Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
03 May
04 May
05 May
06 May
07 May
29.07.2021
00:00
Lanus
vs
CA River Plate (ARG)
1. liga
Sport TV2
Football 3 HD UA
›
00:30
Atletico Mineiro MG
vs
Bahia BA
Brazílsky pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
PFC HD
›
00:30
Sao Paulo
vs
Vasco da Gama
Brazílsky pohár
Football 2 HD UA
›
02:30
Los Angeles FC
vs
Minnesota United FC
Major League Soccer
FOX Sports 1 HD NL
FOX Sports 4 HD NL
ESPN+
›
16:00
FC Vorskla Poltava
vs
Kuopion Palloseura
UEFA Európska konferenčná liga
Football 1 HD UA
18:30
Aris Solún
vs
Lokomotiv Astana
UEFA Európska konferenčná liga
novasports2 HD
19:30
Fortaleza
vs
CRB AL
Brazílsky pohár
PFC HD
›
23:00
Flamengo RJ
vs
ABC FC RN
Brazílsky pohár
PFC HD
Football 3 HD UA
Fox Sports 2
›
23:30
Katar
vs
USA
Zlatý pohár CONCACAF
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Fox Sports 1
30.07.2021
02:00
Mexiko
vs
Kanada
Zlatý pohár CONCACAF
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Fox Sports 1
13:30
Fc Spartak Moscow
vs
Kridla Sovietov (juniori)
Liga mladých
Match Premier HD
16:00
FC Lviv
vs
FC Šachťor Doneck
1. liga
Football 1 HD UA
›
16:00
Zaglebie Lubin
vs
Gornik Leczna
1. liga
Canal+Sport
›
16:00
GM Medias
vs
FC Arges Pitesti
1. liga
Digi Sport 1 RO
16:30
Karlsruhe
vs
SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
16:30
Paderborn
vs
Norimberg
2. Bundesliga
novasports1 HD
Digi Sport 2 RO
Match Futbol 3 HD
Sky Bundesliga HD 2
›
18:00
Kolos Kovalivka
vs
FC Metalist 1925
1. liga
Football 2 HD UA
›
18:30
Gornik Zabrze
vs
Lech Poznaň
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:30
Rapid
vs
Farul Constanta
1. liga
Digi Sport 1 RO
19:00
Goias GO
vs
Operario PR
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
23:00
Coritiba
vs
Nautico PE
2. liga
Premiere FC South America
23:30
New Your City FC
vs
Columbus Crew
Major League Soccer
FOX Sports 1 HD NL
FOX Sports 4 HD NL
ESPN+
›
31.07.2021
00:00
Orlando City SC
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
ESPN Deportes
›
00:00
CA Monarcas Morelia
vs
Pachuca
Liga MX, Apertura
TUDN
00:30
Cruzeiro MG
vs
Londrina PR
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
02:00
Los Angeles Galaxy
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
FOX Sports 1 HD NL
FOX Sports 4 HD NL
ESPN Deportes
›
02:05
Puebla FC
vs
Chivas Guadalajara
Liga MX, Apertura
TUDN
08:00
Petrol. Ploiesti
vs
Politehnica Iasi
2. liga
Digi Sport 1 RO
08:30
FC Vsetin
vs
SSK Bilovec
Pohár ČMFS
ČT sport
›
10:30
AFC Hermannstadt
vs
Gloria Buzau
2. liga
Digi Sport 1 RO
11:00
FC Soul
vs
Ulsan Hyundai
K-League 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
11:30
Hannover 96
vs
FC Hansa Rostock
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
Digi Sport 2 RO
›
11:30
Regensburg
vs
Sandhausen
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
11:30
Ingolstadt
vs
1. FC Heidenheim 1846
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
12:00
Magdeburg
vs
Freiburg II
3. Liga
MDR S-ANHALT
MDR SACHSEN
12:00
1. FC Saarbrücken
vs
VfL 1899 Osnabrück
3. Liga
SWR Fernsehen BW
SR Fernsehen
SR Fernsehen HD
12:30
Glasgow Rangers
vs
Livingston Aberdeen
1. liga
SPORT1 DE
V Sport Premium HD
Match Futbol 1 HD
›
13:00
Stal Mielec
vs
Piast Gliwice
1. liga
Canal+Sport
›
13:00
Nimes
vs
Dijon
2. liga
beIN Sports 1 HD France
›
13:30
Eintracht Frankfurt
vs
AS St. Etienne
Priateľské zápasy klubov
Sky Sport News HD
14:00
Guarani FC SP
vs
Vila Nova
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
14:00
Fc Minaj
vs
FC Oleksandriya
1. liga
Football 2 HD UA
›
14:00
Ajax Amsterdam
vs
RB Leipzig
Priateľské zápasy klubov
Sport TV2
Sportkanalen HD
novasports4 HD
ServusTV Deutschland
14:00
Brentford
vs
West Ham United
Priateľské zápasy klubov
Sport2 HU
Sport2 CZ
V Sport Football HD SE
14:30
FC Ufa
vs
FC Dinamo Moscow
1. liga
Match Premier HD
›
14:30
Bayern Mníchov
vs
SSC Neapol
Priateľské zápasy klubov
Sport TV3
RTL Television
15:00
LASK
vs
Rapid Viedeň
1. liga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
FC Admira Wacker Mödling
vs
SK Austria Klagenfurt
1. liga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
Hartberg
vs
Altach
1. liga
Sky Austria 3 HD
›
15:30
Nieciecza
vs
Wisla Krakov
1. liga
Canal+Sport
›
15:45
Ferencvarosi TC
vs
Kisvarda FC
1. liga
Duna World/M4 Sport+
›
16:00
VfL Wolfsburg
vs
Atletico Madrid
Priateľské zápasy klubov
ESPN 1 HD NL
Sport TV5
16:15
FC Voluntari
vs
U Craiova 1948 SA
1. liga
Digi Sport 1 RO
16:30
FC Chernomorets Odessa
vs
SC Dnipro-1
1. liga
Football 2 HD UA
›
16:30
FC Porto
vs
Lyon
Priateľské zápasy klubov
CANAL+ FR
17:00
CSKA Moskva
vs
FC Lokomotiv Moscow
1. liga
Match Premier HD
novasports3 HD
›
17:00
VfB Stuttgart
vs
FC Barcelona
Priateľské zápasy klubov
Sport TV2
ESPN 1 HD NL
beIN Sports 1 HD France
17:00
Manchester City
vs
Barnsley
Priateľské zápasy klubov
Sport TV1
18:00
Rad.radom
vs
Legia Varšava
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:30
BSC Young Boys
vs
Grasshopper Zürich
1. liga
SRF zwei HD
›
18:30
Fortuna Dusseldorf
vs
Werder Brémy
2. Bundesliga
novasports2 HD
Digi Sport 2 RO
Match Futbol 3 HD
SPORT1 DE
Sky Bundesliga HD 1
V Sport Football HD SE
›
18:30
OGC Nice
vs
AC Miláno
Priateľské zápasy klubov
novasports4 HD
Sport TV3
19:00
Hearts of Midlothian
vs
Celtic Glasgow
1. liga
Match Futbol 1 HD
V Sport Premium HD
›
19:00
FC Cfr 1907 Cluj
vs
Chindia Targoviste
1. liga
Digi Sport 1 RO
19:00
Marseille
vs
Villarreal
Priateľské zápasy klubov
Sport TV3
CANAL+ FR
19:30
Vitoria Bahia
vs
Avai
2. liga
Premiere FC South America
19:30
Fluminense RJ
vs
Criciuma
Brazílsky pohár
Football 3 HD UA
PFC HD
›
20:00
Fluminense RJ
vs
EC Juventude RS
1. liga
Premiere FC South America
›
21:00
Seattle
vs
San Jose
Major League Soccer
Sportkanalen HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
FOX Sports 4 HD NL
ESPN 4 HD NL
ESPN+
›
22:00
New York Red Bulls
vs
New England Revolution
Major League Soccer
NOVA Sport 1 HD CZ
novasports1 HD
Sport TV2
ESPN+
Sky Sports Main Event HD
›
22:00
Sao Paulo
vs
Palmeiras
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
Brasil De Pelotas
vs
Sampaio Correa FC MA
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Club Leon
vs
Xolos De Tijuana
Liga MX, Apertura
TUDN
23:00
Internacional RS
vs
Cuiaba EC MT
1. liga
Premiere FC South America
›
23:15
CA Platense
vs
Independiente
1. liga
Sport TV3
Football 3 HD UA
›
23:30
FC Cincinnati
vs
DC United
Major League Soccer
ESPN 1 HD NL
ESPN+
›
01.08.2021
00:00
Inter Miami CF
vs
Montreal
Major League Soccer
NOVA Sport 1 HD CZ
Sky Sports Main Event HD
FOX Sports 4 HD NL
ESPN 4 HD NL
ESPN+
›
00:00
CA Bragantino SP
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
00:00
Botafogo RJ
vs
Vasco da Gama
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
00:00
Brusque
vs
AD Confianca SE
2. liga
Premiere FC South America
00:00
CF America
vs
Necaxa
Liga MX, Apertura
Univision
00:30
Sporting Kansas City
vs
FC Dallas
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Houston Dynamo
vs
Salt Lake
Major League Soccer
Sportkanalen HD
ESPN+
›
01:00
Austin FC
vs
Colorado
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Vancouver Whitecaps FC
vs
Minnesota United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Monterrey
vs
Pumas Unam
Liga MX, Apertura
ESPN+
02:05
Atlas FC
vs
FC Juarez
Liga MX, Apertura
TUDN
09:00
FC Brasov Steagul Renaste
vs
ACS Sirineasa
2. liga
Digi Sport 1 RO
11:30
Holstein Kiel
vs
Schalke 04
2. Bundesliga
Match Futbol 3 HD
Digi Sport 2 RO
V Sport Premium HD
Sky Bundesliga HD 3
›
11:30
Hamburger SV
vs
SG Dynamo Dresden
2. Bundesliga
Sky Sport Football IT HD
novasports1 HD
Sky Bundesliga HD 2
›
11:30
FC Aue
vs
St. Pauli
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
12:00
Coventry City
vs
Wolverhampton Wanderers
Priateľské zápasy klubov
Sport TV2
13:00
War.poznaň
vs
MKS Pogon Štetín
1. liga
Canal+Sport
›
14:00
FC Mariupol
vs
SFC Desna Chernihiv
1. liga
Football 1 HD UA
›
14:30
FC Ural Yekaterinburg
vs
FC Nizhny Novgorod
1. liga
Match Premier HD
›
15:00
Austria Viedeň
vs
WSG Tirol
1. liga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
Wolfsberger AC
vs
SK Sturm Graz
1. liga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
FC Salzburg
vs
SV Ried
1. liga
Sky Austria 3 HD
›
15:30
Motherwell FC
vs
Hibernian Edinburgh
1. liga
Match Futbol 1 HD
V Sport Premium HD
Sky Sports Football HD
›
15:30
Cracovia Krakow
vs
Slask Wroclaw
1. liga
Canal+Sport
›
15:45
Zalaegerszeg TE
vs
Fehervar FC
1. liga
Duna World/M4 Sport+
›
15:45
Metalurg Charkov
vs
Fc Uzhgorod
2. liga
Football 2 HD UA
16:15
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
Botosani
1. liga
Digi Sport 1 RO
16:30
FC Vorskla Poltava
vs
Rukh Vinnyky
1. liga
Football 1 HD UA
›
17:00
FK Rostov
vs
Zenit Petrohrad
1. liga
novasports3 HD
›
17:00
FC Krasnodar
vs
FC Khimki
1. liga
Match Premier HD
›
17:00
Deportivo Toluca FC
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Apertura
Univision
18:00
Ujpest FC
vs
Puskas Akademia FC
1. liga
Duna World/M4 Sport+
›
18:00
Jagiellonia Bialystok
vs
Rakow Czestochowa
1. liga
Canal+Sport
›
18:00
Lille
vs
Paríž Saint Germain
Trofej Šampiónov
Match Futbol 2 HD
BT Sport 2
Sky Sport Uno HD
18:45
CA Talleres De Cordoba
vs
Boca Juniors
1. liga
Sport TV3
Football 3 HD UA
›
19:00
Atletico Mineiro MG
vs
CA Paranaense PR
1. liga
Premiere FC South America
›
19:00
Corinthians SP
vs
Flamengo RJ
1. liga
PFC HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Premiere FC South America
›
19:00
AFC Uta Arad
vs
Fotbal Club FCSB
1. liga
Digi Sport 1 RO
21:00
CA River Plate (ARG)
vs
Huracan
1. liga
Football 3 HD UA
Sport TV5
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
21:15
Bahia BA
vs
Recife PE
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
21:15
Chapocoense
vs
Santos FC
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
21:15
CRB AL
vs
Ponte Preta
2. liga
Premiere FC South America
21:15
Clube DO Remo PA
vs
CSA/AL
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Philadelphia
vs
Chicago Fire
Major League Soccer
TUDN
NOVA Sport 1 HD CZ
Sportkanalen HD
Sport TV1
ESPN 2 HD NL
›
23:00
Club Santos Laguna
vs
Cruz Azul
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
23:30
Toronto
vs
Nashville SC
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
AC Goianiense GO
vs
America FC MG
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
23:30
Ceara CE
vs
Fortaleza
1. liga
Premiere FC South America
›
02.08.2021
00:30
USA
vs
Mexiko
Zlatý pohár CONCACAF
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Fox Sports 1
08:00
USA
vs
Kanada
Olympic Games Women
Eurosport 2 HD (S/F)
›
11:00
Austrália
vs
Švédsko
Olympic Games Women
Kanal 5 HD (S)
›
15:30
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
vs
Mioveni
1. liga
Digi Sport 1 RO
15:30
Volyň Luck
vs
FC Podillya Khmelnytskyi
2. liga
Football 1 HD UA
16:00
Legia Gdaňsk
vs
Wisla Plock
1. liga
Canal+Sport
›
16:30
FC Ingulets
vs
FC Zorya Lugansk
1. liga
Football 2 HD UA
›
18:30
FC Dinamo Bucuresti 1948
vs
ACS FC Academica Clinceni
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:45
Auxerre
vs
Grenoble
2. liga
beIN Sports 1 HD France
NOVA Sport 2 HD CZ
›
03.08.2021
02:00
Atletico San Luis
vs
Queretaro FC
Liga MX, Apertura
ESPN Deportes
08:00
Mexiko
vs
Brazília
Olympic Games
Eurosport 2 HD (S/F)
›
11:00
Japonsko
vs
Španielsko
Olympic Games
Eurosport 2 HD (S/F)
›
15:00
Univ Kluž
vs
ASU Politehnica Timisoara
2. liga
Digi Sport 1 RO
17:00
AC Sparta Praha
vs
AS Monako
Liga majstrov
SPORT1 DE
Sport1 CZ
Match Futbol 1 HD
›
18:00
Genk
vs
FC Šachťor Doneck
Liga majstrov
Match Futbol 3 HD
Football 1 HD UA
›
19:00
Olympiakos Pireus
vs
Ludogorets 1945 Razgrad
Liga majstrov
MEGA
›
22:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Vitoria Bahia
Brazílsky pohár
PFC HD
›
22:00
Brusque
vs
Coritiba
2. liga
Premiere FC South America
22:15
Fluminense RJ
vs
Cerro Porteno
Pohár osloboditeľov
Sport TV1
Match Futbol 2 HD
Football 3 HD UA
›
04.08.2021
10:00
Ulsan Hyundai
vs
Daegu
K-League 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:00
Wisla Krakov
vs
SSC Neapol
Priateľské zápasy klubov
SKY Sport 251 HD
17:00
FC Spartak Moscow
vs
Benfica Lisbon
Liga majstrov
SPORT1 DE
Sport TV3
Match Premier HD
›
17:00
FC Salzburg
vs
FC Barcelona
Priateľské zápasy klubov
ESPN 1 HD NL
Sport TV1
beIN Sports 1 HD France
17:30
CSA Steaua Bucuresti
vs
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
2. liga
Digi Sport 1 RO
18:00
Ferencvarosi TC
vs
Slávia Praha
Liga majstrov
M4 Sport HD
›
18:30
Valencia
vs
AC Miláno
Priateľské zápasy klubov
SKY Sport 252 HD
Sport TV2
19:30
CRB AL
vs
Fortaleza
Brazílsky pohár
PFC HD
›
22:15
AC Goianiense GO
vs
CA Paranaense PR
Brazílsky pohár
PFC HD
›
23:00
New England Revolution
vs
Nashville SC
Major League Soccer
NOVA Sport 1 HD CZ
ESPN+
›
23:30
Montreal
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
Columbus Crew
vs
DC United
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
Philadelphia
vs
Toronto
Major League Soccer
ESPN+
›
05.08.2021
00:00
Orlando City SC
vs
Inter Miami CF
Major League Soccer
novasports4 HD
ESPN 1 HD NL
Sport TV1
Sportkanalen HD
ESPN+
Sky Sports Main Event HD
›
00:00
Chicago Fire
vs
New Your City FC
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
New York Red Bulls
vs
FC Cincinnati
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Bahia BA
vs
Atletico Mineiro MG
Brazílsky pohár
PFC HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
00:30
Vasco da Gama
vs
Sao Paulo
Brazílsky pohár
Football 3 HD UA
›
01:00
Austin FC
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Seattle
vs
FC Dallas
Major League Soccer
NOVA Sport 1 HD CZ
ESPN+
›
02:30
Los Angeles FC
vs
Sporting Kansas City
Major League Soccer
ESPN+
Sky Sports Football HD
›
02:30
Los Angeles Galaxy
vs
Salt Lake
Major League Soccer
ESPN 1 HD NL
ESPN+
›
02:30
Portland Timbers
vs
San Jose
Major League Soccer
ESPN+
›
14:30
AFC Unirea Constanta
vs
AFC Hermannstadt
2. liga
Digi Sport 1 RO
15:45
FK Jablonec
vs
Celtic Glasgow
UEFA, Európska Liga
CT 2 HD
›
16:00
PFC Sochi
vs
FK Partizan
UEFA Európska konferenčná liga
Match Planeta
Match Premier HD
17:00
AEL Limassol
vs
Qarabag FK
UEFA Európska konferenčná liga
novasports2 HD
18:00
Kolos Kovalivka
vs
Šachťor Karagandy
UEFA Európska konferenčná liga
Football 2 HD UA
18:30
FC Luzern
vs
Feyenoord Rotterdam
UEFA Európska konferenčná liga
ESPN 1 HD NL
19:00
Rakow Czestochowa
vs
FC Rubin Kazan
UEFA Európska konferenčná liga
Match Premier HD
22:15
Juazeirense
vs
Santos FC
Brazílsky pohár
PFC HD
›
06.08.2021
00:30
ABC FC RN
vs
Flamengo RJ
Brazílsky pohár
PFC HD
Football 3 HD UA
›
02:05
Queretaro FC
vs
Club Leon
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
09:00
Mexiko
vs
Japonsko
Olympic Games
Eurosport 1 HD (N)
›
13:00
Fc Minaj
vs
Kolos Kovalivka
1. liga
Football 1 HD UA
›
14:00
FC Ufa
vs
FC Lokomotiv Moscow
1. liga
Match Premier HD
›
15:30
Botosani
vs
AFC Uta Arad
1. liga
Digi Sport 1 RO
16:00
Gornik Leczna
vs
War.poznaň
1. liga
Canal+Sport
›
16:30
FC Metalist 1925
vs
FC Chernomorets Odessa
1. liga
Football 1 HD UA
›
16:30
Lokomotiv Moskva (juniori)
vs
PFC Sochi Youth
Liga mladých
Match Premier HD
18:30
Lech Poznaň
vs
Cracovia Krakow
1. liga
Canal+Sport
›
18:30
Mioveni
vs
FC Cfr 1907 Cluj
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:45
Bruggy
vs
Cercle Bruggy
1. liga
novasports4 HD
›
18:45
Bournemouth
vs
W.b.a.
Anglicko 2.
novasports3 HD
beIN SPORT Max 5 HD
Sky Sports Football HD
›
18:45
Bremer SV 1906
vs
Bayern Mníchov
Pohár
Sky Sport HD 2 (D)
Match Futbol 3 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Sport1 HU
Sport TV5
›
18:45
München 1860
vs
SV Darmstadt 98
Pohár
Sky Sport HD 4 (D)
Sport TV5
›
18:45
SG Dynamo Dresden
vs
Paderborn
Pohár
Sky Sport HD 3 (D)
›
19:00
Clube DO Remo PA
vs
Operario PR
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
19:00
AS Monako
vs
Nantes
1. liga
NOVA Sport 1 HD CZ
Match Futbol 2 HD
›
19:15
Sporting CP
vs
Vizela
Portugalská liga
Sport TV1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Match Futbol 1 HD
›
22:00
Recife PE
vs
CA Bragantino SP
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:00
Guarani FC SP
vs
Brasil De Pelotas
2. liga
Premiere FC South America
22:30
Coritiba
vs
Goias GO
2. liga
Premiere FC South America
07.08.2021
00:00
CA Monarcas Morelia
vs
Monterrey
Liga MX, Apertura
Azteca America
02:05
Xolos De Tijuana
vs
Deportivo Toluca FC
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
02:05
Necaxa
vs
Cruz Azul
Liga MX, Apertura
TUDN
08:00
Politehnica Iasi
vs
Con.chiajna
2. liga
Digi Sport 1 RO
Načítať viac
×
Close