Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
09 May
10 May
11 May
12 May
13 May
25.01.2022
08:45
Melbourne FC
vs
Sydney
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Anagennisi Karditsas 1904
vs
Panathinaikos Atény
Grécky pohár
Match Futbol 2 HD
›
16:00
Senegal
vs
Kapverdy
Africký pohár národov
Sky Sports Main Event HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN Sports 1 HD France
V Sport Premium HD
ESPN 1 HD NL
›
19:00
Maroko
vs
Malawi
Africký pohár národov
Sky Sports PL HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN Sports 1 HD France
V Sport Premium HD
ESPN 2 HD NL
›
19:00
Excelsior Rotterdam
vs
Den Haag
2. liga
ESPN 1 HD NL
›
19:45
Benfica Lisbon
vs
Boavista Fc
Ligový pohár
Football 1 HD UA
Sport TV1 HD
›
19:45
Queens Park Rangers
vs
Swansea City
Anglicko 2.
V Sport Extra HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Sports Football HD
›
26.01.2022
00:00
Boavista RJ
vs
Botafogo RJ
Carioca
Sport TV1 HD
06:05
Macarthur FC
vs
Perth FC
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
15:00
Südtirol
vs
US Triestina Calcio 1918
Serie C, Skupina A
Sky Sport Uno HD
›
15:00
AEK Atény
vs
PAOK Solún
Grécky pohár
Match Futbol 2 HD
›
16:00
Pobrežie Slonoviny
vs
Egypt
Africký pohár národov
Sky Sports Main Event HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
ESPN 1 HD NL
›
18:00
Lamia
vs
Aris Solún
Grécky pohár
Match Futbol 2 HD
›
18:00
Angers
vs
AS St. Etienne
1. liga
Digi Sport 4 RO
Bein Sports HD 2 TR
NOVA Sport 2 HD CZ
›
19:00
EC Juventude RS
vs
Internacional RS
Gaucho
PFC HD
19:00
Mali
vs
Rovníková Guina
Africký pohár národov
beIN Sports 2 HD France
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
Sky Sports PL HD
ESPN 1 HD NL
›
19:00
US Lecce
vs
LR Vicenza Virtus
2. liga
SKY Sport 251 HD
›
19:00
Chelsea Lfc
vs
West Ham United Lfc
1. liga, ženy
V Sport Football HD SE
19:45
Hearts of Midlothian
vs
Celtic Glasgow
1. liga
Match Futbol 3 HD
V Sport Extra HD
Sky Sports Football HD
›
19:45
Sporting CP
vs
Santa Clara
Ligový pohár
Sport TV1 HD
Football 2 HD UA
›
22:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Caxias
Gaucho
PFC HD
27.01.2022
00:35
Flamengo RJ
vs
AA Portuguesa RJ
Carioca
Sport TV1 HD
09:10
Austrália
vs
Vietnam
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, Ázia
C More Sport 1 HD FI
›
10:00
Japonsko
vs
Čína
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, Ázia
C More Sport 2 HD FI
›
19:30
Arsenal LFC
vs
Brighton & Hove Albion Lfc
1. liga, ženy
Sky Sports Main Event HD
20:15
Estoril
vs
Arouca
Portugalská liga
Sport TV2 HD
›
21:00
Ekvádor
vs
Brazília
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
Sport TV1 HD
beIN Sports 1 HD France
V Sport Premium HD
M.LCAMPEONES ES
Match Futbol 1 HD
Match TV HD
›
23:00
Paraguaj
vs
Uruguaj
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
Sport TV2 HD
beIN Sports 3 HD France
M.LCAMPEON 1 ES
Match Futbol 2 HD
›
28.01.2022
00:00
USA
vs
Salvador
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia
TUDN
›
00:15
Čile
vs
Argentína
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
Match TV HD
V Sport Football HD SE
beIN Sports 2 HD France
#Vamos ES
Sport TV1 HD
Match Futbol 1 HD
›
18:00
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
vs
Universitatea Craiova 1948 CS
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:00
Ajaccio AC
vs
Auxerre
2. liga
beIN Sports 2 HD France
›
19:00
TOP Oss
vs
Den Bosch
2. liga
ESPN 1 HD NL
›
19:45
Greenock Morton FC
vs
Raith Rovers
2. liga
V Sport Football HD SE
›
19:45
Huddersfield Town
vs
Stoke City
Anglicko 2.
Sky Sports Football HD
novasports2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN SPORT Max 4 HD
Bein Sports HD 2 TR
V Sport Extra HD
›
20:00
Valladolid
vs
Gijon
LaLiga 2
Digi Sport 4 RO
GOL ES
M. LaLiga
›
20:00
Nantes
vs
Stade Brestois 29
Francúzsky pohár
Match Futbol 2 HD
Football 3 HD UA
Bein Sports MAX HD 2 TR
EUROSPORT 2 FR
›
20:15
CD Trofense
vs
Benfica Lissabon B
2. liga
Sport TV1 HD
›
21:00
Kolumbia
vs
Peru
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
Sport TV2 HD
Match Futbol 1 HD
beIN SPORT Max 5 HD
V Sport Premium HD
M.LCAMPEONES ES
›
22:00
Venezuela
vs
Bolívia
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
Match Futbol 2 HD
beIN SPORT Max 4 HD
M.LCAMPEON 1 ES
›
29.01.2022
00:00
Perth Glory
vs
Wellington Phoenix
W-League
BT Sport 2
05:50
Brisbane Roar FC
vs
Melbourne City FC
W-League
BT Sport 2
06:35
Melbourne FC
vs
Wellington
Pohár
BT Sport 2
08:45
Brisbane Roar
vs
Western Sydney Wanderers FC
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
08:45
Western United FC
vs
Melbourne City FC
1. liga
Bein Sports HD 4 TR
›
11:00
FC Barcelona
vs
Real Betis Balompie
Primera Division, ženy
BT Sport//ESPN
12:00
FC Voluntari
vs
GM Medias
1. liga
Digi Sport 1 RO
12:30
Ross County
vs
Glasgow Rangers
1. liga
Sky Sports Football HD
V Sport Premium HD
Match Futbol 3 HD
›
13:00
FC Viktoria 1889 Berlin
vs
Zwickau
3. Liga
rbb Berlin HD
13:00
Kaiserslautern
vs
Hallescher
3. Liga
SWR Fernsehen BW HD
13:00
Panathinaikos Atény
vs
Asteras Tripolis
1. liga
Match Futbol 3 HD
›
13:00
Paris Saint Germain
vs
Lyon
Pohár, ženy
EUROSPORT 2 FR
13:05
Energie Cottbus
vs
FC Carl Zeiss Jena
4. liga, Severovýchod
MDR S-ANHALT HD
13:30
Juventus
vs
Feralpisalo
Serie C, Skupina A
Sky Sport Uno HD
›
13:30
Lecco
vs
US Triestina Calcio 1918
Serie C, Skupina A
SKY Sport 252 HD
›
15:00
Fulham
vs
Blackpool
Anglicko 2.
V Sport Extra HD
Bein Sports HD 2 TR
beIN Sports 2 HD France
novasports2 HD
›
15:00
ACS FC Academica Clinceni
vs
Farul Constanta
1. liga
Digi Sport 1 RO
15:00
SD Amorebieta
vs
Girona
LaLiga 2
M. LaLiga
›
15:00
AE Larissa FC
vs
PAOK Thessaloniki B
Super League 2
ERT3 HD
15:30
Excelsior Rotterdam
vs
Emmen
2. liga
ESPN 1 HD NL
›
16:00
Gambia
vs
Kamerun
Africký pohár národov
Sky Sports Football HD
beIN Sports 1 HD France
BBC 2 Wales
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 2 HD NL
›
16:55
Magdeburg
vs
1. FC Saarbrücken
3. Liga
Das Erste HD
17:15
Eibar
vs
Huesca
LaLiga 2
M. LaLiga 1
#Vamos ES
›
17:15
Lugo
vs
Burgos
LaLiga 2
M. LaLiga
›
17:30
Peterborough United
vs
Sheffield United
Anglicko 2.
Novasports Prime HD
Sky Sports Football HD
V Sport Extra HD
Bein Sports HD 3 TR
beIN Sports 2 HD France
›
17:30
Reims
vs
Bastia
Francúzsky pohár
Football 2 HD UA
Football 2 UA
Bein Sports HD 2 TR
Match Futbol 2 HD
›
17:45
FC Eindhoven
vs
Maastricht
2. liga
ESPN 1 HD NL
›
18:00
Rapid
vs
AFC Uta Arad
1. liga
Digi Sport 1 RO
19:00
Burkina Faso
vs
Tunisko
Africký pohár národov
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports PL HD
beIN Sports 1 HD France
ESPN 2 HD NL
›
19:30
BSC Young Boys
vs
Lugano
1. liga
SRF zwei HD
›
19:45
Benfica Lisbon
vs
Sporting CP
Ligový pohár
Football 1 HD UA
›
20:00
Real Oviedo
vs
Almeria
LaLiga 2
M. LaLiga
#Vamos ES
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 4 HD
›
20:00
Marseille
vs
Montpellier HSC
Francúzsky pohár
Match Futbol 2 HD
Bein Sports HD 2 TR
Football 3 HD UA
EUROSPORT 2 FR
›
21:00
Volta Redonda FC RJ
vs
Flamengo RJ
Carioca
Sport TV2 HD
30.01.2022
05:05
Sydney
vs
Central Coast
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
05:05
Newcastle Jets
vs
Canberra United FC
W-League
BT Sport//ESPN
07:45
Newcastle United
vs
Adelaide
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 2 TR
›
11:00
CD Nacional
vs
FC Porto B
2. liga
Sport TV1 HD
›
11:15
Venlo
vs
Dordrecht
2. liga
ESPN 1 HD NL
›
12:00
Chindia Targoviste
vs
Mioveni
1. liga
Digi Sport 1 RO
12:45
Rio Ave FC
vs
Varzim
2. liga
Sport TV2 HD
›
12:45
Olympiacos Piraeus B
vs
Niki Volou
Super League 2
ERT3 HD
ERT Sports HD
12:45
Apollon Pontou
vs
AO Xanthi FC
Super League 2
ERT Sports HD
12:45
AS Elpis Skoutareos
vs
Thesprotos
Super League 2
ERT3 HD
12:45
Kifisias
vs
AEK Athens B
Super League 2
ERT3 HD
13:00
CD Leganes
vs
Alcorcon
LaLiga 2
M. LaLiga
›
13:00
Giannina
vs
APOLLON Smirnis
1. liga
Novasports Prime HD
›
13:30
Almere FC
vs
Telstar
2. liga
ESPN 1 HD NL
›
13:30
Derby County
vs
Birmingham
Anglicko 2.
novasports2 HD
Sky Sports Football HD
V Sport Extra HD
V Sport Premium HD
beIN SPORT Max 4 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 2 TR
›
13:30
Entella
vs
Modena
Serie C, Skupina A
SKY Sport 256 HD
13:30
Reggiana
vs
Siena
Serie C, Skupina A
SKY Sport 255 HD
13:30
Cittadella
vs
Cosenza
2. liga
SKY Sport 253 HD
›
13:30
LR Vicenza Virtus
vs
US Alessandria Calcio 1912
2. liga
SKY Sport 254 HD
›
13:30
Parma Calcio 1913 S.r.l.
vs
Crotone
2. liga
SKY Sport 252 HD
›
14:15
Mezokovesd Zsory SE
vs
MTK Budapešť FC
1. liga
Duna World/M4 Sport+
›
15:00
U Craiova 1948 SA
vs
FC Arges Pitesti
1. liga
Digi Sport 1 RO
15:00
Cartagena
vs
Fuenlabrada
LaLiga 2
M. LaLiga
M. LaLiga 1
›
15:00
Egypt
vs
Maroko
Africký pohár národov
V Sport Premium HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Kallithea
vs
Diagoras
Super League 2
ERT Sports HD
15:15
AEK Atény
vs
Volos Nps
1. liga
Match Futbol 3 HD
›
15:30
Vizela
vs
Vitoria Guimaraes
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
15:30
Portimonense
vs
Tondela
Portugalská liga
Sport TV2 HD
›
15:45
Den Haag
vs
De Graafschap
2. liga
ESPN 1 HD NL
›
16:00
Cardiff City
vs
Nottingham
Anglicko 2.
novasports2 HD
Sky Sports Football HD
V Sport Extra HD
beIN SPORT Max 4 HD
Bein Sports HD 3 TR
›
16:30
SS Monopoli 1966
vs
Virtus Francavilla Calcio
Serie C, Skupina A
SKY Sport 252 HD
17:15
UD Las Palmas
vs
Real Sociedad B
LaLiga 2
M. LaLiga
›
17:15
Mirandes
vs
Malaga
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
17:30
PAOK Solún
vs
Olympiakos Pireus
1. liga
Novasports Prime HD
›
17:30
Bergerac Perigord FC
vs
AS St. Etienne
Francúzsky pohár
Football 2 HD UA
Match Futbol 2 HD
Bein Sports HD 2 TR
EUROSPORT 2 FR
›
18:00
FC Dinamo Bucuresti 1948
vs
Fotbal Club FCSB
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:00
Sporting Braga
vs
Moreirense
Portugalská liga
Sport TV2 HD
›
19:00
Senegal
vs
Rovníková Guina
Africký pohár národov
V Sport Premium HD
beIN Sports 2 HD France
BBC 2 Wales
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
›
20:00
SD Ponferradina
vs
Tenerife
LaLiga 2
M. LaLiga
Digi Sport 2 RO
#Vamos ES
beIN SPORT Max 4 HD
›
20:00
RC Lens
vs
AS Monako
Francúzsky pohár
Football 1 HD UA
Match TV HD
V Sport 1 HD
Match Futbol 2 HD
Bein Sports HD 2 TR
EUROSPORT 2 FR
›
20:05
Kanada
vs
USA
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia
V Sport Football HD SE
Telemundo
›
20:30
FC Porto
vs
CS Maritimo Madeira
Portugalská liga
C More Sport 1 HD FI
Sport TV1 HD
BT Sport 2
Match Futbol 3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
21:00
Madureira
vs
Fluminense RJ
Carioca
Sport TV4 HD
31.01.2022
14:00
FC Šachťor Doneck
vs
FK Crvena Zvezda
Priateľské zápasy klubov
Football 1 HD UA
17:00
Casa Pia
vs
FC Penafiel
2. liga
Sport TV1 HD
›
18:00
FC Cfr 1907 Cluj
vs
Botosani
1. liga
Digi Sport 1 RO
19:00
Estoril
vs
FC Pacos Ferreira
Portugalská liga
Sport TV2 HD
›
19:45
Portsmouth
vs
Charlton
3. liga
beIN SPORT Max 4 HD
Sky Sports Football HD
V Sport Extra HD
Bein Sports HD 3 TR
›
20:00
Ibiza
vs
Real Zaragoza
LaLiga 2
GOL ES
Digi Sport 2 RO
M. LaLiga
›
20:15
Paríž Saint Germain
vs
OGC Nice
Francúzsky pohár
EUROSPORT 2 FR
Football 1 HD UA
V Sport Premium HD
Match Futbol 2 HD
Bein Sports HD 2 TR
FRANCE 3
›
21:15
Famalicao
vs
Arouca
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
01.02.2022
08:45
Macarthur FC
vs
Western United FC
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
10:10
Japonsko
vs
Saudská Arábia
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, Ázia
C More Sport 1 HD FI
Sportkanalen HD
›
13:30
US Triestina Calcio 1918
vs
Juventus
Serie C, Skupina A
Sky Sport Uno HD
›
16:00
Omán
vs
Austrália
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, Ázia
C More Sport 2 HD FI
›
17:00
Südtirol
vs
Albinoleffe
Serie C, Skupina A
SKY Sport 251 HD
›
18:00
Auxerre
vs
Paris FC
2. liga
Bein Sports HD 2 TR
beIN Sports 1 HD France
›
19:45
Hibernian Edinburgh
vs
Hearts of Midlothian
1. liga
V Sport Premium HD
Match Futbol 3 HD
Sky Sports Football HD
›
20:00
Lyon
vs
Marseille
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
Digi Sport 2 RO
Match Futbol 2 HD
›
20:30
Bolívia
vs
Čile
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
M.LCAMPEONES ES
Sport TV2 HD
beIN Sports 2 HD France
›
22:00
Sete de Setembro PE
vs
Nautico PE
Pernambucano
PFC HD
23:00
Uruguaj
vs
Venezuela
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
Sport TV3 HD
M.LCAMPEON 1 ES
beIN Sports 1 HD France
Match Futbol 2 HD
›
23:30
Argentína
vs
Kolumbia
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
Sport TV2 HD
#Vamos ES
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
›
02.02.2022
00:30
Brazília
vs
Paraguaj
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
Sport TV1 HD
V Sport Football HD SE
beIN Sports 3 HD France
Match Futbol 1 HD
M.LCAMPEONES ES
›
02:00
Peru
vs
Ekvádor
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
Sport TV2 HD
beIN Sports 2 HD France
M.LCAMPEON 1 ES
›
08:35
Sydney FC
vs
Brisbane Roar FC
W-League
BT Sport 2
08:45
Western Sydney Wanderers FC
vs
Perth FC
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Asteras Tripolis
vs
Giannina
1. liga
Novasports Prime HD
›
13:00
Olympiacos Piraeus B
vs
AO Xanthi FC
Super League 2
ERT Sports HD
13:30
Egaleo Atény
vs
Kalamata
Super League 2
ERT3 HD
15:15
OFI Kréta
vs
Panathinaikos Atény
1. liga
Match Futbol 2 HD
›
15:15
Olympiakos Pireus
vs
Panetolikos
1. liga
novasports2 HD
›
17:30
Aris Solún
vs
AEK Atény
1. liga
Novasports Prime HD
›
18:00
Athletic Bilbao
vs
SD Eibar
Primera Division, ženy
TELEDEPORTE
19:00
Benfica Lisbon
vs
Gil Vicente FC
Portugalská liga
Match Futbol 1 HD
C More Sport 1 HD FI
›
19:00
Burkina Faso
vs
Senegal
Africký pohár národov
beIN Sports 1 HD France
Sky Sports PL HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
›
19:00
Vallecano
vs
RCD Mallorca
Pohár
Sport TV2 HD
Sport2 HU
›
19:30
APOLLON Smirnis
vs
PAOK Solún
1. liga
Match Futbol 2 HD
›
19:30
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
EC Sao Jose RS
Gaucho
PFC HD
19:45
Celtic Glasgow
vs
Glasgow Rangers
1. liga
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
›
20:00
Pescara Calcio
vs
Carrarese Calcio 1908
Serie C, Skupina A
Sky Sport Uno HD
20:00
Valencia
vs
Cádiz
Pohár
Sport TV3 HD
Sport1 HU
L'EQUIPE 21 HD
›
20:45
Belenenses
vs
Sporting CP
Portugalská liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
C More Sport 2 HD FI
Match Futbol 3 HD
›
22:15
Flamengo RJ
vs
Boavista RJ
Carioca
Sport TV2 HD
22:30
Uberlandia
vs
Atletico Mineiro MG
Mineiro
PFC HD
03.02.2022
00:30
USA
vs
Honduras
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia
Univision
Fox Sports 1
V Sport Premium HD
›
08:45
Newcastle United
vs
Brisbane Roar
1. liga
BT Sport 2
Bein Sports HD 2 TR
›
15:15
Atromitos
vs
Lamia
1. liga
Novasports Prime HD
›
16:30
AL Jazira (UAE)
vs
AS Pirae
FIFA, klubové majstrovstvá sveta
Fox Sports 2
›
17:00
Us Avellino 1912
vs
Juve Stabia
Serie C, Skupina A
SKY Sport 252 HD
19:00
Kamerun
vs
Egypt
Africký pohár národov
ESPN 1 HD NL
beIN Sports 1 HD France
Sky Sports PL HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Real Sociedad
vs
Real Betis Balompie
Pohár
Sport TV3 HD
›
20:30
Athletic Bilbao
vs
Real madrid
Pohár
Sport2 HU
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
L'EQUIPE 21 HD
›
23:15
Fluminense RJ
vs
Audax Rio RJ
Carioca
Sport TV1 HD
04.02.2022
00:30
EC Juventude RS
vs
Novo Hamburgo
Gaucho
PFC HD
06:05
Adelaide United FC
vs
Newcastle Jets
W-League
BT Sport 2
08:45
Adelaide
vs
Sydney
1. liga
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 2 TR
›
15:30
Mioveni
vs
FC Voluntari
1. liga
Digi Sport 1 RO
16:00
Wolfsberger AC
vs
Floridsdorfer AC
Rakúsky pohár
ORF Sport+ HD
›
17:00
Nieciecza
vs
Jagiellonia Bialystok
1. liga
Canal+Sport
›
17:00
Atiker Konyaspor 1922
vs
Giresunspor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
Kayserispor
vs
Hatayspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:30
1. FC Heidenheim 1846
vs
Hannover 96
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
Match Futbol 3 HD
Digi Sport 2 RO
›
17:30
Norimberg
vs
Ingolstadt
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
›
17:55
GM Medias
vs
Rapid
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:15
TSG 1899 Hoffenheim
vs
1. FC Köln
Bundesliga, ženy
EUROSPORT 1 DE
EUROSPORT 1 DE HD
V Sport 1 HD
18:20
SV Ried
vs
SK Austria Klagenfurt
Rakúsky pohár
ORF Sport+ HD
›
19:00
Emmen
vs
TOP Oss
2. liga
ESPN 2 HD NL
›
19:30
Zaglebie Lubin
vs
Legia Varšava
1. liga
Canal+Sport
›
19:30
Hertha BSC
vs
Bochum
1. liga
ESPN+
SKY Sport 251 HD
Match Futbol 3 HD
V Sport Football HD SE
beIN Sports 1 HD France
Digi Sport 4 RO
M.LCAMPEONES ES
Sky Sports Mix HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
19:45
Birmingham
vs
Sheffield United
Anglicko 2.
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN SPORT Max 6 HD
V Sport Extra HD
Sky Sports Football HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
19:45
FC Fleury 91
vs
Montpellier Hsc
1. liga, ženy
CANAL+ SPORT FR
20:00
Marseille
vs
Angers
1. liga
Sky Sport Football IT HD
Bein Sports HD 2 TR
Digi Sport 2 RO
›
20:00
Getafe
vs
Levante
LaLiga
C More Sport 2 HD FI
beIN SPORT Max 5 HD
Digi Sport 3 RO
M. LaLiga HD
ESPN+
M. LaLiga
›
20:00
Almeria
vs
Ibiza
LaLiga 2
GOL ES
beIN SPORT Max 7 HD
›
20:00
Burgos
vs
Alcorcon
LaLiga 2
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga 1
›
20:00
Manchester United
vs
Middlesbrough
FA Cup
V Sport Premium HD
Sport TV1 HD
Match Futbol 1 HD
Match TV HD
beIN Sports 2 HD France
NOVA Sport 2 HD CZ
›
05.02.2022
06:05
Melbourne FC
vs
Western United FC
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
06:05
Canberra United FC
vs
Perth Glory
W-League
BT Sport 2
10:30
Gazisehir Gaziantep FK
vs
Sivasspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
10:30
Tuzlaspor
vs
Balikesirspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
10:30
Kecioerenguecue
vs
Samsunspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:30
AFC Uta Arad
vs
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
1. liga
Digi Sport 1 RO
12:30
Werder Brémy
vs
Karlsruhe
2. Bundesliga
Bein Sports HD 3 TR
Sky Bundesliga HD 9
›
12:30
Schalke 04
vs
Regensburg
2. Bundesliga
Bein Sports HD 4 TR
Match Futbol 3 HD
Digi Sport 3 RO
Sky Bundesliga HD 4
›
12:30
Sandhausen
vs
FC Aue
2. Bundesliga
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 6
›
Načítať viac
×
Close