Orense SC V CD Tecnico Universitario Futbal Stávkové Tipy a Prognózy

LigaPro Serie A

Orense SC

CD Tecnico Universitario

Join for free - tipster rewards up to $1000 per month!

Priebeh zápasu

Info o zápase

Turnaj LigaPro Serie A
Štadión Estadio 9 de Mayo

Posledné výsledky

Orense SC Orense SC
L L W W W
CD Tecnico Universitario CD Tecnico Universitario
W L W L W

Tabuľka

# Mužstvo Z V R P Body
7 Orense SC 15 6 4 5 22
9 CD Tecnico Universitario 16 6 2 8 20
Zobraziť celú tabuľku

Najhranejšie zápasy za LigaPro Serie A

Ekvádor LigaPro Serie A štv · 00:00 Delfin SC 19 tipy vs Emelec
Ekvádor LigaPro Serie A Zajtra · 20:00 Orense SC 9 tipy vs CD Tecnico Universitario
Ekvádor LigaPro Serie A Zajtra · 20:00 Aucas 8 tipy vs Guayaquil City FC
Ekvádor LigaPro Serie A Zajtra · 20:00 Barcelona 7 tipy vs CD Cuenca
Ekvádor LigaPro Serie A Zajtra · 22:00 Quito 7 tipy vs Orense SC
Ekvádor LigaPro Serie A Zajtra · 20:00 CSD Independiente del Valle 4 tipy vs Manta FC

fixture.tab.placeholder

Skúste to znova neskôr alebo si pozrite iné zápasy

Lineups not available yet

Lineups are usually confirmed around 60 minutes before kick-off.

Skúste to znova neskôr alebo si pozrite iné zápasy

No predictions available

Predictions are not available for this match.

Skúste to znova neskôr alebo si pozrite iné zápasy

No tips available

There are no tips for this match yet.

Skúste to znova neskôr alebo si pozrite iné zápasy

Posledné zápasy

Ligová tabuľka - Serie A 2026

# Mužstvo Z V R P Body
1 CSD Independiente del Valle 16 12 1 3 37
2 CD Cuenca 16 8 3 5 27
3 Universidad Catolica 16 7 5 4 26
4 Barcelona Guayaquil 16 7 5 4 26
5 SD Aucas 16 7 5 4 26
6 LDU Quito 15 7 3 5 24
7 Orense SC 15 6 4 5 22
8 CS Emelec 16 6 4 6 22
9 CD Tecnico Universitario 16 6 2 8 20
10 Macara 16 5 5 6 20
11 Guayaquil City FC 16 5 4 7 19
12 Mushuc Runa SC 16 4 6 6 18
13 Club Leones Del Norte 16 4 5 7 17
14 Libertad Loja 16 4 5 7 17
15 Delfin SC 16 4 4 8 16
16 Manta FC 16 3 3 10 12