Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
23.10.2021
00:30
Avai
vs
Cruzeiro MG
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
02:00
CA Monarcas Morelia
vs
Queretaro FC
Liga MX, Apertura
TUDN
09:30
AFC Hermannstadt
vs
ACS Viitorul Selimbar
2. liga
Digi Sport 1 RO
10:00
FC Penafiel
vs
Rio Ave FC
2. liga
Sport TV3 HD
›
10:30
Rakow Czestochowa
vs
Nieciecza
1. liga
Canal+Sport
›
10:30
Rizespor
vs
Kasimpasa
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
10:30
Kecioerenguecue
vs
Istanbulspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
FC Nizhny Novgorod
vs
FC Krasnodar
1. liga
Match Premier HD
›
11:00
Veres Rivne
vs
FC Mariupol
1. liga
Football 2 HD UA
›
11:30
Jerv
vs
Kristiansand
2. liga
Eurosport Norge HD
›
11:30
Chelsea
vs
Norwich City
Anglicko 1.
Sky Sport HD 1 (D)
Sport TV1 HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Football IT HD
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
Peacock Premium
›
11:30
Cardiff City
vs
Middlesbrough
Anglicko 2.
beIN SPORT Max10 HD
V Sport Extra HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Football HD
›
11:30
Holstein Kiel
vs
SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 6
›
11:30
Fortuna Dusseldorf
vs
Karlsruhe
2. Bundesliga
Digi Sport 3 RO
Sky Bundesliga HD 4
›
11:30
Norimberg
vs
1. FC Heidenheim 1846
2. Bundesliga
Match Futbol 3 HD
Sky Bundesliga HD 9
›
12:00
FC Voluntari
vs
FC Arges Pitesti
1. liga
Digi Sport 1 RO
12:00
Valencia
vs
RCD Mallorca
LaLiga
M. LaLiga HD
beIN SPORT Max 8 HD
M. LaLiga
ESPN+
C More Sport 2 HD FI
›
12:00
1. FC Saarbrücken
vs
München 1860
3. Liga
SWR Fernsehen BW HD
SR Fernsehen HD
Bayerisches Fernsehen Süd HD
12:00
Magdeburg
vs
FC Viktoria 1889 Berlin
3. Liga
MDR S-ANHALT HD
rbb Berlin HD
13:00
Legia Gdaňsk
vs
Gornik Zabrze
1. liga
Canal+Sport
›
13:00
Paris FC
vs
Toulouse
2. liga
beIN Sports 1 HD France
›
13:00
Casa Pia
vs
Chaves
2. liga
Sport TV3 HD
›
13:00
Gazisehir Gaziantep FK
vs
Giresunspor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Atiker Konyaspor 1922
vs
Kayserispor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Sportiva Salernitana
vs
Empoli
Serie A
Match Futbol 1 HD
C More Live HD
Sport2 HU
beIN SPORT Max 9 HD
Paramount+
›
13:00
Tuzlaspor
vs
Bandirmaspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:30
FK Rostov
vs
FC Arsenal Tula
1. liga
Match Premier HD
›
13:30
Bayern Mníchov
vs
Hoffenheim 1899
1. liga
Match TV HD
#Vamos ES
V Sport Football HD SE
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 4 HD
ESPN+
Sky Bundesliga HD 2
›
13:30
RB Leipzig
vs
Greuter Fürth
1. liga
Match Futbol 2 HD
beIN SPORT Max 5 HD
ESPN+
Sky Bundesliga HD 4
›
13:30
VfL Wolfsburg
vs
SC Freiburg
1. liga
beIN SPORT Max 7 HD
ESPN+
Sky Bundesliga HD 5
›
13:30
DSC Arminia Bielefeld
vs
Borussia Dortmund
1. liga
Match Futbol 3 HD
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 3 RO
beIN SPORT Max 6 HD
ESPN+
Sky Bundesliga HD 3
›
14:00
Viking Stavanger
vs
Lilleström ŠK
1. liga
Eurosport Norge HD
›
14:00
Crystal Palace
vs
Newcastle United
Anglicko 1.
V Sport Extra HD
Peacock Premium
›
14:00
Everton
vs
Watford
Anglicko 1.
V Sport Premium HD
USA Network
Sky Sport HD 1 (D)
›
14:00
Leeds
vs
Wolverhampton Wanderers
Anglicko 1.
Sport TV1 HD
V Sport 1 HD
NBCSN (DirecTV SAT (DVB-S))
Sky Sport HD 9 (D)
Universo
›
14:00
Southampton
vs
Burnley
Anglicko 1.
Peacock Premium
›
14:00
FC Vorskla Poltava
vs
FC Šachťor Doneck
1. liga
Football 1 HD UA
›
14:00
Coventry City
vs
Derby County
Anglicko 2.
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:00
Ibiza
vs
Fuenlabrada
LaLiga 2
M. LaLiga HD
M. LaLiga 1
›
14:00
Neusiedl
vs
SV Stripfing
3. liga, východ
ORF Sport+ HD
14:15
Cádiz
vs
Deportivo Alaves Sad
LaLiga
M. LaLiga HD
beIN SPORT Max 8 HD
M. LaLiga
ESPN+
›
14:30
Roda Kerkrade
vs
Emmen
2. liga
ESPN 1 HD NL
›
14:30
Mioveni
vs
Botosani
1. liga
Digi Sport 1 RO
14:30
Santa Clara
vs
Famalicao
Portugalská liga
Sport TV2 HD
›
15:00
Austria Viedeň
vs
SV Ried
1. liga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
FC Admira Wacker Mödling
vs
WSG Tirol
1. liga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
Wolfsberger AC
vs
SK Austria Klagenfurt
1. liga
Sky Austria 2 HD
›
15:30
MKS Pogon Štetín
vs
Jagiellonia Bialystok
1. liga
Canal+Sport
›
16:00
CSKA Moskva
vs
FC Krylia Sovetov Samara
1. liga
Match TV HD
›
16:00
Goztepe SK
vs
Trabzonspor
1. liga
Football 3 HD UA
Sport1 CZ
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Sassuolo
vs
Venezia
Serie A
Match Futbol 1 HD
Sport TV3 HD
C More Live HD
BT Sport 2
Sport2 HU
beIN SPORT Max 9 HD
Paramount+
C More MAX HD FI
›
16:00
Boluspor
vs
Menemen Belediyespor
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
16:00
Samsunspor
vs
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:15
Gijon
vs
Valladolid
LaLiga 2
M. LaLiga HD
#Vamos ES
beIN SPORT Max 4 HD
M. LaLiga 1
›
16:15
Anglicko
vs
Severné Írsko
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
ITV1 Anglia E
16:30
Brighton
vs
Manchester City
Anglicko 1.
Universo
Sky Sport HD 1 (D)
Sport TV1 HD
Sky Sport Football IT HD
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
V Sport Premium HD
Sky Sports Main Event HD
›
16:30
FC Chernomorets Odessa
vs
FC Lviv
1. liga
Football 2 HD UA
›
16:30
Hertha BSC
vs
Borussia M'gladbach
1. liga
ESPN+
Sky Bundesliga HD 1
M.LCAMPEONES ES
Match Futbol 3 HD
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
beIN Sports 2 HD France
›
16:30
Elche
vs
Espanyol
LaLiga
M. LaLiga HD
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 8 HD
M. LaLiga
ESPN+
›
16:45
Utrecht
vs
Heerenveen
1. liga
ESPN 2 HD NL
›
17:00
Tondela
vs
FC Porto
Portugalská liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV2 HD
Match Futbol 2 HD
RMC Sport 2 HD
›
17:30
FC Dinamo Bucuresti 1948
vs
Rapid
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:00
Zwolle
vs
Heracles Almelo
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
18:00
Wisla Krakov
vs
Slask Wroclaw
1. liga
Canal+Sport
›
18:30
Grasshopper Zürich
vs
FC Zürich
1. liga
SRF zwei HD
›
18:30
Schalke 04
vs
SG Dynamo Dresden
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
SPORT1 DE
›
18:30
Malaga
vs
Lugo
LaLiga 2
M. LaLiga HD
GOL ES
M. LaLiga 2
›
18:45
FC Bologna
vs
AC Miláno
Serie A
Match Futbol 1 HD
M.LCAMPEONES ES
SKY Sport 251 HD
Sport TV3 HD
Match TV HD
Paramount+
Digi Sport 2 RO
Sport2 HU
Sportkanalen HD
beIN Sports 1 HD France
C More Sport 1 HD FI
›
19:00
Waalwijk
vs
Sparta Rotterdam
1. liga
ESPN 2 HD NL
›
19:00
Lille
vs
Stade Brestois 29
1. liga
CANAL+ Decale
Digi Sport 4 RO
›
19:00
Athletic Bilbao
vs
Villarreal
LaLiga
C More Sport 2 HD FI
M. LaLiga HD
ESPN+
beIN Sports 2 HD France
Digi Sport 3 RO
M. LaLiga
›
19:00
CD Leganes
vs
Tenerife
LaLiga 2
M. LaLiga HD
M. LaLiga 1
›
19:30
Seattle
vs
Sporting Kansas City
Major League Soccer
NOVA Sport 1 HD CZ
Univision
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
Sky Sports Football HD
›
19:30
Vitoria Bahia
vs
Brasil De Pelotas
2. liga
Premiere FC South America
19:30
Sporting CP
vs
Moreirense
Portugalská liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
RMC Sport 1 HD
Sport TV1 HD
Match Futbol 2 HD
›
20:00
EC Juventude RS
vs
Ceara CE
1. liga
Premiere FC South America
›
20:00
Santos FC
vs
America FC MG
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:00
Columbus Crew
vs
New York Red Bulls
Major League Soccer
ESPN+
Sky Sports Football HD
›
22:00
Fluminense RJ
vs
Flamengo RJ
1. liga
PFC HD
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
22:00
CSA/AL
vs
Operario PR
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Puebla FC
vs
Club Leon
Liga MX, Apertura
TUDN
22:06
Monterrey
vs
Necaxa
Liga MX, Apertura
Fox Sports 2
22:15
Fortaleza
vs
CA Paranaense PR
1. liga
Premiere FC South America
›
23:30
New Your City FC
vs
DC United
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
Philadelphia
vs
Nashville SC
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
Toronto
vs
Montreal
Major League Soccer
ESPN+
›
24.10.2021
00:00
Minnesota United FC
vs
Los Angeles FC
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
Chicago Fire
vs
Salt Lake
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
Inter Miami CF
vs
FC Cincinnati
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
CF America
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Apertura
Univision
01:00
Colorado
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Los Angeles Galaxy
vs
FC Dallas
Major League Soccer
TUDN
›
02:00
San Jose
vs
Vancouver Whitecaps FC
Major League Soccer
Sportkanalen HD
ESPN+
›
02:00
Chivas Guadalajara
vs
Cruz Azul
Liga MX, Apertura
Universo
06:00
Daegu
vs
Suwon Samsung BW
K-League 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:00
Kajrat Almaty
vs
Lokomotiv Astana
1. liga
Match Futbol 2 HD
›
09:30
Univ Kluž
vs
Unirea Dej
2. liga
Digi Sport 1 RO
10:00
Cerezo Osaka
vs
Yokohama
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:00
CD Feirense
vs
CF Estrela
2. liga
Sport TV1 HD
›
10:15
Twente Enschede
vs
Nijmegen
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
10:30
Fatih Karagumruk SK
vs
Hatayspor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
10:30
Atalanta Bergamasca
vs
Udinese Calcio
Serie A
C More Sport 2 HD FI
Match Futbol 1 HD
M.LCAMPEONES ES
Sport2 HU
beIN Sports 2 HD France
Digi Sport 3 RO
SKY Sport 251 HD
Sport TV3 HD
Paramount+
›
10:30
Altinordu FK
vs
Umraniyespor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
St. Mirren
vs
Glasgow Rangers
1. liga
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
Match Futbol 3 HD
›
11:00
FC Ufa
vs
FC Rubin Kazan
1. liga
Match Premier HD
›
11:00
OGC Nice
vs
Lyon
1. liga
Match Futbol 2 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Digi Sport 2 RO
›
11:00
Rukh Vinnyky
vs
Fc Minaj
1. liga
Football 1 HD UA
›
11:30
St. Pauli
vs
FC Hansa Rostock
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
11:30
Regensburg
vs
Hannover 96
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
11:30
Sandhausen
vs
Werder Brémy
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
›
12:00
FC Sevilla
vs
Levante
LaLiga
Sportkanalen HD
M. LaLiga
beIN SPORT Max 6 HD
M. LaLiga HD
ESPN+
›
12:00
SD Amorebieta
vs
Real Sociedad B
LaLiga 2
M. LaLiga 4
M. LaLiga HD
›
12:00
Mirandes
vs
Almeria
LaLiga 2
M. LaLiga 3
M. LaLiga HD
›
12:30
SC Cambuur
vs
Feyenoord Rotterdam
1. liga
Football 3 HD UA
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
›
12:30
Arnhem
vs
GA Eagles
1. liga
Football 2 HD UA
ESPN 2 HD NL
Sport TV5 HD
›
12:30
Hartberg
vs
Rapid Viedeň
1. liga
Sky Austria 3 HD
›
12:30
LASK
vs
Altach
1. liga
Sky Austria 4 HD
›
13:00
Hamarkameratene
vs
Ranheim
2. liga
MAX HD
›
13:00
Brentford
vs
Leicester City
Anglicko 1.
V Sport 1 HD
Peacock Premium
›
13:00
West Ham United
vs
Tottenham Hotspur
Anglicko 1.
Sky Sports PL HD
V Sport Premium HD
NBCSN (DirecTV SAT (DVB-S))
Sky Sport HD 1 (D)
Sport TV1 HD
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
›
13:00
Zaglebie Lubin
vs
Cracovia Krakow
1. liga
Canal+Sport
›
13:00
Antalyaspor
vs
Istanbul Basaksehir FK
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Sivasspor
vs
Adana Demirspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Verona
vs
Lazio Rím
Serie A
Sport TV3 HD
C More Sport 2 HD FI
C More Live HD
Digi Sport 2 RO
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD
Paramount+
›
13:00
Fiorentina
vs
Cagliari Calcio
Serie A
Paramount+
Match Futbol 1 HD
Digi Sport 4 RO
Sport TV3 HD
beIN Sports 2 HD France
›
13:00
Balikesirspor
vs
Bursaspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:30
Republican FC Akhmat Grozny
vs
FC Ural Yekaterinburg
1. liga
Match Premier HD
›
13:30
1. FC Kolín
vs
Leverkusen
1. liga
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 3 RO
Match Futbol 3 HD
V Sport Football HD SE
ESPN+
beIN SPORT Max 5 HD
›
14:15
FC Barcelona
vs
Real madrid
LaLiga
ESPN+
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga
Digi Sport 1 RO
M. LaLiga HD
beIN Sports 1 HD France
›
14:30
FC Pacos Ferreira
vs
Arouca
Portugalská liga
Sport TV2 HD
›
14:45
Ajax Amsterdam
vs
PSV Eindhoven
1. liga
Match Futbol 2 HD
Football 2 HD UA
ESPN 1 HD NL
Sport TV5 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
FC Salzburg
vs
SK Sturm Graz
1. liga
Sky Austria 1 HD
›
15:00
AS Monako
vs
Montpellier HSC
1. liga
CANAL+ SPORT FR
›
15:30
Manchester United
vs
FC Liverpool
Anglicko 1.
Sky Sports PL HD
V Sport Premium HD
NBCSN (DirecTV SAT (DVB-S))
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
Sport TV3 HD
Sky Sport HD 1 (D)
›
15:30
War.poznaň
vs
Stal Mielec
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
VfB Stuttgart
vs
Union Berlín
1. liga
Match Futbol 3 HD
V Sport Football HD SE
ESPN+
›
15:45
Metalurg Charkov
vs
FC Podillya Khmelnytskyi
2. liga
Football 3 HD UA
16:00
Zenit Petrohrad
vs
FC Spartak Moscow
1. liga
Match Premier HD
›
16:00
Santos
vs
Deportivo Toluca Mexiquense
U20 League
Fox Sports 2
16:00
Fenerbahce
vs
Alanyaspor
1. liga
beIN SPORT Max 8 HD
Football 1 HD UA
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
AS Rím
vs
SSC Neapol
Serie A
Sport2 HU
beIN Sports 2 HD France
M.LCAMPEONES ES
Paramount+
C More Sport 2 HD FI
Match Futbol 1 HD
BT Sport 2
Sportkanalen HD
Digi Sport 2 RO
Sport TV4 HD
›
16:00
Kocaelispor
vs
Genclerbirligi SK
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:15
Burgos
vs
Huesca
LaLiga 2
M. LaLiga 4
M. LaLiga HD
›
16:15
SD Ponferradina
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
M. LaLiga 3
M. LaLiga HD
›
16:30
Real Betis Balompie
vs
Vallecano
LaLiga
beIN SPORT Max 6 HD
ESPN+
C More Live HD
M. LaLiga
Digi Sport 3 RO
M. LaLiga HD
›
17:00
Odds BK
vs
Brann Bergen
1. liga
Eurosport Norge HD
›
17:00
Pumas Unam
vs
Xolos De Tijuana
Liga MX, Apertura
Univision
17:00
Vizela
vs
Benfica Lisbon
Portugalská liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
C More Sport 1 HD FI
RMC Sport 2 HD
Sport TV1 HD
›
17:30
Bochum
vs
Eintracht Frankfurt
1. liga
beIN SPORT Max 5 HD
Match Futbol 3 HD
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
ESPN+
›
17:30
Farul Constanta
vs
Fotbal Club FCSB
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:00
Groningen
vs
Alkmaar
1. liga
Football 3 HD UA
ESPN 1 HD NL
›
18:00
Piast Gliwice
vs
Legia Varšava
1. liga
Canal+Sport
›
18:00
Gremio FB Porto Alegre
vs
Ceara SC CE U23
U23 Brasileiro
PFC HD
18:45
Marseille
vs
Paríž Saint Germain
1. liga
Match Futbol 2 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Digi Sport 2 RO
Sky Sport Football IT HD
›
18:45
Inter Miláno
vs
Juventus Turín
Serie A
Sport TV2 HD
M.LCAMPEONES ES
#Vamos ES
Paramount+
Sport2 HU
Match Futbol 1 HD
beIN Sports 1 HD France
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 3 RO
›
19:00
Atletico Mineiro MG
vs
Cuiaba EC MT
1. liga
Premiere FC South America
›
19:00
Internacional RS
vs
Corinthians SP
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Premiere FC South America
›
19:00
Nautico PE
vs
Vasco da Gama
2. liga
Premiere FC South America
19:00
Clube DO Remo PA
vs
Ponte Preta
2. liga
Premiere FC South America
19:00
Atletico Madrid
vs
Real Sociedad
LaLiga
ESPN+
C More Sport 1 HD FI
beIN Sports 2 HD France
M. LaLiga
C More Live HD
Digi Sport 2 RO
›
19:00
UD Las Palmas
vs
Alcorcon
LaLiga 2
M. LaLiga 2
M. LaLiga HD
›
19:30
Portimonense
vs
Estoril
Portugalská liga
Sport TV3 HD
›
21:00
Austin FC
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
ESPN Deportes
Football 2 HD UA
›
21:15
CA Bragantino SP
vs
Sao Paulo
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
23:15
Velez Sarsfield
vs
Boca Juniors
1. liga
Football 3 HD UA
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
23:30
Orlando City SC
vs
New England Revolution
Major League Soccer
Sport TV5 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Sportkanalen HD
Fox Sports 1
ESPN 4 HD NL
Fox Deportes
›
23:30
Bahia BA
vs
Chapocoense
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:30
Brusque
vs
Vila Nova
2. liga
Premiere FC South America
25.10.2021
00:00
Atletico San Luis
vs
Atlas FC
Liga MX, Apertura
TUDN
02:00
Pachuca
vs
FC Juarez
Liga MX, Apertura
TUDN
12:30
Con.chiajna
vs
FC Brasov Steagul Renaste
2. liga
Digi Sport 1 RO
14:30
ACS FC Academica Clinceni
vs
AFC Uta Arad
1. liga
Digi Sport 1 RO
16:00
FC Lokomotiv Moscow
vs
PFC Sochi
1. liga
Match Premier HD
›
17:00
Besiktas
vs
Galatasaray
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
Sport2 HU
Sport2 CZ
beIN Sports 2 HD France
›
17:30
FC Cfr 1907 Cluj
vs
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:00
Gil Vicente FC
vs
Sporting Braga
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
18:45
Auxerre
vs
Bastia
2. liga
Bein Sports HD 4 TR
NOVA Sport 2 HD CZ
beIN Sports 1 HD France
›
18:45
Red Star FC
vs
Le Mans FC
3. liga
CANAL+ SPORT FR
›
19:00
Getafe
vs
Celta Vigo
LaLiga
beIN SPORT Max 4 HD
ESPN+
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 3 RO
M. LaLiga
›
19:00
Girona
vs
Real Zaragoza
LaLiga 2
C More Sport 2 HD FI
M. LaLiga 1
M. LaLiga
GOL ES
›
19:45
Lanus
vs
CA Talleres De Cordoba
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV3 HD
›
22:00
CA River Plate (ARG)
vs
Argentinos
1. liga
Sport TV1 HD
›
23:00
AC Goianiense GO
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
1. liga
Premiere FC South America
PFC HD
›
26.10.2021
00:30
Palmeiras
vs
Recife PE
1. liga
Premiere FC South America
›
09:30
SV Lafnitz
vs
Wolfsberger AC
Rakúsky pohár
ORF Sport+ HD
›
10:00
MKE Ankaragucu
vs
Somaspor SK
Pohár
A Spor TR
›
12:00
FC Orenburg
vs
FC Dinamo Moscow
Pohár
Match Premier HD
12:00
Bosna a Hercegovina
vs
Rusko
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
Match Arena RU HD
Match Igra RU HD
12:00
Acso Filiasi
vs
AFC Hermannstadt
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
12:30
Altay Izmir
vs
Derince Spor
Pohár
A Spor TR
›
14:00
Metallurg Lipetsk
vs
CSKA Moskva
Pohár
Match Premier HD
14:00
Ukrajina
vs
Španielsko
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
TELEDEPORTE
Football 1 HD UA
14:05
Nemecko
vs
Izrael
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
Das Erste HD
15:00
Kazachstan
vs
Francúzsko
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
W9
15:00
Samsunspor
vs
Konya Anadolu Selcukspor
Pohár
A Spor TR
›
15:00
GM Medias
vs
Chindia Targoviste
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
15:15
Fínsko
vs
Írsko
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, ženy, Európa
YLE TV2 HD
15:30
Bohemians Prague 1905
vs
FC Vysocina Jihlava
Pohár ČMFS
ČT sport
›
16:30
Spezia
vs
FC Janov
Serie A
beIN SPORT Max 4 HD
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
Match Futbol 1 HD
Paramount+
›
16:30
Venezia
vs
Sportiva Salernitana
Serie A
Paramount+
beIN SPORT Max 5 HD
BT Sport 3
DAZN
Match Futbol 2 HD
›
Načítať viac
×
Close