Alexandrova E / Dzalamidze N
SET1: 7 - 5 | SET2: 5 - 7 | SET3: 8 - 10 | FT: 1 - 2 |
Danilina A / Haddad Maia B
Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
06.05.2024
08:00 Pigossi, Laura Andreeva, Erika 3 tipy 08:00 Masarova, Rebeka Rocchetti, Sofia 08:00 Semenistaja, Darja Bouzas Maneiro, Jessica 08:00 Dart, Harriet Sramkova, Rebecca 3 tipy 09:15 Parks, Alycia Sasnovich, Aliaksandra 09:15 Parrizas-Diaz, Nuria Zarazua, Renata 09:15 Tomova, Viktoriya Abbagnato, Anastasia 2 tipy 09:15 Pera, Bernarda Watson, Heather 1 tipy 10:30 Mandlik, Elizabeth Bondar, Anna 10:30 Alvisi , Eleonora Gracheva, Varvara 10:40 Bai, Zhuoxuan Krunic, Aleksandra 1 tipy 10:40 Carle, Maria Lourdes Arango, Emiliana 2 tipy 10:40 Cristian, Jaqueline Adina Baptiste, Hailey 1 tipy 11:55 Preston, Taylah Timofeeva, Maria 11:55 Tauson, Clara Sharma, Astra 3 tipy 11:55 Miyazaki, Yuriko Lily Cornet, Alize 12:00 Ruggeri, Jennifer Volynets, Katie 12:00 Danilovic, Olga Rakhimova, Kamilla 2 tipy 13:10 Hibino, Nao Starodubtseva, Yulia 1 tipy 13:10 Dodin, Oceane Galfi, Dalma 1 tipy 13:15 Golubic, Viktorija Ambrosio, Silvia 1 tipy 14:00 Vickery, Sachia Riera, Julia 14:30 Siegemund, Laura Ricci, Beatrice 14:30 Niemeier, Jule Fruhvirtova, Brenda 2 tipy0
Výhra
0
Remíza
1
Výhra
13.01.2022 08:10
Alexandrova E / Dzalamidze N 1 : 2 Danilina A / Haddad Maia B
1
Výhra
0
Remíza
1
Prehra
13.01.2022 08:10
Alexandrova E / Dzalamidze N 1 : 2 Danilina A / Haddad Maia B
10.01.2022 05:35
Bozicevic I / Osborne A 0 : 2 Alexandrova E / Dzalamidze N
4
Výhra
0
Remíza
2
Prehra
05.11.2022 18:30
Kichenok L / Ostapenko J 2 : 1 Danilina A / Haddad Maia B
04.11.2022 02:05
Kudermetova V / Mertens E 2 : 0 Danilina A / Haddad Maia B
02.11.2022 01:40
Dabrowski G / Olmos G 0 : 2 Danilina A / Haddad Maia B
22.10.2022 19:30
Krejcikova B / Siniakova K 1 : 2 Danilina A / Haddad Maia B
22.10.2022 00:30
Gauff C / Pegula J 0 : 2 Danilina A / Haddad Maia B
17.10.2022 16:00
Guarachi A / Klepac A 1 : 2 Danilina A / Haddad Maia B