Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
01.02.2022
08:45
Macarthur FC
vs
Western United FC
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
10:10
Japonsko
vs
Saudská Arábia
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, Ázia
Sportkanalen HD
C More Sport 1 HD FI
›
13:30
US Triestina Calcio 1918
vs
Juventus
Serie C, Skupina A
Sky Sport Uno HD
›
16:00
Omán
vs
Austrália
Majstrovstvá Sveta, kvalifikácia, Ázia
C More Sport 2 HD FI
›
17:00
Südtirol
vs
Albinoleffe
Serie C, Skupina A
SKY Sport 251 HD
›
18:00
Auxerre
vs
Paris FC
2. liga
Bein Sports HD 2 TR
beIN Sports 1 HD France
›
19:45
Hibernian Edinburgh
vs
Hearts of Midlothian
1. liga
V Sport Premium HD
Match Futbol 3 HD
Sky Sports Football HD
›
20:00
Lyon
vs
Marseille
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
Match Futbol 2 HD
Digi Sport 2 RO
›
20:30
Bolívia
vs
Čile
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
Sport TV2 HD
beIN Sports 2 HD France
M.LCAMPEONES ES
›
22:00
Sete de Setembro PE
vs
Nautico PE
Pernambucano
PFC HD
23:00
Uruguaj
vs
Venezuela
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
beIN Sports 1 HD France
Match Futbol 2 HD
Sport TV3 HD
M.LCAMPEON 1 ES
›
23:30
Argentína
vs
Kolumbia
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
Sport TV2 HD
#Vamos ES
›
02.02.2022
00:30
Brazília
vs
Paraguaj
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
Sport TV1 HD
M.LCAMPEONES ES
V Sport Football HD SE
beIN Sports 3 HD France
Match Futbol 1 HD
›
02:00
Peru
vs
Ekvádor
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia, CONMEBOL
beIN Sports 2 HD France
Sport TV2 HD
M.LCAMPEON 1 ES
›
08:35
Sydney FC
vs
Brisbane Roar FC
W-League
BT Sport 2
08:45
Western Sydney Wanderers FC
vs
Perth FC
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Asteras Tripolis
vs
Giannina
1. liga
Novasports Prime HD
›
13:00
Olympiacos Piraeus B
vs
AO Xanthi FC
Super League 2
ERT Sports HD
13:30
Egaleo Atény
vs
Kalamata
Super League 2
ERT3 HD
15:15
OFI Kréta
vs
Panathinaikos Atény
1. liga
Match Futbol 2 HD
›
15:15
Olympiakos Pireus
vs
Panetolikos
1. liga
novasports2 HD
›
17:30
Aris Solún
vs
AEK Atény
1. liga
Novasports Prime HD
›
18:00
Athletic Bilbao
vs
SD Eibar
Primera Division, ženy
TELEDEPORTE
19:00
Benfica Lisbon
vs
Gil Vicente FC
Portugalská liga
C More Sport 1 HD FI
Match Futbol 1 HD
›
19:00
Burkina Faso
vs
Senegal
Africký pohár národov
beIN Sports 1 HD France
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
Sky Sports PL HD
›
19:00
Vallecano
vs
RCD Mallorca
Pohár
Sport2 HU
Sport TV2 HD
›
19:30
APOLLON Smirnis
vs
PAOK Solún
1. liga
Match Futbol 2 HD
›
19:30
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
EC Sao Jose RS
Gaucho
PFC HD
19:45
Celtic Glasgow
vs
Glasgow Rangers
1. liga
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
›
20:00
Pescara Calcio
vs
Carrarese Calcio 1908
Serie C, Skupina A
Sky Sport Uno HD
20:00
Valencia
vs
Cádiz
Pohár
Sport1 HU
L'EQUIPE 21 HD
Sport TV3 HD
›
20:45
Belenenses
vs
Sporting CP
Portugalská liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Match Futbol 3 HD
C More Sport 2 HD FI
›
22:15
Flamengo RJ
vs
Boavista RJ
Carioca
Sport TV2 HD
22:30
Uberlandia
vs
Atletico Mineiro MG
Mineiro
PFC HD
03.02.2022
00:30
USA
vs
Honduras
Majstrovstvá sveta, kvalifikácia
V Sport Premium HD
Univision
Fox Sports 1
›
08:45
Newcastle United
vs
Brisbane Roar
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
BT Sport 2
›
15:15
Atromitos
vs
Lamia
1. liga
Novasports Prime HD
›
16:30
AL Jazira (UAE)
vs
AS Pirae
FIFA, klubové majstrovstvá sveta
Fox Sports 2
›
17:00
Us Avellino 1912
vs
Juve Stabia
Serie C, Skupina A
SKY Sport 252 HD
19:00
Kamerun
vs
Egypt
Africký pohár národov
beIN Sports 1 HD France
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
Sky Sports PL HD
›
19:00
Real Sociedad
vs
Real Betis Balompie
Pohár
Sport TV3 HD
›
20:30
Athletic Bilbao
vs
Real madrid
Pohár
Sport2 HU
L'EQUIPE 21 HD
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
›
23:15
Fluminense RJ
vs
Audax Rio RJ
Carioca
Sport TV1 HD
04.02.2022
00:30
EC Juventude RS
vs
Novo Hamburgo
Gaucho
PFC HD
06:05
Adelaide United FC
vs
Newcastle Jets
W-League
BT Sport 2
08:45
Adelaide
vs
Sydney
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:30
Mioveni
vs
FC Voluntari
1. liga
Digi Sport 1 RO
16:00
Wolfsberger AC
vs
Floridsdorfer AC
Rakúsky pohár
ORF Sport+ HD
›
17:00
Nieciecza
vs
Jagiellonia Bialystok
1. liga
Canal+Sport
›
17:00
Atiker Konyaspor 1922
vs
Giresunspor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
Kayserispor
vs
Hatayspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:30
1. FC Heidenheim 1846
vs
Hannover 96
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
Match Futbol 3 HD
Digi Sport 2 RO
›
17:30
Norimberg
vs
Ingolstadt
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
›
17:55
GM Medias
vs
Rapid
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:15
TSG 1899 Hoffenheim
vs
1. FC Köln
Bundesliga, ženy
EUROSPORT 1 DE
EUROSPORT 1 DE HD
V Sport 1 HD
18:20
SV Ried
vs
SK Austria Klagenfurt
Rakúsky pohár
ORF Sport+ HD
›
19:00
Emmen
vs
TOP Oss
2. liga
ESPN 2 HD NL
›
19:30
Zaglebie Lubin
vs
Legia Varšava
1. liga
Canal+Sport
›
19:30
Hertha BSC
vs
Bochum
1. liga
beIN Sports 1 HD France
Sky Sports Mix HD
Match Futbol 3 HD
ESPN+
SKY Sport 251 HD
Digi Sport 4 RO
M.LCAMPEONES ES
Bein Sports MAX HD 1 TR
V Sport Football HD SE
›
19:45
Birmingham
vs
Sheffield United
Anglicko 2.
beIN SPORT Max 6 HD
V Sport Extra HD
Sky Sports Football HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
19:45
FC Fleury 91
vs
Montpellier Hsc
1. liga, ženy
CANAL+ SPORT FR
20:00
Marseille
vs
Angers
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
Sky Sport Football IT HD
Digi Sport 2 RO
›
20:00
Getafe
vs
Levante
LaLiga
beIN SPORT Max 5 HD
ESPN+
M. LaLiga HD
C More Sport 2 HD FI
M. LaLiga
Digi Sport 3 RO
›
20:00
Almeria
vs
Ibiza
LaLiga 2
beIN SPORT Max 7 HD
GOL ES
›
20:00
Burgos
vs
Alcorcon
LaLiga 2
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga 1
›
20:00
Manchester United
vs
Middlesbrough
FA Cup
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Match Futbol 1 HD
Match TV HD
Sport TV1 HD
›
05.02.2022
06:05
Melbourne FC
vs
Western United FC
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
06:05
Canberra United FC
vs
Perth Glory
W-League
BT Sport 2
10:30
Gazisehir Gaziantep FK
vs
Sivasspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
10:30
Tuzlaspor
vs
Balikesirspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
10:30
Kecioerenguecue
vs
Samsunspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:30
AFC Uta Arad
vs
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
1. liga
Digi Sport 1 RO
12:30
Werder Brémy
vs
Karlsruhe
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 9
Bein Sports HD 3 TR
›
12:30
Schalke 04
vs
Regensburg
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
Match Futbol 3 HD
Digi Sport 3 RO
Bein Sports HD 4 TR
›
12:30
Sandhausen
vs
FC Aue
2. Bundesliga
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 6
›
12:30
Chelsea
vs
Plymouth
FA Cup
beIN Sports 2 HD France
Sport TV2 HD
NOVA Sport 1 HD CZ
V Sport Premium HD
Match Futbol 2 HD
›
12:30
Kidderminster Harriers FC
vs
West Ham United
FA Cup
beIN SPORT Max 4 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Sport TV3 HD
BBC 1 London
›
12:45
Ergotelis
vs
Apo Levadeiakos FC
Super League 2
ERT3 HD
13:00
Elche
vs
Deportivo Alaves Sad
LaLiga
beIN SPORT Max 9 HD
ESPN+
M. LaLiga
C More Live HD
M. LaLiga HD
Digi Sport 2 RO
›
13:00
Zwickau
vs
Kaiserslautern
3. Liga
SWR Fernsehen BW HD
MDR S-ANHALT HD
SR Fernsehen HD
13:00
Havelse
vs
SV Meppen 1912
3. Liga
NDR FS HH HD
13:00
Trabzonspor
vs
Kasimpasa
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Fatih Karagumruk SK
vs
Malatya Bld
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Bursaspor
vs
Altinordu FK
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Crotone
vs
Cittadella
2. liga
SKY Sport 257 HD
›
13:00
Ternana Calcio
vs
Urbs Reggina 1914
2. liga
SKY Sport 256 HD
›
13:00
US Alessandria Calcio 1912
vs
Pisa
2. liga
SKY Sport 252 HD
›
13:00
Benevento
vs
Parma Calcio 1913 S.r.l.
2. liga
Sky Sport Uno HD
›
13:00
Como
vs
US Lecce
2. liga
SKY Sport 254 HD
›
13:00
Cosenza
vs
Brescia Calcio
2. liga
SKY Sport 253 HD
›
13:30
EA Guingamp
vs
Paris Saint Germain
1. liga, ženy
CANAL+ SPORT FR
13:30
Dijon Fco
vs
Soyaux Asj
1. liga, ženy
MultiSports FR 2 HD
13:30
Paris FC
vs
AS Saint Etienne
1. liga, ženy
MultiSports FR 1 HD
13:30
Renate
vs
Südtirol
Serie C, Skupina A
SKY Sport 258 HD
›
13:30
AS Roma
vs
ASD Pomigliano
Serie A, ženy
La7
13:45
Kisvarda FC
vs
Budapest Honved FC
1. liga
Duna World/M4 Sport+
›
14:00
Stal Mielec
vs
Gornik Zabrze
1. liga
Canal+Sport
›
14:00
Toulouse
vs
Dijon
2. liga
beIN Sports 1 HD France
›
14:00
Farul Constanta
vs
Chindia Targoviste
1. liga
Digi Sport 1 RO
14:00
AS Rím
vs
FC Janov
Serie A
Digi Sport 4 RO
Paramount+
Sport2 HU
beIN SPORT Max10 HD
C More Sport 2 HD FI
M.LCAMPEONES ES
Sport TV4 HD
Match Futbol 1 HD
›
14:30
VfB Stuttgart
vs
Eintracht Frankfurt
1. liga
Sky Bundesliga HD 2
Bein Sports HD 3 TR
beIN SPORT Max 7 HD
ESPN+
novasports3 HD
›
14:30
1. Fsv Mainz 05
vs
Hoffenheim 1899
1. liga
Sky Bundesliga HD 6
ESPN+
Match Futbol 3 HD
›
14:30
Augsburg
vs
Union Berlín
1. liga
Sky Bundesliga HD 5
ESPN+
novasports5 HD
›
14:30
DSC Arminia Bielefeld
vs
Borussia M'gladbach
1. liga
beIN SPORT Max 5 HD
Sky Bundesliga HD 3
Sky Sport Football IT HD
ESPN+
novasports4 HD
›
14:30
1. FC Kolín
vs
SC Freiburg
1. liga
Bein Sports HD 4 TR
beIN SPORT Max 6 HD
Sky Bundesliga HD 4
ESPN+
›
15:00
Hull City
vs
Preston North End
Anglicko 2.
Bein Sports MAX HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Real Sociedad B
vs
Lugo
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
15:00
Niki Volou
vs
Panseraikos FC
Super League 2
ERT3 HD
15:00
Everton
vs
Brentford
FA Cup
beIN SPORT Max 4 HD
V Sport Extra HD
›
15:00
Manchester City
vs
Fulham
FA Cup
beIN Sports 2 HD France
V Sport Football HD SE
Sport TV2 HD
Match Futbol 2 HD
›
15:00
Wolverhampton Wanderers
vs
Norwich City
FA Cup
beIN SPORT Max 8 HD
Sport TV3 HD
›
15:15
RCD Mallorca
vs
Cádiz
LaLiga
Digi Sport 3 RO
ESPN+
M. LaLiga
C More Live HD
›
15:15
Frosinone
vs
LR Vicenza Virtus
2. liga
SKY Sport 251 HD
›
15:30
Utrecht
vs
SC Cambuur
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
15:30
CS Maritimo Madeira
vs
Estoril
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
15:30
Feralpisalo
vs
Albinoleffe
Serie C, Skupina A
SKY Sport 259
›
15:30
Rapid Viedeň
vs
Hartberg
Rakúsky pohár
ORF 1 HD
›
16:00
Gyirmot FC Gyor
vs
Ujpest FC
1. liga
Duna World/M4 Sport+
›
16:00
AS St. Etienne
vs
Montpellier HSC
1. liga
novasports2 HD
Digi Sport 4 RO
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Fenerbahce
vs
Istanbul Basaksehir FK
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max 9 HD
Football 1 HD UA
›
16:00
Denizlispor
vs
Eyupspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
Piast Gliwice
vs
MKS Pogon Štetín
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:30
El Ahly Káhira
vs
Monterrey
FIFA, klubové majstrovstvá sveta
AD SPORT1 HD
Fox Deportes
›
17:00
Inter Miláno
vs
AC Miláno
Serie A
Match TV HD
Digi Sport 1 RO
Paramount+
Sport2 HU
beIN Sports 1 HD France
C More Sport 2 HD FI
M.LCAMPEONES ES
Sport TV3 HD
BT Sport 2
›
17:15
Real Zaragoza
vs
Malaga
LaLiga 2
M. LaLiga 1
#Vamos ES
›
17:30
Swansea City
vs
Blackburn Rovers
Anglicko 2.
Bein Sports HD 4 TR
beIN SPORT Max 7 HD
Sky Sports Football HD
›
17:30
Bayern Mníchov
vs
RB Leipzig
1. liga
novasports3 HD
Match Futbol 1 HD
Match TV HD
Digi Sport 2 RO
Sky Bundesliga HD 1
Bein Sports HD 3 TR
beIN Sports 2 HD France
Sky Sport Football IT HD
Sky Sports Football HD
ESPN+
V Sport Premium HD
›
17:30
Celta Vigo
vs
Vallecano
LaLiga
Digi Sport 3 RO
C More MAX HD FI
beIN SPORT Max 5 HD
ESPN+
M. LaLiga
C More Live HD
›
17:30
Ascoli
vs
Perugia
2. liga
Sky Sport Calcio HD
›
17:30
Aris Solún
vs
Volos Nps
1. liga
Novasports Prime HD
›
17:30
Cambridge United
vs
Luton Town
FA Cup
Sport TV2 HD
Match Futbol 2 HD
›
17:45
Sittard
vs
Heerenveen
1. liga
ESPN 2 HD NL
›
18:00
FC Pacos Ferreira
vs
Portimonense
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
18:00
Burnley
vs
Watford
Anglicko 1.
Sport TV4 HD
Peacock Premium
CANAL+ SPORT FR
V Sport Football HD SE
Sky Sport HD 2 (D)
›
19:00
PSV Eindhoven
vs
Alkmaar
1. liga
Sport TV5 HD
Match Futbol 3 HD
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Legia Gdaňsk
vs
Slask Wroclaw
1. liga
Canal+Sport
›
19:00
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
FC Cfr 1907 Cluj
1. liga
Digi Sport 1 RO
19:00
Burkina Faso
vs
Kamerun
Africký pohár národov
Sky Sports PL HD
beIN SPORT Max 4 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:30
Grasshopper Zürich
vs
FC Zürich
1. liga
SRF zwei HD
›
19:30
St. Pauli
vs
Paderborn
2. Bundesliga
novasports3 HD
beIN SPORT Max 6 HD
Bein Sports HD 3 TR
SPORT1 DE
Sky Bundesliga HD 2
›
19:30
Gijon
vs
Eibar
LaLiga 2
GOL ES
M. LaLiga 1
›
19:30
Girona
vs
SD Ponferradina
LaLiga 2
#Vamos ES
M. LaLiga 2
›
19:30
Ypiranga FC RS
vs
Internacional RS
Gaucho
PFC HD
19:45
Fiorentina
vs
Lazio Rím
Serie A
BT Sport 2
Sport TV3 HD
Match Futbol 1 HD
Paramount+
Digi Sport 2 RO
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD
Sportkanalen HD
M.LCAMPEONES ES
›
20:00
Twente Enschede
vs
Arnhem
1. liga
Football 2 HD UA
ESPN 2 HD NL
›
20:00
AS Monako
vs
Lyon
1. liga
novasports2 HD
BT Sport 2
Bein Sports HD 2 TR
Match Futbol 2 HD
Digi Sport 4 RO
Sky Sport Football IT HD
›
20:00
CA Osasuna
vs
FC Sevilla
LaLiga
Digi Sport 3 RO
C More Sport 1 HD FI
ESPN+
M. LaLiga
beIN Sports 2 HD France
›
20:00
Tottenham Hotspur
vs
Brighton
FA Cup
Sport TV2 HD
V Sport Premium HD
ITV4
Match TV HD
beIN Sports 1 HD France
›
20:30
Vitoria Guimaraes
vs
Sporting Braga
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
22:30
America FC MG
vs
Athletic Club Sjdr MG
Mineiro
PFC HD
23:00
Necaxa
vs
Pachuca
Liga MX, Clausura
TUDN
06.02.2022
01:00
CF America
vs
Atletico San Luis
Liga MX, Clausura
TUDN
03:00
FC Juarez
vs
Chivas Guadalajara
Liga MX, Clausura
Univision
03:06
Xolos De Tijuana
vs
Pumas Unam
Liga MX, Clausura
ESPN Deportes
05:05
Wellington
vs
Macarthur FC
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
BT Sport 2
›
05:05
Melbourne City FC
vs
Western Sydney Wanderers FC
W-League
BT Sport//ESPN
07:45
Melbourne City FC
vs
Perth FC
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Bandirmaspor
vs
Umraniyespor
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
10:30
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
vs
Manisa Buyuksehir Belediyespor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
Leixoes
vs
Rio Ave FC
2. liga
Sport TV1 HD
›
11:00
Cd Tacon
vs
Real Betis Balompie
Primera Division, ženy
TELEDEPORTE
BT Sport 2
11:15
Feyenoord Rotterdam
vs
Sparta Rotterdam
1. liga
Football 2 HD UA
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 2 HD NL
›
11:15
PSV Eindhoven
vs
Ajax Amsterdam
1. liga, ženy
ESPN 1 HD NL
11:30
War.poznaň
vs
Gornik Leczna
1. liga
Canal+Sport
›
11:30
Atalanta Bergamasca
vs
Cagliari Calcio
Serie A
Digi Sport 4 RO
Paramount+
Sport TV3 HD
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD
C More Live HD
Match Futbol 1 HD
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
›
12:00
Lorient
vs
RC Lens
1. liga
Novasports Prime HD
Bein Sports HD 4 TR
Match Futbol 2 HD
BT Sport//ESPN
›
12:00
FC Liverpool
vs
Cardiff City
FA Cup
Sport TV2 HD
beIN Sports 1 HD France
V Sport Premium HD
Match Futbol 3 HD
NOVA Sport 1 HD CZ
›
12:30
Holstein Kiel
vs
Fortuna Dusseldorf
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
12:30
SV Darmstadt 98
vs
Hamburger SV
2. Bundesliga
novasports4 HD
Sky Bundesliga HD 2
beIN SPORT Max 8 HD
›
12:30
SG Dynamo Dresden
vs
FC Hansa Rostock
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
12:30
FC Arges Pitesti
vs
ACS FC Academica Clinceni
1. liga
Digi Sport 1 RO
12:30
Chelsea Lfc
vs
Manchester City Lfc
1. liga, ženy
BBC 2 Wales
12:45
Aoc-Kissamikos
vs
Kallithea
Super League 2
ERT3 HD
13:00
Valencia
vs
Real Sociedad
LaLiga
Digi Sport 2 RO
M. LaLiga
beIN Sports 2 HD France
ESPN+
C More Sport 1 HD FI
›
13:00
SD Amorebieta
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
M. LaLiga 3
›
13:00
Fuenlabrada
vs
Valladolid
LaLiga 2
M. LaLiga 2
›
13:00
Alanyaspor
vs
Galatasaray
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max 9 HD
›
13:00
Rizespor
vs
Adana Demirspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Menemen Belediyespor
vs
Adanaspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:15
Mezokovesd Zsory SE
vs
Puskas Akademia FC
1. liga
Duna World/M4 Sport+
›
13:30
Groningen
vs
GA Eagles
1. liga
ESPN 2 HD NL
›
13:30
Willem II Tilburg
vs
Waalwijk
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
13:30
Motherwell FC
vs
Celtic Glasgow
1. liga
Sky Sports Main Event HD
›
13:30
Pescara Calcio
vs
Gubbio
Serie C, Skupina A
SKY Sport 254 HD
13:30
Olbia Calcio 1905
vs
Entella
Serie C, Skupina A
SKY Sport 256 HD
13:30
ASD Turris Calcio
vs
Calcio Catania
Serie C, Skupina A
SKY Sport 255 HD
13:45
Lyon
vs
Girondins Bordeaux
1. liga, ženy
CANAL+ SPORT FR
C8
14:00
Rakow Czestochowa
vs
Wisla Krakov
1. liga
Canal+Sport
›
14:00
OGC Nice
vs
Clérmont
1. liga
Bein Sports HD 4 TR
Match Futbol 2 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
›
14:00
Racing Štrasburg
vs
Nantes
1. liga
BT Sport//ESPN
›
14:00
FC Bologna
vs
Empoli
Serie A
Paramount+
beIN SPORT Max10 HD
›
14:00
Sampdoria
vs
Sassuolo
Serie A
C More MAX HD FI
Paramount+
beIN SPORT Max 5 HD
›
14:00
Venezia
vs
SSC Neapol
Serie A
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
Sport TV3 HD
Match Futbol 1 HD
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD
M.LCAMPEON 1 ES
C More Live HD
›
14:00
Atletico Mineiro MG
vs
CA Patrocinense MG
Mineiro
PFC HD
14:30
Borussia Dortmund
vs
Leverkusen
1. liga
Digi Sport 3 RO
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sports Mix HD
Match Futbol 3 HD
V Sport Football HD SE
ESPN+
beIN SPORT Max 6 HD
M.LCAMPEONES ES
›
15:15
FC Barcelona
vs
Atletico Madrid
LaLiga
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
M. LaLiga
ESPN+
beIN Sports 2 HD France
›
15:15
Cremonese
vs
SS Monza 1912
2. liga
SKY Sport 252 HD
›
15:15
Pordenone Calcio
vs
Spal 2013
2. liga
SKY Sport 253 HD
›
15:30
Gil Vicente FC
vs
Santa Clara
Portugalská liga
Sport TV2 HD
›
15:30
Boavista Fc
vs
Vizela
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
Načítať viac
×
Close