Na tento zápas neexistujú žiadne tipy
Môžete byť prvý, kto pridá jeden. Je to zadarmo, trvá to pár sekúnd a dá vám príležitosť zapojiť sa do našej súťaže Mesačný tipér s cenami.
29.03.2024
15:00 Dorking Wanderers Bromley 1 tipy 15:00 Ebbsfleet United FC Southend 15:00 Gateshead Rochdale 1 tipy 15:00 Hartlepool United FC FC Halifax Town 15:00 Kidderminster Harriers FC Altrincham 15:00 Maidenhead United FC Aldershot Town FC 15:00 Oldham Athletic AFC Fylde 2 tipy 15:00 Oxford City Wealdstone 1 tipy 15:00 Solihull Moors FC FK Barnet 2 tipy 15:00 Woking FC Eastleigh 1 tipy 15:00 York City FC FK Chesterfield 1 tipy 15:00 Boreham Wood FC Dagenham And Redbridge FC 1 tipy2
Výhra
1
Remíza
3
Výhra
09.03.2024 15:00
Bromley 2 : 0 FK Barnet
12.08.2023 16:30
Bromley 0 : 2 FK Barnet
07.04.2023 14:00
FK Barnet 1 : 1 Bromley
25.10.2022 18:45
Bromley 1 : 3 FK Barnet
15.05.2022 14:00
FK Barnet 2 : 4 Bromley
18.09.2021 14:00
Bromley 2 : 0 FK Barnet
3
Výhra
0
Remíza
2
Prehra
29.03.2024 15:00
Solihull Moors FC ? : ? FK Barnet
23.03.2024 15:00
FK Barnet 6 : 0 Dorking Wanderers
19.03.2024 19:45
FK Barnet 2 : 1 Eastleigh
16.03.2024 15:00
Woking FC 1 : 0 FK Barnet
09.03.2024 15:00
Bromley 2 : 0 FK Barnet
05.03.2024 19:45
FK Barnet 2 : 0 Rochdale
1
Výhra
2
Remíza
2
Prehra
29.03.2024 15:00
Dorking Wanderers ? : ? Bromley
20.03.2024 19:45
Wealdstone 0 : 1 Bromley
05.03.2024 19:45
Oldham Athletic 0 : 0 Bromley
24.02.2024 12:30
Eastleigh 2 : 0 Bromley
27.01.2024 15:00
AFC Fylde 1 : 0 Bromley
23.01.2024 19:45
Aldershot Town FC 1 : 1 Bromley
Mužstvo | Z | V | R | P | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Chesterfield | 41 | 30 | 5 | 6 | 95 |
2 | FK Barnet | 40 | 23 | 5 | 12 | 74 |
3 | Bromley | 40 | 19 | 13 | 8 | 70 |
4 | Gateshead | 40 | 19 | 9 | 12 | 66 |
5 | Solihull Moors FC | 41 | 18 | 12 | 11 | 66 |
6 | Altrincham | 41 | 18 | 10 | 13 | 64 |
7 | Aldershot Town FC | 40 | 19 | 7 | 14 | 64 |
8 | FC Halifax Town | 39 | 17 | 11 | 11 | 62 |
9 | Oldham Athletic | 40 | 15 | 15 | 10 | 60 |
10 | Southend | 41 | 18 | 11 | 12 | 55 |
11 | Rochdale | 40 | 15 | 10 | 15 | 55 |
12 | Dagenham And Redbridge FC | 41 | 13 | 11 | 17 | 50 |
13 | AFC Fylde | 41 | 13 | 10 | 18 | 49 |
14 | Hartlepool United FC | 40 | 14 | 7 | 19 | 49 |
15 | Woking FC | 41 | 13 | 9 | 19 | 48 |
16 | Wealdstone | 38 | 12 | 11 | 15 | 47 |
17 | Ebbsfleet United FC | 39 | 13 | 8 | 18 | 47 |
18 | Eastleigh | 40 | 12 | 11 | 17 | 47 |
19 | York City FC | 41 | 10 | 16 | 15 | 46 |
20 | Maidenhead United FC | 40 | 11 | 12 | 17 | 45 |
21 | Boreham Wood FC | 40 | 10 | 14 | 16 | 44 |
22 | Kidderminster Harriers FC | 41 | 10 | 13 | 18 | 43 |
23 | Dorking Wanderers | 40 | 12 | 6 | 22 | 42 |
24 | Oxford City | 41 | 7 | 8 | 26 | 29 |