Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
19.05.2022
00:00
Minnesota United FC
vs
Los Angeles Galaxy
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
Deportes Tolima
vs
America FC MG
Pohár osloboditeľov
Football 2 HD UA
›
00:00
Colon
vs
Club Olimpia
Pohár osloboditeľov
Football 1 HD UA
Sport TV3 HD
›
00:30
Houston Dynamo
vs
Seattle
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Sporting Kansas City
vs
Colorado
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Nashville SC
vs
Montreal
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
CRB AL
vs
Londrina PR
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
00:30
Santos FC
vs
Deportes Union
Juhoamerický pohár
Sport TV2 HD
›
02:00
Vancouver Whitecaps FC
vs
FC Dallas
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Atlas FC
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Clausura
TUDN
02:30
Los Angeles FC
vs
Austin FC
Major League Soccer
ESPN+
›
02:30
San Jose
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
ESPN+
›
14:30
Nemecko
vs
Luxembursko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 2 HD UA
14:30
Holandsko
vs
Poľsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 1 HD UA
TRT SPOR
16:45
Heerenveen
vs
Alkmaar
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
17:00
Izrael
vs
Taliansko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 2 HD UA
17:00
Francúzsko
vs
Bulharsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 1 HD UA
TRT SPOR
17:30
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
vs
FC Voluntari
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
18:30
FC Luzern
vs
BSC Young Boys
1. liga
SRF zwei HD
›
18:30
Hertha BSC
vs
Hamburger SV
1. liga
M.LCAMPEONES ES
Bein Sports HD 2 TR
SAT.1
ESPN+
SKY Sport 251 HD
novasports3 HD
beIN Sports 1 HD France
Sky Bundesliga HD 1
›
18:45
Everton
vs
Crystal Palace
Anglicko 1.
V Sport Premium HD
Sport TV5 HD
Sky Sport HD 9 (D)
›
18:45
Port Vale
vs
Swindon Town
4. liga
Bein Sports HD 4 TR
Sky Sports Football HD
›
19:00
Chelsea
vs
Leicester City
Anglicko 1.
V Sport Football HD SE
Sport TV1 HD
Sky Sport HD 2 (D)
Sky Sport Football IT HD
›
19:00
Aston Villa
vs
Burnley
Anglicko 1.
Peacock Premium
Sky Sports Main Event HD
Sport TV4 HD
Sky Sport HD10 (D)
›
19:00
Utrecht
vs
Arnhem
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
22:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Criciuma
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Vila Nova
vs
Chapocoense
2. liga
Premiere FC South America
22:00
Atletico Mineiro MG
vs
CSD Independiente Del Valle
Pohár osloboditeľov
Football 1 HD UA
Sport TV1 HD
›
22:15
Union Santa Fe
vs
Fluminense RJ
Juhoamerický pohár
Sport TV2 HD
›
20.05.2022
00:00
CA River Plate (ARG)
vs
Colo Colo
Pohár osloboditeľov
Sport TV1 HD
Football 2 HD UA
ESPN 2 HD NL
›
00:30
Guarani FC SP
vs
Vasco da Gama
2. liga
PFC HD
Premiere FC South America
00:30
Nautico PE
vs
CSA/AL
2. liga
Premiere FC South America
00:30
Sao Paulo
vs
Jorge Wilstermann
Juhoamerický pohár
Sport TV2 HD
›
01:00
CF America
vs
Pachuca
Liga MX, Clausura
TUDN
11:30
Srbsko
vs
Turecko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
TRT SPOR
Football 2 HD UA
11:30
Dánsko
vs
Škótsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 1 HD UA
13:30
Španielsko
vs
Belgicko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 2 HD UA
TELEDEPORTE
13:30
Portugalsko
vs
Švédsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
SVT1 HD
Football 1 HD UA
14:00
Boluspor
vs
Altinordu FK
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
14:00
Tuzlaspor
vs
Samsunspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:00
SK Sturm Graz
vs
Neulengbach
Bundesliga, ženy
ORF Sport+ HD
16:00
Eskilstuna United
vs
FC Rosengard
1. liga, Ženy
TV6 SE HD
16:00
Borussia Dortmund
vs
VfB Stuttgart U19
DFB-Pokal Junioren
Sky Sport HD 2 (D)
17:00
Antalyaspor
vs
Galatasaray
1. liga
beIN SPORT Max 8 HD
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
Gazisehir Gaziantep FK
vs
Rizespor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Denizlispor
vs
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:00
Balikesirspor
vs
Eyupspor
2. liga
TRT SPOR
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
17:00
Istanbulspor
vs
Bandirmaspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
Bein Sports HD 4 TR
›
17:00
LASK
vs
FC Admira Wacker Mödling
1. liga
Sky Austria 2 HD
›
17:00
Altach
vs
WSG Tirol
1. liga
Sky Austria 3 HD
›
17:00
Hartberg
vs
SV Ried
1. liga
Sky Austria 4 HD
›
17:30
Ajax Amsterdam
vs
FC Twente
1. liga, ženy
ESPN 1 HD NL
17:30
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
Farul Constanta
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:30
Cosenza
vs
LR Vicenza Virtus
2. liga
Sky Sport Uno HD
›
18:30
Kaiserslautern
vs
SG Dynamo Dresden
2. Bundesliga
Bein Sports HD 3 TR
Sky Bundesliga HD 1
Digi Sport 2 RO
SAT.1
›
18:30
Auxerre
vs
FC Sochaux-Montbeliard
1. liga
beIN Sports 1 HD France
›
18:45
FC Turín
vs
AS Rím
Serie A
Paramount+
Sport TV1 HD
Sport1 HU
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 5 HD
›
18:45
Inverness Caledonian Thistle
vs
ST Johnstone FC
1. liga
Sky Sports Main Event HD
›
19:00
Real madrid
vs
Real Betis Balompie
LaLiga
ESPN+
Digi Sport 2 RO
beIN Sports 2 HD France
›
19:00
Vallecano
vs
Levante
LaLiga
beIN SPORT Max 6 HD
ESPN+
Digi Sport 3 RO
›
19:00
Real Zaragoza
vs
Lugo
LaLiga 2
M. LaLiga 3
›
19:00
Orlando Pirates FC
vs
Rsb Berkane
Pohár konfederácií CAF
beIN SPORT Max 7 HD
›
22:00
Brusque
vs
Tombense FC MG
2. liga
Premiere FC South America
22:00
HFX Wanderers FC
vs
Forge FC
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
21.05.2022
00:30
Bahia BA
vs
Ponte Preta
2. liga
Premiere FC South America
02:00
Pacific FC
vs
York 9 FC
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
07:15
Melbourne FC
vs
Western United FC
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:30
FC Brasov Steagul Renaste
vs
ASU Politehnica Timisoara
2. liga
Digi Sport 1 RO
11:00
ATK Mohun Bagan
vs
Bashundhara Kings
Ázijský Pohár
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
12:30
Con.chiajna
vs
Chindia Targoviste
1. liga
Digi Sport 1 RO
13:00
Altay Izmir
vs
Kasimpasa
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Sivasspor
vs
Kayserispor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Kecioerenguecue
vs
MKE Ankaragucu
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Genclerbirligi SK
vs
Umraniyespor
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
14:00
Sandefjord
vs
Lilleström ŠK
1. liga
Eurosport Norge HD
›
14:00
Operario PR
vs
Ituano FC SP
2. liga
Premiere FC South America
14:00
Glasgow Rangers
vs
Hearts of Midlothian
Škótsky pohár
V Sport Football HD SE
BBC 1 Scotland
Football 1 HD UA
›
14:00
Sunderland A.F.C.
vs
Wycombe
3. liga
V Sport Premium HD
Bein Sports HD 4 TR
Sky Sports Main Event HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:30
FC Eindhoven
vs
Den Haag
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
15:00
FC Salzburg
vs
SK Austria Klagenfurt
1. liga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
Wolfsberger AC
vs
Rapid Viedeň
1. liga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
Austria Viedeň
vs
SK Sturm Graz
1. liga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
FC Spartak Trnava
vs
FC Dac 1904 Dunajska Streda
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
15:15
FC Janov
vs
FC Bologna
Serie A
BT Sport//ESPN
Paramount+
beIN SPORT Max 5 HD
Sport TV1 HD
Sport2 HU
Digi Sport 4 RO
›
15:15
MTK Hungaria FC
vs
Gyori ETO
NB I, Women
Duna World/M4 Sport+
15:30
Lech Poznaň
vs
Zaglebie Lubin
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:30
Legia Varšava
vs
Cracovia Krakow
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Piast Gliwice
vs
Rad.radom
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
MKS Pogon Štetín
vs
Nieciecza
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Gornik Leczna
vs
Jagiellonia Bialystok
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Rakow Czestochowa
vs
Legia Gdaňsk
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Wisla Krakov
vs
War.poznaň
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Wisla Plock
vs
Stal Mielec
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Slask Wroclaw
vs
Gornik Zabrze
1. liga
Canal+Sport
›
15:30
Valencia
vs
Celta Vigo
LaLiga
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 4 HD
Sportkanalen SE HD
ESPN+
›
16:00
Besiktas
vs
Atiker Konyaspor 1922
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
beIN SPORT Max 8 HD
›
16:00
Malatya Bld
vs
Fenerbahce
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
beIN Sports 2 HD France
›
16:00
Kocaelispor
vs
Adanaspor
2. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:00
Bursaspor
vs
Menemen Belediyespor
2. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
16:00
Molde FK
vs
Kristiansund BK
1. liga
Eurosport Norge HD
›
16:00
Pisa
vs
Benevento
2. liga
Novasports Start HD
›
17:00
FC Barcelona
vs
Lyon
UEFA Liga Majstrov, ženy
SVT2 HD
NRK2 HD
ITV4
›
18:00
Cartagena
vs
SD Amorebieta
LaLiga 2
M. LaLiga 2
›
18:00
Fuenlabrada
vs
Gijon
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
18:00
Huesca
vs
Real Sociedad B
LaLiga 2
GOL ES
M. LaLiga 4
›
18:00
Malaga
vs
Burgos
LaLiga 2
M. LaLiga 10
›
18:00
Brann Bergen
vs
Fredrikstad
2. liga
MAX HD
›
18:00
SC Freiburg
vs
RB Leipzig
Pohár
M.LCAMPEONES ES
V Sport Premium HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Sport TV6 HD
Sport1 HU
SPORT1 DE
Sky Sport HD 1 (D)
Das Erste HD
›
18:00
Heracles Almelo
vs
Excelsior Rotterdam
1. liga
ESPN 1 HD NL
›
18:15
FC Basel
vs
Servette FC Chenois
Superliga, Ženy
SRF zwei HD
18:45
Atalanta Bergamasca
vs
Empoli
Serie A
BT Sport//ESPN
Paramount+
beIN SPORT Max 4 HD
›
18:45
Fiorentina
vs
Juventus Turín
Serie A
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 2 RO
Paramount+
beIN Sports 1 HD France
Sport TV2 HD
Sportkanalen SE HD
Sport2 HU
›
18:45
Lazio Rím
vs
Verona
Serie A
Digi Sport 3 RO
Paramount+
beIN Sports 2 HD France
Sport TV4 HD
C More Live HD
›
19:00
RC Lens
vs
AS Monako
1. liga
Bein Sports HD 4 TR
novasports6 HD
›
19:00
Lille
vs
Stade Rennes
1. liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
CANAL+ SPORT FR
novasports4 HD
›
19:00
Marseille
vs
Racing Štrasburg
1. liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
Digi Sport 3 RO
CANAL+ Decale
novasports3 HD
›
19:00
Paríž Saint Germain
vs
Fc Metz
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
novasports2 HD
›
19:00
Reims
vs
OGC Nice
1. liga
Novasports Start HD
›
19:00
Chaves
vs
Moreirense
Portugalská liga
Sport TV1 HD
›
19:30
Columbus Crew
vs
Los Angeles FC
Major League Soccer
TUDN
Sky Sports Football HD
Sport TV6 HD
Football 2 HD UA
›
19:30
Flamengo RJ
vs
Goias GO
1. liga
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:30
AC Goianiense GO
vs
Coritiba
1. liga
Premiere FC South America
›
19:30
Cavalry FC
vs
Valour FC
Kanadská Premier League
Fox Soccer Plus
›
20:00
Almeria
vs
Alcorcon
LaLiga 2
M. LaLiga 2
#Vamos ES
›
20:00
Eibar
vs
Tenerife
LaLiga 2
M. LaLiga 4
GOL ES
›
20:00
Girona
vs
Mirandes
LaLiga 2
M. LaLiga 8
›
20:00
Ibiza
vs
Valladolid
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
20:00
UD Las Palmas
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
M. LaLiga 7
›
20:00
SD Ponferradina
vs
CD Leganes
LaLiga 2
M. LaLiga 9
›
21:30
Santos FC
vs
Ceara CE
1. liga
Premiere FC South America
›
22:00
FC Cincinnati
vs
New England Revolution
Major League Soccer
ESPN+
Sportkanalen SE HD
Football 2 HD UA
ESPN 1 HD NL
›
22:00
EC Juventude RS
vs
Palmeiras
1. liga
Premiere FC South America
›
22:30
DC United
vs
Toronto
Major League Soccer
ESPN+
Football 1 HD UA
›
23:55
Nashville SC
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
FOX US
›
22.05.2022
00:00
America FC MG
vs
Botafogo RJ
1. liga
Premiere FC South America
›
00:00
Cuiaba EC MT
vs
Internacional RS
1. liga
Premiere FC South America
›
01:00
Tigres Uanl
vs
Atlas FC
Liga MX, Clausura
Univision
04:05
Melbourne City FC
vs
Adelaide
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:00
FC Sudburgenland
vs
FC Bergheim
Bundesliga, ženy
ORF Sport+ HD
10:00
Suwon FC
vs
Chonbuk Hyundai
K-League 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Spezia
vs
SSC Neapol
Serie A
Digi Sport 1 RO
Paramount+
beIN Sports 2 HD France
Sport TV2 HD
C More Sport 2 HD FI
›
12:30
Alkmaar
vs
Heerenveen
1. liga
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:00
Istanbul Basaksehir FK
vs
Trabzonspor
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max 4 HD
›
13:00
Fatih Karagumruk SK
vs
Alanyaspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
IF Elfsborg
vs
IFK Goteborg
1. liga
Kanal 5 SE HD
›
13:30
Vasas FC
vs
Soroksar SC
2. liga
Duna World/M4 Sport+
14:00
Lsk Kvinner
vs
Lyn
1. liga, ženy
NRK1 HD
14:00
Cruzeiro MG
vs
Sampaio Correa FC MA
2. liga
Premiere FC South America
14:30
FC Zürich
vs
FC Luzern
1. liga
SRF zwei HD
›
14:30
Holandsko
vs
Francúzsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 1 HD UA
15:00
Arsenal
vs
Everton
Anglicko 1.
Sky Sport News HD
V Sport Football HD SE
›
15:00
Brentford
vs
Leeds
Anglicko 1.
Sky Sport HD 6 (D)
Peacock Premium
›
15:00
Brighton
vs
West Ham United
Anglicko 1.
Peacock Premium
›
15:00
Burnley
vs
Newcastle United
Anglicko 1.
Sky Sport HD 7 (D)
Golf Channel
›
15:00
Chelsea
vs
Watford
Anglicko 1.
Peacock Premium
›
15:00
Crystal Palace
vs
Manchester United
Anglicko 1.
Peacock Premium
Sport TV6 HD
›
15:00
Leicester City
vs
Southampton
Anglicko 1.
Peacock Premium
›
15:00
FC Liverpool
vs
Wolverhampton Wanderers
Anglicko 1.
Sky Sport HD 3 (D)
Sport TV2 HD
V Sport Extra HD
›
15:00
Manchester City
vs
Aston Villa
Anglicko 1.
Sky Sport HD 4 (D)
Sport TV3 HD
V Sport Premium HD
›
15:00
Norwich City
vs
Tottenham Hotspur
Anglicko 1.
CNBC
Sky Sport HD 5 (D)
›
15:30
Elche
vs
Getafe
LaLiga
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 4 HD
C More Live HD
ESPN+
›
16:00
Hatayspor
vs
Giresunspor
1. liga
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Adana Demirspor
vs
Goztepe SK
1. liga
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Inter Miláno
vs
Sampdoria
Serie A
Digi Sport 2 RO
M.LCAMPEONES ES
Paramount+
beIN Sports 2 HD France
Sport TV4 HD
›
16:00
Sassuolo
vs
AC Miláno
Serie A
Digi Sport 1 RO
#Vamos ES
Paramount+
beIN Sports 1 HD France
Sport TV5 HD
BT Sport//ESPN
›
16:00
Tromsö
vs
Viking Stavanger
1. liga
Eurosport Norge HD
›
16:00
Arnhem
vs
Utrecht
1. liga
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:15
FC Porto
vs
Tondela
Portugalský pohár
Sport TV1 HD
Football 2 HD UA
17:00
Nemecko
vs
Izrael
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
TRT SPOR
Football 1 HD UA
18:00
Deportivo Alaves Sad
vs
Cádiz
LaLiga
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 8 HD
ESPN+
›
18:00
Granada CF
vs
Espanyol
LaLiga
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 9 HD
ESPN+
C More Live HD
›
18:00
CA Osasuna
vs
RCD Mallorca
LaLiga
Digi Sport 3 RO
beIN SPORT Max10 HD
ESPN+
›
18:00
Hamarkameratene
vs
Rosenborg Trondheim
1. liga
MAX HD
›
18:30
Fotbal Club FCSB
vs
FC Cfr 1907 Cluj
1. liga
Digi Sport 1 RO
19:00
Sportiva Salernitana
vs
Udinese Calcio
Serie A
M.LCAMPEONES ES
Paramount+
beIN SPORT Max 4 HD
Sport TV2 HD
›
19:00
Venezia
vs
Cagliari Calcio
Serie A
BT Sport 2
Paramount+
beIN SPORT Max 5 HD
Sport TV1 HD
Sky Sport Uno HD
›
19:00
Corinthians SP
vs
Sao Paulo
1. liga
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Fortaleza
vs
Fluminense RJ
1. liga
Premiere FC South America
›
19:00
Boca Juniors
vs
Tigre
Pohár Diega Maradony
Sport TV5 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
20:00
FC Barcelona
vs
Villarreal
LaLiga
M. LaLiga 4
Digi Sport 2 RO
ESPN+
beIN Sports 1 HD France
C More Live HD
›
20:00
Real Sociedad
vs
Atletico Madrid
LaLiga
Digi Sport 3 RO
ESPN+
beIN Sports 2 HD France
Sportkanalen SE HD
›
20:00
FC Sevilla
vs
Athletic Bilbao
LaLiga
GOL ES
Digi Sport 4 RO
ESPN+
beIN Sports 3 HD France
›
20:00
Montreal
vs
Salt Lake
Major League Soccer
NOVA Sport 1 HD CZ
ESPN 2 HD NL
ESPN+
Football 2 HD UA
›
20:00
FC Edmonton
vs
Atletico Ottawa
Kanadská Premier League
Fox Sports 2
›
21:00
Charlotte FC
vs
Vancouver Whitecaps FC
Major League Soccer
ESPN+
›
21:00
New Your City FC
vs
Chicago Fire
Major League Soccer
Football 1 HD UA
ESPN+
›
22:00
Inter Miami CF
vs
New York Red Bulls
Major League Soccer
ESPN+
Sky Sports Football HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 2 HD NL
Football 2 HD UA
›
22:00
CA Paranaense PR
vs
Avai
1. liga
Premiere FC South America
›
23:00
FC Dallas
vs
Minnesota United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
San Jose
vs
Sporting Kansas City
Major League Soccer
ESPN+
›
23.05.2022
00:00
Austin FC
vs
Orlando City SC
Major League Soccer
ESPN+
Sport TV2 HD
›
00:00
Colorado
vs
Seattle
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
Los Angeles Galaxy
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
Football 1 HD UA
ESPN+
›
01:06
Pachuca
vs
CF America
Liga MX, Clausura
Univision
02:00
Portland Timbers
vs
Philadelphia
Major League Soccer
Fox Sports 1
Fox Deportes
›
14:30
Španielsko
vs
Srbsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
TELEDEPORTE
Football 1 HD UA
14:30
Belgicko
vs
Turecko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
TRT SPOR
Football 2 HD UA
16:00
Kfum Oslo
vs
Kongsvinger IL Fotball
2. liga
Eurosport Norge HD
›
17:00
Djurgarden IF
vs
Hammarby
1. liga, Ženy
TV6 SE HD
17:00
Portugalsko
vs
Dánsko
Majstrovstvá Európy do 17 rokov
Football 2 HD UA
Načítať viac
×
Close