Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
03 May
04 May
05 May
06 May
07 May
18.05.2022
00:30
Gremio Novorizontino
vs
Recife PE
2. liga
Premiere FC South America
PFC HD
00:30
Boca Juniors
vs
Corinthians SP
Pohár osloboditeľov
Football 1 HD UA
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV1 HD
ESPN 2 HD NL
›
00:30
Flamengo RJ
vs
U. Catolica
Pohár osloboditeľov
Football 2 HD UA
Sport TV2 HD
›
00:30
Sporting Cristal
vs
CA Talleres De Cordoba
Pohár osloboditeľov
Sport TV4 HD
›
09:05
Adelaide
vs
Melbourne City FC
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
11:00
Gokulam Kerala FC
vs
ATK Mohun Bagan
Ázijský Pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
AL Riffa
vs
AL Arabi
Ázijský Pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Slovácko
vs
AC Sparta Praha
Pohár ČMFS
CT 2 HD
›
16:00
Fenerbahce As
vs
Galatasaray
Elit A do 19 rokov
TRT SPOR
16:00
Rijeka
vs
Ukrajina
Priateľské zápasy klubov
Football 1 HD UA
16:45
Excelsior Rotterdam
vs
Heracles Almelo
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
18:45
Northampton Town
vs
Mansfield
4. liga
V Sport Premium HD
Sky Sports Main Event HD
Bein Sports HD 2 TR
›
19:00
Al Ansar
vs
AL Kuvajt SC
Ázijský Pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Eintracht Frankfurt
vs
Glasgow Rangers
UEFA, Európska Liga
W9
Sky Sport Football IT HD
CANAL+ SPORT FR
TV8 HD IT
TV10 SE HD
CT 2 HD
M.LCAMPEONES ES
SKY Sport 251 HD
RTL Television
ERT1 HD
TV8.5
ESPN 1 HD NL
Sport TV1 HD
Sky Austria 1 HD
›
22:00
Palmeiras
vs
CS Emelec
Pohár osloboditeľov
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
›
22:00
CA Paranaense PR
vs
Asuncion
Pohár osloboditeľov
Football 1 HD UA
Sport TV2 HD
›
23:30
DC United
vs
New Your City FC
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
New York Red Bulls
vs
Chicago Fire
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
Philadelphia
vs
Inter Miami CF
Major League Soccer
Sport TV6 HD
Novasports Prime HD
Sky Sports Football HD
ESPN+
›
19.05.2022
00:00
Minnesota United FC
vs
Los Angeles Galaxy
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
Deportes Tolima
vs
America FC MG
Pohár osloboditeľov
Football 2 HD UA
›
00:00
Colon
vs
Club Olimpia
Pohár osloboditeľov
Football 1 HD UA
Sport TV3 HD
›
00:30
Houston Dynamo
vs
Seattle
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Sporting Kansas City
vs
Colorado
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Nashville SC
vs
Montreal
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
CRB AL
vs
Londrina PR
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
00:30
Santos FC
vs
Deportes Union
Juhoamerický pohár
Sport TV2 HD
›
02:00
Vancouver Whitecaps FC
vs
FC Dallas
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Atlas FC
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Clausura
TUDN
02:30
Los Angeles FC
vs
Austin FC
Major League Soccer
ESPN+
›
02:30
San Jose
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
ESPN+
›
14:30
Nemecko
vs
Luxembursko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 2 HD UA
14:30
Holandsko
vs
Poľsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 1 HD UA
TRT SPOR
16:45
Heerenveen
vs
Alkmaar
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
17:00
Izrael
vs
Taliansko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 2 HD UA
17:00
Francúzsko
vs
Bulharsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 1 HD UA
TRT SPOR
17:30
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
vs
FC Voluntari
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
18:30
FC Luzern
vs
BSC Young Boys
1. liga
SRF zwei HD
›
18:30
Hertha BSC
vs
Hamburger SV
1. liga
Sky Bundesliga HD 1
beIN Sports 1 HD France
novasports3 HD
Bein Sports HD 2 TR
SAT.1
ESPN+
SKY Sport 251 HD
M.LCAMPEONES ES
›
18:45
Everton
vs
Crystal Palace
Anglicko 1.
V Sport Premium HD
Sport TV5 HD
Sky Sport HD 9 (D)
›
18:45
Port Vale
vs
Swindon Town
4. liga
Bein Sports HD 4 TR
Sky Sports Football HD
›
19:00
Chelsea
vs
Leicester City
Anglicko 1.
Sky Sport Football IT HD
V Sport Football HD SE
Sport TV1 HD
Sky Sport HD 2 (D)
›
19:00
Aston Villa
vs
Burnley
Anglicko 1.
Peacock Premium
Sport TV4 HD
Sky Sport HD10 (D)
Sky Sports Main Event HD
›
19:00
Utrecht
vs
Arnhem
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
22:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Criciuma
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Vila Nova
vs
Chapocoense
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Atletico Mineiro MG
vs
CSD Independiente Del Valle
Pohár osloboditeľov
Football 1 HD UA
Sport TV1 HD
›
22:15
Union Santa Fe
vs
Fluminense RJ
Juhoamerický pohár
Sport TV2 HD
›
20.05.2022
00:00
CA River Plate (ARG)
vs
Colo Colo
Pohár osloboditeľov
Sport TV1 HD
Football 2 HD UA
ESPN 2 HD NL
›
00:30
Guarani FC SP
vs
Vasco da Gama
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
00:30
Nautico PE
vs
CSA/AL
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Sao Paulo
vs
Jorge Wilstermann
Juhoamerický pohár
Sport TV2 HD
›
01:00
CF America
vs
Pachuca
Liga MX, Clausura
TUDN
11:30
Srbsko
vs
Turecko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
TRT SPOR
Football 2 HD UA
11:30
Dánsko
vs
Škótsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 1 HD UA
13:30
Španielsko
vs
Belgicko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 2 HD UA
TELEDEPORTE
13:30
Portugalsko
vs
Švédsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 1 HD UA
SVT1 HD
14:00
Boluspor
vs
Altinordu FK
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
14:00
Tuzlaspor
vs
Samsunspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:00
SK Sturm Graz
vs
Neulengbach
Bundesliga, ženy
ORF Sport+ HD
16:00
Eskilstuna United
vs
FC Rosengard
1. liga, Ženy
TV6 SE HD
16:00
Borussia Dortmund
vs
VfB Stuttgart U19
DFB-Pokal Junioren
Sky Sport HD 2 (D)
17:00
Antalyaspor
vs
Galatasaray
1. liga
beIN SPORT Max 8 HD
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
Gazisehir Gaziantep FK
vs
Rizespor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Denizlispor
vs
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
17:00
Balikesirspor
vs
Eyupspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
TRT SPOR
›
17:00
Istanbulspor
vs
Bandirmaspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
Bein Sports HD 4 TR
›
17:00
LASK
vs
FC Admira Wacker Mödling
1. liga
Sky Austria 2 HD
›
17:00
Altach
vs
WSG Tirol
1. liga
Sky Austria 3 HD
›
17:00
Hartberg
vs
SV Ried
1. liga
Sky Austria 4 HD
›
17:30
Ajax Amsterdam
vs
FC Twente
1. liga, ženy
ESPN 1 HD NL
17:30
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
Farul Constanta
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:30
Cosenza
vs
LR Vicenza Virtus
2. liga
Sky Sport Uno HD
›
18:30
Kaiserslautern
vs
SG Dynamo Dresden
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 1
Bein Sports HD 3 TR
Digi Sport 2 RO
SAT.1
›
18:30
Auxerre
vs
FC Sochaux-Montbeliard
1. liga
beIN Sports 1 HD France
›
18:45
FC Turín
vs
AS Rím
Serie A
beIN SPORT Max 5 HD
Digi Sport 4 RO
Paramount+
Sport TV1 HD
M.LCAMPEONES ES
Sport1 HU
›
18:45
Inverness Caledonian Thistle
vs
ST Johnstone FC
1. liga
Sky Sports Main Event HD
›
19:00
Real madrid
vs
Real Betis Balompie
LaLiga
ESPN+
beIN Sports 2 HD France
Digi Sport 2 RO
›
19:00
Vallecano
vs
Levante
LaLiga
ESPN+
beIN SPORT Max 6 HD
Digi Sport 3 RO
›
19:00
Real Zaragoza
vs
Lugo
LaLiga 2
M. LaLiga 3
›
19:00
Orlando Pirates FC
vs
Rsb Berkane
Pohár konfederácií CAF
beIN SPORT Max 7 HD
›
22:00
Brusque
vs
Tombense FC MG
2. liga
Premiere FC South America
22:00
HFX Wanderers FC
vs
Forge FC
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
21.05.2022
00:30
Bahia BA
vs
Ponte Preta
2. liga
Premiere FC South America
02:00
Pacific FC
vs
York 9 FC
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
07:15
Melbourne FC
vs
Western United FC
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 2 TR
›
09:30
FC Brasov Steagul Renaste
vs
ASU Politehnica Timisoara
2. liga
Digi Sport 1 RO
11:00
ATK Mohun Bagan
vs
Bashundhara Kings
Ázijský Pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
12:30
Con.chiajna
vs
Chindia Targoviste
1. liga
Digi Sport 1 RO
13:00
Altay Izmir
vs
Kasimpasa
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Sivasspor
vs
Kayserispor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Kecioerenguecue
vs
MKE Ankaragucu
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Genclerbirligi SK
vs
Umraniyespor
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
14:00
Sandefjord
vs
Lilleström ŠK
1. liga
Eurosport Norge HD
›
14:00
Operario PR
vs
Ituano FC SP
2. liga
Premiere FC South America
14:00
Glasgow Rangers
vs
Hearts of Midlothian
Škótsky pohár
V Sport Football HD SE
Football 1 HD UA
BBC 1 Scotland
›
14:00
Sunderland A.F.C.
vs
Wycombe
3. liga
V Sport Premium HD
Bein Sports HD 4 TR
Sky Sports Main Event HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:30
FC Eindhoven
vs
Den Haag
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
15:00
FC Salzburg
vs
SK Austria Klagenfurt
1. liga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
Wolfsberger AC
vs
Rapid Viedeň
1. liga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
Austria Viedeň
vs
SK Sturm Graz
1. liga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
FC Spartak Trnava
vs
FC Dac 1904 Dunajska Streda
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
15:15
FC Janov
vs
FC Bologna
Serie A
Sport2 HU
beIN SPORT Max 5 HD
Digi Sport 4 RO
Paramount+
Sport TV1 HD
BT Sport//ESPN
›
15:15
MTK Hungaria FC
vs
Gyori ETO
NB I, Women
Duna World/M4 Sport+
15:30
Lech Poznaň
vs
Zaglebie Lubin
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:30
Legia Varšava
vs
Cracovia Krakow
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Piast Gliwice
vs
Rad.radom
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
MKS Pogon Štetín
vs
Nieciecza
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Gornik Leczna
vs
Jagiellonia Bialystok
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Rakow Czestochowa
vs
Legia Gdaňsk
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Wisla Krakov
vs
War.poznaň
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Wisla Plock
vs
Stal Mielec
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Slask Wroclaw
vs
Gornik Zabrze
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Valencia
vs
Celta Vigo
LaLiga
ESPN+
beIN SPORT Max 4 HD
Digi Sport 2 RO
Sportkanalen SE HD
›
16:00
Besiktas
vs
Atiker Konyaspor 1922
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
beIN SPORT Max 8 HD
›
16:00
Malatya Bld
vs
Fenerbahce
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
beIN Sports 2 HD France
›
16:00
Kocaelispor
vs
Adanaspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:00
Bursaspor
vs
Menemen Belediyespor
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
16:00
Molde FK
vs
Kristiansund BK
1. liga
Eurosport Norge HD
›
16:00
Pisa
vs
Benevento
2. liga
Novasports Start HD
›
17:00
FC Barcelona
vs
Lyon
UEFA Liga Majstrov, ženy
SVT2 HD
ITV4
NRK2 HD
›
18:00
Cartagena
vs
SD Amorebieta
LaLiga 2
M. LaLiga 2
›
18:00
Fuenlabrada
vs
Gijon
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
18:00
Huesca
vs
Real Sociedad B
LaLiga 2
GOL ES
M. LaLiga 4
›
18:00
Malaga
vs
Burgos
LaLiga 2
M. LaLiga 10
›
18:00
Brann Bergen
vs
Fredrikstad
2. liga
MAX HD
›
18:00
SC Freiburg
vs
RB Leipzig
Pohár
M.LCAMPEONES ES
V Sport Premium HD
Sport1 HU
Sky Sport HD 1 (D)
SPORT1 DE
Das Erste HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Sport TV6 HD
›
18:00
Heracles Almelo
vs
Excelsior Rotterdam
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
18:15
FC Basel
vs
Servette FC Chenois
Superliga, Ženy
SRF zwei HD
18:45
Atalanta Bergamasca
vs
Empoli
Serie A
BT Sport//ESPN
beIN SPORT Max 4 HD
Paramount+
›
18:45
Fiorentina
vs
Juventus Turín
Serie A
beIN Sports 1 HD France
Digi Sport 2 RO
Paramount+
Sportkanalen SE HD
Sport TV2 HD
Sport2 HU
M.LCAMPEONES ES
›
18:45
Lazio Rím
vs
Verona
Serie A
beIN Sports 2 HD France
Digi Sport 3 RO
Paramount+
C More Live HD
Sport TV4 HD
›
19:00
RC Lens
vs
AS Monako
1. liga
Bein Sports HD 4 TR
novasports6 HD
›
19:00
Lille
vs
Stade Rennes
1. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
novasports4 HD
CANAL+ SPORT FR
›
19:00
Marseille
vs
Racing Štrasburg
1. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
Digi Sport 3 RO
novasports3 HD
CANAL+ Decale
›
19:00
Paríž Saint Germain
vs
Fc Metz
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
novasports2 HD
›
19:00
Reims
vs
OGC Nice
1. liga
Novasports Start HD
›
19:00
Chaves
vs
Moreirense
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
19:30
Columbus Crew
vs
Los Angeles FC
Major League Soccer
Football 2 HD UA
Sky Sports Football HD
Sport TV6 HD
TUDN
›
19:30
Flamengo RJ
vs
Goias GO
1. liga
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:30
AC Goianiense GO
vs
Coritiba
1. liga
Premiere FC South America
›
19:30
Cavalry FC
vs
Valour FC
Kanadská Premier League
Fox Soccer Plus
›
20:00
Almeria
vs
Alcorcon
LaLiga 2
M. LaLiga 2
#Vamos ES
›
20:00
Eibar
vs
Tenerife
LaLiga 2
M. LaLiga 4
GOL ES
›
20:00
Girona
vs
Mirandes
LaLiga 2
M. LaLiga 8
›
20:00
Ibiza
vs
Valladolid
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
20:00
UD Las Palmas
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
M. LaLiga 7
›
20:00
SD Ponferradina
vs
CD Leganes
LaLiga 2
M. LaLiga 9
›
21:30
Santos FC
vs
Ceara CE
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
FC Cincinnati
vs
New England Revolution
Major League Soccer
Sportkanalen SE HD
Football 2 HD UA
ESPN 1 HD NL
ESPN+
›
22:00
EC Juventude RS
vs
Palmeiras
1. liga
Premiere FC South America
›
22:30
DC United
vs
Toronto
Major League Soccer
Football 1 HD UA
ESPN+
›
23:55
Nashville SC
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
FOX US
›
22.05.2022
00:00
America FC MG
vs
Botafogo RJ
1. liga
Premiere FC South America
›
00:00
Cuiaba EC MT
vs
Internacional RS
1. liga
Premiere FC South America
›
01:00
Tigres Uanl
vs
Atlas FC
Liga MX, Clausura
Univision
04:05
Melbourne City FC
vs
Adelaide
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:00
FC Sudburgenland
vs
FC Bergheim
Bundesliga, ženy
ORF Sport+ HD
10:00
Suwon FC
vs
Chonbuk Hyundai
K-League 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Spezia
vs
SSC Neapol
Serie A
C More Sport 2 HD FI
beIN Sports 2 HD France
Digi Sport 1 RO
Paramount+
Sport TV2 HD
›
12:30
Alkmaar
vs
Heerenveen
1. liga
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:00
Istanbul Basaksehir FK
vs
Trabzonspor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max 4 HD
›
13:00
Fatih Karagumruk SK
vs
Alanyaspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
IF Elfsborg
vs
IFK Goteborg
1. liga
Kanal 5 SE HD
›
13:30
Vasas FC
vs
Soroksar SC
2. liga
Duna World/M4 Sport+
14:00
Lsk Kvinner
vs
Lyn
1. liga, ženy
NRK1 HD
14:00
Cruzeiro MG
vs
Sampaio Correa FC MA
2. liga
Premiere FC South America
14:30
FC Zürich
vs
FC Luzern
1. liga
SRF zwei HD
›
14:30
Holandsko
vs
Francúzsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 1 HD UA
15:00
Arsenal
vs
Everton
Anglicko 1.
Sky Sport News HD
V Sport Football HD SE
›
15:00
Brentford
vs
Leeds
Anglicko 1.
Sky Sport HD 6 (D)
Peacock Premium
›
15:00
Brighton
vs
West Ham United
Anglicko 1.
Peacock Premium
›
15:00
Burnley
vs
Newcastle United
Anglicko 1.
Sky Sport HD 7 (D)
Golf Channel
›
15:00
Chelsea
vs
Watford
Anglicko 1.
Peacock Premium
›
15:00
Crystal Palace
vs
Manchester United
Anglicko 1.
Peacock Premium
Sport TV6 HD
›
15:00
Leicester City
vs
Southampton
Anglicko 1.
Peacock Premium
›
15:00
FC Liverpool
vs
Wolverhampton Wanderers
Anglicko 1.
Sky Sport HD 3 (D)
Sport TV2 HD
V Sport Extra HD
›
15:00
Manchester City
vs
Aston Villa
Anglicko 1.
Sky Sport HD 4 (D)
Sport TV3 HD
V Sport Premium HD
›
15:00
Norwich City
vs
Tottenham Hotspur
Anglicko 1.
CNBC
Sky Sport HD 5 (D)
›
15:30
Elche
vs
Getafe
LaLiga
ESPN+
beIN SPORT Max 4 HD
Digi Sport 4 RO
C More Live HD
›
16:00
Hatayspor
vs
Giresunspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Adana Demirspor
vs
Goztepe SK
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Inter Miláno
vs
Sampdoria
Serie A
M.LCAMPEONES ES
beIN Sports 2 HD France
Digi Sport 2 RO
Paramount+
Sport TV4 HD
›
16:00
Sassuolo
vs
AC Miláno
Serie A
Sport TV5 HD
#Vamos ES
beIN Sports 1 HD France
Digi Sport 1 RO
Paramount+
BT Sport//ESPN
›
16:00
Tromsö
vs
Viking Stavanger
1. liga
Eurosport Norge HD
›
16:00
Arnhem
vs
Utrecht
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
›
16:15
FC Porto
vs
Tondela
Portugalský pohár
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
17:00
Nemecko
vs
Izrael
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
TRT SPOR
Football 1 HD UA
18:00
Deportivo Alaves Sad
vs
Cádiz
LaLiga
beIN SPORT Max 8 HD
Digi Sport 4 RO
ESPN+
›
18:00
Granada CF
vs
Espanyol
LaLiga
ESPN+
beIN SPORT Max 9 HD
Digi Sport 2 RO
C More Live HD
›
18:00
CA Osasuna
vs
RCD Mallorca
LaLiga
ESPN+
beIN SPORT Max10 HD
Digi Sport 3 RO
›
18:00
Hamarkameratene
vs
Rosenborg Trondheim
1. liga
MAX HD
›
18:30
Fotbal Club FCSB
vs
FC Cfr 1907 Cluj
1. liga
Digi Sport 1 RO
19:00
Sportiva Salernitana
vs
Udinese Calcio
Serie A
Sport TV2 HD
M.LCAMPEONES ES
beIN SPORT Max 4 HD
Paramount+
›
19:00
Venezia
vs
Cagliari Calcio
Serie A
Sky Sport Uno HD
Sport TV1 HD
beIN SPORT Max 5 HD
Paramount+
BT Sport 2
›
19:00
Corinthians SP
vs
Sao Paulo
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Premiere FC South America
›
19:00
Fortaleza
vs
Fluminense RJ
1. liga
Premiere FC South America
›
19:00
Boca Juniors
vs
Tigre
Pohár Diega Maradony
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV5 HD
20:00
FC Barcelona
vs
Villarreal
LaLiga
ESPN+
M. LaLiga 4
beIN Sports 1 HD France
Digi Sport 2 RO
C More Live HD
›
20:00
Real Sociedad
vs
Atletico Madrid
LaLiga
ESPN+
beIN Sports 2 HD France
Digi Sport 3 RO
Sportkanalen SE HD
›
Načítať viac
×
Close