Kariéra

Hľadáme mladých, nadšených a digitálne inteligentných ľudí do nášho tímu.

Koho hľadáte?

Stručne: Ľudí, ktorí vedia prilákať ľudí na stránku. Máme záujem o digitálnych marketingových manažérov, ktorí buď vedia ako rozvíjať náš biznis v konkrétnej oblasti napr. Nemecko/Rakúsko, Rusko/postsovietske krajiny; alebo globálne orientovaných ľudí, ktorí nám pomôžú dostať sa tam, kam chceme.

Aké zručností musím ovládať?

Nemali by ste si myslieť, že SEO je akronym pre vývojový program raketoplánov či PPC je nový prototyp auta vyvinutý Maserati.

Vysvetlíme vám, ako funguje náša stránka (možno to ani nebude potrebné), zadáme vám rozpočet a potom je už na vás zaujať na trhu a prilákať ľudí na náš web

V krátkosti, potrebujete rozumieť ako internet a digitálne média fungujú, ale najdôležitejšie je vedieť komunikovať s ľuďmi. short, you need to understand how internet and digital media works but most importantly you need to have a way with people. Schopnosť rozšíriť naše partnerstvá sa cení oveľa viac ako skúsenosti na digitálnom trhu. Docieliť horeuvedené cieľe je možne iba ak viete zaujať ľudí.

Musím žiť v blízkosti vašich pobočiek na Malte či v Poľsku?

Nie je to nevyhnutné, ale je to veľká výhoda. Avšak, máme ľudí, ktorí pre nás pracujú aj z domu. Vďaka rýchlejším a lacnejším letenkám, nie je to žiadny problém pracovať na diaľku.

Pošlite nám svoj profil a my sa rozhodneme. Správnych ľudí chceme dosadiť na tie správne pozície, nie zaplniť kancelárie v jednotlivých sídlach.

Ako sa prihlásiť?

Pošlite nám email ([email protected]). Čím viac detailov, tým lepšie