OKS Stomil Olsztyn
HT: 0 - 1 | FT: 0 - 1
Polonia Bytom
Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
02.05.2024
14:00 MKS Pogon Štetín Wisla Krakov 6 tipy03.05.2024
16:00 Cracovia Krakow Gornik Zabrze 1 tipy 16:00 Gornik Leczna Odra Opole 18:30 Ruch Chorzow Lech Poznaň 2 tipy 18:30 Bielsko Biala Arka Gdynia 1 tipy04.05.2024
13:00 LKS Lodž Slask Wroclaw 2 tipy 13:00 Resovia Miedz Legnica 1 tipy 15:30 Zaglebie Lubin Rakow Czestochowa 1 tipy 15:30 Legia Gdaňsk GKS Tychy 18:00 Stal Mielec Jagiellonia Bialystok 1 tipy 18:00 GKS Katovice Stal Rzeszow 1 tipy05.05.2024
10:30 War.poznaň Widzew Lódž 10:40 Nieciecza Polonia Varšava 1 tipy 13:00 Korona Kielce Piast Gliwice 13:00 Wisla Plock Motor Lublin 15:30 Legia Varšava Rad.radom 1 tipy06.05.2024
16:00 Sosnowiec Wisla Krakov 17:00 MKS Pogon Štetín Puszcza NiepolomiceOKS Stomil Olsztyn strelil menej ako 2.5 gólu v posledných 11 zo 12 zápasov (2. liga).
Nad 2.5
kurz -156
Polonia Bytom je neporazený v posledných 12 zo 13 zápasov (2. liga).
Hosť vyhrá alebo remizuje
kurz -217
0
Výhra
0
Remíza
2
Výhra
12.04.2024 18:00
OKS Stomil Olsztyn 0 : 1 Polonia Bytom
02.10.2023 16:15
Polonia Bytom 4 : 3 OKS Stomil Olsztyn
2
Výhra
3
Remíza
1
Prehra
29.04.2024 16:15
OKS Stomil Olsztyn 1 : 0 Lech II Poznan
22.04.2024 16:15
Ol.elblag 1 : 1 OKS Stomil Olsztyn
12.04.2024 18:00
OKS Stomil Olsztyn 0 : 1 Polonia Bytom
06.04.2024 16:00
Sandecja Nowy Sacz 0 : 0 OKS Stomil Olsztyn
30.03.2024 11:00
OKS Stomil Olsztyn 3 : 0 Hutnik Krakow
23.03.2024 13:30
KKS 1925 Kalisz 0 : 0 OKS Stomil Olsztyn
2
Výhra
1
Remíza
3
Prehra
27.04.2024 12:00
Hutnik Krakow 4 : 1 Polonia Bytom
12.04.2024 18:00
OKS Stomil Olsztyn 0 : 1 Polonia Bytom
30.03.2024 16:00
LKS Lodz II 0 : 2 Polonia Bytom
17.03.2024 11:00
Pogon Siedlce 3 : 3 Polonia Bytom
12.11.2023 12:00
Lech II Poznan 1 : 0 Polonia Bytom
21.10.2023 12:00
Sandecja Nowy Sacz 3 : 2 Polonia Bytom
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogon Siedlce | 30 | 14 | 10 | 6 | 52 |
2 | KKS 1925 Kalisz | 30 | 13 | 9 | 8 | 48 |
3 | Kotwica Kolobrzeg | 30 | 13 | 8 | 9 | 47 |
4 | Radunia Stezyca | 30 | 12 | 10 | 8 | 46 |
5 | MKS Chojniczanka Chojnice | 30 | 12 | 9 | 9 | 45 |
6 | Hutnik Krakow | 30 | 12 | 9 | 9 | 45 |
7 | LKS Lodz II | 29 | 12 | 7 | 10 | 43 |
8 | Zaglebie II Lubin | 30 | 12 | 6 | 12 | 42 |
9 | Stal.wola | 30 | 11 | 9 | 10 | 42 |
10 | Polonia Bytom | 30 | 10 | 11 | 9 | 41 |
11 | Lech II Poznan | 29 | 10 | 8 | 11 | 38 |
12 | Ol.elblag | 30 | 10 | 8 | 12 | 38 |
13 | Wisla Pulawy | 30 | 8 | 12 | 10 | 36 |
14 | Skra Czestochowa | 30 | 9 | 9 | 12 | 36 |
15 | GKS Jastrzebie | 30 | 9 | 9 | 12 | 36 |
16 | Ol.grudziak | 29 | 8 | 9 | 12 | 33 |
17 | OKS Stomil Olsztyn | 29 | 8 | 6 | 15 | 30 |
18 | Sandecja Nowy Sacz | 30 | 7 | 7 | 16 | 28 |