Aoyama S / Shibahara E
SET1: 6 - 3 | SET2: 5 - 7 | SET3: 10 - 8 | FT: 2 - 1 |
Rusko / Rusko
Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
10.05.2024
09:00 Sakkari, Maria Gracheva, Varvara 2 tipy 09:00 Collins, Danielle Rose Blinkova, Anna 09:00 Pavlyuchenkova, Anastasia Sorribes Tormo, Sara 2 tipy 09:00 Mertens, Elise Siniakova, Katerina 10:15 Tauson, Clara Kalinskaya, Anna 1 tipy 11:00 Potapova, Anastasia Ostapenko, Jelena 2 tipy 11:00 Jabeur, Ons Kenin, Sofia 3 tipy 11:00 Begu, Irina-Camelia Rybakina, Elena 1 tipy 11:35 Watson H / Xu Y Wang X / Wang X 2 tipy 11:40 Tsurenko, Lesia Kalinina, Anhelina 1 tipy 11:40 Yastremska, Dayana Siegemund, Laura 1 tipy 11:40 Azarenka, Victoria Linette, Magda 1 tipy 12:15 Cocciaretto, Elisabetta Garcia, Caroline 13:35 Svitolina, Elina Errani, Sara 2 tipy 14:05 Hozumi E / Ninomiya M Muhammad A / Sutjiadi A 1 tipy 14:10 Danilina A / Neel I Chan H / Kudermetova V 14:15 Sramkova, Rebecca Boulter, Katie 14:15 Olmos G / Panova A Schuurs D / Stefani L 14:50 Moratelli A / Rosatello C Guo H / Jiang X 16:00 Volynets, Katie Sabalenka, Aryna 18:30 Sherif, Mayar Paolini, Jasmine11.05.2024
09:00 Kato M / Kichenok N Kenin S / Mattek-Sands B 09:00 Errani S / Paolini J Melichar N / Perez E 09:00 Andreeva M / Zvonareva V Linette M / Zhang S12.05.2024
09:00 Cirstea, Sorana Vondrousova, Marketa1
Výhra
0
Remíza
0
Výhra
13.10.2023 08:00
Aoyama S / Shibahara E 2 : 1 Rusko / Rusko
2
Výhra
0
Remíza
4
Prehra
13.04.2024 06:45
Aoyama S / Shibahara E 1 : 2 Danilina A / Kulambayeva Z
11.11.2023 07:30
Aoyama S / Shibahara E 2 : 0 Lizarazo Y / Osorio Serrano M C
02.11.2023 17:30
Aoyama S / Shibahara E 1 : 2 Melichar N / Perez E
30.10.2023 19:30
Hunter S / Mertens E 2 : 0 Aoyama S / Shibahara E
29.10.2023 19:30
Aoyama S / Shibahara E 2 : 0 Krawczyk D / Schuurs D
15.10.2023 09:00
Dabrowski G / Routliffe E 2 : 0 Aoyama S / Shibahara E
4
Výhra
0
Remíza
2
Prehra
03.01.2024 12:25
Collins D / Kichenok N 2 : 1 Rusko / Rusko
13.10.2023 08:00
Aoyama S / Shibahara E 2 : 1 Rusko / Rusko
12.10.2023 11:00
Babos T / Kichenok L 1 : 2 Rusko / Rusko
05.06.2023 11:25
Hunter S / Mertens E 0 : 2 Rusko / Rusko
02.06.2023 09:00
Kolodziejova M / Vondrousova M 1 : 2 Rusko / Rusko
01.06.2023 09:00
Marozava L / Masarova R 1 : 2 Rusko / Rusko