Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
27 Apr
28 Apr
29 Apr
30 Apr
01 May
21.06.2021
00:00
Kolumbia
vs
Peru
Americký pohár
Sport TV2
Fox Sports 1
V Sport Premium HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:00
Ukrajina
vs
Rakúsko
Majstrovstvá Európy
CT 2 HD
Kunskapskanalen HD
beIN SPORT Max 4 HD
SRF zwei HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
CT Sport HD
Duna HD
Football 2 HD UA
›
16:00
Severné Macedónsko
vs
Holandsko
Majstrovstvá Európy
CT Sport HD
beIN SPORT Max 5 HD
Match Premier HD
SVT2 HD
SRF info HD
M4 Sport HD
CT 2 HD
Football 1 HD UA
›
19:00
Rusko
vs
Dánsko
Majstrovstvá Európy
CT Sport HD
BBC 2 NI
NRK1 HD
beIN SPORT Max 6 HD
TV4 SE HD
SRF zwei HD
ORF 1 HD
Duna HD
Football 2 HD UA
›
19:00
Fínsko
vs
Belgicko
Majstrovstvá Európy
CT 2 HD
BBC 1 London
beIN SPORT Max 7 HD
Sportkanalen HD
Match TV HD
TV4 SE HD
SRF info HD
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
Football 1 HD UA
›
21:00
Uruguaj
vs
Čile
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
23:00
Atletico Mineiro MG
vs
Chapocoense
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22.06.2021
00:00
Argentína
vs
Paraguaj
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
›
10:00
Pohang Steelers
vs
Ratchaburi Mitr Phol FC
Ázijská Liga Majstrov
C More MAX HD FI
›
14:00
Johor Darul Takzim FC
vs
Nagoya
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 2 HD FI
›
14:00
Athletic Bilbao
vs
FC Barcelona
Primera Division, ženy
TELEDEPORTE
16:00
Ullensaker
vs
Fredrikstad
2. liga
MAX HD
›
16:00
Trondheim/Orn
vs
Avaldsnes
1. liga, ženy
NRK1 HD
18:00
Hamarkameratene
vs
Sogndal ŠK
2. liga
Eurosport Norge HD
›
19:00
Česká Republika
vs
Anglicko
Majstrovstvá Európy
CT Sport HD
NRK1 HD
beIN SPORT Max 4 HD
TV4 SE HD
SRF zwei HD
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
Football 2 HD UA
Das Erste HD
›
19:00
Chorvátsko
vs
Škótsko
Majstrovstvá Európy
Sportkanalen HD
beIN Sports 2 HD France
Match TV HD
TV4 SE HD
SRF info HD
ORF 1 HD
Duna HD
Football 1 HD UA
›
19:30
Brusque
vs
Sampaio Correa FC MA
2. liga
Premiere FC South America
19:30
AD Confianca SE
vs
Vila Nova
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Goias GO
vs
Avai
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
22:00
Ponte Preta
vs
Operario PR
2. liga
Premiere FC South America
23.06.2021
00:00
Orlando City SC
vs
San Jose
Major League Soccer
FOX Sports 1 HD NL
Sport TV4
FOX Sports 4 HD NL
UniMas
›
00:30
Coritiba
vs
Vitoria Bahia
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
00:30
CRB AL
vs
Brasil De Pelotas
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Clube DO Remo PA
vs
Guarani FC SP
2. liga
Premiere FC South America
08:00
Tainan City FC
vs
Athletic 220
Ázijský Pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
12:00
Eastern Sports Club
vs
LEE Man Warriors FC
Ázijský Pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:00
Švédsko
vs
Poľsko
Majstrovstvá Európy
NRK1 HD
beIN SPORT Max 5 HD
CT 2 HD
TV4 SE HD
SRF info HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
Football 2 HD UA
SKY Sport 253 HD
ZDF HD
›
16:00
Slovensko
vs
Španielsko
Majstrovstvá Európy
NRK2 HD
beIN SPORT Max 4 HD
Sportkanalen HD
CT Sport HD
Match Premier HD
SRF zwei HD
Duna HD
Football 1 HD UA
Sky Sport Football IT HD
›
19:00
Portugalsko
vs
Francúzsko
Majstrovstvá Európy
SVT1
beIN SPORT Max 6 HD
CT Sport HD
BBC 1 London
SRF zwei HD
TF1 HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Duna HD
Football 2 HD UA
Sky Sport Football IT HD
›
19:00
Nemecko
vs
Maďarsko
Majstrovstvá Európy
ZDF HD
SVTB/SVT24 HD
beIN SPORT Max 7 HD
CT 2 HD
BBC 2 NI
Match Premier HD
SRF info HD
M4 Sport HD
Football 1 HD UA
SKY Sport 253 HD
›
19:00
Londrina PR
vs
Nautico PE
2. liga
Premiere FC South America
21:00
Ekvádor
vs
Peru
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV3
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
›
22:00
AC Goianiense GO
vs
Fluminense RJ
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Flamengo RJ
vs
Fortaleza
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
CA Bragantino SP
vs
Palmeiras
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Sao Paulo
vs
Cuiaba EC MT
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Botafogo RJ
vs
CSA/AL
2. liga
Premiere FC South America
23:00
New England Revolution
vs
New York Red Bulls
Major League Soccer
Sport TV4
Sky Sports Football HD
ESPN+
›
23:30
Philadelphia
vs
Columbus Crew
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
New Your City FC
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
24.06.2021
00:00
Minnesota United FC
vs
Austin FC
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
Chicago Fire
vs
FC Cincinnati
Major League Soccer
ESPN+
FOX Sports 4 HD NL
›
00:00
Montreal
vs
DC United
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
Brazília
vs
Kolumbia
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
›
00:30
Sporting Kansas City
vs
Colorado
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Houston Dynamo
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Nashville SC
vs
Toronto
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Seattle
vs
Salt Lake
Major League Soccer
Sky Sports Football HD
ESPN+
›
02:30
Los Angeles FC
vs
FC Dallas
Major League Soccer
ESPN+
C More Fotboll HD
›
02:30
Vancouver Whitecaps FC
vs
Los Angeles Galaxy
Major League Soccer
ESPN+
FOX Sports 1 HD NL
FOX Sports 4 HD NL
›
10:00
Guangzhou
vs
Cerezo Osaka
Ázijská Liga Majstrov
C More MAX HD FI
Sportkanalen HD
›
14:00
Kitchee SC
vs
Port FC
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 2 HD FI
Sportkanalen HD
›
18:00
Stabaek
vs
Valerengen
1. liga
Eurosport Norge HD
›
19:00
America FC MG
vs
EC Juventude RS
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
21:00
Bolívia
vs
Uruguaj
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
Sky Sport Uno HD
›
22:00
Ceara CE
vs
Atletico Mineiro MG
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Corinthians SP
vs
Recife PE
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
Chapocoense
vs
Internacional RS
1. liga
Premiere FC South America
›
25.06.2021
00:00
Čile
vs
Paraguaj
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
›
00:30
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Santos FC
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:30
Bahia BA
vs
CA Paranaense PR
1. liga
Premiere FC South America
›
00:30
Cruzeiro MG
vs
Vasco da Gama
2. liga
Premiere FC South America
10:00
Nagoya
vs
Pohang Steelers
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
14:00
Tampines Rovers
vs
Gamba Osaka
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
16:00
Chonbuk Hyundai
vs
Chiangrai United
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
18:00
Lilleström ŠK
vs
Rosenborg Trondheim
1. liga
Eurosport Norge HD
›
18:00
Arna Bjornar
vs
Sandviken
1. liga, ženy
NRK2 HD
19:30
Avai
vs
CRB AL
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
22:00
Brasil De Pelotas
vs
Ponte Preta
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Guarani FC SP
vs
Coritiba
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
22:00
Operario PR
vs
AD Confianca SE
2. liga
Premiere FC South America
26.06.2021
00:00
Inter Miami CF
vs
Orlando City SC
Major League Soccer
Sport TV4
ESPN+
FOX Sports 1 HD NL
FOX Sports 4 HD NL
C More Fotboll HD
›
00:30
Vila Nova
vs
Goias GO
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
08:00
Athletic 220
vs
Eastern Sports Club
Ázijský Pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:00
BG Pathum United FC
vs
Kaya Fc-Iloilo
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
13:00
Raufoss
vs
Hamarkameratene
2. liga
Eurosport Norge HD
›
14:00
Egaleo Atény
vs
Kallithea
Football League
ERT3 HD
14:00
Ceres-Negros FC
vs
Peking Guoan FC
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
16:00
Wales
vs
Dánsko
Majstrovstvá Európy
NRK1 HD
beIN Sports 1 HD France
TV4 SE HD
CT Sport HD
BBC 1 London
Football 1 HD UA
›
16:00
Kawasaki Frontale
vs
Daegu
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 1 HD FI
›
16:00
Kaizer Chiefs
vs
Casablanca
Liga majstrov CAF
beIN SPORT Max 6 HD
›
16:00
FC Cfr 1907 Cluj
vs
FC Dinamo Moscow
Priateľské zápasy klubov
Match Premier HD
19:00
Taliansko
vs
Rakúsko
Majstrovstvá Európy
beIN Sports 1 HD France
Sky Sport Uno HD
CT Sport HD
BBC 1 London
Football 1 HD UA
›
19:00
El Ahly Káhira
vs
Esperance Sportive de Tunis
Liga majstrov CAF
beIN SPORT Max 6 HD
›
19:30
Sampaio Correa FC MA
vs
Botafogo RJ
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
21:30
Sporting Kansas City
vs
Los Angeles FC
Major League Soccer
novasports1 HD
Sport TV3
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sportkanalen HD
Sky Sports Football HD
ESPN Deportes
FOX Sports 1 HD NL
NOVA Sport 2 HD CZ
›
21:30
Vitoria Bahia
vs
Londrina PR
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
23:00
Toronto
vs
FC Cincinnati
Major League Soccer
Sportkanalen HD
ESPN+
FOX Sports 4 HD NL
›
27.06.2021
00:00
Salt Lake
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
TUDN
C More Fotboll HD
›
00:00
Chicago Fire
vs
Philadelphia
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
Nautico PE
vs
Clube DO Remo PA
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
00:30
Nashville SC
vs
Montreal
Major League Soccer
ESPN+
›
01:00
Seattle
vs
Vancouver Whitecaps FC
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
San Jose
vs
Los Angeles Galaxy
Major League Soccer
TUDN
FOX Sports 4 HD NL
›
03:30
Portland Timbers
vs
Minnesota United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
07:05
Melbourne City FC
vs
Sydney
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:00
Cd Tacon
vs
UD Granadilla Tenerife Sur
Primera Division, ženy
TELEDEPORTE
10:00
Urawa R.D.
vs
Fukuoka
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:00
Port FC
vs
Guangzhou
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 2 HD FI
Sportkanalen HD
›
13:00
Ullensaker
vs
Aalesunds FK
2. liga
MAX HD
›
14:00
Cerezo Osaka
vs
Kitchee SC
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
14:00
EC Juventude RS
vs
Flamengo RJ
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
16:00
Holandsko
vs
Česká Republika
Majstrovstvá Európy
beIN Sports 1 HD France
CT Sport HD
TV4 SE HD
SKY Sport 251 HD
Football 1 HD UA
SRF zwei HD
ITV1 Anglia E
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Das Erste HD
M4 Sport HD
›
19:00
Belgicko
vs
Portugalsko
Majstrovstvá Európy
beIN Sports 1 HD France
NRK1 HD
CT Sport HD
SVT2 HD
SKY Sport 251 HD
Football 1 HD UA
SRF zwei HD
ITV1 Anglia E
M6
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Das Erste HD
M4 Sport HD
›
19:00
Fluminense RJ
vs
Corinthians SP
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:30
Atlanta United FC
vs
New York Red Bulls
Major League Soccer
ESPN+
novasports2 HD
Sportkanalen HD
Sky Sports Football HD
NOVA Sport 1 HD CZ
FOX Sports 4 HD NL
›
21:00
Venezuela
vs
Peru
Americký pohár
Fox Sports 2
V Sport Football HD SE
Sport TV3
SKY Sport 252 HD
›
21:00
Brazília
vs
Ekvádor
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
V Sport Premium HD
Sky Sport Serie A HD
›
22:00
New Your City FC
vs
DC United
Major League Soccer
ESPN+
Sportkanalen HD
FOX Sports 4 HD NL
NOVA Sport 2 HD CZ
›
23:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Fortaleza
1. liga
Premiere FC South America
›
23:00
Palmeiras
vs
Bahia BA
1. liga
Premiere FC South America
›
23:00
CA Paranaense PR
vs
Chapocoense
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
Santos FC
vs
Atletico Mineiro MG
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:30
Ceara CE
vs
Sao Paulo
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
America FC MG
vs
Internacional RS
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
Recife PE
vs
Cuiaba EC MT
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
CSA/AL
vs
Cruzeiro MG
2. liga
Premiere FC South America
28.06.2021
00:00
Austin FC
vs
Columbus Crew
Major League Soccer
Fox Sports 1
FOX Sports 4 HD NL
›
00:00
Vasco da Gama
vs
Brusque
2. liga
Premiere FC South America
01:00
FC Dallas
vs
New England Revolution
Major League Soccer
ESPN+
›
10:00
Ratchaburi Mitr Phol FC
vs
Nagoya
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
C More Sport 1 HD FI
›
14:00
Pohang Steelers
vs
Johor Darul Takzim FC
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 1 HD FI
›
14:00
Chiangrai United
vs
Tampines Rovers
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
16:00
Chorvátsko
vs
Španielsko
Majstrovstvá Európy
NRK1 HD
beIN Sports 1 HD France
CT Sport HD
Match Futbol 1 HD
SVT1 HD
SKY Sport 251 HD
SRF zwei HD
ITV1 Anglia E
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
ZDF HD
Match Premier HD
M4 Sport HD
Football 1 HD UA
›
16:00
Gamba Osaka
vs
Chonbuk Hyundai
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
19:00
Francúzsko
vs
Švajčiarsko
Majstrovstvá Európy
beIN Sports 1 HD France
CT Sport HD
TV4 SE HD
SKY Sport 251 HD
SRF zwei HD
TF1 HD
ITV1 Anglia E
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
ZDF HD
M4 Sport HD
Football 1 HD UA
›
21:00
Operario PR
vs
Vila Nova
2. liga
Premiere FC South America
23:00
AC Goianiense GO
vs
CA Bragantino SP
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
29.06.2021
00:00
Uruguaj
vs
Paraguaj
Americký pohár
Fox Sports 2
Sport TV3
SKY Sport 251 HD
V Sport Premium HD
›
00:00
Bolívia
vs
Argentína
Americký pohár
Fox Sports 1
Sport TV2
V Sport Football HD SE
›
10:00
Ulsan Hyundai
vs
BG Pathum United FC
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 1 HD FI
›
12:00
Eastern Sports Club
vs
Tainan City FC
Ázijský Pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:00
Daegu
vs
Ceres-Negros FC
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
›
15:30
FC Spartak Moscow
vs
Neftči Baku
Priateľské zápasy klubov
Match Premier HD
16:00
Anglicko
vs
Nemecko
Majstrovstvá Európy
beIN Sports 1 HD France
BBC 1 London
CT Sport HD
SVT1 HD
SKY Sport 251 HD
SRF zwei HD
TF1 HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Das Erste HD
M4 Sport HD
Football 1 HD UA
BBC 1 HD
›
16:00
Peking Guoan FC
vs
Kawasaki Frontale
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 1 HD FI
›
19:00
Švédsko
vs
Ukrajina
Majstrovstvá Európy
NRK1 HD
BBC 1 London
beIN Sports 1 HD France
CT Sport HD
TV4 SE HD
SKY Sport 251 HD
SRF zwei HD
TF1 HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Das Erste HD
M4 Sport HD
Football 1 HD UA
BBC 1 HD
›
22:00
AD Confianca SE
vs
Coritiba
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
30.06.2021
00:30
CRB AL
vs
Nautico PE
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Clube DO Remo PA
vs
Sampaio Correa FC MA
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
10:00
Cerezo Osaka
vs
Port FC
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 1 HD FI
›
14:00
Guangzhou
vs
Kitchee SC
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
C More Sport 1 HD FI
›
15:30
IFK Helsinki
vs
HJK Helsinki
1. liga
JIM
›
16:00
Sandviken
vs
Lsk Kvinner
1. liga, ženy
NRK2 HD
18:00
Brann Bergen
vs
Lilleström ŠK
1. liga
Eurosport Norge HD
›
19:00
Fortaleza
vs
Chapocoense
1. liga
Premiere FC South America
›
19:00
Fluminense RJ
vs
CA Paranaense PR
1. liga
Premiere FC South America
›
19:30
Ponte Preta
vs
CSA/AL
2. liga
Premiere FC South America
20:00
Brusque
vs
Brasil De Pelotas
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Bahia BA
vs
America FC MG
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
Internacional RS
vs
Palmeiras
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
Cruzeiro MG
vs
Guarani FC SP
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Goias GO
vs
Vasco da Gama
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Londrina PR
vs
Avai
2. liga
Premiere FC South America
23:30
Santos FC
vs
Recife PE
1. liga
Premiere FC South America
›
01.07.2021
00:30
Corinthians SP
vs
Sao Paulo
1. liga
Premiere FC South America
›
00:30
EC Juventude RS
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:30
Botafogo RJ
vs
Vitoria Bahia
2. liga
Premiere FC South America
10:00
Johor Darul Takzim FC
vs
Pohang Steelers
Ázijská Liga Majstrov
C More Sport 1 HD FI
›
14:00
Chonbuk Hyundai
vs
Tampines Rovers
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
C More Sport 1 HD FI
›
16:00
Mjondalen
vs
Odds BK
1. liga
MAX HD
›
16:00
FK Crvena Zvezda
vs
Aris Solún
Priateľské zápasy klubov
novasports4 HD
18:00
Valerengen
vs
Sarpsborg 08
1. liga
Eurosport Norge HD
›
19:00
CA Bragantino SP
vs
Ceara CE
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
Atletico Mineiro MG
vs
AC Goianiense GO
1. liga
Premiere FC South America
›
23:00
Cuiaba EC MT
vs
Flamengo RJ
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:30
USA
vs
Mexiko
Medzinárodné priateľské zápasy, ženy
Fox Sports 1
02.07.2021
01:30
Austin FC
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
FOX Sports 4 HD NL
Fox Sports 1
›
10:00
Kaya Fc-Iloilo
vs
Ulsan Hyundai
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
C More Sport 1 HD FI
›
14:00
Kawasaki Frontale
vs
Ceres-Negros FC
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
C More Sport 1 HD FI
›
16:00
Švajčiarsko
vs
Španielsko
Majstrovstvá Európy
NRK1 HD
CT Sport HD
TV4 SE HD
ESPN US (DirecTV SAT (DVB-S))
SRF zwei HD
TF1 HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
SKY Sport 251 HD
beIN SPORT Max 4 HD
ZDF HD
M4 Sport HD
Football 2 HD UA
›
16:00
Hamarkameratene
vs
Ullensaker
2. liga
MAX HD
›
16:00
FC Dinamo Moscow
vs
AEL Limassol
Priateľské zápasy klubov
Match Premier HD
16:00
Olympiakos Pireus
vs
FC Ufa
Priateľské zápasy klubov
novasports4 HD
18:00
Ranheim
vs
Fredrikstad
2. liga
Eurosport Norge HD
›
19:00
Belgicko
vs
Taliansko
Majstrovstvá Európy
beIN Sports 1 HD France
CT Sport HD
SRF zwei HD
M6
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
BBC 1 London
SKY Sport 251 HD
ZDF HD
M4 Sport HD
Football 2 HD UA
›
20:30
Haiti
vs
Svätý Vincent & Grenadíny
Zlatý pohár CONCACAF
Fox Soccer Plus
21:00
Peru
vs
Paraguaj
Americký pohár
Sport TV2
Fox Sports 1
Sky Sport Serie A HD
›
22:00
Nautico PE
vs
Operario PR
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
22:00
Coritiba
vs
Clube DO Remo PA
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
23:00
Bermudy
vs
Barbados
Zlatý pohár CONCACAF
Fox Sports 2
03.07.2021
00:00
Brazília
vs
Čile
Americký pohár
Sport TV2
Fox Sports 1
Sky Sport Serie A HD
V Sport Premium HD
›
01:30
Trinidad & Tobago
vs
Montserrat
Zlatý pohár CONCACAF
Fox Sports 2
10:00
Port FC
vs
Cerezo Osaka
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
C More Sport 1 HD FI
›
13:00
Bodö/Glimt
vs
Viking Stavanger
1. liga
Eurosport Norge HD
›
14:00
Kitchee SC
vs
Guangzhou
Ázijská Liga Majstrov
Sportkanalen HD
C More Sport 1 HD FI
›
14:00
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
Olympiakos Pireus
Priateľské zápasy klubov
novasports4 HD
14:00
Schalke 04
vs
Zenit Petrohrad
Priateľské zápasy klubov
ServusTV Deutschland
Match TV HD
ServusTV HD Deutschland
15:00
LASK
vs
FC Dinamo Moscow
Priateľské zápasy klubov
Match Premier HD
16:00
Česká Republika
vs
Dánsko
Majstrovstvá Európy
Sky Sport Uno HD
beIN Sports 1 HD France
CT Sport HD
SRF zwei HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Das Erste HD
M4 Sport HD
SVT2 HD
Football 2 HD UA
›
19:00
Ukrajina
vs
Anglicko
Majstrovstvá Európy
ESPN US (DirecTV SAT (DVB-S))
SRF zwei HD
TF1 HD
NRK1 HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
BBC 1 London
SKY Sport 251 HD
Das Erste HD
beIN Sports 1 HD France
M4 Sport HD
CT Sport HD
TV4 SE HD
Football 1 HD UA
›
19:30
Vasco da Gama
vs
AD Confianca SE
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
20:30
Guadeloupe
vs
Bahamy
Zlatý pohár CONCACAF
Fox Soccer Plus
21:00
Columbus Crew
vs
New England Revolution
Major League Soccer
Sport TV5
FOX Sports 1 HD NL
FOX Sports 4 HD NL
NOVA Sport 2 HD CZ
ESPN Deportes
Sky Sports Football HD
›
21:30
DC United
vs
Toronto
Major League Soccer
ESPN+
›
21:30
CSA/AL
vs
CRB AL
2. liga
Premiere FC South America
22:00
CA Paranaense PR
vs
Fortaleza
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
America FC MG
vs
Santos FC
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
Brasil De Pelotas
vs
Cruzeiro MG
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Sampaio Correa FC MA
vs
Londrina PR
2. liga
Premiere FC South America
Načítať viac
×
Close