Športové Tipy Futbal Španielsko

Španielsko 3. liga Futbal Stávkové tipy a Prognóza

Neexistujú žiadne nadchádzajúce udalosti

Ak chcete prehliadať ďalšie udalosti, vyberte si iné turnaje.

Prechádzajte turnaje

Nadchádzajúce udalosti v Španielsko

Posledné udalosti 3. liga

Ligová tabuľka

Group 1

Mužstvo Z V R P Body
1 CD Arenteiro 12 8 3 1 27
2 CD Guijuelo 12 7 2 3 23
3 Santander B 11 6 1 4 19
4 Gimnastica de Torrelavega 12 6 1 5 19
5 Real Aviles CF 11 5 3 3 18
6 Compostela 11 5 3 3 18
7 Real Valladolid B 11 6 0 5 18
8 Coruxo 11 4 4 3 16
9 CD Cristo Atletico 11 4 4 3 16
10 CD Laredo 12 5 1 6 16
11 Zamora 11 5 1 5 16
12 Marino Luanco 11 4 3 4 15
13 Ourense CF 12 4 3 5 15
14 Bergantinos CF 11 4 2 5 14
15 UP Langreo 11 3 2 6 11
16 Real Oviedo B 12 3 1 8 10
17 Polvorin FC 12 2 4 6 10
18 Burgos Promesas 12 2 2 8 8

Group 2

Mužstvo Z V R P Body
1 Sestao River Club 11 7 3 1 24
2 Real Sociedad C 12 7 1 4 22
3 Arenas Club De Getxo 11 6 2 3 20
4 Utebo FC 12 6 1 5 19
5 CD Tudelano 11 6 1 4 19
6 Sociedad Deportivo Tarazona 12 4 4 4 16
7 CD Izarra 12 4 4 4 16
8 AD San Juan 12 4 4 4 16
9 UD Logrones B 11 5 1 5 16
10 CA Cirbonero 12 4 3 5 15
11 Racing Rioja CF 12 4 3 5 15
12 SD Beasain 11 3 5 3 14
13 CD Brea 11 4 2 5 14
14 Deportivo Alaves II 11 3 4 4 13
15 CD Arnedo 11 4 1 6 13
16 SD Gernika Club 11 3 3 5 12
17 Union Mutilvera 12 4 0 8 12
18 Alfaro 11 3 2 6 11

Group 3

Mužstvo Z V R P Body
1 Valencia B 12 7 2 3 23
2 RCD Espanyol Barcelona B 12 7 2 3 23
3 San.eulalia 11 6 4 1 22
4 CE Manresa 11 6 4 1 22
5 Teruel 11 6 4 1 22
6 SD Formentera 11 6 3 2 21
7 Terrassa 11 4 4 3 16
8 Atletico Saguntino 11 3 6 2 15
9 Deportivo Aragon 11 5 0 6 15
10 Alzira 12 4 2 6 14
11 AE Prat 11 4 2 5 14
12 Hercules 11 3 4 4 13
13 CD Ibiza Islas Pitiusas 11 3 3 5 12
14 Lleida 11 2 4 5 10
15 RCD Mallorca B 11 2 3 6 9
16 UE Llagostera 11 2 3 6 9
17 UE Olot 12 2 2 8 8
18 CD Ebro 11 0 6 5 6

Group 4

Mužstvo Z V R P Body
1 Antequera 11 8 2 1 26
2 Yeclano 12 6 4 2 22
3 Recreativo Huelva 11 6 3 2 21
4 Mar Menor Club de Futbol 11 6 2 3 20
5 Cadiz B 12 5 3 4 18
6 Velez CF 11 5 2 4 17
7 Ucam Murcia 11 4 4 3 16
8 Betis Deportivo Balompie 11 4 4 3 16
9 Atletico Sanluqueno 11 4 4 3 16
10 San Roque 11 4 2 5 14
11 FC Cartagena II 11 4 2 5 14
12 CD El Ejido 2012 11 4 1 6 13
13 Atl Mancha Real 11 3 4 4 13
14 CD Utrera 11 3 3 5 12
15 Xerez Deportivo FC 11 2 5 4 11
16 Juventud Torremolinos CF 12 1 7 4 10
17 Club Recreativo Granada 12 2 3 7 9
18 Sevilla Atl. 11 2 1 8 7

Group 5

Mužstvo Z V R P Body
1 Mellila 11 7 2 2 23
2 Cacereno 11 6 2 3 20
3 Navalcarnero 11 6 1 4 19
4 Atl.madrid B 11 5 3 3 18
5 Guadalajara 12 5 3 4 18
6 Segoviana 11 5 3 3 18
7 UD Socuellamos CF 11 4 5 2 17
8 CF Villanovense 11 5 2 4 17
9 CD Estepona 10 4 4 2 16
10 CD Coria 11 3 5 3 14
11 CD Atletico Paso 10 4 1 5 13
12 UD Montijo 11 3 4 4 13
13 AD Union Adarve 11 3 4 4 13
14 FC Cerdanyola Del Valles 11 3 4 4 13
15 CD Diocesano 11 3 3 5 12
16 Leganes B 12 2 4 6 10
17 AD Alcorcon B 11 1 5 5 8
18 Don Benito 11 1 3 7 6