1. polčas - Dvojitá šanca
1X • HT
1. liga
Legia Varšava
Zaglebie Lubin
Join for free - tipster rewards up to $1000 per month!
| # | Mužstvo | Z | V | R | P | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zaglebie Lubin | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| 6 | Legia Varšava | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Lineups not available yet
Lineups are usually confirmed around 60 minutes before kick-off.
Skúste to znova neskôr alebo si pozrite iné zápasy
No predictions available
Predictions are not available for this match.
Skúste to znova neskôr alebo si pozrite iné zápasy
No tips available
There are no tips for this match yet.
Skúste to znova neskôr alebo si pozrite iné zápasy
1. polčas - Dvojitá šanca
1X • HT
Karty celkom 4.5
Menej ako 4.5 • FT
Góly Prvý Polčas 2.5
Menej ako 2.5 • HT
Ofsajdy domácich celkom 1.5
Menej ako 1.5 • FT
Počet gólov 2.5
Menej ako 2.5 • FT
2. polčas - Dvojitá šanca
1X • 2HT
Dvojitá šanca
Legia Varšava alebo Zaglebie Lubin • FT
Tím Vyhrá
Legia Varšava výhra • FT
Góly Druhý Polčas
Under • 2HT
Oba tímy dajú gól v 1. polčase
Oba tímy dajú gól nie • HT
Oba tímy dajú gól v 2. polčase
No • 2HT
Obidva tímy skórujú
Nie • FT
Ofsajdy hostí celkom 1.5
Menej ako 1.5 • FT
Ofsajdy celkom 4.5
Menej ako 4.5 • FT
Ofsajdy hostí celkom 2.5
Menej ako 2.5 • FT
Góly Prvý Polčas 3.5
Menej ako 3.5 • HT
Počet gólov 3.5
Menej ako 3.5 • FT
Ofsajdy domácich celkom 2.5
Menej ako 2.5 • FT
Strely celkom 21.5
Viac ako 21.5 • FT
Tím vyhrá prvý polčas
Legia Varšava vyhrá prvý polčas • HT
4
Výhra
0
Remíza
1
Výhra
02-08-2026 12:45
Legia Varšava ? : ? Zaglebie Lubin
17-04-2026 18:30
Legia Varšava 1 : 0 Zaglebie Lubin
19-10-2025 15:30
Zaglebie Lubin 3 : 1 Legia Varšava
08-12-2024 16:30
Zaglebie Lubin 0 : 3 Legia Varšava
20-07-2024 18:15
Legia Varšava 2 : 0 Zaglebie Lubin
25-05-2024 15:30
Legia Varšava 2 : 1 Zaglebie Lubin
5
Výhra
0
Remíza
0
Prehra
02-08-2026 12:45
Legia Varšava ? : ? Zaglebie Lubin
24-07-2026 18:30
MKS Pogon Štetín 0 : 1 Legia Varšava
18-07-2026 11:00
Legia Varšava 2 : 1 Pogon Grodzisk Mazowiecki
14-07-2026 10:00
Legia Varšava 3 : 1 Radomiak Radom
10-07-2026 14:00
Legia Varšava 1 : 0 AS Trenčín
27-06-2026 14:30
FC Bayern Mnichov II 0 : 2 Legia Varšava
3
Výhra
0
Remíza
2
Prehra
02-08-2026 12:45
Legia Varšava ? : ? Zaglebie Lubin
27-07-2026 17:00
Zaglebie Lubin 2 : 0 Piast Gliwice
18-07-2026 12:15
Zaglebie Lubin 3 : 0 Chrobry Glogow
17-07-2026 14:00
Bohemians Praha 1905 2 : 0 Zaglebie Lubin
08-07-2026 09:00
Zaglebie Lubin 0 : 2 Baník Ostrava
01-07-2026 15:00
Zaglebie Lubin 3 : 2 FK Železiarne Podbrezová
| # | Mužstvo | Z | V | R | P | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zaglebie Lubin | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| 2 | Gornik Zabrze | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| 2 | RKS Radomiak Radom | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| 2 | Wisla Krakov | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| 2 | Wisla Plock | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| 6 | Jagiellonia Bialystok | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| 6 | Legia Varšava | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| 8 | Motor Lublin | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Widzew Lódž | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Lech Poznaň | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Cracovia Krakow | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 12 | GKS Katovice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 12 | Rakow Czestochowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 12 | Wieczysta Krakow | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 12 | Slask Wroclaw | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 16 | Korona Kielce | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 16 | MKS Pogon Štetín | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 18 | Piast Gliwice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
GKS Piast Gliwice
Wisla Krakow
Wieczysta Krakow
KKS Lech Poznan
Korona Kielce
Gornik Zabrze