ProTipster Športové Tipy Futbal

Futbal / Nemecko Amatéri Tipy

Najlepšie ligy

Nadchádzajúce udalosti v Nemecko Amatéri

18.09.2021

11:00 VFB Hallbergmoos TSV Schwaben Augsburg 11:00 FSV 63 Luckenwalde BFC Dynamo 11:00 Bsg Chemie Leipzig Rathenow 1 tipy 11:00 Bremer SV 1906 OSC Bremerhaven 11:30 St.pauli Am. Holstein Kiel II 2 tipy 12:00 1. FC Schweinfurt 05 SV Schalding-Heining 1 tipy 12:00 Bayreuth Unterhaching 2 tipy 12:00 Nürnberg Am. FC Augsburg II 2 tipy 12:00 TSV Aubstadt SC Eltersdorf 12:00 Gr.Fürth Am. VfB Eichstätt 1 tipy 12:00 Rain/Lech Memmingen 1 tipy 12:00 SV Pullach TSV 1860 Munich II 2 tipy 12:00 1865 Dachau SSV Jahn Regensburg II 2 tipy 12:00 TSV 1880 Wasserburg Ismaning 1 tipy 12:00 Neuruppin Greifswalder FC 12:00 RSV Eintracht 1949 FC Mecklenburg Schwerin 12:00 Ludwigsfelder SC Staaken 1919 12:00 FC Einheit Wernigerode Ofc Neugersdorf 12:00 VFB 1921 Krieschow 1. FC Merseburg 12:00 SG Union Sandersdorf Bischofswerdaer FV 1908 2 tipy 12:00 Plauen VfL Halle 96 12:00 Freiberg SV Linx 12:00 Goeppinger SV FC Bruchsal 12:00 TSG Backnang FV Ravensburg 1 tipy 12:00 SF Dorfmerkingen FSV 08 Bissingen 2 tipy 12:00 FC 08 Homburg-Saar TSV Schott Mainz 12:00 FSV Frankfurt 1899 FK 03 Pirmasens 12:00 TSV Steinbach 1921 VfR 1921 Aalen 12:00 TUS Rot-Weiss Koblenz Hoffenheim Am. 1 tipy 12:00 SV 07 Elversberg 1. FSV Mainz 05 II 1 tipy 12:00 Rot Weiss Ahlen Lippstadt 12:00 Wegberg-Beeck Krefelder FC Uerdingen 05 12:00 Borussia Monchengladbach II 1 FC Cologne II 12:00 Wuppertal VfB Homberg 1 tipy 12:00 SV 19 Straelen SC Preussen 06 Munster 12:00 Rot-Weiss Oberhausen SV Rodinghausen 2 tipy 12:00 Hamburger SV am. Norderstedt 2 tipy 12:00 Lübeck FC Teutonia Ottensen 1905 2 tipy 12:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SV Steinbach 1920 1 tipy 12:00 PSV Neumünster FC Dornbreite 12:00 Brinkumer ESC Geestemunde 13:00 Turkspor Augsburg 1972 Ingolstadt Am. 2 tipy 13:00 FC 1920 Gundelfingen TSV 1882 Landsberg 1 tipy 13:00 SV Donaustauf FC Deisenhofen 1 tipy 13:00 MSV Pampow Neustrelitz 13:00 FSV Martinroda SV Blau-Weiss Zorbau 13:00 Röchling Völklingen Elversberg Am. 1 tipy 13:00 SV Curslack-Neuengamme 1919 TSV Sasel 1925 2 tipy 13:00 Oberneuland Lüneburg 3 tipy 13:00 SSV Jeddeloh II Rehden 1 tipy 13:00 1. Hanauer Fc 93 Stadtallendorf 1 tipy 13:00 SV Rot-Weiss Hadamar FV Bad Vilbel 1919 13:00 TSV Kronshagen TSV Bordesholm 13:00 Eckernförd SC Weiche Flensburg 08 II 13:30 SV Oberachern 1 FC Pforzheim 1 tipy 13:30 Kontingent Freiburger FC 1 tipy 13:30 Reutlingen Villingen 1 tipy 13:30 VfB Stuttgart II Bahlinger 13:30 Hassia Bingen FV Engers 1 tipy 13:30 K´lautern am. FC Karbach 1 tipy 13:30 Mechtersheim VfR Wormatia 08 Worms 13:30 FV Dudenhofen FV Diefflen 13:30 TSG Pfeddersheim FC Hertha Wiesbach 1 tipy 13:30 FC Speyer 09 FSV Jaegersburg 1 tipy 14:00 SpVgg Hankofen-Hailing SV Kirchanschoring 1 tipy 14:00 TSV Kottern VfR Garching 1 tipy 14:00 SC Velbert FSV Duisburg 14:00 Sportfreunde Eisbachtal Koblenz 1911 1 tipy 14:00 FV Eppelborn Arminia Ludwigshafen 14:00 HSC Tundern Northeim 14:00 Arm.Hannover FT Braunschweig 1 tipy 14:00 Oldenburger SV TSV Pansdorf 15:00 MTV Wolfenbuttel SV Ramlingen-Ehlershausen 1 tipy 16:00 Stuttgarter Kickers Neckarsulm 16:30 Trier SG 2000 Mulheim-Karlich

19.09.2021

08:45 Uhlenhorst Meiendorf 11:00 VfB Germania Halberstadt Vsg Altglienicke 11:00 Eilenburg Lokomotiv Leipzig 1 tipy 11:00 SC Tasmania 1900 Berlin FSV Union Fürstenwalde 1 tipy 11:00 SFC Stern 1900 Brandenburg 05 11:00 Schwachhausen BTS Neustadt 11:30 Meuselwitz Berliner AK 07 2 tipy 12:00 1. FC Lok Stendal Rostocker FC 12:00 SV Victoria Seelow FC Hertha 03 Z. 12:00 Eintracht Mahlsdorf Charlottenburger FC Hertha 06 12:00 Torgelower SV Greif Hansa Rostock am. 12:00 FC Grimma FC Einheit Rudolstadt 12:00 FC International Leipzig SV 09 Arnstadt 12:00 CZ Jena Am. FC AN DER Fahner Hohe 12:00 Grossaspach TSG Balingen 1848 1 tipy 12:00 SSV Ulm Kassel 12:00 Offenbacher FC Kickers 1901 FC-Astoria Walldorf 12:00 Bonner Alemannia Aachen 12:00 SC Fortuna Cologne Fortuna Dusseldorf II 12:00 Altonaer FC Von 1893 FC Phonix Lubeck 12:00 SV Todesfelde SV Eichede 12:00 SV Hemelingen Habenhauser 12:30 Fc Astoria Walldorf Ii 1. FC Rielasingen-Arlen 13:00 FC Hennef 05 BCV Glesch-Paffendorf 13:00 FC Hürth SV Breinig 13:00 Borussia Freialdenhoven Siegburger SV 04 13:00 Ssg Bergisch Gladbach 09 SV 1914 Eilendorf 13:00 1. FC Duren VfL Alfter 13:00 TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld 1.FC Monheim 13:00 Cronenberger SC Turu Dusseldorf 13:00 Spvg Schonnebeck 1910 Ratingen SV Germania 04/19 13:00 Kleve Spvgg Sterkrade-nord 13:00 SV Gonsenheim FSV Salmrohr 13:00 Gifhorn 1 FC Germ Egestorf/Langreder 13:00 Svg Göttingen 07 U.s.i. Lupo-Martini 13:00 SV Atlas Delmenhorst VfL Oldenburg 13:00 Hildesheim Hannoverscher SC 13:00 FC 1931 Eddersheim SC Hessen Dreieich 13:00 SV Zeilsheim SC 1929 Waldgirmes 13:00 SV Rot-Weiss Walldorf Turk Gucu Friedberg 13:00 VfB Ginsheim 1916 TUS Dietkirchen 13:00 SV Preussen 09 Reinfeld SV Eutin 08 13:00 SG Aumund-Vegesack 1892 FC Union 60 Brémy 13:00 SC Borgfeld Blumenthaler SV 1919 13:00 TUS Komet Arsten Leher TS 13:15 SC Union Nettetal DJK Teutonia St. Toenis 13:30 SPVG Frechen 20 Spvg Wesseling-Urfeld 13:30 VfL Vichttal SV Deutz 05 13:30 Blau-Weiss Friesdorf Viktoria Arnoldsweiler 13:30 SC Duesseldorf West FC Kray 13:30 1 FC Bocholt Velbert 13:30 SFL Bremerhaven Brémy III

22.09.2021

17:00 TSV 1860 Munich II VFB Hallbergmoos

24.09.2021

17:00 Unterhaching 1. FC Schweinfurt 05 17:00 SC Eltersdorf SV Wacker Burghausen 17:00 Illertissen FC Augsburg II 17:00 TSV 1860 Rosenheim Bayreuth 17:30 Memmingen Gr.Fürth Am.

25.09.2021

12:00 FC Bayern Munich II Rain/Lech 12:00 Heimstetten Nürnberg Am. 12:00 SV Schalding-Heining SV Viktoria Aschaffenburg 12:00 FC Pipinsried Buchbach 12:00 VfB Eichstätt TSV Aubstadt 12:00 TSV 1882 Landsberg SV Pullach 13:00 SV Kirchanschoring TSV Kottern 13:00 TSV Schwaben Augsburg 1865 Dachau 13:00 FC Deisenhofen Turkspor Augsburg 1972 14:00 SSV Jahn Regensburg II SpVgg Hankofen-Hailing

26.09.2021

09:00 Ismaning VFB Hallbergmoos 13:00 VfR Garching FC 1920 Gundelfingen 13:00 TSV Schwabmünchen SV Donaustauf

11.12.2021

14:30 Reutlingen SV Oberachern

26.02.2022

12:00 SV Rodinghausen Rot-Weiss Oberhausen 1 tipy

Najhranejšie zápasy za Nemecko Amatéri

Oberneuland Oberneuland vs Lüneburg Lüneburg 3 tipov na zápas
Bayreuth Bayreuth vs Unterhaching Unterhaching 2 tipov na zápas
SF Dorfmerkingen SF Dorfmerkingen vs FSV 08 Bissingen FSV 08 Bissingen 2 tipov na zápas
St.pauli Am. St.pauli Am. vs Holstein Kiel II Holstein Kiel II 2 tipov na zápas
Turkspor Augsburg 1972 Turkspor Augsburg 1972 vs Ingolstadt Am. Ingolstadt Am. 2 tipov na zápas

Najnovšie Nemecko Amatéri Tipy

Obidva tímy skórujú v zápase

kurz -200
Hodnotenie tipu: 0.0
Neohodnotený

Bischofswerdaer FV 1908 vyhrá zápas

kurz +140
Hodnotenie tipu: 0.0
Neohodnotený

1865 Dachau vyhrá zápas

kurz +115
Hodnotenie tipu: 0.3