30.03.2024
19:15 Atletico Grau Carlos Mannucci 2 tipy 21:45 Melgar Arequipa Club Sportivo Cienciano 2 tipy31.03.2024
01:00 Cesar Vallejo Universitario de Deportes 2 tipy 20:00 Sport Boys Alianza Atlético 2 tipy 20:30 UTC De Cajamarca Sporting Cristal 2 tipyPrvý polčas skončí remízou
Atletico Grau vyhrá prvý polčas
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario de Deportes | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 |
2 | Sporting Cristal | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 |
3 | Club Sportivo Cienciano | 8 | 4 | 4 | 0 | 16 |
4 | Comerciantes Unidos | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 |
5 | Huancayo | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 |
6 | Melgar Arequipa | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 |
7 | Alianza Lima | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 |
8 | Asociacion Deportiva Tarma | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 |
9 | Real Garcilaso | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 |
10 | Atletico Grau | 8 | 2 | 4 | 2 | 10 |
11 | Cultural Santa Rosa | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 |
12 | Sport Boys | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 |
13 | Alianza Atlético | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 |
14 | Carlos Mannucci | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 |
15 | UTC De Cajamarca | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 |
16 | Deportivo Garcilaso | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 |
17 | Cesar Vallejo | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 |
18 | Comercio | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 |
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario de Deportes | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 |
2 | Sporting Cristal | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 |
3 | Club Sportivo Cienciano | 8 | 4 | 4 | 0 | 16 |
4 | Huancayo | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 |
5 | Comerciantes Unidos | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 |
6 | Melgar Arequipa | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 |
7 | Alianza Lima | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 |
8 | Asociacion Deportiva Tarma | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 |
9 | Real Garcilaso | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 |
10 | Atletico Grau | 8 | 2 | 4 | 2 | 10 |
11 | Sport Boys | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 |
12 | Cultural Santa Rosa | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 |
13 | UTC De Cajamarca | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 |
14 | Alianza Atlético | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 |
15 | Carlos Mannucci | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 |
16 | Deportivo Garcilaso | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 |
17 | Cesar Vallejo | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 |
18 | Comercio | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 |