Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
06.05.2024
04:00 Tokyo Verdy Jubilo Iwata 11 tipy 04:00 Kobe Niigata 13 tipy 04:05 Gamba Osaka Cerezo Osaka 8 tipy 05:00 Jeju Utd Daegu 10 tipy 05:00 Cheonan City FC Ansan Greeners FC 3 tipy 05:00 Hokkaido Consadole Sapporo FC Tokyo 10 tipy 05:00 Kjóto Machida Zelvia 12 tipy 05:00 Fukuoka Kawasaki Frontale 9 tipy 05:00 Blaublitz Akita Kofu 6 tipy 05:00 Mito Kumamoto 5 tipy 05:00 Tochigi Fujieda MYFC 4 tipy 05:00 Thespakusatsu Gunma Shimizu 7 tipy 05:00 Okajama Tokušima 4 tipy 05:00 Renofa Yamaguchi Yamagata 4 tipy 05:00 Oita V-Varen Nagasaki 5 tipy 05:00 Kagoshima United Sendai 5 tipy 06:00 Hiroshima Nagoya 14 tipy 06:00 Ehime Iwaki FC 5 tipy 07:00 Kashiwa Kashima 4 tipy 07:00 Sh.Belmare Sagan Tosu 4 tipy 07:30 Seoul E-Land FC Cheongju FC 4 tipy 08:00 Urawa R.D. Yokohama 9 tipy 10:00 JEF United Ichihara Chiba Jokohama FC 5 tipy 11:00 Ihefu FC Namungo FC 2 tipy 12:00 Drogheda Dundalk 7 tipy0
Výhra
0
Remíza
2
Výhra
21.08.2023 14:00
FC Andijon 2 : 1 FC Olimpik
03.04.2023 12:00
FC Olimpik 0 : 1 FC Andijon
2
Výhra
1
Remíza
3
Prehra
31.03.2024 14:00
FC Olimpik 1 : 0 Neftchi Fargona
15.03.2024 14:00
PFC Sogdiana 2 : 2 FC Olimpik
09.03.2024 11:00
FC Olimpik 0 : 1 Lokomotiv Taškent
01.03.2024 14:15
FC Nasaf 2 : 0 FC Olimpik
01.12.2023 10:00
Metallurg Bekabad 2 : 1 FC Olimpik
24.11.2023 11:00
FC Olimpik 2 : 1 Navbahor Namangan
4
Výhra
1
Remíza
1
Prehra
04.04.2024 14:15
Lokomotiv Taškent 1 : 2 FC Andijon
16.03.2024 12:00
Surkhon Termez 2 : 3 FC Andijon
03.03.2024 10:00
FK Agmk 0 : 0 FC Andijon
22.11.2023 14:00
FK Turon 1 : 3 FC Andijon
02.11.2023 13:15
Qizilqum Zarafshon 3 : 0 FC Andijon
21.10.2023 14:00
PFC Sogdiana 1 : 2 FC Andijon
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PFC Sogdiana | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 |
2 | FC Andijon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 |
3 | Navbahor Namangan | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 |
4 | Neftchi Fargona | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 |
5 | FC Nasaf | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 |
6 | FK Agmk | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 |
7 | Lokomotiv Taškent | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 |
8 | Qizilqum Zarafshon | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 |
9 | Surkhon Termez | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 |
10 | Pahtakor Taškent | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 |
11 | FC Olimpik | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 |
12 | Dinamo Samarkand | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 |
13 | Metallurg Bekabad | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 |
14 | FC Bunyodkor | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 |