ProTipster Športové Tipy

Baseball Športové Tipy, Kurzy & Prognózy

Najhranejšie zápasy za Baseball

Kansas City Royals Kansas City Royals vs Chicago White Sox Chicago White Sox 13 tipov na zápas
New York Mets New York Mets vs Atlanta Braves Atlanta Braves 9 tipov na zápas
Tampa Bay Rays Tampa Bay Rays vs New York Yankees New York Yankees 9 tipov na zápas
San Francisco Giants San Francisco Giants vs Los Angeles Dodgers Los Angeles Dodgers 8 tipov na zápas
Boston Red Sox Boston Red Sox vs Toronto Blue Jays Toronto Blue Jays 6 tipov na zápas

Najnovšie Baseball Tipy

Baltimore Orioles vyhrá

kurz +144
Hodnotenie tipu: 2.3

Boston Red Sox vyhrá

kurz -111
Hodnotenie tipu: 8.2
Vynikajúci

V tomto zápase bude zaznamenaných viac ako 8.5 runov

kurz +109
Hodnotenie tipu: 6.0
Dobre

BEJZBALOVÉ TIPY

Hľadáte najlepšie bejzbalové tipy? Ste na správnom mieste. ProTipster individuálne hodnotí všetky tipy na škále od 0 do 10 a pomáha vám tak veľmi rýchlo sa zorientovať v tých najlepších bejzbalových tipoch. S nami si zvýšite zisky z tipovania!

KEDY HĽADAŤ NAJLEPŠIE BEJZBALOVÉ TIPY

Bejzbal je pre našinca trošku neznámym športom. Najväčšej popularite sa bejzbal teší v Spojených štátoch amerických, hoci profesionálne ligy sa hrajú aj ázijských krajinách Japonsko a Južná Kórea či v juhoamerickej Venezuele. Bejzbalové tipy na ProTipsteri sú momentálne iba z najznámejšej súťaže v USA, MLB. Sezóna Major League Baseball v Amerike beží od apríla do skorého začiatku októbra, pričom celá sezóna vyvrcholí na konci októbra play off, ktoré je predzvesťou World Series. MLB sa zúčastňuje 30 timov, ktoré sú rozdelené do dvoch líg – American League a National League. Tímy v MLB hrajú medzi sebou 162 zápasov medzi sebou za sezónu. Hrajú takmer každý deň počas sezóny, čo nám dáva dostatok priestoru na nájdenie veľmi veľa zaujímavých tipov. Väčšina zápasov sa dá tipovať približne 24 hodín pred začiatkom zápasu, avšak väčšina tipérov pridáva tipy krátko pred začiatkom zápasu, keď sú známe základné zostavy či poveternostné podmienky, ktoré bejzbal vedia poriadne ovplyvniť. Bejzbalovým fanúšikom preto odporúčame pravidelne sledovať sekciu bejzbalových tipov. PLay off začína v októbri a tieto zápasy tiež nájdete na ProTipster. Nezabudnite sledovať aj náš pravidelný seriál Tip of the Day, v ktorom sa často objavujú bejzbalové tipy od nášho ProTipsterDana. Desať najlepších tipov z MLB sa kvalifikuje do play off and hrajú systém KO proti sebe z čoho vzíde víťaz Svetovej sére.

PROTIPSTER A BEJZBALOVÉ TIPY

Všetky bejzbalové tipy na Protipster sú individuálne hodnotené našim inteligentným algoritmom na škále od 0 do 10. Algoritmus zohľadňuje jednotlivé faktory ako predchádzajúce tipy tipéra v danej ponuke a na dané tímy. Hodnotenie, ktoré algoritmus priraďuje každému tipu užívatelia môžu vidieť na ľavej strane od tipu. Hodnotenie tipu predstavujú veľmi jednoduchý spôsob ako rýchlo rozpoznať kvalitné tipy, ktoré majú najväčšiu šancu byť výhernými. Zaregistrujte sa na ProTipster a každý deň sledujte nové a nové bejzbalové tipy, ktoré vám pomôžu k zvýšeniu ziskov z tipovania. Podeľte sa s nami o svoje tipy a budujte si hviezdnu kariéru tipéra.