Športové Tipy Futbal Medzinárodné klubové

Liga majstrov Futbal Stávkové Tipy & Prognózy

Najhranejšie zápasy za Liga majstrov

Lazio Rím Lazio Rím vs Celtic Glasgow Celtic Glasgow 401 tipov na zápas
Paríž Saint Germain Paríž Saint Germain vs Newcastle United Newcastle United 313 tipov na zápas
Manchester City Manchester City vs RB Leipzig RB Leipzig 303 tipov na zápas
FC Šachťor Doneck FC Šachťor Doneck vs Antwerpy Antwerpy 287 tipov na zápas
FC Barcelona FC Barcelona vs FC Porto FC Porto 269 tipov na zápas

Najnovšie Liga majstrov Tipy

Obidva tímy skórujú v zápase

kurz -145
Hodnotenie tipu: 0.0
Neohodnotený

FC Šachťor Doneck vyhrá zápas

kurz -112
Hodnotenie tipu: 0.0
Neohodnotený

V tomto zápase padne viac ako 2 gólov

kurz -303
Hodnotenie tipu: 0.0
Neohodnotený

Tipy na ligu majstrov

Potrebujete tipy na Ligu majstrov pre zvýšenie ziskov z tipovania? Prišli ste na správne miesto. Všetky naše tipy na zápasy Ligy majstrov sú individuálne hodnotené na stupnici od 0 do 10 pre rýchle zorientovanie sa. Veľmi jednoducho tak nájdete tie najlepšie tipy.

Ako Nájsť Tipy Na Ligu Majstrov

UEFA Liga majstrov je súťaž číslo jedna na klubovej úrovni v Európe. Je extrémne ťažké kvalifikovať sa do najprestížnejšej klubovej súťaže v Európe. Víťazi národných líg musia prejsť kvalifikačným sitom, pričom iba kluby z najprestížnejších líg sveta majú garantované miesto v skupinovej fáze. 79 mužstiev z 54 národných asociácii sa zúčastní turnaja v ročníku 2017-18. Kvalifikačná fáza začína už v júni, pričom na začiatku medzi sebou súperia mužstva z menších národných futbalových asociácii. Skupinová fáza má každoročne stanovený začiatok na september, vyraďovacia fáza následne začína po zimnej prestávke vo februári. Hracími dňami sú utorok a streda, finále je naplánované na sobotu. Ponuka zápasov Ligy majstrov sa objavuje zvyčajne 72 hodín pred samotnými zápasmi. Samozrejme, najlepším časom na hľadanie tých najlepších tipov je krátko pred výkopom duelov, pretože viacerí tipéri čakajú na novinky a zostav jednotlivých mužstiev, prípadne potvrdené zranenia predtým, než potvrdia svoje tipy na stránke. Zvlášť sekcia existuje aj pre live tipy na Ligu majstrov, avšak užívatelia musia rýchlo reagovať vzhľadom na meniacu sa ponuku stávok a kurzov. Na Protipster nájdete bohatú ponuku na zápasy Ligy majstrov, klasickú 1x2 ponuku, ponuku na góly či ázijské hendikepy. V novom formáte máte možnosť vidieť aj základné štatistiky k jednotlivým zápasom, k vybraným duelom dokonca aj zápasové preview, ktoré vám, spolu s vysoko hodnotenými tipmi od našich užívateľov, pomôžu rozhodnúť sa.

Tipy Na Ligu Majstrov a Protipster

Všetky tipy na Ligu majstrov sú individuálne hodnotené na škále od 1 do 10, pričom 10 znamená najväčšiu pravdepodobnosť, že tip bude aj naozaj výherný. Tipy sú objektívne hodnotené dopredu daným algoritmom, ktorý berie do úvahy faktory ako tipérová úspešnosť predchádzajúcich tipov v danom športe, ponuke, lige či turnaji. Algoritmus potom priradí tipu hodnotenie, užívateľ teda nemusí pri hľadaní skvelých tipov hľadať novinky o mužstvách alebo študovať štatistiky. Táto informácia je tiež oznámená tipérovi, ktorý tip pridal, aby im pomohla v zlepšovaní a v pochopení ich tipovacích návykov. Následne môžu tipéri použiť túto cennú informáciu na úpravu svojej tipovacej stratégie. S našou aplikáciou je dokonca možné zobraziť zoznam zápasov na ktoré bude mať tipér najvyššie hodnotenie, a teda ktoré mu prinesú čo najpravdepodobnejšie zisk. Pridajte sa k našej komunite ešte dnes a zistite ako môžete aj vy profitovať z pridávania tipov na Ligu majstrov!