Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
26.04.2024
08:00 Persis Solo Persita Tangerang 8 tipy 09:45 Brisbane Roar Adelaide 16 tipy 09:45 Sheikh Russel KC Abahani Limited Dhaka 2 tipy 11:35 Changchun Yatai Meizhou Hakka FC 12 tipy 13:00 Racing Beirut Nejmeh SC 1 tipy 14:05 Al-Nasr Dubai SC AL Ittihad Kalba 3 tipy 14:05 Baniyas SC Hatta 3 tipy 15:00 Dhamk AL Taawoun 3 tipy 15:00 Hrv. Dragovoljac NK Jadran Luka Ploce 15:00 Kustosija Karlovac 1 tipy 15:00 Inter Turku EIF 6 tipy 15:00 FS Metta/Lu FK Auda 3 tipy 15:00 Kolkheti Poti Samtredia 15:00 Vozdovac FK Spartak Subotica 2 tipy 15:00 Ararat Jerevan FC VAN 2 tipy 15:00 Remo Stars Niger Tornadoes FC 5 tipy 15:00 MC EL Bayadh USM Khenchela 1 tipy 15:00 Js Saoura US Souf 3 tipy 15:00 US Biskra Setif 1 tipy 15:00 Šabab AL Ordun AL Wehdat (JOR) 3 tipy 15:30 Vitebsk BATE Borisov 3 tipy 15:30 MFk Michalovce MFK Dukla Banska Bystrica 3 tipy 16:00 Istra 1961 NK Slaven 7 tipy 16:00 Piast Gliwice War.poznaň 14 tipy 16:00 Parnu JK Vaprus Nomme Utd. 2 tipy3
Výhra
1
Remíza
2
Výhra
12.11.2023 12:00
FK Makedonija Gjorce Petrov 0 : 1 FK Rabotnički Skopje
20.08.2023 15:00
FK Rabotnički Skopje 1 : 0 FK Makedonija Gjorce Petrov
01.04.2023 13:00
FK Makedonija Gjorce Petrov 2 : 1 FK Rabotnički Skopje
27.11.2022 12:00
FK Rabotnički Skopje 2 : 0 FK Makedonija Gjorce Petrov
31.08.2022 14:00
FK Makedonija Gjorce Petrov 1 : 1 FK Rabotnički Skopje
16.04.2022 14:00
FK Makedonija Gjorce Petrov 1 : 0 FK Rabotnički Skopje
2
Výhra
1
Remíza
3
Prehra
20.04.2024 14:00
FK Bregalnica Stip 0 : 1 FK Rabotnički Skopje
14.04.2024 13:00
FK Rabotnički Skopje 2 : 0 FK Vardar Skopje
07.04.2024 13:00
Voska Sport 1 : 1 FK Rabotnički Skopje
31.03.2024 13:00
FK Akademija Pandev 2 : 1 FK Rabotnički Skopje
17.03.2024 14:00
FK Rabotnički Skopje 1 : 2 FC Struga Trim Lum
10.03.2024 13:00
FK Shkupi 3 : 2 FK Rabotnički Skopje
1
Výhra
0
Remíza
5
Prehra
13.04.2024 13:00
FK Shkupi 3 : 1 FK Makedonija Gjorce Petrov
03.04.2024 13:00
Voska Sport 2 : 0 FK Makedonija Gjorce Petrov
31.03.2024 13:00
KF Gostivar 1 : 4 FK Makedonija Gjorce Petrov
10.03.2024 13:00
Sileks Kratovo 1 : 0 FK Makedonija Gjorce Petrov
06.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 2 : 1 FK Makedonija Gjorce Petrov
25.02.2024 13:00
FK Akademija Pandev 3 : 0 FK Makedonija Gjorce Petrov
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Struga Trim Lum | 28 | 18 | 4 | 6 | 58 |
2 | FK Shkupi | 28 | 15 | 10 | 3 | 55 |
3 | FK Shkendija | 28 | 14 | 10 | 4 | 52 |
4 | GFK Tikvesh 1930 | 28 | 11 | 6 | 11 | 39 |
5 | Sileks Kratovo | 28 | 9 | 11 | 8 | 38 |
6 | KF Gostivar | 28 | 8 | 13 | 7 | 37 |
7 | FK Akademija Pandev | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
8 | FK Rabotnički Skopje | 28 | 10 | 4 | 14 | 34 |
9 | Voska Sport | 28 | 7 | 10 | 11 | 31 |
10 | FK Vardar Skopje | 28 | 8 | 5 | 15 | 29 |
11 | FK Bregalnica Stip | 28 | 6 | 8 | 14 | 26 |
12 | FK Makedonija Gjorce Petrov | 28 | 7 | 4 | 17 | 25 |