Toggle navigation
Športové Tipy
Všetky Tipy
Futbal Tipy
Basketbal Tipy
Tenis Tipy
Hokej Tipy
Rugby Tipy
Baseball Tipy
Americky Futbal
Tikety
Stávkové Kancelárie
Zóna Tipérov
Tipéri
Súťaž ProTipsteru
Stavkove Spravy
Prenosy
Hladať podľa turnaja alebo mena tímu
+ Tip
Registrovať
Futbal
Basketbal
Tenis
ProTipster
Priame prenosy
Živé Futbal vysielanie pre dnes
Pripravované akcie
Dnešné
07 May
08 May
09 May
10 May
11 May
07.12.2022
09:30
AC Sparta Praha B
vs
FC Sellier & Bellot Vlasim
Zimná liga
CT Sport HD
12:00
Viktoria Žižkov
vs
FC Slovan Liberec
Zimná liga
CT Sport HD
15:00
FC Arges Pitesti
vs
Universitatea Craiova 1948 CS
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
15:00
AFC Hermannstadt
vs
Chindia Targoviste
Rumunský pohár
Digi Sport 2 RO
16:00
Trabzonspor
vs
Crystal Palace
Priateľské zápasy klubov
A Spor TR
A Spor TR
18:00
Padova
vs
Juventus
Pohár Serie C
Rai Sport + HD
›
18:00
Farul Constanta
vs
FC Cfr 1907 Cluj
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
18:00
Univ Kluž
vs
Rapid
Rumunský pohár
Digi Sport 2 RO
18:00
Cartagena
vs
Villarreal B
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
18:00
Huesca
vs
FC Andorra
LaLiga 2
Digi Sport 3 RO
Liga SmartBank 2
›
18:30
Farense
vs
CS Maritimo Madeira
Ligový pohár
Sport TV3 HD
›
19:30
Ternana Calcio
vs
Cagliari Calcio
2. liga
Sky Sport Uno HD
novasports2 HD
›
19:45
Stockport County FC
vs
Charlton
FA Cup
Sport TV5 HD
›
20:00
Tenerife
vs
Deportivo Alaves Sad
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga SmartBank
beIN SPORT Max 4 HD FR
Digi Sport 2 RO
novasports1 HD
›
20:30
Rio Ave FC
vs
Sporting CP
Ligový pohár
Sport TV2 HD
›
08.12.2022
11:30
Parma Calcio 1913 S.r.l.
vs
Benevento
2. liga
SKY Sport 251 HD
›
13:00
Burgos
vs
Eibar
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
14:00
Cittadella
vs
SSC Bari
2. liga
SKY Sport 255 HD
›
14:00
Cosenza
vs
Brescia Calcio
2. liga
SKY Sport 256 HD
›
14:00
FC Janov
vs
Südtirol
2. liga
Sky Sport Uno HD
Fox Soccer Plus
›
14:00
Modena
vs
Venezia
2. liga
SKY Sport 253 HD
›
14:00
Perugia
vs
Spal 2013
2. liga
SKY Sport 257 HD
›
14:00
Urbs Reggina 1914
vs
Frosinone
2. liga
SKY Sport 254 HD
›
15:15
Lugo
vs
Gijon
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
16:30
CD Feirense
vs
Santa Clara
Ligový pohár
Sport TV3 HD
›
17:00
Pisa
vs
Ascoli
2. liga
SKY Sport 251 HD
›
17:30
Ibiza
vs
Santander
LaLiga 2
Liga SmartBank 2
›
17:30
Levante
vs
SD Ponferradina
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
18:00
Botosani
vs
Fotbal Club FCSB
Rumunský pohár
Digi Sport 1 RO
18:00
Mioveni
vs
AFC Uta Arad
Rumunský pohár
Digi Sport 2 RO
19:00
Chaves
vs
FC Porto
Ligový pohár
Sport TV2 HD
›
19:15
Gillingham
vs
Dagenham And Redbridge FC
FA Cup
Sport TV5 HD
Spiler 1 TV
›
19:30
Palermo
vs
Como
2. liga
SKY Sport 251 HD
Fox Soccer Plus
›
20:00
Malaga
vs
Granada CF
LaLiga 2
Liga SmartBank
Digi Sport 2 RO
C More Sport 1 HD FI
›
09.12.2022
08:45
Brisbane Roar
vs
Adelaide
1. liga
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:15
PO Triglias
vs
AS Elpis Skoutareos
Super League 2
ERT3 HD
15:00
Chorvátsko
vs
Brazília
Svetový Pohár
FOX US
SRF zwei HD
beIN Sports 1 HD FR
Rai 1
YLE TV2 HD
ANT-1
M4 Sport HD
TRT 1 HD
Sport TV1 HD
CT Sport HD
Magenta Sport
SVT1 HD
BBC 1 Wales
ServusTV HD Oesterreich
›
17:00
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
vs
FC Voluntari
1. liga
Digi Sport 1 RO
17:00
FC Fleury 91
vs
Girondins Bordeaux
1. liga, ženy
CANAL+ Foot FR
17:00
Samsunspor
vs
Malatya Bld
2. liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:15
1.ffc Frankfurt
vs
1. Ffc Turbine Potsdam 71
Bundesliga, ženy
EUROSPORT 1 DE
V Sport Premium HD
19:00
Atalanta Bergamasca
vs
Eintracht Frankfurt
Priateľské zápasy klubov
Sky Sport Bundesliga HD
Sky Sport Football IT HD
19:00
Holandsko
vs
Argentína
Svetový Pohár
FOX US
SRF zwei HD
NRK1 HD
Sport TV1 HD
beIN Sports 1 HD FR
TF1 HD FR
Rai 1
ORF 1 HD
SVT1 HD
MTV3 HD
C More Sport 1 HD FI
ANT-1
M4 Sport HD
BBC 1 London
TRT 1 HD
Das Erste HD
›
20:45
Famalicao
vs
Tondela
Ligový pohár
Sport TV2 HD
›
23:00
Syracuse Orange
vs
Creighton Bluejays
NCAA Division I National Championship
BT Sport 2
10.12.2022
01:30
Pittsburgh Panthers
vs
Indiana Hoosiers
NCAA Division I National Championship
BT Sport 2
04:00
Melbourne City FC
vs
Newcastle Jets
W-League
BT Sport 2
06:00
Wellington
vs
Western Sydney Wanderers FC
1. liga
BT Sport 2
›
08:45
Sydney
vs
Melbourne City FC
1. liga
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Tuzlaspor
vs
Rizespor
2. liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
10:30
Kecioerenguecue
vs
Adanaspor
2. liga
TRT AVAZ HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
11:45
Kifisias
vs
O F Ierapetras
Super League 2
ERT3 HD
12:00
Blackburn Rovers
vs
Preston North End
Anglicko 2.
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
›
13:00
FC Famalicao
vs
CA Ouriense
Alianz League, ženy
Sport TV2 HD
13:00
Bayern Mníchov
vs
Bayer 04 Leverkusen
Bundesliga, ženy
V Sport Extra HD
13:00
Denizlispor
vs
Altay Izmir
2. liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:30
Dijon Fco
vs
Stade De Reims
1. liga, ženy
MultiSports 2 HD FR
13:30
Rodez Aveyron
vs
EA Guingamp
1. liga, ženy
MultiSports 3 HD FR
13:30
Soyaux Asj
vs
Paris FC
1. liga, ženy
MultiSports 1 HD FR
14:00
Rapid
vs
Fiorentina
Priateľské zápasy klubov
Digi Sport 1 RO
15:00
Trabzonspor
vs
Kasimpasa
Priateľské zápasy klubov
A Spor TR
A Spor TR
15:00
Swansea City
vs
Norwich City
Anglicko 2.
beIN SPORT Max 5 HD FR
V Sport Premium HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Maroko
vs
Portugalsko
Svetový Pohár
FOX US
SRF zwei HD
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
Rai 1
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
ANT-1
TRT 1 HD
ZDF HD
NRK1 HD
Sport TV1 HD
TV4 SE HD
BBC 1 London
ServusTV HD Oesterreich
›
16:00
Goztepe SK
vs
Manisa Buyuksehir Belediyespor
2. liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
AS Lucchese Libertas 1905
vs
Carrarese Calcio 1908
Serie C, Skupina A
SKY Sport 252 HD
17:00
AFC Hermannstadt
vs
Farul Constanta
1. liga
Digi Sport 1 RO
17:00
Galatasaray
vs
Adana Demirspor
Priateľské zápasy klubov
A Spor TR
A Spor TR
19:00
Anglicko
vs
Francúzsko
Svetový Pohár
FOX US
SRF zwei HD
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
Rai 1
Sport TV1 HD
ORF 1 HD
TV4 SE HD
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
CT Sport HD
ANT-1
TRT 1 HD
BBC 1 Scotland
ZDF HD
›
20:00
Real Zaragoza
vs
Huesca
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
›
20:45
Oliveirense
vs
Arouca
Ligový pohár
Sport TV2 HD
›
11.12.2022
04:00
Central Coast
vs
Newcastle United
1. liga
BT Sport 4
›
06:00
Macarthur FC
vs
Melbourne FC
1. liga
Sport TV2 HD
BT Sport 4
›
10:30
Boluspor
vs
Bandirmaspor
2. liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
Vilafranquense
vs
Belenenses
Ligový pohár
Sport TV3 HD
›
11:15
Willem II Tilburg
vs
Breda
2. liga
ESPN 1 HD NL
›
11:30
Cagliari Calcio
vs
Perugia
2. liga
Sky Sport Uno HD
›
11:45
Le Havre AC
vs
Montpellier Hsc
1. liga, ženy
MultiSports 1 HD FR
12:30
Manchester City Lfc
vs
Manchester United
1. liga, ženy
Sky Sport Premier League HD
BBC 1 Wales
12:30
Univ Kluž
vs
AFC Uta Arad
1. liga
Digi Sport 1 RO
13:00
Queens Park Rangers
vs
Burnley
Anglicko 2.
Sky Sports Main Event HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Football HD SE
›
13:00
Genclerbirligi SK
vs
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
2. liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:30
Roda Kerkrade
vs
Heracles Almelo
2. liga
ESPN 2 HD NL
›
13:30
Lecco
vs
Padova
Serie C, Skupina A
Sky Sport Football IT HD
SKY Sport 259
›
13:30
AS Roma
vs
Juventus FC Women
Serie A, ženy
La7
14:00
Ascoli
vs
FC Janov
2. liga
SKY Sport 252 HD
›
14:00
Benevento
vs
Cittadella
2. liga
SKY Sport 257 HD
›
14:00
Como
vs
Urbs Reggina 1914
2. liga
SKY Sport 254 HD
Fox Soccer Plus
›
14:00
Spal 2013
vs
Palermo
2. liga
SKY Sport 255 HD
›
14:00
Südtirol
vs
Ternana Calcio
2. liga
SKY Sport 256 HD
›
14:00
Venezia
vs
Cosenza
2. liga
SKY Sport 253 HD
›
14:45
Diósgyör
vs
BFC Siofok
2. liga
M4 Sport HD
15:00
Casa Pia
vs
CD Trofense
Ligový pohár
Sport TV3 HD
›
15:00
SSC Neapol
vs
Crystal Palace
Priateľské zápasy klubov
SKY Sport 251 HD
15:15
Gijon
vs
Cartagena
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
C More Sport 1 HD FI
›
15:30
Botosani
vs
FC Cfr 1907 Cluj
1. liga
Digi Sport 1 RO
15:45
FC Twente
vs
Fortuna Sittard
1. liga, ženy
ESPN 1 HD NL
16:00
Altinordu FK
vs
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
2. liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:15
Aston Villa Lfc
vs
Arsenal LFC
1. liga, ženy
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport Top Event HD
16:30
SS Monopoli 1966
vs
Pescara Calcio
Serie C, Skupina A
SKY Sport 254 HD
17:00
Benfica Lisbon
vs
FC Sevilla
Priateľské zápasy klubov
Sport TV2 HD
17:00
SSC Bari
vs
Modena
2. liga
Sky Sport Calcio HD
›
17:00
Szeged 2011
vs
MTK Budapešť FC
2. liga
M4 Sport HD
17:30
Granada CF
vs
Burgos
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
›
18:30
Chindia Targoviste
vs
Fotbal Club FCSB
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:45
Chelsea Lfc
vs
Reading Lfc
1. liga, ženy
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport Top Event HD
19:00
Sporting Braga
vs
FC Pacos Ferreira
Ligový pohár
Sport TV2 HD
›
19:30
Frosinone
vs
Pisa
2. liga
SKY Sport 251 HD
Fox Soccer Plus
›
20:00
Lyon
vs
Paris Saint Germain
1. liga, ženy
CANAL+ FR
12.12.2022
13:10
AEK Athens B
vs
Proodeftiki
Super League 2
ERT3 HD
15:30
U Craiova 1948 SA
vs
FC Arges Pitesti
1. liga
Digi Sport 1 RO
17:00
Pendik
vs
Sakaryaspor
2. liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
17:45
Jong AZ Alkmaar
vs
Jong Psv Eindhoven
2. liga
ESPN 1 HD NL
›
18:30
Mioveni
vs
Universitatea Craiova 1948 CS
1. liga
Digi Sport 1 RO
19:30
Foggia Calcio
vs
US Catanzaro 1929
Serie C, Skupina A
Rai Sport + HD
19:30
Brescia Calcio
vs
Parma Calcio 1913 S.r.l.
2. liga
Sky Sport Uno HD
›
20:00
Sunderland A.F.C.
vs
W.b.a.
Anglicko 2.
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
›
20:00
Zwolle
vs
Helmond
2. liga
ESPN 1 HD NL
›
20:00
Deportivo Alaves Sad
vs
Levante
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
Novasports Start HD
›
20:00
Martigues
vs
US Concarneau
3. liga
CANAL+ Foot FR
›
20:30
Boavista Fc
vs
Vitoria Guimaraes
Ligový pohár
Sport TV2 HD
›
13.12.2022
14:00
Arsenal
vs
AC Miláno
Priateľské zápasy klubov
Sky Sport Uno HD
Sky Sport Football IT HD
19:00
Argentína
vs
Chorvátsko
Svetový Pohár
FOX US
SRF zwei HD
Sport TV1 HD
BBC 1 London
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
ServusTV HD Oesterreich
MTV3 HD
C More Sport 1 HD FI
TRT 1 HD
SVT1 HD
CT Sport HD
Rai 1
Das Erste HD
M4 Sport HD
ANT-1
ITV1 Anglia E
›
20:45
Sporting CP
vs
CS Maritimo Madeira
Ligový pohár
Sport TV2 HD
›
20:45
Rio Ave FC
vs
Farense
Ligový pohár
Sport TV3 HD
›
14.12.2022
17:00
Rapid
vs
Petrol. Ploiesti
1. liga
Digi Sport 1 RO
19:00
Francúzsko
vs
Maroko
Svetový Pohár
FOX US
SRF zwei HD
CT Sport HD
Sport TV1 HD
ORF 1 HD
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
YLE TV2 HD
TRT 1 HD
TV4 SE HD
Rai 1
ZDF HD
M4 Sport HD
ANT-1
BBC 1 East (W)
›
20:45
Portimonense
vs
Gil Vicente FC
Ligový pohár
Sport TV2 HD
›
20:45
SC Covilha
vs
CD Nacional
Ligový pohár
Sport TV3 HD
›
15.12.2022
18:00
Fotbal Club FCSB
vs
FC Cfr 1907 Cluj
1. liga
Digi Sport 1 RO
19:00
Jong Psv Eindhoven
vs
Jong Ajax Amsterdam
2. liga
ESPN 1 HD NL
›
20:00
Glasgow Rangers
vs
Hibernian Edinburgh
1. liga
Sky Sports Football HD
Sport TV4 HD
Digi Sport 2 RO
›
20:00
Academico De Viseu FC
vs
Tondela
Ligový pohár
Sport TV3 HD
›
20:00
Estoril
vs
Famalicao
Ligový pohár
Sport TV2 HD
›
21:00
CSD Coban Imperial
vs
Antigua Gfc
Liga Nacional. Apertura
Fox Deportes
16.12.2022
08:45
Newcastle United
vs
Brisbane Roar
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:00
Makedonikos FC
vs
Panathinaikos B
Super League 2
ERT3 HD
15:00
VfB Stuttgart
vs
FC Luzern
Priateľské zápasy klubov
Sky Sport News HD
17:00
Rizespor
vs
Goztepe SK
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR HD
›
18:00
FC Voluntari
vs
Farul Constanta
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:30
Santa Clara
vs
Arouca
Ligový pohár
Sport TV4 HD
›
18:30
CD Feirense
vs
Leixoes
Ligový pohár
Sport TV5 HD
›
20:00
Birmingham
vs
Reading
Anglicko 2.
Sky Sports Football HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
›
20:00
Tenerife
vs
FC Andorra
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
Liga SmartBank
›
20:30
FC Porto
vs
Vizela
Ligový pohár
Sport TV2 HD
›
20:30
Chaves
vs
CD Mafra
Ligový pohár
Sport TV3 HD
›
17.12.2022
04:40
Wellington Phoenix
vs
Adelaide United FC
W-League
BT Sport 2
06:00
Central Coast
vs
Sydney
1. liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
08:45
Melbourne City FC
vs
Melbourne FC
1. liga
Sport TV2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
vs
Samsunspor
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR HD
›
10:30
Manisa Buyuksehir Belediyespor
vs
Tuzlaspor
2. liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT AVAZ HD
›
12:30
Aberdeen FC
vs
Celtic Glasgow
1. liga
Sky Sports Football HD
Sport TV2 HD
Digi Sport 2 RO
V Sport Extra HD
›
13:00
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
vs
Univ Kluž
1. liga
Digi Sport 1 RO
13:00
Malatya Bld
vs
Kecioerenguecue
2. liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT AVAZ HD
›
13:00
Sakaryaspor
vs
Genclerbirligi SK
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR HD
›
15:00
W.b.a.
vs
Rotherham United
Anglicko 2.
MATCH4
V Sport Premium HD
›
15:00
Chorvátsko
vs
Maroko
Svetový Pohár
FOX US
SRF zwei HD
Magenta Sport
CT Sport HD
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
ServusTV HD Oesterreich
BBC 1 East (W)
Rai 1
MTV3 HD
M4 Sport HD
TRT 1 HD
ANT-1
Sport TV1 HD
NRK1 HD
SVT1 HD
›
15:15
Mirandes
vs
SD Ponferradina
LaLiga 2
Liga SmartBank 2
›
15:15
Lugo
vs
Granada CF
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
16:00
Eyupspor
vs
Boluspor
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR HD
›
17:00
Pisa
vs
Brescia Calcio
2. liga
Sky Sport Calcio HD
›
17:30
Norwich City
vs
Blackburn Rovers
Anglicko 2.
Sky Sports Football HD
MATCH4
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Football HD SE
›
17:30
Cartagena
vs
Santander
LaLiga 2
Liga SmartBank 3
›
17:30
Villarreal B
vs
UD Las Palmas
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
18:30
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
Chindia Targoviste
1. liga
Digi Sport 1 RO
19:00
Moreirense
vs
Benfica Lisbon
Ligový pohár
Sport TV2 HD
›
19:00
CF Estrela
vs
FC Penafiel
Ligový pohár
Sport TV3 HD
›
19:30
SSC Neapol
vs
Villarreal
Priateľské zápasy klubov
SKY Sport 251 HD
19:30
Urbs Reggina 1914
vs
SSC Bari
2. liga
Fox Soccer Plus
Sky Sport Calcio HD
›
20:00
Real Oviedo
vs
Gijon
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
#Vamos ES
›
18.12.2022
07:15
Melbourne Victory FC
vs
Newcastle Jets
W-League
BT Sport 2
10:00
FC Arges Pitesti
vs
Mioveni
1. liga
Digi Sport 1 RO
10:30
Bandirmaspor
vs
Pendik
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR HD
›
10:30
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
vs
Altinordu FK
2. liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT AVAZ HD
›
11:30
Luton Town
vs
Millwall
Anglicko 2.
Sky Sports Football HD
MATCH4
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
›
12:30
Petrol. Ploiesti
vs
U Craiova 1948 SA
1. liga
Digi Sport 1 RO
13:00
Albacete
vs
Ibiza
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
13:00
Cittadella
vs
Südtirol
2. liga
SKY Sport 256 HD
›
13:00
Cosenza
vs
Ascoli
2. liga
SKY Sport 255 HD
›
13:00
Modena
vs
Benevento
2. liga
SKY Sport 254 HD
›
13:00
Parma Calcio 1913 S.r.l.
vs
Spal 2013
2. liga
SKY Sport 252 HD
›
13:00
Ternana Calcio
vs
Como
2. liga
SKY Sport 253 HD
›
15:00
Argentína
vs
Francúzsko
Svetový Pohár
Das Erste
FOX US
SRF zwei HD
ORF 1 HD
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
BBC 1 East (W)
ITV1 Anglia E
Rai 1
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
TRT 1 HD
ANT-1
Sport TV1 HD
NRK1 HD
CT Sport HD
TV4 SE HD
›
17:30
APOLLON Smirnis
vs
Kalamata
Super League 2
ERT3 HD
17:45
Palermo
vs
Cagliari Calcio
2. liga
Sky Sport Uno HD
›
18:00
Burgos
vs
Huesca
LaLiga 2
Liga SmartBank 2
›
18:00
Levante
vs
Eibar
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 5 HD FR
Liga SmartBank
›
18:30
AFC Uta Arad
vs
Rapid
1. liga
Digi Sport 1 RO
19:45
FC Janov
vs
Frosinone
2. liga
Novasports Prime HD
Fox Soccer Plus
SKY Sport 251 HD
›
20:00
Malaga
vs
Deportivo Alaves Sad
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
19.12.2022
00:00
Antigua Gfc
vs
CSD Coban Imperial
Liga Nacional. Apertura
FOXDEP-DIGITAL
13:15
Kallithea
vs
Olympiacos Piraeus B
Super League 2
ERT3 HD
17:00
Adanaspor
vs
Denizlispor
2. liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR HD
›
18:00
Fotbal Club FCSB
vs
Botosani
1. liga
Digi Sport 1 RO
19:30
Perugia
vs
Venezia
2. liga
Fox Soccer Plus
›
20:00
Wigan Athletic
vs
Sheffield United
Anglicko 2.
Sky Sports Football HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
›
20:00
CD Leganes
vs
Real Zaragoza
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
C More Sport 1 HD FI
›
20.12.2022
18:00
FC Cfr 1907 Cluj
vs
AFC Hermannstadt
1. liga
Digi Sport 1 RO
18:00
CD Diocesano
vs
Getafe
Pohár
Sport2 HU
›
19:45
Milton Keynes Dons
vs
Leicester City
EFL Cup
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sport TV6 HD
NOVA Sport 1 HD CZ
V Sport Premium HD
›
19:45
Newcastle United
vs
Bournemouth
EFL Cup
Sport TV5 HD
Digi Sport 3 RO
beIN Sports 3 HD FR
V Sport Football HD SE
›
Načítať viac
×
Close