America 22:00 Bahia BA vs America FC MG 1. liga Premiere FC South America 22:00 Internacional RS vs Palmeiras 1. liga Premiere FC South America 23:30 Fluminense RJ vs CA Paranaense PR 1. liga Premiere FC South America 23:30 Santos FC vs Recife PE 1. liga Premiere FC South America
2021-07-01
00:30 Botafogo RJ vs Vitoria Bahia 2. liga Premiere FC South America 00:30 Corinthians SP vs Sao Paulo 1. liga Premiere FC South America 00:30 EC Juventude RS vs Gremio FB Porto Alegrense RS 1. liga Premiere FC South America 19:00 CA Bragantino SP vs Ceara CE 1. liga Premiere FC South America 22:00 Atletico Mineiro MG vs AC Goianiense GO 1. liga Premiere FC South America 23:00 Cuiaba EC MT vs Flamengo RJ 1. liga Premiere FC South America
2021-07-02
16:00 W41 (Euro) vs W42 (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 19:00 W39 (Euro) vs W37 Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 20:30 Haiti vs Svätý Vincent & Grenadíny Gold Cup Fox Soccer Plus 22:00 Nautico PE vs Operario PR 2. liga Premiere FC South America 23:00 Bermudy vs Barbados Gold Cup Fox Sports 2
2021-07-03
00:30 Coritiba vs Clube DO Remo PA 2. liga Premiere FC South America 01:30 Trinidad & Tobago vs Montserrat Gold Cup Fox Sports 2 16:00 W40 (Euro) vs W38 (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 19:00 W43 (Euro) vs W44 (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 19:30 Avai vs Botafogo RJ 2. liga Premiere FC South America 20:30 Guadeloupe vs Bahamy Gold Cup Fox Soccer Plus 22:00 CSA/AL vs CRB AL 2. liga Premiere FC South America 22:00 Brasil De Pelotas vs Cruzeiro MG 2. liga Premiere FC South America 22:00 Sampaio Correa FC MA vs Londrina PR 2. liga Premiere FC South America 22:00 CA Paranaense PR vs Fortaleza 1. liga Premiere FC South America 22:00 Corinthians SP vs Internacional RS 1. liga Premiere FC South America 23:00 Kuba vs Francúzska Guinea Gold Cup Fox Soccer Plus
2021-07-04
00:00 Vasco da Gama vs AD Confianca SE 2. liga Premiere FC South America 00:00 Chapocoense vs Bahia BA 1. liga Premiere FC South America 00:30 Vitoria Bahia vs Goias GO 2. liga Premiere FC South America 00:30 Vila Nova vs Ponte Preta 2. liga Premiere FC South America 01:30 Guatemala vs Guyana Gold Cup Fox Sports 2 14:00 Guarani FC SP vs Brusque 2. liga Premiere FC South America 14:00 America FC MG vs Santos FC 1. liga Premiere FC South America 19:00 Flamengo RJ vs Fluminense RJ 1. liga Premiere FC South America 19:00 Recife PE vs Palmeiras 1. liga Premiere FC South America 21:15 Ceara CE vs EC Juventude RS 1. liga Premiere FC South America 21:15 Sao Paulo vs CA Bragantino SP 1. liga Premiere FC South America 23:30 Gremio FB Porto Alegrense RS vs AC Goianiense GO 1. liga Premiere FC South America
2021-07-05
23:00 Cuiaba EC MT vs Atletico Mineiro MG 1. liga Premiere FC South America
2021-07-06
19:00 W46 (Euro) vs W45 (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 22:00 AD Confianca SE vs Vitoria Bahia 2. liga Premiere FC South America
2021-07-07
00:30 CRB AL vs Botafogo RJ 2. liga Premiere FC South America 00:30 Ponte Preta vs Avai 2. liga Premiere FC South America 19:00 W48 (Euro) vs W47 (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy TVP 1 22:00 Clube DO Remo PA vs Vila Nova 2. liga Premiere FC South America 22:00 Chapocoense vs Corinthians SP 1. liga Premiere FC South America 22:00 Palmeiras vs Gremio FB Porto Alegrense RS 1. liga Premiere FC South America 22:00 Santos FC vs CA Paranaense PR 1. liga Premiere FC South America 23:30 Fortaleza vs America FC MG 1. liga Premiere FC South America
2021-07-08
00:30 Cruzeiro MG vs Coritiba 2. liga Premiere FC South America 00:30 Fluminense RJ vs Ceara CE 1. liga Premiere FC South America 00:30 Internacional RS vs Sao Paulo 1. liga Premiere FC South America 19:00 CA Bragantino SP vs Cuiaba EC MT 1. liga Premiere FC South America 22:00 Atletico Mineiro MG vs Flamengo RJ 1. liga Premiere FC South America 22:00 Bahia BA vs EC Juventude RS 1. liga Premiere FC South America
2021-07-09
00:00 AC Goianiense GO vs Recife PE 1. liga Premiere FC South America 22:00 Londrina PR vs Guarani FC SP 2. liga Premiere FC South America
2021-07-10
00:30 Goias GO vs Nautico PE 2. liga Premiere FC South America 19:30 Operario PR vs Brasil De Pelotas 2. liga Premiere FC South America 19:30 Vasco da Gama vs Sampaio Correa FC MA 2. liga Premiere FC South America 21:00 Salvador vs Curaçao Gold Cup Fox Sports 2 22:00 Brusque vs CSA/AL 2. liga Premiere FC South America
2021-07-11
19:00 W49 (Euro) vs W50 (Euro) Euro 2021 Majstrovstvá Európy ZDF HD 20:00 America FC MG vs Atletico Mineiro MG 1. liga Premiere FC South America 20:00 CA Paranaense PR vs CA Bragantino SP 1. liga Premiere FC South America 20:00 Cuiaba EC MT vs Ceara CE 1. liga Premiere FC South America 20:00 Flamengo RJ vs Chapocoense 1. liga Premiere FC South America 20:00 Fortaleza vs Corinthians SP 1. liga Premiere FC South America 20:00 Gremio FB Porto Alegrense RS vs Internacional RS 1. liga Premiere FC South America