Club River Plate Asuncion
HT: 0 - 1 | FT: 0 - 2
Sol de America
Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
20.04.2024
09:30 Nomme Utd. Kalev Tallinn 2 tipy 09:45 Mohammedan SC Dhaka Brothers Union 09:45 Abahani Ltd. Chittagong Rahmatgonj Mfs 1 tipy 10:00 FC Penafiel FC Pacos Ferreira 2 tipy 10:00 SGS Essen-Schonebeck 19/68 TSG 1899 Hoffenheim 1 tipy 10:00 Kiruna FF Umea FC Akademi 10:00 LEE Man Warriors FC Hong Kong FC 10:00 Bidco United Posta Ranger FC 10:00 Kariobangi Sharks Nzoia Sugar FC 10:30 Ol.grudziak Wisla Pulawy 1 tipy 10:30 Istanbulspor Fatih Karagumruk SK 34 tipy 10:30 Bandirmaspor Tuzlaspor 3 tipy 11:00 FC Rubin Kazan FC Lokomotiv Moscow 14 tipy 11:00 Fortuna Dusseldorf Greuter Fürth 18 tipy 11:00 Kaiserslautern SV Wehen Wiesbaden 18 tipy 11:00 VfL 1899 Osnabrück Braunschweig 8 tipy 11:00 Eilenburg Zwickau 11:00 BG Pathum United FC Chonburi 11:00 FC Phonix Lubeck Norderstedt 1 tipy 11:00 Roa Valerenga 1 tipy 11:00 Skovde Aik Trelleborgs FF 1 tipy 11:00 Sandvikens IF Osters IF 2 tipy 11:00 Lysekloster IL Arendal 11:00 Samtredia Torpedo Kutaisi 2 tipy 11:00 AFC Eskilstuna Assyriska1
Výhra
2
Remíza
3
Výhra
23.10.2021 21:00
Club River Plate Asuncion 0 : 2 Sol de America
08.08.2021 23:15
Sol de America 1 : 0 Club River Plate Asuncion
18.04.2021 00:00
Club River Plate Asuncion 0 : 2 Sol de America
15.02.2021 21:30
Sol de America 1 : 1 Club River Plate Asuncion
15.11.2020 20:15
Sol de America 2 : 3 Club River Plate Asuncion
09.08.2020 20:00
Sol de America 0 : 0 Club River Plate Asuncion
1
Výhra
0
Remíza
5
Prehra
15.06.2023 20:00
Club River Plate Asuncion 2 : 3 Deportivo Carapegua
11.10.2022 18:00
Martin Ledesma 3 : 2 Club River Plate Asuncion
29.09.2022 21:30
Club River Plate Asuncion 0 : 1 Atyra FC
24.09.2022 14:00
Deportivo Santani 3 : 0 Club River Plate Asuncion
16.09.2022 23:15
Club River Plate Asuncion 4 : 1 Sportivo Iteno
09.09.2022 21:00
Independiente 1 : 0 Club River Plate Asuncion
1
Výhra
2
Remíza
3
Prehra
12.04.2024 22:00
Club Guarani 1 : 0 Sol de America
18.03.2024 22:30
Sportivo Ameliano 2 : 1 Sol de America
04.03.2024 22:30
Tacuary Asuncion 0 : 2 Sol de America
24.02.2024 23:45
Cerro Porteno 0 : 0 Sol de America
09.02.2024 21:15
Club 2 De Mayo De Pedro Juan Caballero 3 : 0 Sol de America
27.01.2024 21:30
Sportivo Luqueno 1 : 1 Sol de America