Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
21.09.2021
13:00
FC Baia Mare
vs
Politehnica Iasi
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
14:00
Fatih Karagumruk SK
vs
Antalyaspor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
14:00
Rizespor
vs
Altay Izmir
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
14:00
Rusko
vs
Čierna Hora
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
Match Premier HD
14:00
Nemecko
vs
Srbsko
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
ZDF HD
14:00
FC Sellier & Bellot Vlasim
vs
Sigma Olomouc
Pohár ČMFS
ČT sport
›
15:00
FC Vysocina Jihlava
vs
Pardubice
Pohár ČMFS
ČT sport
›
15:00
FC Viktoria Plzen
vs
Příbram
Pohár ČMFS
ČT sport
›
15:00
Opava
vs
FK Mladá Boleslav
Pohár ČMFS
ČT sport
›
15:45
Petrol. Ploiesti
vs
U Craiova 1948 SA
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
16:00
US Alessandria Calcio 1912
vs
Ascoli
2. liga
SKY Sport 254 HD
›
16:00
Benevento
vs
Cittadella
2. liga
SKY Sport 253 HD
›
16:00
Severné Macedónsko
vs
Rakúsko
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
ORF Sport+ HD
16:30
FC Bologna
vs
FC Janov
Serie A
Paramount+
Digi Sport 4 RO
Match Futbol 1 HD
C More Sport 2 HD FI
Sport1 HU
Sport TV4 HD
beIN SPORT Max 5 HD
›
16:30
Švédsko
vs
Gruzínsko
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
SVT2
16:45
Sittard
vs
Ajax Amsterdam
1. liga
Football 1 HD UA
Match Futbol 2 HD
ESPN 1 HD NL
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
17:00
Varzim
vs
CF Estrela
2. liga
Sport TV1 HD
›
17:00
Besiktas
vs
Adana Demirspor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
Football 2 HD UA
beIN SPORT Max 9 HD
Sport2 CZ
›
17:00
Malatya Bld
vs
Sivasspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Kosovo
vs
Nórsko
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
NRK2 HD
17:00
Moldavsko
vs
Švajčiarsko
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
SRF zwei HD
17:00
Grécko
vs
Kazachstan
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
novasports1 HD
17:00
Estónsko
vs
Wales
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
BBC 2 Wales
17:30
Getafe
vs
Atletico Madrid
LaLiga
M. LaLiga
ESPN+
Spiler 2 TV
Digi Sport 2 RO
M. LaLiga HD
C More Sport 1 HD FI
beIN Sports 3 HD France
C More Live HD
›
18:00
SM Caen
vs
Dijon
2. liga
beIN Sports 2 HD France
›
18:00
Paris FC
vs
Nimes
2. liga
beIN Sports 1 HD France
›
18:00
Maďarsko
vs
Španielsko
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
M4 Sport HD
18:15
Luxembursko
vs
Anglicko
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
ITV4
18:25
Vorwarts Steyr
vs
SV Ried
Rakúsky pohár
ORF Sport+ HD
›
18:30
Crotone
vs
US Lecce
2. liga
Sky Sport Uno HD
›
18:30
Pisa
vs
SS Monza 1912
2. liga
SKY Sport 254 HD
›
18:30
Pordenone Calcio
vs
Urbs Reggina 1914
2. liga
SKY Sport 255 HD
›
18:30
Spal 2013
vs
LR Vicenza Virtus
2. liga
SKY Sport 257 HD
›
18:30
Cosenza
vs
Como
2. liga
SKY Sport 256 HD
›
18:30
Mioveni
vs
Rapid
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
18:45
Fiorentina
vs
Inter Miláno
Serie A
Sport1 HU
Sport TV4 HD
beIN SPORT Max 5 HD
Paramount+
Digi Sport 3 RO
C More Sport 2 HD FI
Match Futbol 1 HD
M.LCAMPEONES ES
›
18:45
Atalanta Bergamasca
vs
Sassuolo
Serie A
Sport2 HU
beIN SPORT Max10 HD
SKY Sport 251 HD
Paramount+
BT Sport 2
Match Futbol 2 HD
›
18:45
Queens Park Rangers
vs
Everton
EFL Cup
beIN SPORT Max 9 HD
V Sport Football HD SE
›
18:45
Fulham
vs
Leeds
EFL Cup
beIN SPORT Max 8 HD
V Sport 1 HD
›
18:45
Norwich City
vs
FC Liverpool
EFL Cup
Sky Sports Main Event HD
Sport TV2 HD
beIN SPORT Max 6 HD
Digi Sport 4 RO
V Sport Premium HD
NOVA Sport 2 HD CZ
novasports2 HD
›
18:45
Manchester City
vs
Wycombe
EFL Cup
Sport TV3 HD
beIN SPORT Max 7 HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Match Futbol 3 HD
›
19:00
Guarani FC SP
vs
Clube DO Remo PA
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
19:00
Waalwijk
vs
Willem II Tilburg
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
19:00
Slovinsko
vs
Francúzsko
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
W9
20:00
Athletic Bilbao
vs
Vallecano
LaLiga
beIN Sports 3 HD France
C More Live HD
ESPN+
Spiler 2 TV
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 2 RO
GOL ES
›
20:00
Levante
vs
Celta Vigo
LaLiga
M. LaLiga
ESPN+
M. LaLiga HD
›
21:45
Inter Moengotapoe
vs
Olimpia
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
22:00
Avai
vs
Goias GO
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
22:00
Brasil De Pelotas
vs
CRB AL
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Sampaio Correa FC MA
vs
Brusque
2. liga
Premiere FC South America
23:30
USA
vs
Paraguaj
Medzinárodné priateľské zápasy, ženy
Fox Sports 1
22.09.2021
00:00
Forge FC
vs
CA Independiente De La Chorrera
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
00:30
Nautico PE
vs
Londrina PR
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
00:30
Vila Nova
vs
AD Confianca SE
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Palmeiras
vs
Atletico Mineiro MG
Pohár osloboditeľov
Match TV HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
Match Futbol 2 HD
Sport TV1 HD
›
02:00
FC Juarez
vs
Atletico San Luis
Liga MX, Apertura
TUDN
02:00
Deportivo Guastatoya
vs
Alajuelense
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
12:00
FC Arges Pitesti
vs
Botosani
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
13:30
MFk Karvina
vs
Chrudim
Pohár ČMFS
ČT sport
›
13:30
FK Prepere
vs
FK Jablonec
Pohár ČMFS
ČT sport
›
13:30
1.sk Prostejov
vs
Bohemians Prague 1905
Pohár ČMFS
ČT sport
›
13:30
FK Fotbal Trinec
vs
FK Teplice
Pohár ČMFS
ČT sport
›
13:30
Zápy
vs
FC Hradec Kralove
Pohár ČMFS
ČT sport
›
13:30
FK Zbuzany 1953
vs
Slovácko
Pohár ČMFS
ČT sport
›
13:45
Vltavín
vs
Baník Ostrava
Pohár ČMFS
CT Sport HD
›
14:00
Gazisehir Gaziantep FK
vs
Istanbul Basaksehir FK
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
14:00
Líšeň
vs
AC Sparta Praha
Pohár ČMFS
ČT sport
›
14:15
Tj Slovan Velvary
vs
Slávia Praha
Pohár ČMFS
ČT sport
›
15:00
Farul Constanta
vs
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
15:15
Olympiakos Pireus
vs
APOLLON Smirnis
1. liga
novasports2 HD
›
16:00
Ternana Calcio
vs
Parma Calcio 1913 S.r.l.
2. liga
Sky Sport Calcio HD
›
16:00
Obolon Kyjev
vs
Veres Rivne
Ukrajinský pohár
Football 2 HD UA
16:30
Spezia
vs
Juventus Turín
Serie A
Sport2 HU
Digi Sport 2 RO
Sport TV4 HD
beIN Sports 2 HD France
Paramount+
#Vamos ES
›
16:30
Sportiva Salernitana
vs
Verona
Serie A
Match Futbol 1 HD
beIN SPORT Max 5 HD
Paramount+
›
16:45
GA Eagles
vs
PSV Eindhoven
1. liga
Match Futbol 3 HD
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
novasports4 HD
ESPN 2 HD NL
›
16:45
Nijmegen
vs
Utrecht
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
17:00
Lille
vs
Reims
1. liga
Bein Sports HD 3 TR
NOVA Sport 2 HD CZ
›
17:00
AS Monako
vs
AS St. Etienne
1. liga
Sky Sport Football IT HD
BT Sport 2
Match Futbol 2 HD
Bein Sports HD 4 TR
novasports3 HD
›
17:00
Kayserispor
vs
Galatasaray
1. liga
Sport2 CZ
Football 2 HD UA
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max 9 HD
›
17:00
Goztepe SK
vs
Hatayspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:30
Espanyol
vs
Deportivo Alaves Sad
LaLiga
beIN SPORT Max10 HD
M. LaLiga HD
ESPN+
›
17:30
FC Sevilla
vs
Valencia
LaLiga
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 7 HD
M. LaLiga HD
C More Live HD
M. LaLiga
ESPN Deportes
Spiler 2 TV
›
17:30
Aris Solún
vs
Panathinaikos Atény
1. liga
novasports1 HD
›
18:00
Fehervar FC
vs
Ferencvarosi TC
1. liga
M4 Sport HD
›
18:00
FC Šachťor Doneck
vs
FC Dynamo Kyjev
Superpohár
Football 1 HD UA
›
18:00
Rio Ave FC
vs
Santa Clara
Ligový pohár
Sport TV1 HD
›
18:10
Viking Stavanger
vs
Rosenborg Trondheim
NM Men
NRK1 HD
18:25
Grazer AK
vs
WSG Tirol
Rakúsky pohár
ORF Sport+ HD
›
18:30
St. Gallen 1879
vs
FC Bazilej 1893
1. liga
SRF zwei HD
›
18:30
Cremonese
vs
Perugia
2. liga
SKY Sport 253 HD
›
18:45
Cagliari Calcio
vs
Empoli
Serie A
Paramount+
›
18:45
AC Miláno
vs
Venezia
Serie A
C More Sport 2 HD FI
Match Futbol 1 HD
Sport2 HU
Sport TV4 HD
beIN SPORT Max 5 HD
SKY Sport 251 HD
Paramount+
M.LCAMPEONES ES
›
18:45
Manchester United
vs
West Ham United
EFL Cup
NOVA Sport 1 HD CZ
novasports2 HD
Digi Sport 2 RO
V Sport Premium HD
Sky Sports Main Event HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
Sport TV2 HD
beIN Sports 1 HD France
›
18:45
Chelsea
vs
Aston Villa
EFL Cup
novasports4 HD
Match Futbol 3 HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sport TV5 HD
beIN Sports 3 HD France
V Sport Extra HD
›
18:45
Wolverhampton Wanderers
vs
Tottenham Hotspur
EFL Cup
novasports5 HD
Sport TV3 HD
beIN SPORT Max 6 HD
V Sport Football HD SE
›
19:00
Feyenoord Rotterdam
vs
Heerenveen
1. liga
Football 2 HD UA
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 2 HD NL
›
19:00
Zwolle
vs
Sparta Rotterdam
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
19:00
Angers
vs
Marseille
1. liga
Bein Sports HD 4 TR
›
19:00
Lorient
vs
OGC Nice
1. liga
CANAL+ SPORT FR
›
19:00
Fc Metz
vs
Paríž Saint Germain
1. liga
NOVA Sport 2 HD CZ
CANAL+ Decale
Digi Sport 3 RO
BT Sport 2
Match Futbol 2 HD
Bein Sports HD 3 TR
novasports3 HD
›
20:00
Real madrid
vs
RCD Mallorca
LaLiga
Spiler 2 TV
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 4 RO
M. LaLiga
Sportkanalen HD
beIN Sports 2 HD France
M. LaLiga HD
ESPN+
›
20:00
Villarreal
vs
Elche
LaLiga
beIN SPORT Max 7 HD
ESPN+
M. LaLiga HD
C More Live HD
›
20:15
Famalicao
vs
FC Penafiel
Ligový pohár
Sport TV1 HD
›
21:00
HFX Wanderers FC
vs
Montreal
Kanadské majstrovstvá
Fox Sports 2
22:00
Vitoria Bahia
vs
Coritiba
2. liga
Premiere FC South America
22:15
CA Bragantino SP
vs
Asuncion
Juhoamerický pohár
Sport TV3 HD
Match Planeta
Match Futbol 2 HD
›
23:30
Inter Miami CF
vs
Nashville SC
Major League Soccer
Sportkanalen HD
NOVA Sport 1 HD CZ
ESPN+
›
23:30
Sao Paulo
vs
America FC MG
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
23.09.2021
00:00
Chicago Fire
vs
New England Revolution
Major League Soccer
ESPN+
ESPN 2 HD NL
›
00:00
Comunicaciones
vs
Alianza FC (SLV)
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
00:00
New York Red Bulls
vs
New Your City FC
Major League Soccer
Fox Sports 1
›
00:06
Monterrey
vs
Deportivo Toluca FC
Liga MX, Apertura
Fox Sports 2
00:30
Operario PR
vs
Ponte Preta
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Flamengo RJ
vs
Barcelona Guayaquil
Pohár osloboditeľov
Match Futbol 2 HD
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Match Planeta
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
›
02:00
Marathon
vs
Real Esteli
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
11:15
FK Zenit Izhevsk
vs
CSKA Moskva
Pohár
Match Premier HD
13:00
Acso Filiasi
vs
AFC Uta Arad
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
14:00
Atiker Konyaspor 1922
vs
Trabzonspor
1. liga
Football 2 HD UA
Sport2 HU
Sport2 CZ
beIN SPORT Max 4 HD
Bein Sports HD 1 TR
›
15:45
Ripensia Timisoara
vs
FC Dinamo Bucuresti 1948
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
16:00
LASK
vs
SV Stripfing
Rakúsky pohár
ORF Sport+ HD
›
16:00
Alliance Lypova Dolyna
vs
Fc Minaj
Ukrajinský pohár
Football 1 HD UA
16:30
FC Turín
vs
Lazio Rím
Serie A
Paramount+
SKY Sport 251 HD
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
Sport2 HU
Match Futbol 1 HD
Sport TV2 HD
beIN Sports 1 HD France
›
16:30
Sampdoria
vs
SSC Neapol
Serie A
M.LCAMPEONES ES
Paramount+
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 2 RO
Match Futbol 2 HD
Sport TV1 HD
beIN SPORT Max 4 HD
›
16:45
SC Cambuur
vs
Heracles Almelo
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
17:00
Hammarby IF
vs
IFK Goteborg
1. liga
Kanal 9 HD
›
17:00
Alanyaspor
vs
Kasimpasa
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Fenerbahce
vs
Giresunspor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
Sport2 CZ
beIN SPORT Max 8 HD
›
17:30
Granada CF
vs
Real Sociedad
LaLiga
C More Live HD
ESPN+
M. LaLiga HD
M. LaLiga
beIN SPORT Max 5 HD
›
17:30
CA Osasuna
vs
Real Betis Balompie
LaLiga
beIN SPORT Max 6 HD
Spiler 2 TV
ESPN+
M. LaLiga HD
›
18:30
FC Admira Wacker Mödling
vs
Rapid Viedeň
Rakúsky pohár
ORF 1 HD
›
18:30
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
FC Cfr 1907 Cluj
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
18:45
AS Rím
vs
Udinese Calcio
Serie A
M.LCAMPEONES ES
Sport2 HU
Sport TV2 HD
beIN Sports 2 HD France
Paramount+
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
Match Futbol 1 HD
Match TV HD
›
18:45
Dundee United
vs
Hibernian Edinburgh
Ligový pohár
V Sport Football HD SE
›
19:00
Twente Enschede
vs
Alkmaar
1. liga
ESPN 1 HD NL
Football 2 HD UA
›
19:15
FC Pacos Ferreira
vs
Boavista Fc
Ligový pohár
Sport TV1 HD
›
20:00
Cádiz
vs
FC Barcelona
LaLiga
Digi Sport 2 RO
Spiler 2 TV
ESPN+
beIN Sports 1 HD France
M. LaLiga HD
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga
›
22:00
CSA/AL
vs
Botafogo RJ
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
24.09.2021
00:00
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
vs
Saprissa
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
00:30
Penarol
vs
CA Paranaense PR
Juhoamerický pohár
Sport TV1 HD
ESPN 1 HD NL
Match Futbol 2 HD
DAZN 2 HD ES
DAZN 2 HD ES
›
02:00
Pachuca
vs
Necaxa
Liga MX, Apertura
TUDN
02:00
CD Universitario
vs
CD Motagua
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
14:00
FC Brasov Steagul Renaste
vs
CSA Steaua Bucuresti
2. liga
Digi Sport 1 RO
15:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
vs
AS Trenčín
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
15:00
Viktoria Žižkov
vs
FK Dukla Prague
FNL
CT Sport HD
›
16:00
Gornik Leczna
vs
Legia Gdaňsk
1. liga
Canal+Sport
›
16:00
FK Krasnodar Youth
vs
PFC Sochi Youth
Liga mladých
Match Premier HD
16:10
St.Pölten
vs
SKU Amstetten
2. liga
ORF Sport+ HD
16:30
Kolos Kovalivka
vs
FC Vorskla Poltava
1. liga
Football 1 HD UA
›
16:30
1. FC Heidenheim 1846
vs
SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
Bein Sports HD 3 TR
Digi Sport 4 RO
novasports3 HD
Sky Bundesliga HD 2
›
16:30
Regensburg
vs
FC Aue
2. Bundesliga
Bein Sports HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 3
›
16:30
Lyon
vs
EA Guingamp
1. liga, ženy
CANAL+ SPORT FR
17:00
Rapid
vs
FC Voluntari
1. liga
Digi Sport 1 RO
17:00
Altay Izmir
vs
Besiktas
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max 6 HD
Football 2 HD UA
›
17:00
Kocaelispor
vs
Tuzlaspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:00
Telstar
vs
Jong AZ Alkmaar
2. liga
ESPN 2 HD NL
›
18:00
Zalaegerszeg TE
vs
Paksi FC
1. liga
M4 Sport HD
›
18:00
Real Sociedad B
vs
Huesca
LaLiga 2
M. LaLiga
›
18:00
Sporting CP
vs
CS Maritimo Madeira
Portugalská liga
Sport TV2 HD
C More Sport 2 HD FI
Match Futbol 2 HD
RMC Sport 1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:15
CA Paranaense PR
vs
Gremio RS
Campeonato do 20 rokov
PFC HD
18:30
Jagiellonia Bialystok
vs
Lech Poznaň
1. liga
Canal+Sport
›
18:30
Greuter Fürth
vs
Bayern Mníchov
1. liga
V Sport Premium HD
ESPN+
Match Futbol 3 HD
Sky Sports Mix HD
Sky Sport Uno HD
Bein Sports HD 2 TR
Bein Sports HD 3 TR
Digi Sport 4 RO
M.LCAMPEONES ES
beIN Sports 1 HD France
›
18:30
SKN St. Polten
vs
SG UCS Landhaus/Austria Wien
Bundesliga, ženy
ORF Sport+ HD
18:45
Bruggy
vs
Oud-Heverlee Leuven
1. liga
novasports5 HD
›
19:00
W.b.a.
vs
Queens Park Rangers
Anglicko 2.
novasports2 HD
beIN SPORT Max 6 HD
Sky Sports Football HD
V Sport Football HD SE
Bein Sports HD 3 TR
›
19:00
Almeria
vs
Tenerife
LaLiga 2
M. LaLiga
GOL ES
Digi Sport 3 RO
M. LaLiga 1
›
20:15
Gil Vicente FC
vs
FC Porto
Portugalská liga
Sport TV1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
C More Sport 2 HD FI
Match Futbol 2 HD
RMC Sport 1 HD
BT Sport 2
›
22:00
Goias GO
vs
Vila Nova
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
22:00
Clube DO Remo PA
vs
Nautico PE
2. liga
Premiere FC South America
25.09.2021
00:30
Brusque
vs
Vasco da Gama
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
01:00
Puebla FC
vs
Cruz Azul
Liga MX, Apertura
TUDN
01:00
FC Juarez
vs
Queretaro FC
Liga MX, Apertura
TUDN
02:06
Xolos De Tijuana
vs
CA Monarcas Morelia
Liga MX, Apertura
ESPN Deportes
08:00
ACS Dacia Unirea Braila
vs
Univ Kluž
2. liga
Digi Sport 1 RO
09:00
Jokohama FC
vs
Yokohama
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:00
Unirea Dej
vs
Petrol. Ploiesti
2. liga
Digi Sport 1 RO
10:00
FC Barcelona
vs
Valencia Cf
Primera Division, ženy
BT Sport 2
10:30
Sivasspor
vs
Fatih Karagumruk SK
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
10:30
Umraniyespor
vs
Manisa Buyuksehir Belediyespor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
10:30
Everton Lfc
vs
Birmingham City Lfc
1. liga, ženy
Sky Sports PL HD
V Sport Football HD SE
11:00
FC Khimki
vs
FC Lokomotiv Moscow
1. liga
Match Premier HD
›
11:00
FC Oleksandriya
vs
FC Mariupol
1. liga
Football 2 HD UA
›
11:30
Chelsea
vs
Manchester City
Anglicko 1.
NBCSN (DirecTV SAT (DVB-S))
Sky Sport HD 1 (D)
Sport TV1 HD
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Football IT HD
DAZN 1 HD ES
›
11:30
Manchester United
vs
Aston Villa
Anglicko 1.
Peacock Premium
Sport TV1 HD
V Sport Extra HD
Sky Sport News HD
›
11:30
Reading
vs
Middlesbrough
Anglicko 2.
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max10 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 3 TR
novasports2 HD
›
11:30
Karlsruhe
vs
St. Pauli
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
Bein Sports HD 2 TR
Match Futbol 3 HD
›
11:30
Paderborn
vs
Holstein Kiel
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 9
Bein Sports HD 4 TR
›
11:30
Ingolstadt
vs
Fortuna Dusseldorf
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD10
Digi Sport 3 RO
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
12:00
Deportivo Alaves Sad
vs
Atletico Madrid
LaLiga
Digi Sport 1 RO
M. LaLiga
M. LaLiga HD
ESPN+
beIN SPORT Max 4 HD
C More Sport 2 HD FI
C More Live HD
Spiler 2 TV
›
12:00
Braunschweig
vs
SV Waldhof Mannheim 07
3. Liga
SWR Fernsehen BW
SWR Fernsehen RP
SR Fernsehen HD
12:00
Verl
vs
München 1860
3. Liga
Bayerisches Fernsehen Süd HD
12:00
FC Viktoria Köln
vs
Duisburg
3. Liga
WDR Bielefeld
WDR HD Köln
12:00
Ascoli
vs
Brescia Calcio
2. liga
Sky Sport Calcio HD
›
12:00
Cittadella
vs
US Lecce
2. liga
SKY Sport 253 HD
›
12:00
Como
vs
Benevento
2. liga
SKY Sport 254 HD
›
12:00
SS Monza 1912
vs
Pordenone Calcio
2. liga
SKY Sport 255 HD
›
12:05
FC Carl Zeiss Jena
vs
Bsg Chemie Leipzig
4. liga, Severovýchod
MDR S-ANHALT HD
12:30
Floridsdorfer AC
vs
Rapid W. Am.
2. liga
ORF Sport+ HD
12:30
FC Fleury 91
vs
Soyaux Asj
1. liga, ženy
MultiSports FR 5 HD
12:30
Stade De Reims
vs
Montpellier Hsc
1. liga, ženy
MultiSports FR 6 HD
12:45
MTK Budapešť FC
vs
Mezokovesd Zsory SE
1. liga
Duna World/M4 Sport+
›
Načítať viac
×
Close