SK Aritma Prague
HT: 0 - 1 | FT: 1 - 1
Tj Jiskra Domazlice II
Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
03.05.2024
15:00 Příbram Brno 1 tipy 16:00 Opava Chrudim 2 tipy 16:00 FC Vysocina Jihlava Varnsdorf 5 tipy04.05.2024
12:00 FK Dukla Prague FC Sellier & Bellot Vlasim 13:00 České Budějovice Bohemians Prague 1905 3 tipy 13:00 FK Jablonec MFk Karvina 2 tipy 15:00 SK Hanacka Slavia Kromeriz AC Sparta Praha B 15:00 Líšeň 1.sk Prostejov 16:00 Slávia Praha Baník Ostrava 3 tipy05.05.2024
08:15 Viktoria Žižkov MFK Vyskov 13:00 FC Viktoria Plzen FK Mladá Boleslav 13:00 FK Teplice FC Slovan Liberec 1 tipy 13:00 FC Hradec Kralove Sigma Olomouc 1 tipy 16:00 Slovácko AC Sparta Praha 5 tipy22.05.2024
16:00 FC Viktoria Plzen AC Sparta Praha1
Výhra
1
Remíza
0
Výhra
30.03.2024 09:15
SK Aritma Prague 1 : 1 Tj Jiskra Domazlice II
02.09.2023 08:30
Tj Jiskra Domazlice II 0 : 2 SK Aritma Prague
4
Výhra
2
Remíza
0
Prehra
27.04.2024 08:15
SK Aritma Prague 7 : 0 FK Tachov
21.04.2024 08:00
FK Pribram B 0 : 1 SK Aritma Prague
13.04.2024 08:15
SK Aritma Prague 4 : 0 FK Jindrichuv Hradec 1910
06.04.2024 14:30
Hořovicko 0 : 2 SK Aritma Prague
30.03.2024 09:15
SK Aritma Prague 1 : 1 Tj Jiskra Domazlice II
23.03.2024 09:15
ZCE Plzen 1 : 1 SK Aritma Prague
2
Výhra
1
Remíza
3
Prehra
27.04.2024 08:15
Slavoj Česky Krumlov 1 : 4 Tj Jiskra Domazlice II
13.04.2024 08:15
FC Viktoria Marianske Lazne 1 : 2 Tj Jiskra Domazlice II
30.03.2024 09:15
SK Aritma Prague 1 : 1 Tj Jiskra Domazlice II
16.03.2024 09:30
FK Komarov 3 : 1 Tj Jiskra Domazlice II
11.11.2023 13:00
FK Tachov 3 : 2 Tj Jiskra Domazlice II
29.10.2023 13:30
FK Jindrichuv Hradec 1910 4 : 1 Tj Jiskra Domazlice II
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZCE Plzen | 23 | 15 | 7 | 1 | 52 |
2 | SK Aritma Prague | 23 | 12 | 10 | 1 | 46 |
3 | FC Viktoria Marianske Lazne | 23 | 12 | 4 | 7 | 40 |
4 | FK Banik Sokolov | 23 | 10 | 8 | 5 | 38 |
5 | FK Spartak Sobeslav | 23 | 11 | 4 | 8 | 37 |
6 | Hořovicko | 23 | 10 | 5 | 8 | 35 |
7 | FK Komarov | 23 | 9 | 6 | 8 | 33 |
8 | FC Rokycany | 23 | 9 | 5 | 9 | 32 |
9 | FK Jindrichuv Hradec 1910 | 23 | 9 | 4 | 10 | 31 |
10 | Tj Jiskra Domazlice II | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 |
11 | FK Pribram B | 23 | 6 | 8 | 9 | 26 |
12 | SK Otava Katovice | 23 | 6 | 6 | 11 | 24 |
13 | Doubravka | 22 | 4 | 11 | 7 | 23 |
14 | SK Klatovy 1898 | 23 | 5 | 6 | 12 | 21 |
15 | Slavoj Česky Krumlov | 23 | 5 | 4 | 14 | 19 |
16 | FK Tachov | 23 | 4 | 5 | 14 | 17 |