O nás

V ProTipsteri milujeme víťazov. Milujeme porážať stávkové kancelárie. Ak čítate tieto riadky, možno aj vy radi víťazíte.

Túto platformu sme dali dokopy pre dve hlavné činnosti - obidvomi viete zarobiť peniaze.

Ak hľadáte tip na zápas zdarma, nájdete nespočetné množstvo stránok. Všetky vám poskutnú údaj aká je pravdepodobnosť, že tip bude výherný.

Ak by ste však mali záujem zarábať na pridávaní tipov, zostavili sme algoritmus, ktorý hodnotí tipy na základe viacerych atribútov a koeficientov s cieľom každému tipu priradiť čo najpresnejšie hodnotenie. Ak sa z vaších tipov stanú ProTipy, získavate podieľm na zisku. Čím viac víťazných tipov budete pridávať, tým vyššie hodnotenia budete dostávať a tým viac peňazí môžete zarobiť.

Registrácia

Registrácia je absolútne bezplatná.

Môžete buď zadať svoju e-mailovú adresu pre zaslanie hesla a inštrukcií ako nastaviť svoj účet, alebo sa môžete prihlásiť pomocou účtu na Facebooku či Google+.

Po registrácii môžete pridávať tipy na nasledujúce zápasy. Povolené je pridať jeden predzápasový a jeden live tip na každý zápas, takže opatrne s výberom.

Nemusíte byť registrovaní na zobrazenie tipov zdarma, ale ľahšie sa vám bude hľadať medzi tipmi, keď sa zaregistrujete. Registrovaní užívatelia si vedia prispôsobiť homepage, čo im uľahčuje nájsť tipy, o ktoré majú záujem.

Užívatelia musia byť registrovaní a mať Premium predplatné na zobrazenie ProTipov.

Registrácia na ProTipster vyžaduje súhlas s našimi podmienkami používania.

Tipy

Tipy sú rozdelené do dvoch kategórii – voľné tipy a ProTipy.

Voľné tipy sú viditeľné kýmkoľvek - nepotrebujete byť registrovaní na zobrazenie voľných tipov, ale ľahšie nájdete čo hľadáte, ak tak spravíte.

ProTipy sú tipy s vysokou šancou na výhru podľa hodnotenia nášho algoritmu. Potrebujete Premium účet pre zobrazenie ProTipov.

Každý zaregistrovaný užívateľ môže pridávať tipy. Tipéri sú limitovaní jedným predzápasovým a jedným live tipom na každý zápas. Pre pridanie ProTipu, tipér musí byť ohodnotený našim unikátnym algoritmom ako veľmi zdatný tipér.

ProTipy

Všetky tipy pridané na ProTipster sú ohodnotené našim unikátnym algoritmom. Náš algoritmus hodnotí tipy medzi 0 a 10 v závislosti od predchádzajúcich víťazných tipov v danom športe tipér pridal, v závislosti od turnaja/ligy a z akej kurzovej ponuky ten tip bol, spolu s ďalšími faktormi.

Tip je hodnotený 10 je najvyššie hodnotený tip a tip hodnotený 0 je najnižšie hodnoteným tipom.

Všetky tipy nad určenú hranicu sú hodnotené ako "ProTipy". ProTip má výraznú šancu stať sa výherným vzhľadom na predchádzajúce tipy od daného tipéra a mal by byť určite zohľadnený pri uzatváraní stávky. Premium predplatné je potrebné na zobrazenie ProTipov.

ProTip zarobí podieľ z príjmu v závislosti od hodnotenia tipu, pričom podieľ bude úmerný celkovému ratingu pridaných ProTipov.

Predplatné Premium

Predplatné Prémium je potrebné k zobrazeniu ProTipov. Iba Premium predplatitelia môžu pridávať ProTipy na svoje tikety.

Predplatné je dostupné na týždennej alebo mesačnej báze a môžu byť zaplatené kreditnou kartou, bankovým prevodom, cez Paypal alebo NETELLER.

Predplatné je dostupné na jednorázovej aj obnoviteľnej báze.

Tikety

Tiket vám umožnuje skombinovať tipy, ktoré ste našli na ProTipster. Kliknutím na tlačítko pridať vedľa každého tipu, pridáte tip na váš tiket. Toto je zobrazené číslom na tikete v pravom hornom rohu meniacej sa obrazovky. Túto funkciu môžete použiť na vypočítanie celkového kurzu série tipov do vašej kombi stávky.

Tiež môžete pridať vlastné tipy na tiket. Urobíte tak pomocou "Pridať Tip" podstránky a výberom možnosti "pridať na tiket" pri pridávaní tipu, alebo to môžete urobiť z vášho profilu stlačením + symbolu.

Nie všetky tip m§žu byť pridané na tiket. Niekedy sa napríklad hladina hendikepu zmení pred zápasom. Tipy pridané pred touto zmenou nemôžu byť pridané na tiket. Rovnako tak, iba používatelia Premium môžu pridávať ProTipy na tiket.

Kto sme?

Sme tím športových nadšencov, developérov, podnikateľov a tipérov, ktorí zistili, že biznis okolo stávkovania potrebuje zábavný element rovnako ako poriadnu ponuku pre nadšencov tipovania.

Company:
ProTipster Ltd
Floor 5, 115A, Msida Valley Road, Birkirkara, BKR 9024, Malta
Reg no: C 65598