Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
18.06.2021
00:00
Brazília
vs
Peru
Americký pohár
Sport TV2
Fox Sports 1
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
›
13:00
Švédsko
vs
Slovensko
Majstrovstvá Európy
CT Sport HD
SRF zwei HD
ORF 1 HD
NRK1 HD
YLE TV2 HD
BBC 1 London
Football 1 UA
beIN SPORT Max 4 HD
Match Premier HD
M4 Sport HD
SVT1 HD
Football 1 HD UA
SKY Sport 251 HD
›
16:00
Sogndal ŠK
vs
Aalesunds FK
2. liga
MAX HD
›
16:00
Chorvátsko
vs
Česká Republika
Majstrovstvá Európy
ZDF HD
CT Sport HD
SRF zwei HD
ORF 1 HD
NRK1 HD
YLE TV2 HD
BBC 1 London
SKY Sport 251 HD
Football 1 UA
beIN SPORT Max 5 HD
M4 Sport HD
SVT2 HD
Football 1 HD UA
›
18:00
Fredrikstad
vs
Hamarkameratene
2. liga
Eurosport Norge HD
›
19:00
Anglicko
vs
Škótsko
Majstrovstvá Európy
ZDF HD
CT Sport HD
SRF zwei HD
ORF 1 HD
ITV4
YLE TV2 HD
SKY Sport 251 HD
Football 1 UA
beIN SPORT Max 4 HD
M4 Sport HD
SVT1 HD
Football 1 HD UA
›
21:00
Čile
vs
Bolívia
Americký pohár
Sport TV2
Fox Sports 1
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
›
19.06.2021
00:00
New York Red Bulls
vs
Nashville SC
Major League Soccer
ESPN+
NOVA Sport 1 HD CZ
FOX Sports 1 HD NL
FOX Sports 4 HD NL
›
00:00
Argentína
vs
Uruguaj
Americký pohár
Sport TV2
Fox Sports 2
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
›
00:30
Brasil De Pelotas
vs
Goias GO
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
02:00
Salt Lake
vs
Vancouver Whitecaps FC
Major League Soccer
ESPN+
FOX Sports 1 HD NL
FOX Sports 4 HD NL
›
09:05
Sydney
vs
Adelaide
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
11:00
Havelse
vs
1. FC Schweinfurt 05
Regionalliga Playoffs
Bayerisches Fernsehen Süd
Bayerisches Fernsehen Süd HD
13:00
Maďarsko
vs
Francúzsko
Majstrovstvá Európy
Das Erste HD
SRF zwei HD
ORF 1 HD
CT Sport HD
YLE TV2 HD
Football 1 UA
beIN SPORT Max 4 HD
M4 Sport HD
TV4 SE HD
Football 1 HD UA
BBC 1 London
SKY Sport 251 HD
TF1 HD
›
13:00
Sandefjord
vs
Viking Stavanger
1. liga
Eurosport Norge HD
›
16:00
Portugalsko
vs
Nemecko
Majstrovstvá Európy
Das Erste HD
SRF zwei HD
ORF 1 HD
CT Sport HD
NRK1 HD
YLE TV2 HD
Football 1 UA
beIN SPORT Max 5 HD
M4 Sport HD
TV4 SE HD
Football 1 HD UA
M6
SKY Sport 251 HD
›
19:00
Španielsko
vs
Poľsko
Majstrovstvá Európy
Das Erste HD
SRF zwei HD
ORF 1 HD
CT Sport HD
NRK1 HD
YLE TV2 HD
Football 1 UA
beIN SPORT Max 4 HD
M4 Sport HD
TV4 SE HD
Football 1 HD UA
BBC 1 London
SKY Sport 251 HD
›
19:30
Avai
vs
Clube DO Remo PA
2. liga
Premiere FC South America
19:30
Vasco da Gama
vs
CRB AL
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
21:30
Guarani FC SP
vs
Ponte Preta
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Operario PR
vs
Cruzeiro MG
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
22:00
Vitoria Bahia
vs
Brusque
2. liga
Premiere FC South America
23:30
Columbus Crew
vs
Chicago Fire
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
FC Cincinnati
vs
Colorado
Major League Soccer
ESPN+
FOX Sports 4 HD NL
›
23:30
Toronto
vs
Orlando City SC
Major League Soccer
ESPN+
FOX Sports 1 HD NL
Sport TV5
›
23:30
New Your City FC
vs
New England Revolution
Major League Soccer
ESPN+
NOVA Sport 2 HD CZ
›
20.06.2021
00:00
Flamengo RJ
vs
CA Bragantino SP
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:00
DC United
vs
Inter Miami CF
Major League Soccer
ESPN+
novasports1 HD
Sky Sports Football HD
›
00:00
Sampaio Correa FC MA
vs
AD Confianca SE
2. liga
Premiere FC South America
00:00
Vila Nova
vs
Coritiba
2. liga
Premiere FC South America
00:30
FC Dallas
vs
Minnesota United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
01:00
Austin FC
vs
San Jose
Major League Soccer
TUDN
›
01:00
Los Angeles Galaxy
vs
Seattle
Major League Soccer
ESPN+
›
02:30
Portland Timbers
vs
Sporting Kansas City
Major League Soccer
ESPN+
Sportkanalen HD
›
03:00
Los Angeles FC
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
TUDN
FOX Sports 1 HD NL
FOX Sports 4 HD NL
Sportkanalen HD
›
06:05
Melbourne City FC
vs
Macarthur FC
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:00
Athletic Bilbao
vs
Sevilla FC
Primera Division, ženy
TELEDEPORTE
13:00
Mjondalen
vs
Stromsgodset
1. liga
Eurosport Norge HD
›
14:00
Palmeiras
vs
America FC MG
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
16:00
Švajčiarsko
vs
Turecko
Majstrovstvá Európy
SRF zwei HD
Football 2 UA
CT Sport HD
Football 2 HD UA
Kunskapskanalen HD
beIN SPORT Max 5 HD
SKY Sport 251 HD
Match Premier HD
Duna HD
›
16:00
Taliansko
vs
Wales
Majstrovstvá Európy
SRF info HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Football 1 UA
M4 Sport HD
Football 1 HD UA
beIN SPORT Max 4 HD
SVT1 HD
SKY Sport 251 HD
ZDF HD
CT Sport HD
›
18:00
Valerengen
vs
Bodö/Glimt
1. liga
Eurosport Norge HD
›
18:00
Atlanta United FC
vs
Philadelphia
Major League Soccer
ESPN Deportes
novasports3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Football HD
FOX Sports 1 HD NL
Sport TV2
FOX Sports 4 HD NL
NOVA Sport 2 HD CZ
›
19:00
Bahia BA
vs
Corinthians SP
1. liga
Premiere FC South America
›
19:00
Internacional RS
vs
Ceara CE
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:00
Cuiaba EC MT
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
1. liga
Premiere FC South America
›
19:00
Girona
vs
Vallecano
LaLiga 2
C More Sport 2 HD FI
M. LaLiga
#Vamos ES
Digi Sport 1 RO
beIN SPORT Max 8 HD
Spiler 2 TV
›
19:00
Nautico PE
vs
Botafogo RJ
2. liga
Premiere FC South America
21:00
Venezuela
vs
Ekvádor
Americký pohár
Sport TV2
FOX US
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
21:15
Santos FC
vs
Sao Paulo
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
21:15
CA Paranaense PR
vs
AC Goianiense GO
1. liga
Premiere FC South America
›
21:15
Fortaleza
vs
Fluminense RJ
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
EC Juventude RS
vs
Recife PE
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
CSA/AL
vs
Londrina PR
2. liga
Premiere FC South America
21.06.2021
00:00
Kolumbia
vs
Peru
Americký pohár
Sport TV2
Fox Sports 1
V Sport Premium HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:00
Severné Macedónsko
vs
Holandsko
Majstrovstvá Európy
CT Sport HD
beIN SPORT Max 5 HD
Match Premier HD
SVT2 HD
SRF info HD
M4 Sport HD
CT 2 HD
Football 1 HD UA
›
16:00
Ukrajina
vs
Rakúsko
Majstrovstvá Európy
CT 2 HD
Kunskapskanalen HD
beIN SPORT Max 4 HD
SRF zwei HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
CT Sport HD
Duna HD
Football 2 HD UA
›
19:00
Rusko
vs
Dánsko
Majstrovstvá Európy
CT Sport HD
BBC 2 NI
NRK1 HD
beIN SPORT Max 6 HD
TV4 SE HD
SRF zwei HD
ORF 1 HD
Duna HD
Football 2 HD UA
›
19:00
Fínsko
vs
Belgicko
Majstrovstvá Európy
CT 2 HD
BBC 1 London
beIN SPORT Max 7 HD
Sportkanalen HD
Match TV HD
TV4 SE HD
SRF info HD
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
Football 1 HD UA
›
21:00
Uruguaj
vs
Čile
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
23:00
Atletico Mineiro MG
vs
Chapocoense
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22.06.2021
00:00
Argentína
vs
Paraguaj
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
›
10:00
Pohang Steelers
vs
Ratchaburi Mitr Phol FC
Ázijská Liga Majstrov
C More MAX HD FI
›
14:00
Athletic Bilbao
vs
FC Barcelona
Primera Division, ženy
TELEDEPORTE
14:00
Johor Darul Takzim FC
vs
Nagoya
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 2 HD FI
›
16:00
Ullensaker
vs
Fredrikstad
2. liga
MAX HD
›
16:00
Trondheim/Orn
vs
Avaldsnes
1. liga, ženy
NRK1 HD
18:00
Hamarkameratene
vs
Sogndal ŠK
2. liga
Eurosport Norge HD
›
19:00
Chorvátsko
vs
Škótsko
Majstrovstvá Európy
Sportkanalen HD
beIN Sports 2 HD France
Match TV HD
TV4 SE HD
SRF info HD
ORF 1 HD
Duna HD
Football 1 HD UA
›
19:00
Česká Republika
vs
Anglicko
Majstrovstvá Európy
CT Sport HD
NRK1 HD
beIN SPORT Max 4 HD
TV4 SE HD
SRF zwei HD
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
Football 2 HD UA
Das Erste HD
›
19:30
Brusque
vs
Sampaio Correa FC MA
2. liga
Premiere FC South America
19:30
AD Confianca SE
vs
Vila Nova
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Goias GO
vs
Avai
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
22:00
Ponte Preta
vs
Operario PR
2. liga
Premiere FC South America
23.06.2021
00:00
Orlando City SC
vs
San Jose
Major League Soccer
FOX Sports 1 HD NL
Sport TV4
FOX Sports 4 HD NL
UniMas
›
00:30
Coritiba
vs
Vitoria Bahia
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
00:30
CRB AL
vs
Brasil De Pelotas
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Clube DO Remo PA
vs
Guarani FC SP
2. liga
Premiere FC South America
08:00
Tainan City FC
vs
Athletic 220
Ázijský Pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
12:00
Eastern Sports Club
vs
LEE Man Warriors FC
Ázijský Pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:00
Slovensko
vs
Španielsko
Majstrovstvá Európy
NRK2 HD
beIN SPORT Max 4 HD
Sportkanalen HD
CT Sport HD
Match Premier HD
SRF zwei HD
Duna HD
Football 1 HD UA
Sky Sport Football IT HD
›
16:00
Švédsko
vs
Poľsko
Majstrovstvá Európy
NRK1 HD
beIN SPORT Max 5 HD
CT 2 HD
TV4 SE HD
SRF info HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
Football 2 HD UA
SKY Sport 253 HD
ZDF HD
›
19:00
Londrina PR
vs
Nautico PE
2. liga
Premiere FC South America
19:00
Nemecko
vs
Maďarsko
Majstrovstvá Európy
ZDF HD
SVTB/SVT24 HD
beIN SPORT Max 7 HD
CT 2 HD
BBC 2 NI
Match Premier HD
SRF info HD
M4 Sport HD
Football 1 HD UA
SKY Sport 253 HD
›
19:00
Portugalsko
vs
Francúzsko
Majstrovstvá Európy
SVT1
beIN SPORT Max 6 HD
CT Sport HD
BBC 1 London
SRF zwei HD
TF1 HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Duna HD
Football 2 HD UA
Sky Sport Football IT HD
›
21:00
Ekvádor
vs
Peru
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV3
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
›
22:00
Botafogo RJ
vs
CSA/AL
2. liga
Premiere FC South America
22:00
AC Goianiense GO
vs
Fluminense RJ
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Flamengo RJ
vs
Fortaleza
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
CA Bragantino SP
vs
Palmeiras
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Sao Paulo
vs
Cuiaba EC MT
1. liga
Premiere FC South America
›
23:00
New England Revolution
vs
New York Red Bulls
Major League Soccer
Sport TV4
Sky Sports Football HD
ESPN+
›
23:30
Philadelphia
vs
Columbus Crew
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
New Your City FC
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
24.06.2021
00:00
Brazília
vs
Kolumbia
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
›
00:00
Minnesota United FC
vs
Austin FC
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
Chicago Fire
vs
FC Cincinnati
Major League Soccer
ESPN+
FOX Sports 4 HD NL
›
00:00
Montreal
vs
DC United
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Sporting Kansas City
vs
Colorado
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Houston Dynamo
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Nashville SC
vs
Toronto
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Seattle
vs
Salt Lake
Major League Soccer
Sky Sports Football HD
ESPN+
›
02:30
Los Angeles FC
vs
FC Dallas
Major League Soccer
ESPN+
C More Fotboll HD
›
02:30
Vancouver Whitecaps FC
vs
Los Angeles Galaxy
Major League Soccer
ESPN+
FOX Sports 1 HD NL
FOX Sports 4 HD NL
›
10:00
Guangzhou
vs
Cerezo Osaka
Ázijská Liga Majstrov
C More MAX HD FI
Sportkanalen HD
›
14:00
Kitchee SC
vs
Port FC
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 2 HD FI
Sportkanalen HD
›
18:00
Stabaek
vs
Valerengen
1. liga
Eurosport Norge HD
›
19:00
America FC MG
vs
EC Juventude RS
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
21:00
Bolívia
vs
Uruguaj
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
Sky Sport Uno HD
›
22:00
Ceara CE
vs
Atletico Mineiro MG
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Corinthians SP
vs
Recife PE
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
Chapocoense
vs
Internacional RS
1. liga
Premiere FC South America
›
25.06.2021
00:00
Čile
vs
Paraguaj
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
›
00:30
Cruzeiro MG
vs
Vasco da Gama
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Santos FC
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:30
Bahia BA
vs
CA Paranaense PR
1. liga
Premiere FC South America
›
10:00
Nagoya
vs
Pohang Steelers
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
14:00
Tampines Rovers
vs
Gamba Osaka
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
16:00
Chonbuk Hyundai
vs
Chiangrai United
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
18:00
Arna Bjornar
vs
Sandviken
1. liga, ženy
NRK2 HD
18:00
Lilleström ŠK
vs
Rosenborg Trondheim
1. liga
Eurosport Norge HD
›
19:30
Avai
vs
CRB AL
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
22:00
Brasil De Pelotas
vs
Ponte Preta
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Guarani FC SP
vs
Coritiba
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
22:00
Operario PR
vs
AD Confianca SE
2. liga
Premiere FC South America
26.06.2021
00:00
Inter Miami CF
vs
Orlando City SC
Major League Soccer
Sport TV4
ESPN+
FOX Sports 1 HD NL
FOX Sports 4 HD NL
C More Fotboll HD
›
00:30
Vila Nova
vs
Goias GO
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
08:00
Athletic 220
vs
Eastern Sports Club
Ázijský Pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:00
BG Pathum United FC
vs
Kaya Fc-Iloilo
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
13:00
Raufoss
vs
Hamarkameratene
2. liga
Eurosport Norge HD
›
14:00
Ceres-Negros FC
vs
Peking Guoan FC
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
14:00
Egaleo Atény
vs
Kallithea
Football League
ERT3 HD
16:00
FC Cfr 1907 Cluj
vs
FC Dinamo Moscow
Priateľské zápasy klubov
Match Premier HD
16:00
Kawasaki Frontale
vs
Daegu
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 1 HD FI
›
16:00
Kaizer Chiefs
vs
Casablanca
Liga majstrov CAF
beIN SPORT Max 6 HD
›
16:00
Wales
vs
Dánsko
Majstrovstvá Európy
NRK1 HD
beIN Sports 1 HD France
TV4 SE HD
CT Sport HD
BBC 1 London
Football 1 HD UA
›
19:00
El Ahly Káhira
vs
Esperance Sportive de Tunis
Liga majstrov CAF
beIN SPORT Max 6 HD
›
19:00
Taliansko
vs
Rakúsko
Majstrovstvá Európy
beIN Sports 1 HD France
Sky Sport Uno HD
CT Sport HD
BBC 1 London
Football 1 HD UA
›
19:30
Sampaio Correa FC MA
vs
Botafogo RJ
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
21:30
Vitoria Bahia
vs
Londrina PR
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
21:30
Sporting Kansas City
vs
Los Angeles FC
Major League Soccer
novasports1 HD
Sport TV3
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sportkanalen HD
Sky Sports Football HD
ESPN Deportes
FOX Sports 1 HD NL
NOVA Sport 2 HD CZ
›
23:00
Toronto
vs
FC Cincinnati
Major League Soccer
Sportkanalen HD
ESPN+
FOX Sports 4 HD NL
›
27.06.2021
00:00
Nautico PE
vs
Clube DO Remo PA
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
00:00
Salt Lake
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
TUDN
C More Fotboll HD
›
00:00
Chicago Fire
vs
Philadelphia
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Nashville SC
vs
Montreal
Major League Soccer
ESPN+
›
01:00
Seattle
vs
Vancouver Whitecaps FC
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
San Jose
vs
Los Angeles Galaxy
Major League Soccer
TUDN
FOX Sports 4 HD NL
›
03:30
Portland Timbers
vs
Minnesota United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
07:05
Melbourne City FC
vs
Sydney
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:00
Cd Tacon
vs
UD Granadilla Tenerife Sur
Primera Division, ženy
TELEDEPORTE
10:00
Port FC
vs
Guangzhou
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 2 HD FI
Sportkanalen HD
›
10:00
Urawa R.D.
vs
Fukuoka
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:00
Ullensaker
vs
Aalesunds FK
2. liga
MAX HD
›
14:00
EC Juventude RS
vs
Flamengo RJ
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
14:00
Cerezo Osaka
vs
Kitchee SC
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
16:00
Holandsko
vs
Česká Republika
Majstrovstvá Európy
beIN Sports 1 HD France
CT Sport HD
TV4 SE HD
SKY Sport 251 HD
Football 1 HD UA
SRF zwei HD
ITV1 Anglia E
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Das Erste HD
M4 Sport HD
›
19:00
Fluminense RJ
vs
Corinthians SP
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:00
Belgicko
vs
Portugalsko
Majstrovstvá Európy
beIN Sports 1 HD France
NRK1 HD
CT Sport HD
SVT2 HD
SKY Sport 251 HD
Football 1 HD UA
SRF zwei HD
ITV1 Anglia E
M6
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Das Erste HD
M4 Sport HD
›
19:30
Atlanta United FC
vs
New York Red Bulls
Major League Soccer
ESPN+
novasports2 HD
Sportkanalen HD
Sky Sports Football HD
NOVA Sport 1 HD CZ
FOX Sports 4 HD NL
›
21:00
Brazília
vs
Ekvádor
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
›
21:00
Venezuela
vs
Peru
Americký pohár
Fox Sports 2
V Sport Football HD SE
Sport TV3
SKY Sport 252 HD
›
22:00
New Your City FC
vs
DC United
Major League Soccer
ESPN+
Sportkanalen HD
FOX Sports 4 HD NL
NOVA Sport 2 HD CZ
›
23:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Fortaleza
1. liga
Premiere FC South America
›
23:00
Palmeiras
vs
Bahia BA
1. liga
Premiere FC South America
›
23:00
CA Paranaense PR
vs
Chapocoense
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
CSA/AL
vs
Cruzeiro MG
2. liga
Premiere FC South America
23:30
Santos FC
vs
Atletico Mineiro MG
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:30
Ceara CE
vs
Sao Paulo
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
America FC MG
vs
Internacional RS
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
Recife PE
vs
Cuiaba EC MT
1. liga
Premiere FC South America
›
28.06.2021
00:00
Vasco da Gama
vs
Brusque
2. liga
Premiere FC South America
00:00
Austin FC
vs
Columbus Crew
Major League Soccer
Fox Sports 1
FOX Sports 4 HD NL
›
01:00
FC Dallas
vs
New England Revolution
Major League Soccer
ESPN+
›
10:00
Ratchaburi Mitr Phol FC
vs
Nagoya
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
C More Sport 1 HD FI
›
14:00
Chiangrai United
vs
Tampines Rovers
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
14:00
Pohang Steelers
vs
Johor Darul Takzim FC
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 1 HD FI
›
16:00
Gamba Osaka
vs
Chonbuk Hyundai
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
16:00
Chorvátsko
vs
Španielsko
Majstrovstvá Európy
NRK1 HD
beIN Sports 1 HD France
CT Sport HD
Match Futbol 1 HD
SVT1 HD
SKY Sport 251 HD
SRF zwei HD
ITV1 Anglia E
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
ZDF HD
Match Premier HD
M4 Sport HD
Football 1 HD UA
›
19:00
Francúzsko
vs
Švajčiarsko
Majstrovstvá Európy
beIN Sports 1 HD France
CT Sport HD
TV4 SE HD
SKY Sport 251 HD
SRF zwei HD
TF1 HD
ITV1 Anglia E
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
ZDF HD
M4 Sport HD
Football 1 HD UA
›
21:00
Operario PR
vs
Vila Nova
2. liga
Premiere FC South America
23:00
AC Goianiense GO
vs
CA Bragantino SP
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
29.06.2021
00:00
Bolívia
vs
Argentína
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
V Sport Football HD SE
›
00:00
Uruguaj
vs
Paraguaj
Americký pohár
Fox Sports 2
Sport TV3
SKY Sport 251 HD
V Sport Premium HD
›
10:00
Ulsan Hyundai
vs
BG Pathum United FC
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 1 HD FI
›
12:00
Eastern Sports Club
vs
Tainan City FC
Ázijský Pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:00
Daegu
vs
Ceres-Negros FC
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
15:30
FC Spartak Moscow
vs
Neftči Baku
Priateľské zápasy klubov
Match Premier HD
16:00
Anglicko
vs
Nemecko
Majstrovstvá Európy
beIN Sports 1 HD France
BBC 1 London
CT Sport HD
SVT1 HD
SKY Sport 251 HD
SRF zwei HD
TF1 HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Das Erste HD
M4 Sport HD
Football 1 HD UA
BBC 1 HD
›
16:00
Peking Guoan FC
vs
Kawasaki Frontale
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 1 HD FI
›
19:00
Švédsko
vs
Ukrajina
Majstrovstvá Európy
NRK1 HD
BBC 1 London
beIN Sports 1 HD France
CT Sport HD
TV4 SE HD
SKY Sport 251 HD
SRF zwei HD
TF1 HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Das Erste HD
M4 Sport HD
Football 1 HD UA
BBC 1 HD
›
22:00
AD Confianca SE
vs
Coritiba
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
30.06.2021
00:30
CRB AL
vs
Nautico PE
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Clube DO Remo PA
vs
Sampaio Correa FC MA
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
10:00
Cerezo Osaka
vs
Port FC
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 1 HD FI
›
14:00
Guangzhou
vs
Kitchee SC
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
C More Sport 1 HD FI
›
15:30
IFK Helsinki
vs
HJK Helsinki
1. liga
JIM
›
16:00
Sandviken
vs
Lsk Kvinner
1. liga, ženy
NRK2 HD
18:00
Brann Bergen
vs
Lilleström ŠK
1. liga
Eurosport Norge HD
›
19:00
Fortaleza
vs
Chapocoense
1. liga
Premiere FC South America
›
Načítať viac
×
Close