Oba tímy majú tendenciu držať sa svojej základnej zostavy, First Vienna má priemer 2,44 striedaní na zápas, Hertha Wels mierne viac – 2,67. Tento malý rozdiel naznačuje, že Wels je o niečo ochotnejší experimentovať a priniesť čerstvé nohy, ak pôvodný plán nefunguje. Očakávame obmedzenú rotáciu, no s mierne vyššou pravdepodobnosťou neskorých zmien od Herthy Wels.
Striedajúci hráči mali veľmi obmedzený ofenzívny vplyv: lavička First Vienna dala 1 gól a 0 asistencií (11,1 % ich gólov, 0 % asistencií), zatiaľ čo striedajúci Herthy Wels prispeli 1 gólom a 1 asistenciou (5,3 % gólov, 6,7 % asistencií). Rozdiel je malý, no jasný – oba tímy strácajú kvalitu pri rotácii, lavičky neprinášajú spoľahlivú ofenzívnu silu na konci zápasu.
Jediným výrazným náhradníkom First Vienna je Moritz Jerabek, ktorý strelil 1 gól z lavičky v posledných 10 zápasoch. Hertha Wels má dvoch výrazných jokerov: Michael Brugger (1 gól zo striedania) a Andreas Radics (1 asistencia zo striedania). Žiadny z nich nie je super-sub s veľkým počtom gólov, no Jerabek, Brugger a Radics sú jediní hráči, ktorí môžu priniesť skutočnú zmenu tempa, keď prídu neskoro na ihrisko. Žiadne zranenia ani tresty hlásené.
This section of the match preview is only available in our app!
Download ProTipster app